Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Co do nóg, to ja też zazdroszczę. Długie i szczupłe. A brzuch wypycha tez od niewłaściwego jedzenia. nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, ale organizm niektórych rzeczy może nie toleruje i wtedy masz takie wzdęcia. Ja na przykład mam tak po jabłkach (nawet jednym małym), produktach mlecznych i niektórych warzywach. Może Tobie też coś nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina, ja napiszę tak: cieszcie się, że nie wysłałam Wam moich zdjęć jak siedzę a nie stoję... bo to jest straszne. przez to powietrze w brzuchu (to się wzdęcia nazywa nie? :P) nauczyłam się chodzić z wciągniętym brzuchem i jakoś to wygląda.. a brzuch wypycha mi od wszystkiego, serio od WSZYSTKIEGO.. kiedyś Wam pisalam, ze mam chyba coś nie tak z przewodem pokarmowym. wydaje mi się, że jak zrobię tą głodówkę leczniczą (w brzuchu będzie pusto) to będzie fajny bębenek z niego :P no ale pozniej jesc trzeba od nowa. a i nogi od zeszlego lata się zmieniły, no ale cóż, trza wziąć się w garść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak siedzę, to nie mam takiej piłeczki tylko fałdki :( A wolałabym zdecydowanie to pierwsze :) Ale tak to już jest każdy jest z czegoś niezadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz się, że masz fałdki i faleczki a nie fale dunaju jak to mówi mój tata:D ja mam za to płaski brzuch... do pewnego momentu, powyżej pępka jest płaściutki, mam za to oponę poniżej pępka, która mogłaby robić za drugą parę cycków:D ale odkąd ćwiczę a6w jest mniejsza więc jestem pełna optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka, ja mam 3 fałdki, udowodniłabym Ci, ale takiego zdjęcia to na pewno Wam nie pokażę, bo strasznie, strasznie się wstydzę. i to jeszcze jedną mam pod biustem (może od źle dobranego stanika, nie wiem) ale od tej fałdki, zrobiła, odbiła mi się na ciele czerwona krecha (no bo tak jak Ty cały czas siedzę...) i to wygląda jakby mnie ktoś nożem przejechał :O na dzień dzisiejszy ważę 55,5 kg (ważyłam się rano, naczczo) czyli tyle co 1szego kwietnia, gdy zaczynałyśmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie, ja wiem, że mi nie uwierzysz ale cellulit to mam na całym ciele i piszę to poważnie, bez ściemy, bo nie mam powodu żeby Cię (Was) oszukiwać. myślę, że to od nadmiaru toksyn w organizmie. może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale jak ścisnę skórę na brzuchu, czy tam ramionach, to pojawiają mi się w niej takie głębokie dołki i myślę że to jest to... natomiast na tyle ud i pupie cellulit u mnie jest widoczny normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze chciałam mieć 175 cm, ale dziś stwierdzam, że wolę moje 170 cm, przynajmniej nie przerastam mojego chłopaka (177cm) :) i mogę nawet założyć ukochane szpilki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko naprawdę nie uwierzę, że masz wszędzie cerullit:) ja mam tylko na pupie i na wewnętrznej części ud, mam też cholerne rzostępy na pupie i nie wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaszczę, już jestem skłonna zrobić dokumentację fotograficzną mojego cellulitu na ciele, skoro mi tak nie wierzycie :P kurde, gdyby nie to, że dziś @ przyszła, to zrobiłabym sobie masażyk bańką chińską, jak chcecie to możecie o niej poczytać np. tu http://usuwaniecellulitu.info.pl/2011/02/16/banki-chinskie-na-cellulit/ :) kiedyś masowałam nią udka i pupę, ale ... zaprzestałam, bo mi się znudziło :O taka już jestem :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pomagały chociaż te bańki?:) kiedyś stosowałam peelingi kawowe i troche pomagały ale zawsze miałam taki syf w łazience potem, ze odechciało mi się tego typu zabaw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się bawię w kawę :D jeśli chodzi o bańki, to powiem szczerze, że po kilku masażach skóra była gładsza, za pierwszym razem to się przestraszyłam, bo ciało mi się zrobiło czerwone, a te bruzdy cellulitowe wylazły jeszcze bardziej.. ale przeczytałam,że tak ma być, miałam też siniaczki :P to jest fajna sprawa, tylko trzeba być systematycznym, a ja nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz je kupić w aptece albo na allegro, w zestawie jest ich 4, różne wielkości, ja masowałam się dwójką i trójką, a zapłaciłam za nie 26 zł, tyle że u mnie jest jedna apteka, nie ma konkurencji, więc może w jakimś mieście były by jeszcze tańsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorący, czerwony i błyszczący tyłek zostaje Ci po masażu :P no bo przed nim, musisz posmarować ciało oliwką, żeby bańka się ślizgała. tylko jest jeden minus-na początku trochę boli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafika wraz z fotografią to moje zainteresowania i chciałabym znaleźć pracę w tym kierunku,ale póki co nie ma nic ciekawego. może załapię się u mojego faceta, bo on też się zajmuje podobnymi rzeczami, strony i inne pierdoły :P a ja lubię przede wszystkim zajmować się retuszem, teraz myślę o projektowaniu ulotek, wizytówek itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×