Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgnebiony

Rozwod po 20 -tu latach

Polecane posty

Gość zgnebiony
Sluchaj matacz i 20lat, idzcie oboje na forum N.K.macie zbiezne charaktery i myslenie na poziomie szkoly podstawowej to wyjdz stad tempaku i nie denerwuj normalnych ludzi . Teraz ci powiem po mesku jak masz jaja to mnie posluchaj dla ciebie bedzie dobre www.ja pierdole com tam sie sprswdzisz psycholu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
pisze " poraza mnie głupota" : To czy mnie ktoś kopnął, czy kopnie to nie trafiłaś przyzwoita kobieto, bo z tego co napisane było przeze mnie nic nie zrozumiałaś. wybacz .. trudno cokolwiek zrozumiec z bełkotu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
18:17 [zgłoś do usunięcia] zgnebiony cóz " zgnebiony " trudno pogodzic ci sie z porażka ... kiedy żona wybrała męzczyzne ... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Trudno to mi zrozumiec ciebie i pewnie inni tez tak maja , a zreszta co mnie obchodzi twoje pieprzenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.......
Zgnebiony ...? tak też zrobie , ale nie dlatego , ze ty tak chcesz , albo ze chce udowodnic , ze mam jaja - nie ! Zrobie to dlatego , ze gadanie do kogos kto nic nie rozumie mimo moich usilnych prób i jak widze nie tylko moich - nie ma sensu . Zobacz jaki jestes , zobacz jak sie odzywasz do kogos kto coś ci chce przekazac , a tobie to nie pasuje , słowa jakie używasz ....?! jesli jestes w zyciu codzienny tez taki a jestes ! to co sie dziwisz zonie ? mogę sie zmienic w innego nika , takiego ktory bedzie pisał to co chcesz usłyszeć , wtedy bedziesz brylował ...:) ale szkoda mi czasu , wyczerpałes go ... powodzenia mimo wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraża mnie twoja głupota
Do 20 lat mineło No cóż bywa, nie każdy musi być zaraz alfą i omegą. Jeżeli naprwdę nie rozumiesz, to wytłumaczę, a czemu nie. Zatem jak krowie na rowie mówię ci, że zarzucam mataczowi pokrętnego życia, łajdactwa jego pychy i głupoty, mało tego draństwa. A jak się nie doczytałaś to przypomnę, sam się kurwi i żonkę pchnął do kurestwa. Mało tego pyszni się tym oględnie mówiąć jak sraczką. Mnie akurat sraczka brzydzi, jeżeli Tobie nie przeszkadza to Twoja broszka. Jego życie opisać można jak szmbo i tu nie chodziło o to, że gostek się nie myje, tylko, że zeszmacił się i żyje w gównie i nie widzi w tym nic złego co nie przeszkadza mu pisać innym i ich pouczać a nawet oceniać. Myślę, że to zrozumiałaś. Używając zwrotów takich jak gówno czy szambo ukazuję swoje zniesmaczenie. Myślę, że teraz już kobieto dobra zaskoczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.......
Ty na górze ... tyle wiesz ile zjesz , albo ile ktos chce bys wiedział ... nic inaczej . Gdzies ci gra , ale co i gdzie to z tym juz masz kłopot , stad wypisujesz te bzdury na mój temat . To , ze posiadam kochankę moze ci sie nie podobac , ale kogo to obchodzi ? to jak pisalem moje zycie , mojej zony i kochanki i powiedzmy dzieci moich , ale skoro wszyscy co by zainteresowani byc mogli mają sie dobrze , to co ci tak smierdzi ? Wiesz ile mnie sie rzeczy nie podoba ? wiesz jak zyją inni ludzie mimo ze nie zdradzaja sie - skoro juz tak do tego pijesz - maż pantoflarz , zona uległa , maż alkoholik , zona len , pantoflarz , kura domowa - mnie to bulwersuje , ale nie głosze tego na forum w temacie . Kim ty jestes ? i jak Ty zyjesz ? ze uwazasz sie za lepszego ? bo co ? bo nie zdradzasz ? a jak z całą reszta ? pewnie idealnie - no ba !!:) znam i takich jak ty - wszystko mu smierdzi , wszystko do szamba sprowadza - tylko dlaczego siedzisz na takim forum ? \NIE ODPOWIADAJ !! PRÓZNY TRUD TWÓJ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraża mnie twoja głupota
Bo dzisiaj akurat mam taki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.......
dzisiaj :) wiec nie znasz mnie zupełnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 LAT MINĘŁO
poraza mnie twoja głupota ----- > uspokój sie powiedzmy , ze nie czytałam Twojego wypracowania na temat matacza ... nie ten ton , nie te słowa ... zauwaz " poraza..... " ze ten topik ma inny tutuł , a autor inny problem moje spojrzenie na temat autora jest podobny co matacza . otóz uwazam ze lepiej rozejsc sie w zgodzie i pozostac przyjaciólmi nizeli rwac sobie włosy z głowy , wyzrucac brudu , naruszac intymnosc dlaczego cos tak osobistego przez 20 lat ma byc naruszone przez osoby trzecie.. nie ma zadnej pewnosci , ze zona ma faceta a nawet jesli ma to nie uwiaze jej łancuchem , nie skuje kajdanami ... pewnie to bardzo boli .. ale uwazam ze zawsze gdzies tkwi przyczyna w obu malżonkach a nie tylko w jednym szacunek szacunek i jeszcze raz szacunek , wyrzucajac zlosc , nienawisc , pogarde - wiem ze to strasznie trudne , ale mysle ze warto .. to moje zdanie ! ja szanuje Twoje , Ty uszanuj moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 LAT MINĘŁO
