Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Co ja czytam dziewczynki... Będzie dobrze .. ja nie mam takich problemów mąż jest za mną zawsze i dziękować mi za to:) ale jak czytam co wasi wyprawiają to ma ochotę aż coś powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ukrywam, że przeżywamy teraz kryzys, szkoda mówić jakie myśli nieraz kłębią mi się w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry spiochy czyzby wszyscy spia???? nie napewno nie u nas piekna pogoda 27 stopni namawiam meza na basen he he co do wozkow jwst sporo jest z czego wybrac wiec sie nie przejmuje pojde i kupie ale jeszcze nie teraz zreszta nic narazie nie kupuje bo nie wiem co tam u mnie rosnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja jak zwykle w biegu,bo zaraz wyjeżdżamy do dziadków na weekend. Normalnie w tygodniu nie mam kiedy wpaść. Zasypiam wieczorem na stojąco,a w dzień, Młoda tak daje w kość,ze sił i czasu brak. :-) My też w środę na połówkowym bylismy. Na 100% procent druga córcia! Miałam ochotę ucałować doktorka. :-) Mój orzekł (żartując z lekarzem),że kolejkę elektryczną chyba sobie dopiero na emeryturze kupi ;-) a teraz będzie razczej kuchnia Hello Kitty. Poza tym super, dzieciątko jakieś duże jak dla mnie - oby mu to nie zostało ;-) bo aż 460g. Pierwsza córa w tym samym czasie miała 410g. Ale wiem,ze błąd na usg bywa spory,zatem luz. wszystko ok, dzieciątko zdrowe, ruchliwe bardzo,akrobatka nawet bym orzekła. Ja też widzę,ze forum warszawskie się zrobiło hihi... A ja z całkiem drugiego krańca PL, bo z zachodu. Agniesiulka - mam zakwas, piekny, czysty! beż zadnych dodatków, bo taki zawsze odkładam. Chleb wyszedł super, co mnie cieszy,bo już kilka miesięcy nie piekłam - z braku czasu i bałam się o efekt końcowy. I tak poczytałam,ze Wasze chłopy marudne przy jedzeniu, to zagonić ,by sami zrobili taki obiad, żeby i im i WAM smakował, to już takie chojraki nie będą wybredne. Mój zawsze chwali,co bym nie zrobiła - to jest ten plus. Jako,ze 16 lat byłam bezmięsna, to długo musiał taką kuchnię zdzierżyć i czasem prosi o jakieś fajne, jarskie danie. Jego mama gotuje też dobrze,ale jak dla mnie ( i jego) za bardzo przesolone dania serwuje. Ale najlepiej to mój mąż gotuje. Ja uwielbiam jego wymyslne dania. Szkoda,ze tak rzadko gotuje.Zresztą na drugiej randce wcisnął się do mnie do domu z siatą pełną zakupów,zamknął w kuchni i wyczarował boską kolacje. To jak tu nie urzec i uwieść kobiety :-) Dobra, zmykam. Ogarnełam mniej więcej, wszystko u WAS DOBRZE :-)Suuuper! Przypominam,ze pomarańczówek nie widzimy i nie komentujemy :-) A i yousta - gdzie TY upchałaś te bliźniaki i 10kg? Ja mam większy brzuch i niby 5kg na plusie,ale u mnie to widać,a TY chudzinka zgrabna! I dziewczyny, macie super brzuszki. I czemu tu same takie chude na tym forum? w kompleksy mozna wpaść ;-) Miłego weekendu. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez sliczna pogoda, ani jednej chmurki na niebie nie ma. Zjedlismy z mezem sniadanko i jedziemy na kilka godz. do tesciow na wies. Tesciowa ma dla nas prezent - duzo papryki i pomidorow takze bede miała co robic :) Thoja - jakie kompleksy, co? ? ? Przestan głupotki pisac:) Dziewczyny nie przejmujcie sie swoimi mezami, kłotnie raczej u Wszystkich sie zdarzaja. A ze jedzenie im nie smakuje to niech sami gotuja, a jak nie to do mamusi :p Mojemu moja kuchnia smakuje na szczescie, a ja mam duza konkurencje :) Chyba,ze boi sie