Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

Gość dupa nieopalona
Wszystko zależy od człowieka - niektórzy wybaczają, czasami wbrew wszystkiemu, zdrowemu rozsądkowi i kontynuują te "związki"... Oceniam wg siebie - dla mnie zdrada to koniec definitywny. Osobiste wycieczki możesz sobie darować - z tego prozaicznego powodu, że nie wiesz o mnie absolutnie nic. I również wg mnie dajesz upust swoim frustracjom - więc to mnie pozostaje Ci współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Do dsafgtr6 Głupia to ty jesteś! A dlaczego samiec ugania się za samicą i nie może wytrzymać, wtedy kiedy ta mu nie da? Przeważnie samica ucieka, więc cóż to dla niej musi być za przyjemność? Najpierw pomyśl, potem napisz! Feministki to są jednak tępe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
prawo natury - ty o naturze masz takie pojecie jak katolce o chrzescijanstwie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
to ze nie chce do swojej dupy dopuscic byle jakiego samca z chujowym materialem genetycznym to własnie ta twoja ucieczka, poza tym oczywiscie dla faceta z ruchania jest przyjemnosc jak sobie spusci, ale neich nie wymaga od baby aby ta nie była kłodą i uatrakcyjniała mu zycie seksualne lodami bo to z natura nie ma nic wspolnego baranie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
A feministka i lewicowa fanatyczka to wie o chrześcijaństwie wszystko! Heheheh! Rozśmieszyłaś mnie totalnie! Feministki są tak głupie, że aż czasami dochodzę do wniosku iż to dobrze, że istniejecie, bo przynajmniej mogę się pośmiać z debilek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
a czy ja mowie ze wiem cokolwiek o chrzescijanstwie? :o ja nawet nie jestem wierząca debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
prawo natury - a ty mnie dołujesz bo utwierdzasz mnie w przekonaniu ze swiat składa się w 99% z kretynów bezmózgich a ty jestes ich kolejnych przedstawicielem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
i nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie feministka :o przeciez ja nie atakuje facetów i nie walcze o prawa kobiet, pisze tylko na temat prawa natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Zrozum pustogłowa babo, że tylko takie ścierwa jak ty pojmują człowieka w pełni jako zwierzę! Natura naturą, ale człowiek ma jeszcze uczucia i nie patrzy wyłącznie na materiał genetyczny! Wy feminy podobno uważacie, że zwierzęta mają uczucia i duszę, więc jak to jest? Zwierzęta zatem też nie powinny kierować się instynktem i szukać do kopulacji zwierzęcia z dobrym materiałem? Natura to nie tylko cechy biologiczne, ale postępowanie ludzi w świecie utarte od czasów jaskiniowców i istniejące aż do dziś! Wy zmieniając je niszczycie wszystko, co dobre! Jak zwykle się okazało, że feminy to hipokrytki i idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
no i widzisz kretynie :o sam zapedziles sie w kozi róg, widzisz teraz jaki jestes głupi? sam sobie dorabiasz ideologie, w ogole jestes świadom swojego istnienia? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
a ty jak patrzysz na kobiete? jako worek na sperme, jej sie przyjemnosc nie nalezy, ona ma sie starac a ty kurwa wielki krol i wladca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Pisałem debilko, że tacy jak ty (feminy są niewierzące) nie powinny wypowiadać się o chrześcijaństwie, bo nic o nim nie wiedzą! Czy ty w ogóle myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
postepowanie utarte od czasow jaskiniowcow to kurwa kultura debilu! wytwór ludzkiego umysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
czytam cie co 3 słowo bo mi sie nie chce poswiecac czasu na to jałowe pierdolenie z twej zakopmleksionej mordy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa nieopalona
Chyba jednak prowokacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