co do matacza to mamy podobne zdanie na ten temat , a zycie osobiste matacza to jego indywidualna sprawa nie osadzaj , a nie bedziesz sądzony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraża mnie twoja głupota
dzięki młody podszywaczu, ale poradzę bez Twojej pomocy zatem posłuchaj dupku do matacz, czy Ty naprawdę taki tępy, czy tylko udajesz. Pierdol się ile chcesz, tylko nie wmawiaj komuś, że jest gorszy od Ciebie imbecylu jeden. Jestes kurwą męską i nią zdechniesz. Nie myśl, że posuwając jakąś lafiryndę już jak wcześniej napisałeś 9 lat to nabrałeś rozumu. Na posłuch to trochę za mało. I stąd moja nieukrywam nagonka. Podejrzewam, że autor nicku akurat ze mną się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.......
a co sie taki popularny zrobiłem dla Ciebie ?:) czego smiecisz w topiku autora ? czego takis wulgarny ? ogłady ci trzeba ! mnie osadzileś - a na siebie nie spojrzysz ? :) typowe dla uwazajacych sie za lepszych :) załosny człeku - no .... pisz pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Ta baba 20 lat .... chyba naprawde jest pierdolnieta dupsko lize jakiemus mataczowi potem krytykuje prowokuje a teraz pierdoli jeszcze inne kocopoly chinskie , wynocha z mojego tematu bo mnie to zaczyna wkurzac ! WYNOCHA I BASTA I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wychodzi na to,
że to nie jest wątek autora tylko inni się za łby biorą.Za dużo tu filozofii i licytacji. Jak się Was czyta ,to strasznie mdli od tych przepychanek. Autor ma do Was świętą cierpliwość ,ze odpowiada na Wasze teksty. Załóżcie sobie inny wątek lub idzcie pisać ksiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poraża mnie twoja głupota
Wkleję, bo ile można pisać o tym samym, poza tym chyba masz jakieś porażenie mózgu 'sam się kurwi i żonkę pchnął do kurestwa. Mało tego pyszni sie tym oględnie mówiąć jak sraczką. Mnie akurat sraczka brzydzi,' Na własne życzenie jesteś taki popularny, bo gdzie nie wejdziesz tam ślesz przesłanie jak to można się urządzić w życiu. Zapamiętaj zatem, jesteś ZEREM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
zgnebiony -------------> żal mi Ciebie .... nie wiesz co to normalnosc i nigdy sie nie dowiesz ... biedny zagubiony robaczek szukajacy dowartosciowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat mineło
poraza mnie .... ----- > gdybys był kobieta uzanlabym , ze masz dzisiaj okres ... a moze to andropauza ? miłego wieczoru wszystkim .. moze warto posiwecic ten wieczor żonie , partnerce ? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieciarze !
Spadać z tego forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nareszcze !
Chociaż jeden powiedziała dobranoc i będzie o jednego mniej .Dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla 20 lat minęło i matacza
kurewstwo i życie w szambie to normalka dlatego tak doskonale się rozumieją matacz - pospolity łajza, zdrajca, siedzący w szambie po uszy od lat 20 lat minęło- kochanica takiego typa jak matacz. doskonała para, szkoda tylko, że żyjąc od lat w takim gównie zapomnieli, że są jeszcze na tym świecie ludzie nie zdradzający, nie oszukujący, lojalni wobec swoich żon, mężów, dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,.....
ty jednak ograniczony jestes w swym rozumowaniu - czas ci to uswiadomic . zdradzacz wcale nie musi - jak kłamac , tak oszukiwać , ani lojalny nie byc - potrafisz to ogarnać ? nie koniecznie musisz odpisywać - tak tylko wtracic musiałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale o co chodzi
już nic nie rozumiem-o co wy walczycie?!! a ty autorze który zmieniasz stale niki (stylu pisania nie potrafisz) wyhamuj-nie dziwię się że żona ma innego-przecież ty chłopie nie panujesz nad emocjami!! co t za słownictwo,wyzwiska?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku ty diabliku
I co padalcu ? zostales sam , co bylo nieuniknione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Jutro sie dowiem wszystkiego ! poznam motywy dzialania majej jeszcze zony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdchuy
i co? szlag Cie trafił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkju
no widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Nie jeszcze zyje a moze ciebie szlak trafil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbv
no to znasz tą przyczyne czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgnebiony
Tak znam , mialem dostep do akt sledztwa iczytalem zeznania swiadkow , wiec to jest UKARTOWANE dzialanie ale zona nie byla w stanie sama tego wymyslic ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×