Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

do "dasd"- pewnie, że się przyłącz, ja też jestem od niedawna, będziemy razem się martwić i wspierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasd - witamy w naszym gronie :-) mika_997 - ja na twoim miejscu zmieniłabym gina, trochę długo cię djagnozowała a poza tym miałabyś gwarancję czy jej djagnoza jest trafna ja u nowego gina będę w piątek i przekonam się czy ze mną wszystko ok., mój obecny lekarz nie widzi żadnego problemu i mam nadzieję że tak jest, ale chciałabym to potwierdzić. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monida ja też sie dziwie, że po tylu latach ona dopiero teraz mi to mówi jak powiedziałam, że staramy się o dziecko... przecież tak się nie dzieje z dnia na dzień...ja zdawałam sobie sprawę, że jakies problemy będą, zawsze miałam nieregularne miesiączki, i sama przez ostatnie 2 miesiące mierzyłam temp.i widziałam, że brakuje jajeczkowania, ale nie przypuszczalam, ze wyjdzie dodatkowo takie cos. czekam na okres, mam testy owulacyjne więc sprawdze jeszcze w tym miesiącu czy dalej nie mam owulacji i na pewno zmieniam ginek., kurde jakbym wcześniej wiedziała, że coś nie tak to mogłabym sie zacząć dużo wcześniej leczyc. masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się przyłączyć?:) Mam 30 lat o dzidziusia staramy się juz ok. 2 lat z małymi przerwami kiedy miałam operację- mięśniak macicy oraz torbiel okolojajowodowa. Hormony w normie, jajowody drożne. Od marca tego roku po szczególowych badaniach męża (fragmentacja DNA) staramy się co miesiąc niestety do tej pory nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowego goscia:). ...Ja myślałam, że zrobienie dzidziusia to łatwa sprawa, wystarczy "nie uważać", a tu jednak nie:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:* Ja właśnie dostałam @ po odstawieniu duphastonu czyli jak na razie jest tak jak powinno. Pierwszy raz się ucieszyłam z @. Aż jest mi dziwnie, bo zawsze czekałam na nią długo;) a co u Was?? Witam nowe dziewczynki:* buźka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja biore duphastum już 7 dzień i dalej czekam na @...na razie nic:/... ja też czekam na okres i może wkońcu będę miała tą owulację:)... Nie wiem czy to możliwe ale osatnio dla picu zrobiłam test owulacyjny i wyszły 2 kreski, owszem jedna była słabsza ale były 2. i nie wiem czy to możliwe żebym miała owulacje czy poprostu tabletki tak wpłynęły na wynik testu... ale niestety tego się nie dowiem bo i tak nie działałam nic z mężulkiem bo ostatnio nie mamy kiedy:/... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać kobitki? U mnie @od dzisiaj:-( Z badań wyszło że mam podwyższoną prolaktynę, lekarz polecił mi costagnus zaczynam brać od jutra. Poza tym badania ok. Powiedział też żeby nie rezygnować z magnezu i oleju z wiesiołka (bo to dobre na wszystko) i oczywiście dalej mam brać kwas foliowy. Jak wychodziłam to powiedział, że następnym razem spotkamy się gdy przyjdę potwierdzić ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:). widzę, że nic nowego się nie działo, ja włąśnie wróciłam z urlopu... i wkońcu dostałam wczoraj @... kurde 3 miesiące nie miałam, dopiero po skończeniu duphastum dostałam, teraz po mam się zgłosić do lekarza i zobaczymy co dalej, mam cichą nadzieje, że teraz bede miała normalny cykl i wkońcu owulację. pozdrawiam i piszczcie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika_997 - po 3 m-cach @ to jest krok na przód; kolejny cykl i nowe możliwości (jak już ktoś napisał:-) )... koniecznie napisz co i jak po wizycie u lekarza... no i powodzenia w kolejnych cyklach dla nas wszystkch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi się skończył okres, zaczynam mierzyć temperaturę i w połowie cyklu spróbuje testy owulacyjne, a do lekarza pewnie wybiorę sie za tydzien, może wyjdzie na usg czy mam to jajeczkowanie teraz czy nie... mam nadzieje tylko, że bedziemy mieć z mężem czas, bo ostatnio to ciężko ze wsz.:/. justinka a co u Ciebie? jak kolejny cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) hmm u mnie kolejny cykl z duphastonem, narazie wporządku . Jeszcze pare dni i znowu bede wyczekiwac @ i znowu staranka a na początku grudnia do ginka na kontrole:) Jaskoś tak troszke sobie odpuściłam ta obsesje i szukanie objawów poprostu wiem ze musze byc cierpliwa ale przynajmniej wiem dlaczego:) Ogólnie ok:) Pozdrawiam cieplutko wszystkie i powodzonka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki powiedzcie jak to jest z Waszymi staraniami, a