Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość kamilcia_w
Rozsan jak się krępujesz to zrób w obcislej bluzce ;) Ja też takie zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, ale sie rozpisałyscie :) Śliczne brzuszki macie, ja jutro postaram sie zrobić zdjątko i też wrzucę. Co do spodni ciążowych to kupiłam bardzo fajne i niedrogie na allegro. zerknijcie: http://allegro.pl/jeansowe-rurki-tregginsy-pod-brzuszek-s-m-i1707158477.html Juz mam je w domku, są naprawde wygodne i powinny starczyć do końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już po wizycie :) niestety USG będę miała robione takie dokładne dopiero w piątek w szpitalu a tak to słyszałam jak serduszko maluszka bije :)cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swietnie cama, nie ma co sie denerwowac, ja juz mam dwie pary spodni i to powinno mi starczyc do tego leginsy po co wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama słyszałas serduszko, to wspaniale, ze wszystko jest ok. Teraz tylko oczekiwanie do piatku na USG. U mnie wszystko dobrze, tez słyszałam serduszko, tetno 140. Ale dostałam skierowanie ma 1 dniowy pobyt w szpitalu na USG, jutro rano musze isc. Maja mi zmierzyc szyjke bo cos go niepokoi. Mysle co tu spakowac, bo nie mam pojecia czy zostane tam na noc. Najwyzej maz po pracy dowiezie mi rzeczy. Szpital mam 5 min.autem od domku. Oby wszystko było dobrze. Napisze jutro jak juz bede wiedziała co i jak. Na szczescie mam internet w tel.to bede Was czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 no to trzymam kciuki żeby to było tylko rutynowe badanie. Daj znać jak już będzie coś wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie śliczne brzusie - mój to grubasek :). Oj coś mi się wydaje, że ciężko mi będzie schudnąć po ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, świetnie że słyszałaś serduszko. Przypadłość wyleczysz, więc się nie martw. Dobrze jest unikać kąpieli w ciąży, sprzyja to rozwojowi różności tam. Lepszy jest prysznic lub podmywanie na misce. Ale to chyba wiecie :P Aguniek0121, napewno będzie dobrze. A jeśli zaproponują ci założenie szwu lub pessara, to będzie tylko dla dobra Twojego i dziecka. Trzymam kciuki. I coś mi się wydaje, że nosisz pod serduszkiem chłopczyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Fotki brzuchalkowe super. :D Cama, Aguniek fajnie że dobre wieści po wizytach. :) A ja wygrzebałam ciążowe spodnie z pierwszej ciąży i pływam w nich. Od biedy mogłabym je założyć ale wyglądam w nich jak w workach. Trzymają się tylko na brzuchu. :P Cama, nie martw się pozbędziesz się grzyba na pewno. :) A co ci lekarz zalecił na ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi fajna ta koszula,a przypomnij gdzie kupiłas?, No i brzuszek tez super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi fajna ta koszula,a przypomnij gdzie kupiłas?, No i brzuszek tez super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męża???... jak ja z nim nie współżyję już od ponad 3,5 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 nie denerwuj się. Ja nie pamiętam co u każdej z Was się dzieje. Napisałam Ci z własnego doświadczenia, jak mnie jeden lekarz leczył przez rok na grzybicę a kuracja była nieskuteczna bo co podleczyłam to mąż mnie znowu zarażał, chociaż on objawów żadnych nie miał. Mi osobiście bardzo pomógł taki środek co zaaplikowałam raz. Drogi był chyba ze 35 zł, ale ulga była natychmiastowa. Napisz co Ci lekarz przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi, dzięki, też zamówię :) Aguniek0121 - ja też w pierwszej ciąży miłam problem z szyjką, szybko sie skracała. Na szczęście rozwarcia nie było. Jak juz miałam większy brzuch to miałam taki dziwne uczucie, jakby dziecko miło mi zaraz wylecieć. Zwłaszcza jak dłużej chodziłam. Czasami to aż nogi krzyżowałam :). Musiałam sie poprostu oszczędzać, urodziłam wcześniej w 36 tyg. Daj znać jak już będziesz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Mufi--- śliczna ta koszulinka, chętnie bym taką nabyła ale poza ciążą z doświadczenia wiem