Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrsofrussia

Rosjanin i Polka - niemożliwe?

Polecane posty

Gość Livkaaaas
Nie ma czegoś takiego jak 'rusiak'. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Co tam u was? ;) Jak wam minął weekend ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
Nudno ale opuchlizna schodzi ;) z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
a w nocy śniły mi się normalnie koszmary... snił mi się były :( i lata spędzone z nim obudzenie było wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
potem obudziłam się zaspałam na drugą turę i śniło mi się że guz co mi usunięto go w lipcu - odrósł - nie wiem skąd takie sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666666666
No to rosjanin nie rusiak może być chodzi że chce jakiegos ruskiego czy za chłopaka czy przynajmniej kochanka svidania co to był za goz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
Nie chce sie o tym rozwlekać zbyt to bolesne w skrócie guz macicy - usunięty w lipcu i od tego czasu jestem zdrowa :) mówie tylko że tej nocy śniły mi się wszystkie złe rzeczy co mnie spotkały w zyciu nie wiem z czego to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666666666
może ze srodków znieczulających u dentysty czasem po nich jest tak dziwnie sama wiem albo może cos sie zlego przypomniało. Czasem tak jest ze sie zle śni ale to nic. A ja dalej chce rusiaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
A może ostatni tydzień mam wyrwany z życiorysu z powodu bólu zęba :) więc może z tego :) . Mnie się już dawno nic nie śniło :) ale nie lubie przykrych snów :) 66666666666666 to szukaj sobie rusiaka :) jest wiele możliwości, net, wyjazd tam na wakacje, pójść gdzie ich duże skupisko. Choć ja nie szukałam sam się trafił :) ale daj też innym dziewczonkom się wypowiedzieć :) nie jesteś tu sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
svidania to dobrze, że opuchlizna schodzi ;) Może śnił Ci się dlatego, że ostatnio się z nim spotkałaś i myślałaś o nim bo zastanawiałaś się co chciał. Wiesz ja teraz też miewam koszmary... jednak nie jestem już ze swoim.. układ przyjacielski. wiesz ja go prosiła nie będę, skoro tak woli, przecież nie chce go trzymać na siłe, żeby potem mi to wypominał... może to tak miało się stać, nie wiem.. Jeszcze teraz były z którego do tej pory się nie wyleczyłam.. ciągle pisze, jest o mnie zazdrosny.. :( Wczoraj przez przypadek spotkałam miłego chłopaka ale to jest piękne by mogło być prawdziwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
Może dlatego się śniło ;) a guz nie ma możliwości by odrósł bo był niezłośliwy :) a były jestem rozwiedziona z nim i nic nie ma do mnie :) . A kto jest o ciebie zazdrosny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Były.. w sumie to nigdy ze sobą nie zerwaliśmy, to samo jakoś wyszło. Długa historia z tym wszystkim. Minęło już ponad półtora roku a ja wiem, że nadal mi nie przeszło i chyba nigdy nie przejdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
to powodzenie masz :) szkoda że tak wyszło z tym rosjaninem. Mój wymyślił nowe słowo :) ja do niego żartem czemu się nie odzywałeś dzisiaj już mnie nie kochasz on: no szto ty głupaszka ty maja kocham ja ciebie kocham :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Powiedzcie mi, czy pierwsza prawdziwa miłość kiedyś mija? Dziś kumpela mi powiedziała: 'szalej poki jestes wolna i przebieraj w facetach, nie daj sie uwiązać.' A co jeśli się zakochasz i będziesz wiedziała że to jest to i z biegiem czasu będziesz coraz bardziej tego pewna. Ale z jakiś przyczyn nie będziecie mogli być razem. Odpuścicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
glupaszka- nowe słowo ;)\ nieraz i ludzie za 1 razem trafią na właściwego partnera :) moja ciotka tak trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
E tam powodzenie mam, wolałabym go nie mieć i być z tym kogo kocham. No szkoda, że nie wyszło. Kiedyś zrozumie co stracił ale wtedy już będzie za późno. Twój to dopiero jest kochany ;) musisz być bardzo szczęśliwa, że go masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
szczęśliwa TAK ale chyba bóg wynagrodził mi lata cierpień :) nigdy z nikim mi nie było tak dobrze :) Ty też znajdziesz sobie kogoś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
ale ciężko mi uwierzyć że twój jak tak długo się starał tak łatwo wszystko przekreślił :( coś musi za tym stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Wiesz wcześniej miałam chłopaków i nic z tego nie było aż do czasu kiedy go poznałam. Wtedy się poczułam tak.. po prostu nie jestem w stanie tego opisać, potem wyjechał. Robiłam wszystko żeby zapomnieć, nie pisałam, nie odzywałam się i robiliśmy tak na przemian. Byłam z chłopakami tylko z jego powodu ale to nic nie dawało. Do tej pory nie potrafię wyrzucić jego zdjęć. Niektórym wydaje się to głupie ale to wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Tyle od tamtego czasu przeszłam, głupio się przyznać ale miałam wykrytą depresje czy jakoś tak (miałam rozmowe z psychologiem gdyż się o mnie niepokoili) , nadal mam z tym problemy ale nie chce się leczyć bo wierzę, że kiedyś to pokonam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
ale o kim mówisz o Rosjaninie?? na depresje jedna rada do psychiatry po leki a potem rozpocząć psychoterapie innej drogi nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
pewnie coś za tym stoi, ale powiedz mi co ja mogę zrobić? Myślałam, że on mi pozwoli zapomnieć i tak się powoli stawało a teraz co? jeszcze gorzej niż było.. jakoś nie wierzę, że kiedyś będę szczęśliwa bo gdy nie mogę być z kimś kogo kocham nie chce się wiązać na poważnie z nikim innym. Nie powinnam tak robić ale czasami bawie się chłopakami, żeby pokazać im jak to jest.. teraz zrozumiałam że nie każdy jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
Ale z kim chcesz być z rosjaninem czy byłym chłopakiem?? I kto zabiegał o Ciebie rok rosjanin czy były?? sprecyzuj myśli wtedy będę mogła pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Nie o tym moim wcześniejszym chłopaku, którego poznałam półtora roku temu, pisałam wcześniej. W życiu nie pójdę do lekarza, żeby to leczyć.. nie jestem jakąś wariatką przecież z tym można sobie samemu poradzić, przynajmniej tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczy się człowiek a nie jego pochodzenie jak będzie wam pisane to i w kwestii wiary się dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Teraz ju nie wiem z kim chce być z Rosjaninem czy z byłym.. Rosjanin zabiegał się o mnie rok, ale jak widać to że dałam mu szanse chyba nic nie znaczy. A były jak pisałam wcześniej.. nadal go kocham, choć próbowałam zapomnieć, ale nie potrafie. Często do mnie pisze i nie wiem co robić. strasznie namieszałam.. i jestem bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
a kogo kochasz rosjanina czy tego wcześniejszego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
musisz się zanstanowić czego chcesz dziewczyno i kogo naprawdę kochasz zastanów się dobrze i odpowiedz szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
Tego wcześniejszego i chyba nigdy nie przestane go kochać ;( choć myślałam, że z Rosjaninem mi się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
to masz odpowiedz :) Rosjanina nie kochałaś więc myslałas że się ułoży a nie zastępuje sie jednego nieudanego związku drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;**
jestem okropna i nie zasługuje na nikogo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×