Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Aniela6
Dziewczyny ale was kręci z tym seksem jeszcze trochę i 6 tygodni ani rusz a potem do normy powrót wszystko wróci na miejsce, a i moze lepiej będzie po długiej przerwie:P ja właśnie sprzątnełam dom och byłe tego worek śmieci chyba wyrzuciłam z pokoju syna tak to jest z 6 latkami ja malują kleja i wszystkiego pełno. Ale zaraz sobie odbije ,kończe gotować makaron i się będę obrzerać łazankami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno się nie odzywałam ale czytam codziennie :) Mój E. czasami wsadzi swoją ciekawską główkę i zerka gdzie piszę lub co czytam na naszym forum i się tylko pyta jaki mam nik :D ale mu nie powiem... To z takich fajniejszych rzeczy w środę pojechaliśmy po łóżeczko dla naszego bąbelka :) mój E. chciał jakieś turystyczne, się nakręcił a ja postawiłam na tradycyjne drewniane i poszło na moje :D kupiliśmy najzwyklejsze drewniane bez szuflady, kolor ciemny. Do tego materacyk koks-pianka i pościel z wsypami, prześcieradło i ochraniacz, rożek usztywniany (można prać bo ma wyjmowaną tą wkładkę. Upatrzyłam też w tym sklepie wózek 3w1 za 1200 zł i tak jak go w sklepie oglądałam to bardzo mi się podoba ale za cholerę nie pamiętam z jak się nazywa :/ ale to i tak w grudniu po to idziemy. Kupiłam jeszcze gruby kocyk dla małego na rynku i sobie dwie piżamki jedną porodowa ( w sumie już w niej śpię bo potem nie wiadomo czy się nada jeszcze) i do karmienia+ szlafrok. Z mniej fajnych rzeczy to takiego dziś orła wywinęłam :( i to na prostej powierzchni to się nazywa zgrabność, uważałam jak lecę na brzuch i laptopa w ten sposób mam całe kolana i rękę pościeraną. Ja łykam apap jak mnie głowa boli, dziś nawet wzięłam bo mnie zatoki łapią, do tego gardło i na pewno mam stan podgorączkowy ale nie jest jeszcze tak źle herbatka z miodem i cytryną do tego :) już tak miałam latem to lekarz kazał mi 3x dziennie łykać paracetamol czyli także popularny apap ja mam najzwyklejszy z paracetamolem 500 mg Wyżalić się też muszę bo zakazu sexu nie mamy a już nawet nie pamiętam kiedy ostatnio było, ale pewnie z półtora miecha.. a prosić się nie będę choć ochotę mam przeokrutną :( Gaz rozweselający u nas mają wprowadzić albo już jest :) lekarz na szkole rodzenia opowiadał nam o tym. Tylko to nie jest tak że masz go i wciągasz ile chcesz tylko lekarz zleca jakąś dawkę żeby nie odlecieć i mieć pod kontrolą co się dzieje. I też nie jest jakiś tam super skuteczny, żeby sobie nie wyobrażać :) I zaczynam zaczynam 32 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do mam :-) które mają dzieciaczki z 2006 r. Jeżeli oczywiście takie tu są :-) Jak to jest z tym obowiązkiem szkolnym bo nasze władze znowu coś mieszają ,słyszałyście coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po wizycie :) wszystko jest ok :) maluszek (w 100% potwierdzony chłopak) rozwinięty prawidłowo, wód w sam raz (nie wiem czemu ta lekarka ze szpitala powiedziała, zę jest ich za dużo). niestety nie mógł mnie zbadać wewnętrznie, więc fasolko obyło się bez zalania mu połowy gabinetu :P bo biorę jeszcze leki. dał mi papierek lakmusowy i mam zrobić sama badanie w piątek i dac zanć jeśli barwa bedzie od zgnitozielonej do niebieskiej. i tylko musze zrobić poziom progesteronu. na wizycie spotkałam moją koleżankę z marcówek z tesi rocznika :D i potem posżłysmy z mężami i dziećmi do kawiarni :) było cudnie. teraz wsunęliśmy własnej roboty pizzę, mąż kończy