Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CosmoPo4

Beznadziejny seks w stałym związku

Polecane posty

Kochani, odstawiam, a niech tam, raz sie zyje a co to za zycie bez dobrego seksu. Mam tylko nadzieje, ze sie zalkiem nie rozreguluje przez to. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w temacie gumek, to ktore sa waszym zdaniem najlepsze? wiele dureksow wyprobowalismy i jakies one wszytskie takie sa szorstkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze libido u kobiety
nic sie Tobie nie rozreguluje. Cykl mam reguralny, wiem kiedy mam owulacje bo dokladnie czuje, mam o wiele lepszy humor i to caly miesiac oprocz wiadomo tych paru dni @ Zycze powodzenia i napisz nam prosze o nowych doznaniach co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duze libido u kobiety
acha i dodam ze przez 10 lat bralam pigulki a teraz od 8 nie i cykl jak zegarek chodzi.Jesli chodzi o gumki to musisz wyprobowac. Dobre sa takie ciensze (dla mezczyzny tez lepiej) ale wilgotne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie gumek sie nie wypowiem bo nie uzywam ;) ale Panika powodzenia i pisz kobieto jak ci idzie :P bo na pewno będzie lepiej! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panika, jeśli chodzi o szorstkość, to najlepiej zastosuj jakiś lubrykant durexa, czy innej firmy. Ważne, żeby można było stosować go z prezerwatywą. Takie lubrykanty dają bardzo przyjemne uczucie wilgotności. Ja stosuję je za każdyn razem. Ułatwiają łagodne wprowadzenie członka. Jest naprawdę ślisko. Dla mnie super. Polecam zwłaszcza przy zabawie łechtaczką (moja żona tak lubi). Moje jajka już poświęcone. Wesołych świąt dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wszystkim za wszystko. wesolego wszystkiego, smacznego jajak i mokrego podkoszulka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani wesołego po swiętach :D mam nadzieje że u was lepiej niż u mnie bo juz 5 dzień posuchy :o Mam nadzieje, ze ten tydzień bedzie bardziej owocny :P bo jak nie bedzie to juz nie wiem.... pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosniczka_meskich_dusz moge do ciebie na mejla uderzyć? czasem musze pogadać a chyba z tobą się porozumiem?? albo na gadulca?? jak sobie założe :D jeśli tak to jutro napisze ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach! Eha, mam nadzieje że u was lepiej niż u mnie bo juz 7 dzień posuchy. "Ciocia z Ameryki" i nic z tego. Dziś rano próbowałem trochę się poprzytulać na co moja małżonka stwierdziła, że normalnie to ona jeszcze nie może, a do buzi nie weźmie, bo jest przejedzona po pierwszym dniu świąt i mogłaby się zrzygać. Witamy w rzeczywistości :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bill skarbie witaj po świętach i szkoda ze u ciebie też tak cienko... :( wbrew pozorom nie cieszy mnie cudze nieszczęście :-O U mnie ciocia nie była nigdy powodem i zapewne nie będzie bo jest tyle innych sposobów... Bill mam nadzieje że ciocia szybko wyjedzie - moze ona z Kaliforni a u nas taki klimat nie bardzo ;) hehh..:P Milego wieczorku życze i pozdrawiam cieplutko :D ps. mówi sie ze my istoty stadne... w takich chwilach śmiem wątpić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Eha jak najbardziej smialo mozesz pisac do mnie. Ja wole na gg, ale jesli nie bede dostepna to pisz maila, jak znajde chwilke to odposze. :) No ja tez mysle, ze nadajemy na podobnych falach wiec mysle, ze sie dogadamy :) Milego dnia :D ja juz w swoim zywiole... praca, praca, praca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę nabuzowany testosteronem jak pocisk przez cały dzień. Brak seksu od tygodnia wqrwiq mnie na maxa. A moja żona (chyba nieświadomie) pytamnie dlaczego jestem taki spięty. Zabić to nagroda! Ale gdy chcę trochę pieszczot, to nie ma ochoty. Jeszcze dzień czy dwa i idę na panienki! Ile można prosić się o seks?! Zapłacę i zostanę obsłużony tak jak chcę!!! Ale jestem wqrwiony!