Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Izuniu ,tylko byly palacz potrafi zrozumiec palacza.Tak bardzo,bardzo,bardzo chcialabym abys rzucila,ale wiem ze to musi byc odpowiedni moment,ktory wykorzystasz,musisz to Ty czuc ,ze masz na tyle sily,ze odstawisz fajki .Kazdy wie ,ze palac mozna otrzymac w prezencie pieknego raka,ale jakie to ma znaczenie dla palacza?Wszyscy,ale nie ja...ja nie mam to moge palic....oczywiscie do czasu.Wytrwac w postanowieniu jest bardzo ciezko,ale mozna.Mozg ,to taki organ,ktorego jest ciezko oszukac.Wierze,ze i Ty ktoregos pieknego dnia obudzisz sie i powiesz sama do siebie,dzisiaj jest ten dzien,pierwszy dzien bez papierosa,bedziesz sie lepiej czula,tak jak ja teraz,mam wiecej energii i czuje ze moje pluca sa lzejsze.Zycze cierpliwosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... pamietam u mnie ten dzien z przed 5 miesiecy...otoz obudzilam sie rano i mialam uczucie,ze dzisiaj jest ten dzien zebym sprobowala rzucic palenie,nie obiecywalam sobie koniec,kropka z papierochami,tylko zobacze ile wytrzymam i czy wytrzymam i czy jestem na tyle silna,zeby nie wziac fajka do reki.Motalam sie kilka dni,brakowalo mi tego "pachnacego dymu"dla mnie wtedy byl to jeden z najpiekniejszych zapachow,a jednak nie zapalilam.Nadal uwazam,ze najlepeij nie obiecywac sobie niczego,poniewaz pozniej sa tylko wyrzuty sumienia,tylko powiedziec sobie zobacze czy dam rade.Papierosy sa przyjemniscia i dla niektorych jest to wrecz niemozliwe powiedziec NIE.Wiesz kto ostrym cieciem ucina palenie,ktos kto sie dowiedzial ,ze jest chory na raka,inni natomiast potrzebuja czasu ,zeby dojrzec do decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obiecałem narzeczonej a że jej nie okłamuję więc trwałem w tej decyzji pożniej zrozumiałem że to jednak coś wspaniałego zrobiłem dla siebie moja narzeczona po 2 latach powatarza mi na kązdym kroku jesli wchodzimy na temat fajek że jest ze mnie bardzo,bardzo dumna :) dla takich chwil warto było rzucic to swinstwo pozdrawiam i zycze udanego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim wypadku do roku "pachniał" mi dym.Po tym okresie odrzucalo mnie ,jak wszedłem do zadymionego pomieszczenia.No cóż dziś jeszcze nie zapaliłem lecz morze herbaty z cytryna wypiłem.( nie mylić z czosnkiem):P Na ślasku oznaczało kiedyś herbata z czosnkiem --50 gram wódki z herbatą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak warto komuś obiecać i sie wywiązać.Tez obiecałem w rodzinie na urodzinach solenizantce i po dwóch latach była doopa.:PNiezbyt ta osoba była zadowolona z takiego obrotu sprawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi... trzeba czyms zastapic papieroski,lepsza herbatka,niz to swinstwo.Placz i pij ,ale nie pal:):)Zachrypniety glos nie jest sexi,smierdzacy oddech nie nalezy do najprzyjemniejszych,a szara cera powoduje szybsze starzenie sie...wiec pij i oczyszczaj swoj organizm.Najlepiej polecam zielona herbatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugg-- żadna presja,dobre słowo,pomoc, nie pomoże palaczowi jak sam nie podejmie decyzji.Mówłem ,ze 10.4.o godzinie 00.01 już przestaje palić i nie cofne sie od tego zamiaru.Teraz inny sposób czyli krytykowane małe kroczki.Przeciez też rzucałem natychmiast i jakie skutki to miało?Nie paliłem miesiąc, pół roku,1.5 roku 2 lata,5 lat i zawsze wracalem do nałogu.Może akurat lepsza ta metoda,która obecnie sobie aplikuje.Wypaliłem dziś 2 papierosy i wypalę conajmniej jeszcze 2 .Może mniej lecz nie zamierzam dziś skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge przetlumaczyc Kiedy noc nadejdzie i na ziemi jest ciemno zobaczymy blask ksiezyca nie bede sie bal,nie bede sie bal tak dlugo jak bedziesz przy mnie. o kochanie zostan przy mnie....... Jesli to niebo na ktore patrzymy upadloby a gory pokruszylyby sie do morza nie bede plakal,nie bede plakal tak dlugo jak bedziesz przy mnie o kochanie zostan przy mnie.... jesli kiedykolwiek bedziesz w klopotach i nie wesprzez mnie o kochanie zostan przy mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi trzymam kciuki i wierze ze odstawisz papieroski raz na zawsze.:) a teks piosenki nie da sie doslownie przetlumaczyc jedno slowo,a kilka polskich odpowiednikow na jeden wyraz.Piosenka jest sliczna ,jedna z moich ulubionych i cokolwiek che sie zrobic w zyciu razem jest latwiej ,dlatego musimy sie wspierac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznie dziekuje za przetlumaczenie nie potrafie obojętnie przejść obok tej piosenki.Przysłał mi dobry znajomy z Edmonton.Juz poprosiłem go o tłumaczenie lecz ubiegłaś go.;) Dobrze ze wierzysz,gdyż już podjałem decyzję i ograniczam do minimum.Wypalam po pół nie smakują całe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia i wspaniałego weekendu🌻 Sloneczko jak nas podczytujesz moze zjawisz sie tam ,gdzie pierwszy raz wszystko sie zaczęło😘)) caluję Cię w rączkę.Taka reaktywacja nauki w necie:P Zostało juz tylko kilkanascie godzin do uwolnienia sie od śmierdziela.Na razie jeszcze nie złapałem do ust wrednego skunksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi od jutra zaczyna sie dla Ciebie zdrowsze zycie.Jedna z przyjemniejszy chwil jest,kiedy znajomi podnosza brwi ze zdziwienia....