sprzątanie, ja wywieszam na raty pranie i zaraz pakujemy sie do moich rodziców, bo potrzebujemy sie dziś urwać do poznania w nocy, no a tesia sama raczej nie zostanie w domu :P w tesco jest promocja zabawek (50% dostaje sie zwrotu w bonach) a że my musimy ich sporo kupić na swieta, więc sie opłąca. pewnie pójdzie dziś ze 400zł, ale 200zł dostaniemy spowrotem :) spacer w chmurach ja karmiłąm tesie do 13 m-ca, jak wróciłam do pracy (w 5 m-cu) to przysługiwała mi jeszcze przerwa na karmienie, którą wykorzystywałam. założyłam sobie, że będę karmić do końca zimy i tak też sie stało :) dzis paradowałam cały dzień w nowym staniczku i muszę powiedzieć, ze luks torpeda, nic nie uciska i cycuszki bosko wygladają :D fasolka keks jak sex :D dobre to jest :D co do diety to moja położna powiedziała mi, ze mi ja tak ustawi, ze bedę mogła praktycznie wszytsko jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika nie ma co patrzec na terazniejsze usg bo kazdy dzidzius rosnie w swoim tempie jedne wieksze drugie mniejsze.a te usg ma swoja wage i wedlug tej wagi jest przypisywany termin.ale najbardziej prawdobodobny termin porodu jest podawany miedzy 10 a 12 tygodniem ciazy bo wtedy dzidzie sa tej samej wielkosci..moja tez jest duza i wyglada na dwa tygodnie starsze i termin z 15 stycznia na 2 stycznia.a pierwsze usg mialam na 13 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
betinka1 mój syn jest z 2006 r tylko on chodzi do 1 klasy ale w szkocji , ale moja kuzynka też ma synka z 2006 roku i to koniec roku w zasadzie i on też chodzi do 1 kl a córka jej do 2 kl jak zapisywała córkę to i przyjeli jej syna , nie wiem jak jest teraz ale skoro jej synek chodzi do 1 kl i szkola na to wyraziła zgodę to może to zalezy bardziej od szkoły? Może idz i się dowiec w szkole oni tam powinni wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela właśnie teraz dzieciaki z rocznika 2006 obowiązkowo w 2012 r miały iść do 1 klasy jako 6 latki, ale 2 dni temu coś gadali w tv(tylko nie zdażyłam wszystkiego usłyszec) że już nie pójdą bo szkoły nie są przygotowane. Pewnie się wyjaśni, ale kombinują i wariatów z ludzi robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agniesiulka :-) No to już wiem o co biega czyli dobrze usłyszałam kiedyś. Kolejna poważna decyzja :-) czy dać dzieciaka wcześniej czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Hej dziewczynki! Oj, ale się tu seksownie zrobiło... cóż większości z nas pozostaje "keks zamiast seks" heheh. No ja niestety już chyba nie pamiętam jak to jest bo my mamy zabronione od samego początku - dosłownie od pierwszej wizyty która była w 5 TC bo były już plamienia :( Fasolka99 Smaka narobiłaś tym keksem, zjadłoby się. Mój mąż pojechał w naszym imieniu złożyć życzenia urodzinowe mojej chrzestnej i nie powiem, że nie liczę na jakiś kawałek tortu :) Mam nadzieję że ciotka o mnie nie zapomni i coś tam zapakuje Szkoda mi Ciebie, że nie wiesz jeszcze jak to z tą Twoją cesarką ;( ale zobaczysz wszytsko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuu a mi to nawet keksa nie wolno bo cukier :-( A już nawet nie pamietam co to sex :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
