Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

:) chyba musialam byc w poprzednim wcieleniu wredna babą, skoro teraz tak mnie bozia karze ulala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Aniulka i Vendone całkiem niezle do siebie pasują. Jest tutaj kilka kafeteriowych par, wiec moze bedzie nastepna. Na ślub i wesele czuję się zaproszona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, ludzie uwaga, wszyscy co czytają te nasze posty. promyczek się ujawnia, pokazuje swoje pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka - nie przeszkadzaj -Vandome mysli.... A jak wiesz, u faceta ten proces może potrwac... i potrwac.............. i potrwac............. a pozniej jest boze narodzenie i kazdy zapomnial juz o o chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha promyczku oj tak :D masz rację haha :D:D:D i ja chyba też musiałam byc mega zołzą w poprzednim wcieleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wiedzieć, że charakterna jesteś, promyczku ale podzielam zdanie pozostałych koleżanek że teksty masz niebanalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1161 posty, nie chce mi sie liczyc kto wbił tysiączka :) ide do łóżka,a nerwow to az mnie osłabiło Ja bede poczytywać temacik bo święta spędzam w domu :) spijcie dobrze :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten Twój nick promyczku pasuje do Ciebie jak ulał, teraz ja walnąłem biedronkę na podłodze :))) ze śmiechu oczywiście :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×