dsafgtr6 Jesteś feministką, ale sama tego nie dostrzegasz! Masz takie, a nie inne poglądy i to stawia cię definitywnie w szereg feministek jędzo! Na przyszłość czytaj wszystkie posty i nie rób z siebie idiotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
czy ja sie wypowiadam w ktorymkolwiek zdaniu na temat chrzescijanstwa? ja tylko stwierdzilam ze katolicy w 99% nawet kurwa bibli nie czytali a uwazaja sie za pierdolonych chrzescinaj!!! kurwa jaki z ciebie kretyn!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
czy ty wiesz w ogole czego dotyczy feminizm? zrównania w sferze prawnej a nie kurwa kulturowej cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafgtr6
ide sobie bo jestes zbyt tępy na dyskusje ze mną :o selavi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Najlepiej nie czytać wszystkiego i twierdzić, że to prowo! A to stwierdzenie o ''ludzkich schematach'' to jedno z najczęściej powtarzanych tekstów femin! Nie dostrzegasz tego jak wy traktujecie facetów? Zdradzacie ich na każdym kroku! Zobacz co ludzie piszą na kafe! Ale ty nie dostrzegasz błędów swoich i swojej płci, bo jesteś porąbana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
A skąd wiesz, że nie czytali? Nie wpierdalaj się kurewko w te sprawy, skoro nie należysz do tej religii! Nie możesz wiedzieć jacy są, skoro nie wiesz jacy są od środka! Ja miałem już styczność z feminami i takimi egoistycznymi kretynkami jak ty i wiem co piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
dsafgtr6 '' czy ja sie wypowiadam w ktorymkolwiek zdaniu na temat chrzescijanstwa? '' Na przykład w poście o 20:57 idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
dsafgtr6 ''a ty jak patrzysz na kobiete? jako worek na sperme, jej sie przyjemnosc nie nalezy, ona ma sie starac a ty k**wa wielki krol i wladca '' Jaka ty jesteś pojebana! Czytać cię w szkole nie nauczyli? Już tu pisałem w jednym poście, że chcę kobiety normalnej! Nie takiej feminy jak 99% bab na kafeteri =, które uważają, że facet ma: - zadowalać je w łóżku (sam nie ma do tego prawa) - być dla nich sponsorem - tolerować zdrady Czy ty naprawdę uważasz, że to jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowłazka
W seksie wązne są dwie strony. Seskito...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa nieopalona
Jeśli wyrabiasz sobie pogląd o kobietach czytając forum to gratuluje wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
dupowłazka ''W seksie wązne są dwie strony. Seskito...'' Seskito - to imię japońskiego samuraja? A gdy kobiety na kafe piszą, że facet ma być ich niewolnikiem i ma je zadowalać w łóżku to wszystko jest ok? ZAUWAŻCIE BABY WŁASNE WADY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
dupa nieopalona ''Jeśli wyrabiasz sobie pogląd o kobietach czytając forum to gratuluje wyobraźni.'' Uwierz mi lub nie, ale często natrafiam na takie w rzeczywistości, choć unikam miejsc, w kórych pzebywają! Taki paradoks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupowłazka
Czepiasz się, ale podejrzewam, że dotarło do Ciebie przesłanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieku, ogarnij się! mam wrażenie, że to co czytasz zupełnie do Ciebie nie dociera! wyżywasz się tutaj na wszystkich bez powodu, a wszystkie kobiety mieszasz z błotem. O co Ci chodzi? jesteś naprawdę aż tak sfrustrowany? I to nie my, te które się tu wypowiadają jesteśmy feministkami, tylko Ty jesteś męską szowinistyczną świnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo natury!
Tak jestem męską, szowinistyczną świnią, tak jak każdy mężczyzna, który nie pozwoli się zniewolić feminą! Zresztą według feministki każdy facet to świnia, więc nie mam nic do stracenia! A tak poza tym, to odpowiedziałybyście egoistki na moje pytanie: Dlaczego nie reagujecie jak co chwilę na kafe jakaś bab chwali się, że zdradza męża, albo robi z niego pantoflarza? Nie lubicie mnie, bo jako jeden z niewielu na tym forum nie dałbym się wam owinąć wokół palca wy zasrane, niby nieomylne stworzenia! Zacznijcie w końcu zauważać własne wady!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×