że najlepsze są takie tuż za pupę i mega rozszerzane ...miejsca na wyjęcie cyca też w niej malutko...ale fakt ładna jest.. Cama_85---grzybicą się za bardzo nie martw, wiele kobiet w ciąży z nią walczy, unikaj produktów które jej sprzyjają...i rób sobie nasiadówki w cieplutkiej wodzie nawet ze zwykłego szarego mydła i jakiś ziół... na pewno nie zaszkodzi... Aguniek0121---nic się nie stresuj, zabierz fajną książkę bo jak cię przyjmą na oddział to pewnie się troszkę wyczekasz.... a ja na razie chorowałam na ogrodniczki ciążowe ale w Szwecji takowych po prostu nie ma, oni uważają ze te spodnie nie podtrzymują brzuszka i ich po prostu nie ma...ech zostaje allegro...szkoda ze wysyłki takie drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buba bu
Hej ja jestem tegoroczna styczniowka,ale ten czas leci...Gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom.Zycze lekkich porodow i zdrowych dzieciaczkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan wbrew temu co na zdjęciu - ona ma duże rozcięcie na pierś, też właśnie mnie to martwiło, ale okazało się ok :-) To pewnie chińszczyzna bo żadnej metki nie ma, ale i tak mi się podoba. Cama_85 cieszę się bo już myślałam że Cię uraziłam. Pimafucin to byle jaki lek, no ale zobaczysz, może on Ci pomoże, a jak nie to poproś o coś bardziej nowoczesnego. Chociaż powiem Ci że mi Pimafucort krem do tej pory pomaga na drobne infekcje. Ważne że jak zużyjesz jedno opakowanie i nie będzie rezultatu to trzeba zmienić lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
O jej dziewczyny ale sie rozpisałyscie wczoraj wieczorkiem wchodzilam poczytac a dzis juz takie zaległości hehe. Jesli chodzi o L4 sama juz bym sie wybrala,mam prace stojaca,chemia (farby do włosow,trwale itd),ale troszke musze jeszcze wytrzymac. Zdjecie brzusia z przyjemnoscia bym wrzuciala,ale jak widze wasze takie ladne a moj taki mautki ze ledwo co widoczny hehe.Zostanawiam sie czy zrobic zdjecie rano czy wieczorem(wieczorem jest wiekszy hehe) Wizyte mam za tydzien i wcale sie nie dziwie,ze niektore z was denerwuja sie przed wizyta ja tez sie denerwuje(czy wszytsko ok itd)Wkoncu mojego maluszka widzialam jak mial 8 tyg a teraz jak pujde na usg bedzie 16tydz. W ktorym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy dziecka??Pytanie do tych ktore te cudowne momenty maja juz za soba.Ksiazkowo w 18 tyg. czuje sie ruchy dziecka,a czy ktoras z was zaobserwowała to wczesniej?? Miłego poranka życze( juz na jutro) i samcznego sniadanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi ladny twoj brzuszek, nie chce mi sie pisac, brzuch mnie boli, i to dosc mocno, nic mi nie pozostaje jak spanko, tylko czy da sie zasnac.. A i czy wam tez dokuczaja zaparcia? Kurcze nawet sliwki nie pomagaja, moze tez przez to mnie brzusio boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :) Co dziś na obiad robicie? Bo mi pomysły wywiało, a chce mi się coś dobrego :) U mnie wszystko wraca do normy poza brzuszkiem który rośnie, cera coraz bardziej ładniejsza, już nie mam mdłości i sexu ciągle mało no i energii przybyło :) miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj robie pieczen, u nas deszcz leje co za pogoda, milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam zupkę koperkową z ryżem, a na drugie ziemniaczki, kotleciki kurczakowo-majonezowe (mniam mniam) i jakąś suróweczkę do tego zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też pada a ja na działeczkę chciałam iść :( a o pieczeni pomyślę dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia ja też lubię gotować ale Ty to mnie zaskakujesz skąd masz tyle pomysłów ? Ciągle co Cię czytam t smaka robisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... pomysły mi jakoś same do głowy przychodzą. A te kotleciki kurczakowo-majonezowe, przepis kiedyś dostałam od znajomej dawno dawno temu. A są tak proste i smaczne, że można je jeść bez niczego :P Moja babcia była szefową kuchni, zmarła jak miałam roczek, ale we krwi pasja kuchenna została :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×