Czy któraś z Was orientuje się jak ma wyglądać te "zaświadczenie" od lekarza do becikowego? Zastanawiam się, bo wolałabym to wcześniej mieć, chcę by mąż od razu po urodzeniu to załatwił. Myśłałam, ze wystarczy pokazanie karty ciąży - tam przecież wszytsko jest odnotowywane... A czy wiecie, kto powinien wystawić L4 dla męża, jeśli będę po cc. Podobno mąż ma do tego prawo :) więc dlaczego nie skorzystać... tylko kto je wystawia? szpital, lekarz gin czy lekarz I kontaktu od męża? Może któraś miała taką sytuację, będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwka i podobnie jak u Ciebie- zakaz od 8 tc. Ale za to po porodzie będzie jakby znowu 1 raz hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie kafeteria nie lubi :( rany julek naprodukowałam posta, wysłałam, patrze po jakimś czasie - nie ma :( a ja o seksie tyle napisałam, ponarzekałam na was, że o jednym tylko potraficie, a tu człowiek ma w perspektywie marzec, no dajcie już spokój z tym seksem! :D :P agniesiulce pisałam, że się cieszę z dobrych wieści i nie wiem co tam jeszcze pisałam ja sobie odpoczywam, a mąż dostał zapędu do porządkowania burdeliku na balkonie :) Laurusia spokojna dzisiaj jak nie wiem :) sylwka - oj czytałam o tym kiedyś, chyba lekarz będzie miał odpowiedni druk albo trza mu będzie takowy przynieść, gdzieś na jakimś forum czytałam kiedyś, że na teoretycznie ostatnim spotkaniu z lekarzem można poprosić o takie zaświadczenie, ja tak zrobię bo nie chcę potem specjalnie przyjeżdzać, placic 120zł po to tylko żeby świstek dostać z tym l4 niestety nie pomogę ira1 - super brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka
elzuniaw1 No właśnie, tyle, że u mnie ostania wizyta 06.12, na 15.12 planowana jest cesarka :) dobrze żebym wiedziała co potrzebuję do tego czasu. Poczytam jeszcze, jak coś znajdę to Wam też napiszę Coś tu dzisiaj cicho, może brzuchatki na imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betinka, ja kupowałam u rodzyneczek na allegro z siedem rzeczy i mogę śmiało polecić. Wszystko zgodne z opisem i szybka przesyłka. W sumie od zalicytowania do otrzymania minął tydzień, z tym, że ja od razu przelałam kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zamówiłam sporo rzeczy od użytkownika aptekawrynku dam Wam znać jak z realizacją. Poza tym resztę rzeczy też będę zamawiała na allegro, bo jednak nieporównywalnie taniej jest niż w sklepie. A ja dziewczynki wyposzczona nie jestem, ale mimo to jakaś niewyżyta :P także współczuję Wam niezmiernie. Sylwka co do zwolnienia dla męża to wydaje mi się że szpital wystawia, ale nie wiem na 100 %. U nas w szpitalu nawet jak poród jest SN to i tak mąż dostaje zwolnienie, co mnie bardzo cieszy. A ten druk do becikowego jest dostępny na necie. A mnie dziś robaczek nie oszczędza, wije się jak szalony. Kika oj ciężko było wysiedzieć 2,5 h, ale polecam Ci serdecznie, jeśli będziecie mieli kiedyś okazję to koniecznie się wybierzcie z mężem. My właśnie chcemy korzystać ile się da jeszcze przed narodzinami, jeszcze mi teatr został i mecz Asseco :-), ale kupienie biletów graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane:) fasolka 99 wrzuce fotki na pewno:) dopiero co wróciłam z zakupów, jejku normalnie mnie to wykonczyło:PP zaszalelismy troche z zakupami oj zaszalelismy:P Moja mama zasponsorowała nam super kanape jestem zachwycona:P tylko mam troche wyrzuty sumienia bo dała za nią 3 tysiące:P no ale radość jest wielka:D i wiele innych rzeczy min komode, dywanik,szafki do łazienki, półki i takie pierdółki jutro jedziemy po pralkę:) iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Wprowadzam się w tym tygodniu!!!:D:D:D:D:D:D juz sie nie moge doczekac:D matko jestem tak podniecona ze chyba nie usnę:) wybaczcie