Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

Klaszczę u rubika, a ile Ty masz lat? No i ile ważysz , bo wiem, że masz 170 cm, a z pozostałymi informacjami, to już się pogubiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem jak to z tym będzie :) póki co, jakby trzeba było coś poprawić na Waszych zdjęciach, to wiecie do kogo pisać :P ja chętnie się pobawię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że tylko na zdjęciach, a nie w rzeczywistości ;) Mogłabyś mi trochę wymodelować sylwetkę w PS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilko możesz mi przykleic twarz Miss Universum i powiększyć tzytzki do rozmiaru DD:D Malina ja ważyłam 4 kwietnia odkąd zaczęłam się odchudzać 62 kg, zaś 13 czy 14 kwietnia już 60:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie, u mnie na wadze dzisiaj 52 ;/;/ jakim cudem to jest mozliwe ? skoro jeszcze 3 dni temu czy 2 bylo 50,5 ja dopiero wrocilam z praktyk, a teraz sprzatam, wiec odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zrzuciłaś te 2 kg. Wagę tez masz chyba odpowiednią do wzrostu. Hej Osiemnastko! Miłego sprzątania :) A ile masz lat Klaszczę u Rubika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam tzytzki w rozmiarze D i byłam niezadowolona, a teraz mam małe C i wolałabym mieć większe. Kobiecie nigdy nie dogodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ostatnio podrosły i dlatego myślałam, że okres mi już nie przyjdzie, zdziwiłam się, bo podskoczyły w bardzo krótkim czasie.. :P miałam 75B a teraz to już nawet nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Większość moich znajomych jest ode mnie młodszych więc jestem przyzwyczajona. Poza tym podobno nie wyglądam na 30-ści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będę uciekać. Jadę na zakupy. Mam kartę Glamour i dzisiaj np. w Croppie mogę kupić jedną rzecz 50% taniej. Może coś fajnego znajdę. Szkoda, że nie możemy się umówić na takie zakupy w galerii. Razem zawsze raźniej, a ja niestety muszę jechać sama, bo mąż remont robi, a koleżanki albo w szkole albo czasu nie mają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję klaszcze u rubika :* Bardzo miło z Twojej strony, a czuję się na góra 24 lata. Jeszcze nie jestem taka dojrzała i dorosła, jak powinnam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że wybrałam najlepsze zdjęcia ;) No i spodnie mam tak obcisłe, że trochę mi wciągnęły uda :) Ale dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina! ale Ty jesteś dokuczna! :) ja też myślę, że masz całkiem fajne nogi, brzuszek ciężko określić, najlepiej to w wolnym czasie zrób zdjęcie z boku. ja jestem z świętokrzyskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście, oooo matko, trochę mi zejdzie zanim nadążę, bo nie mam teraz zbytnio czasu :) Dusia, jesteś bardzo ładna i masz świetną figurę :) Gratuluję Klaszczę, jaką w końcu kupiłaś kieckę? :) podobną do tej która Ci się na allegro podobała ?:) Dziękuję bardzo za ciepłe słowa, na prawdę one mi pomagają :) Dziś się zważyłam i ważę 55,6 kg! :D Osiemnastka, sama założyłaś ten topik, i zamiast wziać się za to odchudzanie, żeby każda z dziewczyn miała motywację, to Ty tylko za każdym razem piszesz, że nie dałaś rady, skoro Ci nie pomaga to, że tu jesteśmy to jaki sens był założenia tego tematu ?:) Tak pytam czysto teoretycznie, bo mi tutaj pomagacie, pomagają mi też osiągnięcia innych dziewczyn, ale jak szukam co chwilę o jakichś porażkach non stop, to sobie myślę "Dziewczyno, trochę samokontroli" i wreszcie Ci się uda :)Zamiast oglądać zdjęcia i pisać tu, to siedź cały dzien na siłowni. Mali, jak dziś Ci poszło ?:) dałaś radę na samej wodzie ?:) Malika, witaj! :) Gratuluję spadku wagi :) widzę, że rozsądnie się odchudzasz, brawo :) Szpiiileczka, no witaj, dawno Cię nie było, już się za Tobą stęskniłam :) byłaś tu takim częstym gościem :) Moim zdaniem wyglądasz świetnie, potrenuj trochę i jak będziesz ważyć ok 54kg to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina,udanych zakupów zycze :) zgadzam się z klaszczę- nogi masz zgrabne :) i nie wmawiaj sobie ze nie. Ja jestem z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina swietnie wygladasz:) troche cwiczen do wyrzezbienia cialka i juz nie bedziesz miala nic sobie do zarzucenia:D i popieram swoje zdanie:) wygladasz lepiej niz moje rowiesniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×