Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Hej dziewczyny. Moja kruszynka w brzuchu ma już swoje upodobania muzyczne. Tzn, gdy leżę na łóżku, puszczam muzykę z telefonu, kładę telefon głośnikiem do brzucha i czekam. są piosenki że jest spokój, ale wystarczy, że puszczę jeden utwór i nie mija nawet 20 sekund, jak cały brzuch razem z telefonem podskakuje. Wspaniały widok, uwielbiam to uczucie, to samo robiłam w poprzedniej ciąży. I po narodzinach córka fajnie mi usypiała sama, wystarczy że w tle leciała cicho muzyczka znana jej jeszcze z brzucha. A teraz moje córki traktują to jako świetną zabawę ze siostrą, której jeszcze nie widziały :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha - ja od początku ciązy farbuję Casting Loreala, ale niestety b. szybko się zmywa, po 3 tyg. wydaje mi się że włosy są wypłowiałe... tylko ja farbuję na średnie blondy.. Dzisiaj spędziłam trochę czasu przy regale z farbami i prawie wszystkie zawierały amoniak. I ostatecznie znowu kupiłam ten Casting, tym razem perłowy blond. Planuję dzisiaj zrobić sobie te wlosy. Zobaczymy co z tegoo wyjdzie.. Ogólnie wybór farb ciąży b. mały. Najlepiej chyba nie malować ;) ale jakoś trzeba wyglądać.. Dziewczyny śliczne macie brzuszki, zgrabniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Madziatek - cudny brzuszek :) Oj robi się gorąco, lada moment wiele z nas pozna płeć, ale fajnie :) Padam na twarz ze zmęczenia, więc wiele nie napiszę..., dzisiaj w nocy spałam dwie godziny, mam chyba problemy z ciśnieniem, bo często zaczyna mnie męczyć bezsenność - przed ciążą nigdy nie narzekałam na sen. Ale było też dzisiaj trochę stresu i gonitwy, więc to też dodatkowy powód, bo dziś kupiliśmy (zadatkowaliśmy właściwie) działkę, na której w przyszłym roku będziemy chcieli postawić dom... Dla nas to ogromne wydarzenie i pierwsza tak poważna inwestycja, więc i dzisiaj będzie ciężko spać..., a jutro wcześnie pobudka, bo muszę być w pracy na ważnych spotkaniach, eh intensywnie się zrobiło. Przed ciążą szukaliśmy działki tyle czasu i nic, a teraz szybko szybko, bo okazja, więc trochę po wariacku. No nic, liczę na to, że wszystko będzie ok, musi być. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja właśnie wróciłam z odrodu bawiłam się z psiakami aż tu naglę jakby kopnięcie po lewej stronie pomyślałąm ,że może tylko uderzylam się zabawką ,ale po 10 minutach znowu sie to powtórzyło czyżbym juz czuła kopnięcia maluszka ?? jak myslicie ?? bo nie wiem czy mam sie cieszyć już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie podczutuje was ale niechce mi się jak narazie udzielać:)) u mnie wszystko super:)) pochwale się tylko,że wczoraj nabywałam jak nówki spodnie ciązowę w ciuchbudzie... H&M jak na mnie szyte do tego za 36 zł:D miłego dnia.:)) kolejny raz coś się odezwe po wizycie 24 sierpnia:)) Ciaoo ciaoo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gohaa ja używam farby z syosa mroźny perłowy blond- zależy gdzie i czy jest promocja kosztuje od16 do 19 zł:)) niestety ale to nie jest farba bez amoniaku..... ale myśle,że nie ma co przesadzać. spokojnie można farbować zwykła farbą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie piękne brzucholki :) i jakie już duże, ja mam mniejszy i siostra ostatnio mnie wymacała śmiejąc się czy tam coś w ogóle mi siedzi, zrobiłam rano zdjęcie, proszę bardzo: http://www.garnek.pl/eluniaw/16780830 Cama_85 - możliwe, że to dzidziuś, ja nie czuję jeszcze takich prawdziwych kopnięć, a raczej pstryczki delikatne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek 25 - ano widzisz, jakoś mi wolno brzuszek rośnie ja jak założę takie zwykłe ubranie to nie widać brzucha (widać by było gdybym jakoś wyeksponowała bardziej brzuch), moi sąsiedzi widzą mnie codziennie kilka razy w ciągu dnia z psem i nie wiedzą, że siedzę w domku przez ciążę tylko myślą, że jestem bezrobotna :| jakiś czas temu jedna z sąsiadek spytała mnie czy ja nigdzie nie pracuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia w nie powinno ją to interesować:)) u mnie w ciuchach lekko się zaznacza;)) bardziej może widać na golasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama_85 - niestety nie powiem Ci tego, ale w sumie cóż by to mogło być, przecież jelito Cię nie mogło kopnąć ;-) wiesz, ja przyznaję, że chociaż nadwagi nigdy nie miałam to wyhodowałam przed ciążą oponkę na brzuchu - może przez to ruchy, które czuję, są stłumione bo - dla mnie przynajmniej - to nie są kopniaki, a ledwo pstryczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 