narzekac:p Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah - przepraszam Cie za to przekrecenie nicka. Gratuluje coreczki. A zakup kolejki jeszcze nie jest stracony, do 3 razy sztuka ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Żadna z Warszawy nie była na USG 3D? Pytałam o ceny ale się nie doczekałam odpowiedzi... Gdzie jest doświadczony lekarz w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat-har-sis - ja byłam na 4 D u dr Pawła Piekarskiego - poczytałam o nim wcześniej i miał dobre opinie. Za wizytę (połówkowe z opisem, 4D i płytkę) zapłaciłam 250 zł. http://www.drpiekarski.com , przyjmuje w okolicach kina Wisła na Żoliborzu. Poza tym znajoma polecała mi dr Tomasza Zająca - ponoć wybitny specjalista i ona była super zadowolona. Przepraszam, ale jakoś przeoczyłam Twoje wcześniejsze zapytanie :) A kiedy się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka:) Wczoraj byłam na badaniu połówkowym- potwierdził , że będzie synek i nawet widzieliśmy z mężem jajka:P waży 350g-zmierzyć się nie dał, bo tak się wiercił, że ledwo nadążaliśmy nad jego ruchami:) Serduszko, mózg, żołądek, nerki, wątroba w porządku:) Szyjkę mam skróconą- ma 3,33 cm, czyli dalej oszczędny tryb życia... a myślałam , że wreszcie będę mogła gdzieś ruszyć na zakupy... Mój mąż na szczęście nie narzeka na jedzenie, które gotuje. Zawsze bardzo mnie chwali, ale mam kolegę, który zawsze stwierdza że jego mamusia to robi lepsze... masakra Muszę uciekać, wpadnę dopiero po weekendzie:) Miłego leniuchowania kobietki i miejcie wszystko w nosie:P Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat-har-sis ja za 4d place 200 zł. w ginomed. blisko szpitala św. Zofii na żelaznej, Polecam z całym sercem usg tra ok 40 min opis bardzo dobry duzo zdjec i plytka z filmem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 32 i Madzia_mi Dziękuję za odpowiedzi Dziewczyny :) Przekroczyłam właśnie połowę ciąży i dlatego myślę nad 3d, tudziez 4d. Na konkretny tydzień się nie nastawiałam, ale myślę, że wrzesień to dobry okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było i właśnie nadrabiam zaległości w czytaniu. Byłam na dwudniowym służbowym wyjeździe integracyjnym. Fajnie było - prawie 20 osób i tylko ja trzeźwa:) Za to fajne zdjęcia narobiłam - straszyłam później wszystkich, że mam czym ich szantażować:) Ja czuję się nadal świetnie, jedynie co zaczęło mi dokuczać to skurcze łydek w nocy, ale takie okropnie bolesne jak nigdy przedtem. Martwię się tylko tym, że nadal nie czuję ruchów dziecka:( Może ja je już odczuwam, tylko nie wiem czy to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny w niedzielny, słoneczny aczkolwiek jeszcze chłodny poranek. Mój synek od 4.30 dokazuje dość mocno, chyba jakiś piłkarz albo tancerz będzie hihihihi. Moje córeczki grzecznie od rano w swoim pokoju siedzą. Jeszcze w czerwcu kupiłam biurko (dostałam zwrot za nie ze stypendium szkolnego starszej córki) i wczoraj je sama złożyłam. Bo ja po prostu super-baba jestem :P Ale sobie słodzę :P Ale zawsze wszystko sama robiłam, nawet jak chłop był w domu. Ale nie ważne. Zrobiłam córeczkom teraz tak fajnie w pokoju. Każda ma swoje biureczko :D Mnie cieszą takie właśnie proste rzeczy. Młodsza córka po pierwszym dniu w szkole, zachwycona. Stwierdziła, że szkoła jest lepsza niż przedszkole :P Ciekawa jestem, jak długo stwierdzenie zostanie z nią. Chociaż własnie ona jest bardziej ambitniejsza do nauki, niż ta starsza. Ale starsza też mnie