dokładnie chodzi mi o to jak często.... ja jestem po okresie i mam nadzieje, że po duphastumie będę miała wkońcu owulacje, ale juz nie biorę tych tabletek.. no i tak co 2 dni się staram bzykać z moim:)... do justinki - widze, że mamy podobny problem bo nie mamy owulacji, słyszałam, że podobno jest zastrzyk który powoduje pękanie pęcherzyków i owulacje, musze popytac lekarza, bo jesli nadal nie bedę miała owulacje to moje starania i tak nie przyniosą rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Get-Ur u mnie początek 12 tygodnia, na razie wszystko jest w porządku, brzuszka jeszcze nie mam, ale wkrótce pewnie się pojawi :) A u Ciebie jak tam? Śledzę forum, ale długo była cisza, fajnie że ktoś się odezwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania!! fajnie, ze sie odezwalas :) U mnie nic, 3 dzien @. A tak to praca, praca, praca. Ja juz sie nie nakrecam , nic nie licze. Moja lekarka kazala mi sie starac rok, a jesli nic z tego nie bedzie to dopiero przyjsc. Jeszcze mam troche czasu, wiec moze akurat sie uda. Jesli nie to trudno. Zagladaj czesciej i mow co i jak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc:) U mnie wszystko ok narazie. Mika tez o tym słyszałam, ale narazie mam 3 miesiące brac duphaston i później do kontorli. Najpierw musze wyregulowac okres a później ginek powie mi co dalej:) Aniauu buziaczki:) Trzymajcie sie kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur to trzymam kciuki żeby się w najbliższym czasie udało :) A jak tam po urlopie? Wypoczęłaś? Do Ciebie mam chyba największą sympatię tu, bo zawsze tak miło piszesz :) I mam nadzieję że Tobie też się szybko uda! Ciekawe co tam u reszty dziewczyn. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania wypoczelam, ale krotko niestety :( Tylko tydzien... Ale teraz bede juz mogla czesciej odwiedzac mame. Jak tam brzuszek? Pewnie Cie mdlosci mecza? Myslalas juz nad jakimis imionami? Wydaje mi sie, ze po prostu fajnie sie dogadujemy, jestesmy w podobnym wieku itp. :) Bardzo sie ciesze, ze Tobie sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur mdłości mnie męczą i to ostatnio coraz bardziej, ale to dlatego że zaczęłam brać żelazo, podobno to wpływa na większe mdłości, ale jakoś dam radę. A co do brzuszka to już powoli widzę ze coś się zmienia, ale z zewnątrz jeszcze nic nie widać, ale z dwójką pewnie będzie szybciej brzuszek rósł. A jeżeli chodzi o imiona to na razie stanęło na Kasia i Kubuś, bo mamy nadzieję że będzie parka, bo dzieciaczki prawdopodobnie będą dwujajowe, więc może będzie parka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinka to ja myślałam, że ty bierzesz duphastun a przy okazji staracie sie o dzidzi... ja teraz powinnam mieć dni płodne, bolą mnie trochę jajniki, śluz sie pojawił, ale pewnie i tak nic nie peknie:/.. dzis ide ostatni raz do mojego ginekologa, zrobi mi usg to może powie czy jest jajeczkowanie czy dalej nic. miałam nadzieje, że jak wkońcu okres dostałam to i jajeczkowanie się pojawi... i zmieniam wkońcu ginekologa, idę prywatnie i szukam jakiegoś dobrego... Powodzonka dla wszystkich i gratuluje tym co sie udało:):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubus to cudne imie :) A Kasia mam na drugie i moj tato zawsze sie tak do mnie zwracal :) Wiec bardzo milo mi sie kojarzy. Mi to sie maaaarza dziewczyneczki blizniaki. Bylabym w 7mym niebie!!! :) Ale wiadomo, ze najwazniejsze, aby zdrowe:) Zawsze to powtarzam, chociaz poludzic sie mozna :D A Ty gdzies pracujesz Aniu? I ile w ogole sie staralas, bo niedokladnie pamietam. U Ciebie to dosc chyba szybko poszlo, o ile sie nie myle :) Caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur no u nas szybko poszło, za drugim razem się udało i to podwójnie :) Sama nie wiem skąd bliźniaki, kiedyś u męża dawno temu były, u nas nie było. Ale cieszymy się, będzie od razu dwójka, do tego siostra niedawno urodziła córeczkę więc będzie mała gromadka :) Co u Ciebie? Jak weekend mija? Teraz długi weekend to i wyjazdy, my raczej w domu, przez te moje mdłości nie bardzo mam siłę gdzieś się ruszać. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj narzeczony ma siostry blizniaczki i siostra mojej mamy tez urodzila parke:) Wiec mysle, ze jakas tam szansa jest.:) U mnie wszystko dobrze. Weekend w pracy jak zwykle. ostatnio pracuje bez dni wolnych. Ale od pzyszlego tygodnia bede pracowac tylko od poniezialku do piatku :) Tutaj nie ma dlugiego weekendu, wiec taki weekend jak i kazdy inny. No ja Ci wierze, ze Cie mdlosci mecza :( Biedna Ty. Ale juz niedlugo nie bedziesz miala :) Caluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam dziewczynki? udało się którejś? ja byłam wtedy u ginek. i dziwne, bo okazało się, że jestem w okresie owulacji, lekarz mówił, że widocznie tabl.pomogły ( ale zjadłam tylko 1 opak. no i dost,okres po 3 miesiącach), no i powiem Wam, że robiłam testy owul. i wyszły 2 kreski, i wtedy akurat strasznie bolał mnie jajnik, więc owulacja chyba była, ale co z tego jak się akurat wtedy rozchorowałam i musieliśmy przestać robić dzidzi, bo jestem na antyb. i taka zła byłam, miałam wkońcu szanse a tu jak na złość, ale widocznie nie było mi pisane w tym miesiącu:)... tylko trochę się wystraszyłam bo w sumie dzień przed tym jak się rozchorowałam kochaliśmy się a za jakieś 4 dni miałam owulacje, ale nie sądze żeby coś było, zreszta chyba wolałabym żeby nic nie było bo jadłam tabletki... i czekam na nast.cykl, mam nadzieje tylko że bedzie owulacja, biore nadal dophuston, od 19 dnia cyklu przez 7 dni, i tak przez 2 miesiące. a pózniej kazała mi przyjść z wiadomością, ze jestem w ciąży:), tylko już 1 miesiąc przepadł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dześć dziewczynki:-) U mnie też raczej miesiąc stracony. Mam tyle pracy, że jak wracam do domu to po prostu padam nieprzytomna... Co prawda były starania w 14 dc teoretycznie w dniu owu, ale testy owulacyjne wychodziły w tym okresie negatywne a zaraz po staraniach miałam jakieś plamienia. Wogule ten cykl jakiś dziwny jest - myślę, że to efekt zażywania costagnusa. Przedwczoraj (w 25 dc) też pojawiło się plamienie ale takie minimalne, temp. 37,2 i tak do dzisiaj. Zrobiłam test ciążowy ale oczywiście negatywny. Lekarz mówił mi, że costagnus zmniejsza napięcie i dyskąfort zw. z nadchodzącym okresem ale na mnie to jakoś nie działa. Od 20 dc ból piersi i od trzech dni podbrzusza. W niedzielę pewnie @ się rozkręci:-( aniauu - a ja ci troszkę zazdroszczę tych mdłości ;-), a poważnie to Get-Ur-Freak-On ma rację zaraz miną i będziesz mogła w pełni rozkoszować się ciążą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Monida :) Wiesz, z lekami jest roznie i kazdy organizm reaguje na nie inaczej. Moze faktycznie, po dluzszym stosowaniu , dolegliwosci przed @ beda wyraznie zmniejszone:) Ja zrezygnowalam z pracy w weekendy. Wiadomo, mniej pieniedzy, ale 4 mce pracy z okazjonalnym czasem wolnym to dla mnie stanowczo za duzo. Teraz mialam wolny weekend ( szkoda , ze juz koniec:( ) I cudowie odpoczelam :) Co do tematu. Dalej bez powodzenia. To juz , o zgrozo prawie 9 mcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-Freak-On - ten costagnus to lek ziołowy i trzeba go brać bez przerwy przez 90 dni ja zażywam go dopiero 30 dni więc na efekty pewnie jeszcze muszę poczekać. Fajnie, że udało Ci się trochę odpocząć. Myślę, że wolne weekendy to bardzo dobry pomysł w końcu w trakcie starań ważne jest dobre samopoczucie. Ja jutro zamierzam poprosić szefa o kilka dni wolnego, myśleliśmy o jakim wyjeździe dla podładowania akumulatorów. No i zmiana klimatu może przyśpieszy zafasolkowanie;-) Oczywiście jeśli @ przyjdzie za chwilę bo jak nie to nici z dni płodnych w czasie wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja byłam ostatnio na usg, gdzie sprawdza się wszystkie narządy dzieci, przezierność karkową, przepływ krwi, itp. Wszystko jest w porządku z maluszkami :) Także bardzo się cieszę. Ślicznie się kręciły na badaniu także z każdej strony je oglądałam :) Poza tym na następnej wizycie chyba już poznam płeć, bo lekarka chyba już coś widziała, ale jeszcze nie mówiła, bo to wcześnie. Także mam nadzieję że będzie parka :) Ale najważniejsze żeby były zdrowe i ładnie rosły. W ogóle moja sistra już odkłada dla nas ciuszki po swoich dzieciach i pożyczy nam na prawdę sporo rzeczy, więc bardzo się cieszę, bo to duża oszczędność:) Co u Was dziewczyny? Jakieś plany na długi weekend? Ja cały czas o Was pamiętam i trzymam kciuki za owocne starania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ania kiedy masz nastepna wizyte? Zycze Ci, zeby byla parka :) Tak jak sobie wymarzylas :) Wczoraj zrobilam sobie test, nie wiem czy w czasie, przed czasem, czy po czasie, bo nawet nie mam pojecia , kiedy @ powinna przyjsc, ale niestety negatywny. Brzuch mnie troche pobolewa, wiec pewnie tez tym razem zabraklo szczescia. Dobrze, ze bedziesz miala juz ciuszki :) Zawsze to jakas oszczednosc :) I tez fajna siostra, ze chce pomoc :) W jakim wieku jest Twoj maz, o ile mozna zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×