ze wam troche potruje z tym ale normalnie radosc mnie rozpiera tak sie ciesze:) pozatym bola mnie plecy, meczy zgaga, bola stopy ale co tam:D zakupy bezcenne:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś bierze:( cały rok niechorowałam a teraz cały dzień psikam i boli mnie gardło. Mam nadzieję, źe na tym się skończy. Ja na brak seksu nie narzekam:) wręcz przeciwnie:) wiadomo, źe nie jest to samo co kiedyś ale straszną ochotę mam w ostatnich miesiącach, a że lekarz nie zabronił, to czemu nie:) przerwa będzie po porodzie na regenerację. My nie mamy jeszcze wózka bo dziadki mają kupić ale dopiero po porodzie. Nie wiem jak to będzie jak się nie wyrobią a ja będę bez nosidełka. Ostatnio wspomniałam mamie źe nosidełko musi być na wyjście, ale głupio jest mi tak powiedzieć, żeby kupili wcześniej. Ja bym już dawno kupiła bo miałam przygotowane pieniądze a teraz pieniędzy już nie ma, wózka też. Mam nadzieję że rodzice domyślą się wcześniej:) Miłej nocki wszystkim życzę i szybkiego zaśnięcia:) sobie też bo ostatnio jakoś spać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martini- i co wam wyszło z tym prądem? Bo wiesz co my też wynajmujemy mieszkanie i zastanawiamy się czy właściciele nie są podpięci do nas, mieszkają przez ścianę, rachunki płacimy dwa razy większe niż w w-wie. A dzisiaj przyjeżdzamy do domu po tygodniowej nieobecności a tu świeci się światło w łazience na 3 halogeny! Właścielka musiała zostawić włączone bo spisywala liczniki we wtorek. No a przez te dni musiało nalecieć jak było non stop włączone. Nie wiem. czy dużo naleciało bo się na tym nie znam, ale raczej my z mężem oszczędzamy Swiatło, nie po to na każdym kroku gasi się światło a tu taki numer. Tym bardziej że te rachunki sąnaprawde dwa razy większe niż w poprzednim mieszkaniu. A na dodatek o wejściu do mieszkania poinformowała nas smsem po fakcie, bez wcześniejszego zapytania czy może i czy będziemy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ja nadrabiam pisanie;) katharsis ja też jestem z tych co nie odczuwają tak boleśnie ciąży. Każdemu mówie, że jakbym nie miała tego brzuszka to bym wcale nie odczuła że jestem w ciąży. Żadnych skurczy, twardnień, puchnięć i każdemu życzę takiej ciąży. Jak czytam o niektórych dolegliwościach to współczuje dziewcxynom. Ale po to jest takie forum żeby się wygadać i ponarzekać. Ja tu zaglądam codziennie, nie piszę może systematycznie ale ciekawa jestem co tam u dziewczyn słychać. W pewnym sensie to forum jest jak narkotyk;) nawet jak opowiadam coś męźowi to mówię a.na forum to to, ta dziewczyna to to, a to się tego dowiedziałam i tak wkółko. Dzięki temu forum przestałam czytać inne strony internetowe i nie potrzebnie nakręcać się. Moja mama, też mówi mi że póki jest taka możliwość oszczędzania się to trzeba z tego skorzystaćbo ona przy 6 dzieci robiła w polu. Teraz są inne czasy. Ja też normalnie dalej wykonuje te same czynności ale bez przesady. Nigdy nie potrafiłam usiedzieć w miejscu, zawsze coś robiłam ale teraz powiedziałam sobie dlaczego mam dalej tak pędzić, skoro mam możliwość oddechu to trzeba to wykorzystać, wiadomo jak będzie później? I dlatego nie dziwię się tu dziewczynom że czasami ponarzekają nawet z głupich powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dziś ostatki i dlatego tak pusto. My mamy żałobę i siedzimy w domku. A ja spać nie mogę, mąź dawno śpi i tak produkuję literki z tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×