zaskoczyła, bo już zapisała się na dwa kółka, muzyczne i przyrodnicze. Kurczę, dziwnie i fajnie jest być mamą już dwóch uczennic. A w brzuchu następny kandydat na ucznia rośnie :P Życzę wszystkim i każdej z osobna miłej i spokojnej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)) a ja z samego rana mialam zachcianke na babkę piaskową i właśnie wziełam się za pieczenie zobaczymy co mi wyjdzie:) mam nadzieje ze nie zakalec hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_Mi mnie wczoraj koło 21 naszła ochota na ... kapustę z grochem:) Całe szczęście że miałam groch i kapustę w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śliczna pogoda była i wczoraj i dziś też. wróce na chwilę do tej nieszczęsnej pomidorówki.. tak mnie jeszcze później mąż zdenerwował że wylałam na niego cały talerz tej zupy.. ale potem wkońcu sobie wyjaśniliśmy co nam leżało na sercach i wczoraj spędziliśmy super dzionek na łonie natury z córcia po czym sie dowiedzielismy ze mojego meza babcia miała wypadek nieszczesliwy jak nie wiem, bo babcia ma przeszło 87lat i już jest po udarze i wylewie ale jeszcze chodziła i koło siebie tam zrobiła co trzeba a wczoraj jak wyszła przed dom do samochodu po chleb (dużo dalej juz nie dała rady chodzić) to w nią wjechała przyczepka od samochodu się odczepiła który akurat przejeżdżał i teraz biedna leży w szpitalu operacje składania nogi miała wczoraj jeszcze rękę będą jej składać a w tym wieku to wiecie... najbliższe 5 tyg w szpitalu ma być, i dziś mąż i wszyscy moi domownicy pojechali do szpitala bo to około 100km od Wawy, a ja z córą zostałyśmy same. byłyśmy nawet w kościółku, Zosia była wyjątkowo grzeczna. ale mi na dworze tak gorąco że jakoś nie chce mi się spacerować. zaległam w domu zamiast korzystać z pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które bierzecie nospę - jaką dawkę wam lekarz przepisał? od 2 dni mam jeden wielki skurcz z prawej strony brzucha, w odpowiedniej pozycji nie czuję go, ale wyprostowanie, skręcenie się, przewrócenie na bok powoduje, że czuję, to tak jakby chwycił mnie skurcz łydki i tak sobie trwał od 2 dni, nie są to skurcze typu pare sekund i za jakiś czas znowu tylko właśnie taki jeden wielki aczkolwiek nie bardzo bolesny, ale straszący i wiadomo - nie powinno go być jak rozmawiałam ostatnio z ginem uczulał mnie, że mogą się przyplątać jakieś skurcze i kazał brać magnez, a nospę w miarę potrzeby - i tu jest problem bo mam potrzebę, ale nie wiem jaką dawkę brać i ewentualnie ile razy dziennie :/ póki co biorę intuicyjnie nospę forte 3 razy dziennie, wczoraj wzięłam zwykłą nospę i nie pomogła więc zwiększyłam dawkę bo forte, aczkolwiek też nie powiedziałabym żeby przechodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to nie skurcz wcale tylko jakiś ból rozciągania. Przecież na naszym etapie ciąży są one właśnie najczęstsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 - ja też tak mam i te z z prawej strony - czuję jakbym miała kolkę. Nie jest to ból ciągły, ale tylko w czasie ruchu - pytałam lekarki i podobno to normalne. Ja na razie nospy nie biorę. U mnie pojawia się najczęściej po nocy, jak przez dłuższy czas jestem w 1 pozycji. Wogóle to już coraz gorzej mi się śpi - też tak macie? Ja budze się cała połamana i żadna pozycja nie jest wygodna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah - zawsze miałam w miarę "proporcjonalne" kształty i może te 10 kg nie widać tak bardzo, ale ja je czuję, bo