-dziekuje nie pale. Nie zapominaj u mie jest godzina do tylu,wiec to jeszcze nie byla noc hihi... Ja zamist dymu jade nawdychac sie jodu...sliczna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj wkleję to z czego śmieją sie z nas na półkuli północnej,nota bene miałem temat na innym dziale z wklejonymi 600 sztuk żartami.Byłem tam sam jako kolekcjoner.Prawem kaduka nie wiem dlaczego psychopata/tka pracujący w kafeterii wykasował/a nic nikomu przeszkadzajacy temat.Temat sobie spokojnie 2 lata był.Więc pytanie do moderatorów raczej komu to PRZESZKADZAŁO??? Jest temat co od 2004 r sobie leży na innym dziale i tylko co roku jeden wpis sie ukazuje i dalej stoi odłogiem.Czyli tamten temat jest cacy tylko mój bardzo komuś zawadzał.Degrengolada i Hipokryzja tak mozna to ujać.Jak Pan właściciel M.Briański odstąpił kafeterię Pani dyrektor J.Gasiewicz jest coraz bardziej posuwające sie DNO. 88888888 Przyjeżdża Tusk z wizytą do Benedykta. Jest miło i sympatycznie. Benedykt pyta: -A jak tam u Was po wyborach? -Wszystko w jak najlepszym porządku Ojcze Święty. -Wyborcy zadowoleni, szczęśliwi. Mówią, że takiej Polski chcieli. Ojciec Święty pokiwał głową, uśmiechnął się i pokazał Tuskowi 6 palców. -A jak tam u Was z bezrobociem ? -Doskonale Ojcze Święty. Jest tak dobrze, że młodzi ludzie już zaczynają wracać do kraju z emigracji. Zarobki super, pracodawcy gwarantują doskonałe warunki zatrudnienia. Ojciec Święty znów pokiwał głową uśmiechnął się i pokazał Tuskowi 6 palców. -A co w szkolnictwie ? -Wspaniale. Minister sprawdził się doskonale. Dzieciaki zadowolone, chcą nawet w sobotę i niedzielę chodzić do szkoły. Ojciec Święty pokiwał głową uśmiechnął się i znów pokazał 6 palców. Wizyta sie zakończyła Tusk wrócił do Polski i do swoich obowiązków. Jednak sprawa pokazywania 6 palców nie dawała mu spokoju. Wybrał się więc do Glempa i pyta; -Księże Prymasie byłem u papieża, opowiadałem mu co w kraju, a ten na każdą moją odpowiedź pokazywał mi 6 palców. Co to znaczy? -Jak to ? Ty katolik i nie wiesz, że chodzi o 6 przykazanie: nie cudzołóż?! -Nie cudzołóż? A jak to się ma do mnie? -A co miał powiedzieć? Nie pierdol glupot ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refleksja do tych co świetym oburzeniem pałają,ze nie na temat tutaj czasami sie rozmawia.To co będziemy mielić ozorami i jak mantra powtarzać jedno i to samo??Jak sie komuś nie podoba niech zmieni sobie swoje poglady i nie czyta,jak go to bardzo razi.Nie mój temat więc tylko tyle co mogę swoje odczucia tutaj przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zostalismy i zeby topik nie wygasl ,my wiernie podtrzymujemy ...na temat ,czy nie na temat,wazen ze idziemy do przodu z temeatem.Weekend ,kazdy sprzata myje oka,pierze firany...swieta przecieee ida.A ja nie mam co robic ,wiec pozostaje morze i swierze powietrze:):) Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pieprzcie głupot tylko
fajki rzućcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pieprzcie głupot tylko-- pięknie gęgasz tylko krótko.sztaluj sie ciulasie:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pieprzcie głupot tylko-- TY MI MOŻESZ LUFT PLUMPAĆ,GLAJZY STAWIAĆ I W ŻIĆ DMUCHAĆ :D:D:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba ten top nieco ożywić Dlaczego mężczyźni są jak tusz do rzęs? Spływają przy pierwszych objawach uczuć ******************************************************** ******************************* Dlaczego mężczyzna jest jak dyplom magisterski? Tracisz mnóstwo czasu żeby go zdobyć, a potem okazuje się, że do niczego nie jest ci potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poboczu autostrady superhiperblondyna w superhipermini wypina swoją superhiperpupę wymieniając koło w swoim superhipersamochodzie. Zatrzymuje się policjant I najdelikatniej jak umie zwraca uwagę: - Rozumiem, że jest Pani zdenerwowana, ale stoi Pani niebezpiecznie wyeksponowana na poboczu, a ja cos nie widzę trójkąta. - No.. Bo.. Ja.. Mam wydepilowany - zarumieniło sie dziewczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×