Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiemnastkaa

Dieta od 1 kwietnia.. :)

Polecane posty

co do głodówki, to minimalnie najlepiej 3 dni. 10dni było by super, ale są i tacy co głodują przez ponad dni 20. przygotujcie się na pogorszenie samopoczucia, osłabienie, bóle wskazują na to, że organizm wykrył ognisko choroby i zajmuje sie jego leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja postaram sie 10 dni być na tej głodowce nigdy jeszcze nie byłam na takiej głodówce wieć nie wiem jak mój orgaznim zareaguje już sie jakaś oslabiona czuje wczoraj zjadłam tylko troche obiadu i to wszystko a dzisiaj kompletnie nic ale myśle że dam rade :) w domu nie bede siedzieć bo z córką będe na podwórku:) jakoś sobie poradze z tym mam taką nadzieje:)Tomska a jak ty sie czujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) widze ze odchudzanie trwa.. ja ostsnio nie mialam czasu zeby do Was zajrzeć, ale teraz mam duuuuzo czasu, wiec częsciej będę pisała, i oczywiscie bede miala wiecej czasu na odchudzanie. widze ze niektore z Was planuja glodówke. ja osobiscie nigdy bym sie nie zdecydowala na taki krok, bo chyba bym dnia nawet nie wytrzymala.... jestem na dietce 1000 kcal, ale wczoraj mialam jeden wstretny grzech; zjadlam frytki i miesko shorma... efekt jest taki ze na wadze o,5 kg wiecej,ale wiem ze to nie moze byc przez ten posilek. nie zniechecam sie. dzies na sniadanko dwa jajka, i pomidor. i oczywiscie musze troszke wiecej cwiczyc, bo cos mi gorzej ostnio idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, dużo dziewczyn się nie udziela, mam nadzieję, że jeszcze tu wpadną. Mali ile ważyłaś przed ciążą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłam już sporo na Dukanie polecam http://chomikuj.pl/wikusia238?b=1 w dokumentach do pobrania: książki nt. Diety Dukana i innych diet, tabele kalorii, super ćwiczenia, książki o odżywianiu i odchudzaniu świetne filmy i najnowsze bajki - wszystko w folderze dokumenty http://chomikuj.pl/Create.aspx zarejestruj się bezpłatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW oglądałam właśnie kiecuszki jakie macie zamiar kupic. szoook, wygladają super. ja tez od maja mam lawinę imprez- 2 komunie, 2 wesela, w czerwcu wesele a w lipcu swoje . nie wyobrazam sobie jednak siebie w takich, musialabym chyba z 20 kg schudnac:) a ja bede usatysfakcjonowana jak uda mi sie dobić do 60- 61 kg do maja. zalezy mi zeby zdrowo sie odchudzic, zeby kilogramy potem w zastraszajacym tempie nie wrocily:) ale wiadomo ze kazdy ma swoje priorytety. najwazniejsze zebysmy wytrwaly:)))) i w maju wygladaly juz super:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirkat po woli, na spokojnie dojdziesz do wymarzonej wagi:) ciekawe czy z pisaniem dotrwamy tu do lipca, jeśli tak, to trzeba będzie symbolicznie się napić w Twoje wesele, za Wasze zdrowie :D:D:D masz już suknie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpilka mam 3 faworyty sukienek, ale to strasznie trudny wybór. myslalam ze mało która będzie mi pasować, a o dziwo, pomimo mojej wagi w wielu sie dobrze czułam... dlatego tak mi zalezy zeby jeszcze schudnac te 5 kilo. zapisałam sie juz w 1 salonie na szycie, a w czerwcu ostatecznie biora wymiary, wiec wtedy bede musiala miec ostateczna wage. powiem szczerze ze zawsze myslalam ze wybor sukni to fajna sprawa, ale jak dla mnie to bardzo trudny wybor. a im wiecej doradców, tym gorzej, bo kazdy ma swoj gust:))) oczywiscie oststnie slowo do mnie nalezy:) obiecajcie ze wytrwamy do lipca, razem razniej, wkoncu w kupie siła:))))) a co powiecie zeby sobie fotki zrobic przed i po odchudzaniu??? i powymieniac sie nimi jak juz swoj cel osiagniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz dopiero tak patrzę na sukienkę, którą przesłała mi szpilka i widzę jakie są krótkie:| myślicie że na wesele wypada takową założyć? do kościołą można założyć jakieś bolerko czy żakiecik no ale jest straszna mini:o co sądzicie dziewczyny? zwłaszcza że to wesele nie od mojej strony tylko od chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki!! W końcu są jakieś efekty :D 58 kg-czyli 1 kg w dół. Ale jestem szczęśliwa :D W ogóle jest lepiej :) Nie czuję już głodu praktycznie :) Jem dwa posiłki dziennie i to takie warzywka, owoce... :) Aż jestem z siebie dumna :) Dziewczynki, damy radę :))) Że się tak wyrażę-"w kupie siła". szpilka, chyba dziś wezmę się za ćwiczenia :) Czuję się tak zmotywowana... