Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Dusiaaaa, Jaka Ty szczupła jesteś! Ważysz tyle, co ja, ale na zdjęciu wyglądasz na dużo chudszą ode mnie :) Ale Ci zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina1982 no jasne ze mozesz dolaczyc :) Widze ze wage masz taka jak ja i wzrost tez prawie taki sam ;) a co do cwiczen to sama wiem jak ciezko sie zmobilizowac ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ KOCHANE! :) mnie też długo nie było, co prawda zaglądałam co u Was, ale znowu mi się wszystko pomieszało. ja się zapuściłam, tzn odpuściłam dietę i ćwiczenia dopóki nie przyjdzie @, bo miałam podejrzenia, że może jej w ogóle nie być :P ale przyszła dziś (2 dni się spóźniła, za to przyszła z wzmożoną siłą..:( ) więc od dziś, na spokojnie znowu biorę się za siebie :) Pozdrawiam Was serdecznie i witam wszystkie nowe Dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dusia, rzeczywiście -dopiero teraz widzę Twoje zdjęcie, jesteś szczuplutka :D ile ważyłaś, gdy robiłaś to zdjęcie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam kiedy robiłaś, masakra ale jesteś laseczka :D przecież ja mam tyle wzr. co Ty i nawet jak ważyłam 52kg, to tak świetnie nie wyglądałam :P eh eh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, jesteś chudziutka jak patyczek i na pewno jesteś bardzo młoda (w sensie dużo młodsza ode mnie ;) ). Oczywiście dziękuję za przyjęcie mnie do Waszego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina co do ćwiczeń, to mi też jest ciężko się zmobilizować. poćwiczę dzień dwa, to złapią mnie zakwasy.. więc zamiast troszkę zwolnić tempo, to całkiem rezygnuję :P a specjalnie odebrałam mój rowerek stacjonarny od kuzynki, bo mialam jezdzić... :O no ale coz, jak mi sie @ skonczy, to spróbuję od nowa zabrać się za ćwiczenia...przynajmniej teraz tak piszę :) poprawiłam suwaczek :( zaczynam od nowa.. eh wrr.. (ale z Wami warto :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z ćwiczeniami nie wychodzi z lenistwa. Pracuję w domu, cały dzień przed komputerem, to du... rośnie, a mobilizacji do ruchu brak. A ile masz wzrostu Szpilka? Z tego co widzę, to dużo chcesz schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały dzień przed komputerem... ale to bardziej moje hobby, grafika itp a Ty co robisz? :) ja mam 165 cm wzrostu. moja maksymalna waga to 62kg.. z 2 lata temu zaczęłam chudnąć, jakoś bez specjalnych diet.. odstawiłam fast foody, słodycze, nie słodzę herbat, kaw, dużo piję.. nie jadłam po 16 i moja minimalna waga wynosiła 52-51 kg. ale ostatnio zaczęłam sobie pozwalać na te wszystkie świństwa. poza tym, chodzę późno spać, 2-3 więc i w nocy sobie coś przekąszę :O i taka robota :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuje się sprzedażą internetową. Cały dzień spędzam na kanapie przed laptopem ;) Teraz ważę 53kg i wcale dobrze nie wyglądam. Chciałabym tak do 49kg zjechać, ale obawiam się, że bez ćwiczeń zostaną mi takie same proporcje, tylko będę chudsza. Najbardziej te uda chciałabym wyszczuplić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę Wam pokazać jak wyglądałam mając te 51 kg a jak wygląda mój bebech (bo tak na niego mówię) teraz.. :P co prawda trochę, się wstydzę ale cóż. ale na co chcę zwrócić uwagę, jak pokażę Wam te zdjęcia, to zobaczycie, że nawet jak ważyłam mniej, to mam pełno tłuszczu na ciele :( i tak czasem myślałam, że jakby mi spadł ten tłuszcz to ile ja bym ważyła?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimą sprzedaję fotokalendarze, które same przygotowuje ze zdjęć klientów, a w pozostałe miesiące przede wszystkim części rowerowe. No niby 53kg to ok, ale ja naprawdę nie wyglądam dobrze :( Sama sobie się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się jakieś zdjęcie wykombinować w najbliższych dniach, ale teraz nie mam nawet jak i czym go zrobić :) W ciuchach może nie wyglądam tak źle (chociaż uda, to w sumie wg mnie bardzo źle), ale w stroju kąpielowym to masakra. Szczególnie cellulit na nogach. Smaruję się codziennie balsamami i oliwkami, ale to nic nie daje :( Nawet zaczęłam chodzić na solarium żeby trochę to wszystko opalić, ale nadal nie jest tak jakbym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie coraz więcej osób zakłada sklepy internetowe:) widocznie to się opłaca :D tak, akurat ta praca mi się udała. nawet studia planuję w kierunku, który pozwalałby mi się dalej rozwijać. bo niestety w tym roku dokonałam kiepskeigo wyboru studiów tak nudnych, że zrezygnowałam ( nie mylić z oblaniem ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.voila.pl/016/p5n69/?1 -to 2 lata temu i tu ważyłam najmniej.. http://www.voila.pl/019/ud8py/?1 i http://www.voila.pl/025/98do0/?1 -zeszłego lata robione, waga ok.54kg http://www.voila.pl/023/q98xc/?1 -jakieś dziwne skrzywienie, ale też coś koło 54kg A TAK WYGLĄDAM WAŻĄC 55-56 KG http://www.voila.pl/028/pg2c4/?1 -zdjęcie robione na początku kwietnia, wieczorem :( Sprawa wygląda tak, że mi strasznie wypycha brzuch powietrze i objętość mojego brzucha zależy od tego co zjem :( dla porównania poszukam jeszcze jednego zdjęcia, na którym ważę niewiele mniej, a mam plaski brzuszek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, z czystym sumieniem polecam Ci te ćwiczenia http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM na vitalii był specjalny topik o tym:) sama ćwiczę je codzienne a efekty wspaniałe:) tyłeczek jest krąglejszy uniesiony, twardszy i mniej cerullit także znika (!) a co najważniejsze szczupleją też nogi, w ciągu 10 dni w kazdym udzie straciłam po 1,5 cm a to dla mnie już coś:) więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie wyglądasz bardzo dobrze. Masz super skórę, wszystko zwarte i jędrne, ja niestety tak nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilko a czasem podczas jedzenia nie pijesz czegoś gazowanego? Ogólnie powinno się nie pić podczas jedzenia tylko pół godziny przed i po:) może spróbój błonnik albo a6w, czyni wspaniałe efekty:) po za tym masz niesamowite nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×