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bill nie wnerwiaj sie !! Moze wez ja w nocy przez zaskoczenie ;) jak bedziej juz w krainie szczęśliwości i ona sie obudzi to chyba cie nie wyrzuci co :P Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją zimną rybą to tak z partyzanta się nie da. Będzie się darła, że ją chcę zgwałcić i wogóle. Wejdę w nią po cichu, a ona nawet nie da mi skończyć. I co tu robić? Przecież nie pojadę na ręcznym, gdy obok ładna kobieta leży. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesosieee :-o nic ci Bill nie poradze bo nie wiem po prostu! Co będe pisać jak zwyczajnie nie wiem :( u mnie jak na razie tez sie nie zapowiada ale... do nocki daleko ;) nadzieja matką glupich...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dajcie spokoj, u mne tez nedza, pan maz zmeczony, idzie spac o 22, caluje w czolko na dobranoc i mowi nie siedz dlugo, co to za swieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę, to wszyscy nasi partnerzy dosłownie "kipią" seksem. Czyli w łóżku bez zmian. Tylko, że mi się zbiera i zbiera... krew nie woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bill to wszystko dlatego że kierujemy sie sercem... a moze powinniśmy innymi częsciami ciala :classic_cool: wtedy pozycie malzenskie byłoby do d**y ale za to współzycie bylby zaje***** Panika po tym czego doświadczylam wczoraj chyba wolałabym jednak pocałunek na dobranoc.. Powiem tak: każda robot-baba byłaby zachwycona, jeśli nie ona, to pani królik na pewno.. JA jestem zalamana :( i tak sobie mysle ze jeśli tak ma być to wyrzucam wszystkie sex-pizamki i kupuje flanelowy worek z dziurka w jednym miejscu :-o Albo niech małz cholera częsciej wyjezdza bo po powrocie przynajmniej pamieta jak sie obchodzić z kobieta :) Jak dalej bedzie ?? ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eha, a czego wczoraj doświadczyłaś? Z tego co rozumiem, to nie było zbyt stymulujące. Co się wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bill poczekam do wieczora, bo ja cierpliwa jestem (jeszcze) a tobie tego jadu mojego oszczędze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eha strasznie mi przykro, trzymam kciuku zeby dzis wieczor bylo lepiej. Za siebie tez bede trzymac bo jak nie dzis to juz nie wiem kiedy, jutro jedziemy do rodziny na tydzien a z ciocia za sciana to ja na pewno nie bede w nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panika no nie wiem kochana mnie takie stresujące sytuacje kręcą czasem :P Tym bardziej jak ktos za scianą :classic_cool: A jak u mnie będzie to sie okaże... jesos mam złe przeczucia :( Bo jak sie obrazi to już ku**a post bedzie na maxa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie ta ciocia to juz stara jest, moze i glucha.. Znowu sobie narobie nadziei i bedzie, juz lepiej chyba wyobrazac sobie najgorsze. Ale cos w tym obrazaniu jest, co to za dziwna kara jakas, obrazi sie jeden z drugim i calkiem nie da sie ugryzc. Zeby tak mozna bylo seks od uczuc zupelnie oddzielic.. a tak to sie czlowieku mecz i pokutuj w lozku za jakies tam jedno zle zrozumiane slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panika wez może jakiegos feromona kupimy?? co to poczują i już :P heh bez gadania by sie obyło. No zeby człek po latach tak sie musiał gimnastykować to żenada!! Bądz kobietko dobrej myśli, ja myśle ze może tez tak strasznie warcząca dziś nie bede bo kuźwa jak sie obrazi to ja marnie sie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys cos bylo o feromonach w jakims serialu, na panienke wszystko lecialo jak sie popryskala. Szkoda, ze nie mozna sobie tego kupic w drogerii. Ide wieczorem na joge, zrelaksuje sie przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×