no ja tez mam przeciez oponke a u ciebie nic nie widać :) no własnie raczej nie Jelito :) pozatym po 10 minutach by sie nie powtórzyło raczej i o takiej samej sile w tym samym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama_85 ja mysle ze to dzidzius :)) Dzis usg połówkowe o 18:D ja nie wiem jak ja wysiedze w tej pracy hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja ciągle w rozjazdach ale podczytuję codziennie. Dzisiaj jestem w domu posprzątam wypiorę i jutro rano znowu wyruszam - tym razem do rodziców bo kilka imprez w weekend mamy parapetówka piątek, 18-stka sobota imieniny niedziela a ja tak tylko symbolicznie z łykiem szampana :( zazdroszczę wam że czujecie już ruchy no i brzusie macie śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieję ,że to maluszek się już ruszał wczoraj :) dziś mam na 16 wizyte u Ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąty raz juz do was dziś zaczynam pisac bo mi córcia bez przerwy esc kasuje... wrrr... ja dziś usg połówkowe o 17.10 mam i też już siedzę jak na szpilkach, do tego nie wiem czy mąż zdązy dojechać a strasznie bym chciała żeby też zobaczył maleństwo. w pierwszej ciąży to się strasznie denerwowałam przed usg czy zdrowe i wogóle a teraz to jestem taka ciekawa płci że szok, a o to że zdrowe to jestem jakaś spokojna, chociaż to bywa zgubne.. no nic jeszcze pare godziń jakoś zleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Hejka, a ja żyję remontem w domu -mąż uskutecznia swoje pomysły na zagospodarowanie przestrzeni. A że w efekcie jest mały bałagan to już inna sprawa ale grunt że do przodu. Fotki brzuchowe fajne. Ciekawie wyglądałoby porównanie wielkości na żywo. :) W temacie imion to powoli zaczynam przeglądać imienniki i coś mi się czasem spodoba ale na razie nic konkretnie. Wizytę mam za 2tyg. -może wtedy sie dowiem któż tam się chowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek - zdrowe na pewno w to musimy wierzyć bo nasze zamartwianie nic nie pomoże. idę z suńką marudą na dwór a potem do fryzjera, posprzątam później :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek dobrze będzie :) ja przed tobą godzinke wcześniej mam wizyte ,ale nie wiem czy USG mi zrobi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Madzia_mi, Madziatek, Elzunia - fajne z Was brzuchatki. Madziatek - domek nie taki mały i najważniejsze, że własny i już niedługo będziecie mogli tam zamieszkać. Dzieciaczki będą zadowolone. Donia - bardzo fajna metoda z tą muzyką do brzuszka. Czytałaś też bajki swoim córkom w brzuszku? Ostatnio mąż podczas porządków znalazł stare bajki, to chyba jakiś znak hehe Znak dla mamusi, żeby wzięła się do pracy i czytała maluszkowi :) Alka28 - gratuluje nabycia działki. Nasza była rolnicza, ale niedawno przekształciliśmy ją na budowlaną, także na wiosnę może ruszymy z budową. Mam taka nadzieję. Wychowywałam się w domu na wsi i tak bardzo teraz marzy mi się własny domek. Elzunia - wścibskie te Twoje sąsiadki ;p A one pracują? Cama_85 - bardzo prawdopodobne, że to były ruchy dziecka. A dziś coś czujesz? Ebel - to zapowiada się imprezowy weekend, fajnie :) Ja też mam termin - mój M.szaleje dziś z wałkiem i maluje, ja na szczęście przeczekuję to u teściów :) Może wieczorkiem pojadę przykleić mu taśmę w rogach bo malujemy na 2 kolory, a on nie ma do tego cierpliwości. Jestem ciekawa efektu, ale on mąż jest b.dokładny więc jestem spokojna. Dziewczynki trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i usg połówkowe. Jestem pewna, że dzieciaczki zdrowe, przecież nie może być inaczej. Ja mam wizytę za tydzień i zastanawiam się czy iść na jeszcze jedno usg połówkowe prywatnie (we czwartek miałam w szpitalu, ale nie dostałam zdjęć, nie poznałam płci i mąż nie mógł być ze mną ). Chyba jednak się zdecyduję bo pewnie gin i tak wyśle mnie na kontrolę szyjki. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz cała poddenerwowana jestem:) a ciekawosc to mnie mega zzera:P i pewnie znajac moje szczescie maluch ułozy sie tak ze nic nie zobacyzmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 w nocy miałam takie coś jak kopnięcie :) narazie cisza zobaczymy ide zaraz do psiaków pobawić się z nimi to zobaczymy cio maluszek zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - na zdjęciach widziałam, ze masz fajny teren do zabawy z psami :) Pójdę zerwać takie malutkie ogóreczki (póki jeszcze nie wyschły) i zrobię takie po meksykańsku na zimę. Widzę, że teściowa już zrobiła to ja nie będę gorsza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×