Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bahus

czy są takie kobiety?

Polecane posty

proszę o konkretne pytania bo wątków poruszasz wiele i nie wiem od czego zacząć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie kobiety, mało tego jest ich naprawde dużo, wierzę że są też porządni faceci, tylko jakoś tak oni razem nie mogą się spotkać. Napisz cos więcej o sobie co lubisz, jak spędzasz wolny czas czym się interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lubię robic, oj to temat rzeka, generalnie lubię aktywnie spędzać czas, rower siłownia i siatkowka a w kwestii intelektualnej to amatorsko psychologia i socjologia, lubię słuchać muzyki i obejrzeć dobry film, nic szczególnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEDUKCJA coś w tym jest i dlatego założylem ten temat EMU, nie przesadzam z siłką, nie jestem karkiem, ćwiczę raczej fitnesowo dla zdrowotnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, z tego co piszesz jesteś idealnym kandydatem na faceta a jednak jesteś sam. Czyli coś nie pasi, wcześniejsze związki czemu się kończyły? Z żadną nie mialeś ochoty się zestarzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie uspokoiłeś mężczyżni bez szyi nie wyglądają sexi, przynajmniej dla mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idealny nie jestem, bo każdy ma jakieś wady a poprzednie związki rozpadaly się z różnych powodów, coś wypaliło albo po pewnym czasie zaczęły wychodzi problemy, które utrudniały nam życie a poza tym kiedy byłem młodszy miałem inne priorytety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie planowałem i nie myslałem poważnie o przyszłości u boku jednej kobiety ale z wiekiem zmieniają się upodobania, priorytety i spojrzenie na życie, wyszumiałem się i teraz szukam stabilizacji, ot i cała tajemnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że to co od ciebie wyciągnęlam, podniesie twoje notowania u potencjalnych kandydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za intrygę:) ale jakoś tak cisza jak na razie, tu chyba tak jak wszędzie indziej, popisać i nic więcej a potem narzekają, że nie ma fajnych facetów i właśnie z tego powodu założyłem ten temat ale widzę, że chyba marnowanie czasu, bo ani nie zrozumiem tego mechanizmu ani nikogo nie znajdę jednak jak pisałem wcześniej jestem twardy więc jeszcze troszku poczekam:), podobno cierpliwośc popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi bardzo, marnowanie czasu, no tak... W takim razie życzę powodzenia i znikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedukacja
a co zaliczyłbyś do swoich wad Bahusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMU, no bez fochów przecież nie miałem na mysli Ciebie tylko skuteczności tego tematu, coś taka wrażliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedukacja, może to że bywam pedantyczny i czasami drąże mało ważny temat, bywam dociekliwy, no i nie umiem gotować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedukacja
mhm upierdliwy, jednym słowem ;) ...jej nie znam facetów nie umiejących gotować, hm w tym wieku? jak Ty się uchowałeś :) no dobrze, to były żarty :)... a gdybyś miał opowiedzieć o swoich pasjach? coś Cię porywa, tak bezwzgędnie i do końca? jest coś w Twoim życiu w czym smakujesz i się delektujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu cisza, dobra to ja lecę na trening ale zajrzę tu jeszcze przed 22:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj facet sie klania. Mam pytanie do Ciebie.Jesli ułoży Ci sie zycie i po jakimś czasie zachoruje Twoja Pani (odpukać) co będziesz robił? Bedziesz biegał z menażkami po barach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sport i muzyka, może to banał ale zależy jak się do tego podchodzi ja trenuję 5 razy w tygodniu a muzyki słucham dużo i bardzo różnej, mam jeszcze jedno zainteresowanie jakim jest ciekawośc świata w stylu National Geographic i Discovery, dobra uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojć ajć
Wrocław chyba się nie łapie jako "okolice Olsztyna" :( szkoda.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem, jest ktoś ze mną?:) Do AJĆ OJĆ, Wrocław nie Londyn, można się poznac i zobaczymy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bahus nie odpowiedziałeś
na proste pytanie Chawefloka.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu odpowiadać, mówiąc nie umiem "gotować " miałem na mysli bardziej złożone potrawy, jakiś makaron, ryż czy jajecznicę to potrafię upichcić więc z glodu byśmy nie pomarli, może byc taka odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×