przestaję się w cokolwiek mieścić :D Ale dziekuję za komplement. :) i gratuluję córeczki!! :) Edzia :) - a bierzesz jakies leki na tą szyjkę? elzuniaw1 - mi lekarz przepisał 3 razy dziennie No Spę Forte i 3*magnez. biore od 1,5 tyg. Ta "zwykła" no spa jest słabsza i nie wiem czy na raz nie trzeba wziąć dwóch tabletek. Ja zawsze spalam na brzuchu, a teraz się nie da i zanim zasnę, to dość długo szukam wygodnej pozycji. Ale jak zasnę to śpię jak zabita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :-) Dużo z was pokazuje swoje bużki to ja też się ujawnię :-) Dorzuciłam dzisiaj kilka fotek z mężem i zdjęcie dzidziusia w 11 tyg ciąży (bo tak fajnie wyszło,jak laleczka :-) ) ja dziś cały dzień sobie leże :-) pozdrawiam http://www.garnek.pl/camil86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 mi kazał brać nospe 3 razy po 1 tabl. tez mam takie bole sczegolnie jak za duzo chodze;/ camila ładne foteczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzunia - ja miałam skurcze w dole brzucha, mam przepisana zwykła Nospe 3x1 i Magnezin 3x1. Od piatku nie biore juz Nospy bo nie mam skurczy, zobacze jak bedzie dalej. Edzia - co jeszcze gin mowił Ci odnosnie szyjki? Moja ma taka sama długosc i tez mam prowadzic oszczedny tryb zycia, ale juz z tego wszystkiego nie zapytałam co moge a czego nie. Ty ciagle lezysz? Bede wdzieczna za odp.:) Do jutra dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camila- ladna jestes i brzuszek sliczny, mam nadzieje ze tez dostane w srode jakies porzadne fotki z usg A ja dziewczyny ucze sie na prawo jazdy, mam zamiar zdawac, od nastepnego roku juz sie zmienia i bedzie trudniej i chce sprobowac mam nadzieje ze zdam Do jutra mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ja tylko witam poniedziałkowo i znikam! :-) weekend baardzo udany! :-) chętnie bym jeszcze odespała,ale niestety córa już baluje i się nie da... oj korzystajcie przyszłe mamy,póki możecie ;-) i nikt WAM z rana nie woła: MAMUSIA ŚTAWAJ! Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendowo :) w sobotę kafe się na mnie obraziła i nie mogłam nic napisać bo błąd mi wyskakiwał grrry madziatek - cieszę się że z mężem już ok.a następnym razem niech sobie sam gotuje . EdZiA - fajnie że synek zdrowo rośnie.Tylko uważaj na siebie. Ja połówkowe będę miała w piątek i mam nadzieję że dzidziuch się ujawni :) camila ładne foteczki ira1 prawko to super sprawa ja mam od zawsze ;) trzymam kciuki żebyś szybko zdała :) miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za info odnośnie nospy, nie mam pojęcia jak ten "ból" sklasyfikować, może faktycznie nie jest to skurcz, a bardziej ból kłujący, tyle, że kłucie już wcześniej miałam i faktycznie chodziło o wiązadła miednicy, ale mam wrażenie, że tamten "ból" był nieco niżej umiejscowiony, odstawiłam więc po 1,5 dnia nospę bo po co się w takim razie farzerować od kilku dni budzę się w nocy, jak nie choroba to córunia mnie kopie, cały weekend kurowałam się domowymi sposobami + dozwolone medykamenty w małej ilości, teraz mam niestety fazę kaszlu mokrego i trochę się boję, że skurczy mi się szyjka od tego :/ no ale co zrobić, odkasływać trzeba bo jeszcze jakieś zapalenie płuc się przypląta :/ tojah - ja tam już od dawna na nogach i dawno po śniadaniu :) nie obraziłabym się gdyby ktoś zawołał do mnie: MAMUSIA ŚTAWAJ! :D póki co jedynie psina popiskuje w moją stronę :) camila - super zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×