Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

podziałało V :) hihi promyczku to dobry pomysł :D jestem ciekawa ile ludków by przystąpiło do naszego klubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co tu widzę, to wiele osób "przechodzi" przez to forum; być może nawet więcej niż na forum gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaryzykujemy:) na początek proponuję wymyślić nazwę topicu, taką chwytliwą żeby przyciągała ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio przeglądałam tematy na kafe i smtno mi się robiło :( tyle jest złamanych serc i nieszczęśliwych ludzi. Nie wiem dlaczego aceci nie potrafią zachować się na tyle kulturalnie żeby zakończyć związek z klasą i elegancko, tylko zachowują się tak niestosownie, a te biedne dziewczyny tylko przez nich cierpią i płaczą, bo się zdązyły zaangażować, a faceci zapomnieli im powiedziec, że oni akrat to traktowali jako luźną znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdziemy jakieś rozwiązanie:) propozycje: samotni z poznania łączmy się:) topic singli z poznania to mi tak na gorąco przyszło do głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w drugą stronę też to działa, oj kobiety potrafią być brutalne i mało czułe w stosunku do swoich męzczyzn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczek, zgadza się, jest wiele takich topiców; sporo jest jednak i takich "w drugą stronę" nierzadko kobietki są same winne takim sytuacjom, choć nie można generalizować; jest smutno, bo życie nie składa się z samych przyjemności, niestety, czego piszący te słowa również doświadczał i doświadcza w swym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, niesety działa - szokujące i nie do przyjęcia jest już sam fakt, że istnieje i działa. Jak mozna tak traktować drugiego człowieka!! Nie powinno się bawić uczuciami innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co... gdyby życie było usłane różami od początku do końca to hm... czy nie byłoby lekko nudne? może trzeba przeżyć trochę kopniaków od życia, żeby móc docenić to co naprawdę ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, ale szczerze mówiąc wolałbym dostać kopniaki z innej strony, najlepiej jakby ludzie dobierali się raz na całe życie i się rozumieli, kochali i szanowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - ja wiem, ze zcie to zycie i nie składa się z samych przyjemności, ale mimo wszystko uważam, że jakies standardy etyczne i dobrego wychowania obowiązują i ludzie powinni potrafic sznować drugiego człowieka, a zwłaszcza w tak delikatnym temacie jak związki i uczucia innych. Tyle jest nieszczęść i zła na świecie, że chociaż w aspektach, w których ludzie mają wpływ na bieg wydarzeń (własne zachowanie wobec innych) powinni dbać, by tych dramatów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, ale ja jako autor tego topica mógłbym Ci wiele o takich dramatach napisać, swoich też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome - Ty jestes autorem? Myślałam, że J..itd ? No właśnie, czy nie czułbyś się lepiej, gdyby tych dramatów szlo uiknąć? Życie w pewnych kwestiach nie powinno dawać kopniaków, bo sa to po prstu zbyt delikatne aspekty ludzkiej egzystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×