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jest!! 1 kg mniej :) Pisałam przed chwilą, ale nie dodało mojego postu :( Ale się podjarałam :D Szpilka, dziś biorę się za moje ćwiczenia-mam taką motywację, że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zostaję tu do lipca albo i dłużej, nawet jak uda mi się osiągnąć docelową wagę to i tak będę siedzieć z Wami i kibicować:) fotki zrobiłam 3 dni temu zaczynając dietkę, jeśli będzie widać już jakąś różnicę, to Wam pokażę. klaszczę u rubika kurde nie wiem, może reszta dziewczyn Ci coś doradzi, ale ta sukienka jest taka śliczna, kurde. ja bym chyba założyła :D powiedz mi, czy to w stopce między brzuchem a nogami ma pępek, czy...? :D:D:D hahahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpilka ważyłam z jakies 58 a wciazy przytyłam 7 lg czyli jakies 65 wciazy jak byłam a jak urodziłam ważyłam 57 czyli jeszcze schudłam nic nie przytyłam bo w 8 miesiacu urodziłam miałam cesarskie cięcie mialam ciąże zagrożoną mała mogła sie udusić mało wód miałam ale zdrowa całe szczęscie :) wciazy raczej uważałam na to co jem duzo wody piłam i warzyw i owoców jadłam akurat załapałam sie na świeże owoce i warzywa bo urodziłam 11 sierpnia a miałam termin na 11 wrzesnia hehe:) okropnie sie czułam po te cesarce 2 tygodnie w szpitalu spędziłam ale warto było:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz sie nie waże bo mam niestety okres ale za jakies 3 dni sie zważe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zamiar sie odchudzac do końca maja :) wszystko zależy od tego jak szybko schudne 10 kg to jednak troche dużo hehe ale chce ważyc 50 no moze 52:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kiecek, to jak dla mnie te pierwsze sa bardziej ok na taka impreze, bo ta ostatnia taka zwyczajna. I faktycznie nie lezy na tej lasce za fajnie. Co do dlugosci to ty muszisz sie dobrze czuc, a 2 sprawa to to ze u tej dziewczyny jest taka krotka to nie znaczy ze u ciebie tez tak bedzie lezala, wsyztsko od figory i wzrostu zalezy :) U mnie dopiero 2 dzien diety bo temte to byla klapa, jak narazie od wczoraj nie jadlam nic slodkiego (mam nadzieje ze nie zapesze ;p) hehe teraz na obiad jem salatke z 2 malych bananow jednego kiwi i polowy brzoskwini, po za sniadaniem wypilam jeszcze aktivie. mam nadzieje, ze sie dzisiaj uda i tez bedzie ok. moze sie wybiore na basen wieczorem, w kazdym razie mam taki zamiar. a i jeszcze cwiczylam 30 min na silowni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój drugi dzień mija znośnie:) osiemnastko to ta sama sukienka, do której ja dałam linka do allegro ale wiadomo ze inaczej leży na modelce a inaczej na "zwykłej dziewczynie":) zastanawiam się nad zakupem albo rowerka stacjonarnego albo orbitreka. jak myślicie co lepiej sie sprawdzi w rzeźbieniu i wyszczupleniu ciała? nie chcę rozbudowywać mięśni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja orbitka mam w domu ;p ale jak z efektami to nie moge powiedziec bo od roku moze 6 razy na nim cwiczylam. ale podobnie na orbitku najwiecej miesni pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryvann, skąd znasz takie niekonwecjonalne matody na pozbycie się cellulitu ?:o to działa na prawdę? :) imbir taki z torebki? Mali21, trzy dni minimum tak jak szpilka napisała, ale dopiero w 7-9 dniu następuję odkwaszanie organizmu, więc najlepiej 10dni, jak dasz radę :) a co jadłaś dokładnie wczoraj, przedwczoraj? :) Ja dziś czuję się wysmienicie, mam nadzieję, że opuchlizna z buzi zniknie jutro bo wygladam jak swinka :D ja tez chce do konca maja osiagnac swoj cel czyli (najlepiej byloby 48-49) ok 50 kg. Mam nadzieję, że nam obu się uda! szpilka1990, ja po około 4 dniach glodowki czuje sie tak wysmienicie ze moglabym juz przestac jesc calkowicie gdyby nie to, ze cos zaczyna sie dziac z moja slina i ruszaja mi sie zeby :D tak w ogole to bardzo cieszy mnie Twoja tak czesta obecnosc tutaj, wiele zalozycielek szybko rezygnuje z tematu i zostajemy same :) Puszyściutka, Dukan to najgorsze na świecie zło :) przeczytaj o tym jakie są skutki uboczne stosowania przez dluzszy czas tej "diety"; weglowodany czyli ciemne pieczywo, brazowy ryz, kasza to podstawowe skladniki! klaszczę u rubika, zaloz sobie do kosciola moze jakas inna i na wesele sie przebierz, nie bedzie za krotka :) jak jestes mloda i piekna to korzystaj, po to szyją takie sukienki :p a na tej dziewczynie sukienka lezy wysmieniecie :) mi osobiscie lepszy wydaje się orbitek :) ale jak wolisz, idz na silownie i spytaj trenerow personalnych :) relax, take it easy, ciesze sie razem z Tobą i Twoja radość dodaje mi sił :) wierzę, że nam wszystkim się uda, cieszę się, że wpadłam na ten temat bo jesteście swietne :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomska-wczoraj i przedwczoraj juz sie bardzo ograniczałam mniej jadłam na obiad gotowana piers z kurczaka i warzywa tylko tyle przez te 2 dni a dzisiaj skusiłam sie na jabłko bo nie mogłam wytrzymac:/ a tak to cały czas wode pije i pije słaba jestem ale jutro myśle ze już nic a nic nie zjem nawet jabłka musze dac rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mali, Ty masz dziecko, nie wiem czy to najlepszy pomysł żebyś była na głodówce, może jeszcze się namyślisz czy to dobry pomysł, czy dasz radę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mam jak się przebrać:) w samochodzie?:D od razu po kościele jest przyjęcie, z resztą nie uśmiecha mi sie kupno dwóch kreacji:) jak sama pomyślę, że muszę jeszcze wydać na sukienkę, szpilki, fryzjera, muszę też iść do solarium bo bladzioch jestem straszny :) 4 dni po weselu mam komunię, to 3 maja, środek tygdonia, dacie wiarę miec komunię we wtorek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×