Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cama_85 używane rzeczy prałam w 60 , ale nowe ciuszki , kocyki, pościel itp według zaleceń z metki i zazwyczaj to było 40 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i specjalny program nastawiacie dla dzieci ??? bo ja ma jeszcze takie szybkie prania na 40 stopni i 6o stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama Ja wszystko w 40 prałam tylko proszek z podwójnym płukaniem. Ale dziś muszę poszukać płynu do płukania z loveli, bo kocyk gruby się strasznie elektryzuje i w takim stanie nie nadaje się do użytku. Ale pozostałe rzeczy są spoko. Fasolka kurcze blaszka, jakiego Ty speeda dostałaś normalnie szok! Ty tam pierniki robiłaś a ja się przekręcałam smacznie z boku na bok jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) cała noc nie spalam:Pmialam jakies czarne wizje i sie stresowalam:( Mufi- powiedzialam lekarzowi ze wolalabym albo przed albo po swietach ale powiedzial ze to zalezy od grafiku:P wiec nie mam nic do powiedzebia:( dziewczynki cesarkowe zapytam intymnie:P czy golicie sie przed cesarka? bo na stronie mojego szpitala pisze zeby sie nie golic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ostatnio mniej pisze ale czytam Was namiętnie :) spóźnione Gratulacje dla Sylwki!!! :) ja jak nie myślałam o porodzie to teraz powoli zaczynam się bać, powoli czuję że się zbliża, podobnie jak youstta jadę na feneterolu więc to mnie jeszcze trzyma:) no i staram się na przekór lekarzom dotrzymać do stycznia, oj jak bym chciała :) choć już mi się śni jak w wigilię jadę na porodówkę i święta spędzam w szpitalu ... powiem że zazdrosna jestem jak ja patrzę na Wasze pokoje/ kąciki dla maluszków :( :P i zapatrzyłam się na Gapp i zaczęłam się w końcu przygotowywać do egzaminów bo jakoś odwlekałam to :p tylko mi pewnie narodziny maluszka z sesja się zbiegną no ale jakoś muszę dać radę. Gapp gratulacje zdanych egz! jesteś dla mnie ostatnio motywacją do nauki he he te ciągłe lezenie strasznie mnie rozleniwiło ... a obroną się nie martw jak dla mnie to była zwykła formalność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właściwie to nie jest tak że mam głowę ile muszę bo inaczej bym miała początek stycznia zawalony nauką a mam termin na 14... więc nie mam wyjścia :) no i nie powiem dla ciężarnej wykładowcy są chyba bardziej wyrozumiali :P w sumie chciałam pozaliczać wszystko teraz ale niestety nie udało mi się przełożyć u jednego wykładowcy egzaminów... mam mieć 7 i 22 to mi powiedział że oba mogę zdać 22... tylko nie widzę tego jakoś za miło choć i tak na pewno zdam- muszę i tyle :) najwyżej będę jak Szwagierka- karmić Małą na korytarzu i wchodzić się bronić :) W sumie się też biorę za pranie kocyka akrylowego- wczoraj kupiłam ale chyba na razie wypiorę jak wszystko bez płynu... no i na podwójnym płukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp gratulacje zdania egzaminu :) ddziewczyny czujecie czasami jak wasze dzieciatka smyraja was tam na dole ??? dla mnie najgorszy jest wieczor przewracanie sie na bok boli mnie miednica spojenie lonowe .... nie wiem mam termin na 15 stycznia i chce do niego dotrwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell no właśnie tez mam kocyk nowy do uprania ,ale chyba kupię ten płyn Loveli tak jak ty upiorę :) ciekawe co tam u socjo?? nic nie pisze pewnie nauka ja pochłoneła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 Ja mam tak często :) często czuję jak mała mnie tam smyra i się śmieję do męża mówiąc " no widzisz już nie jesteś mi potrzebny aby mnie posmyrać tam na dole " oczywiście żartuję hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel tzn ja poprzekładałam sobie większość bo też miałam na styczeń no ale jakoś wolałam się zabezpieczyć przed tym że się nie doturlam :) hehe miło być motywacją dla kogoś :) no ja się powinnam wziąć za tą dyplomówkę bo było nie było 100 pytań jest a ja jeszcze nawet ich dobrze nie przejrzałam ale myślami jestem gdzie indziej i co ja na to poradzę... :) Z kącikiem dla Melomaństwa też mam ze Wam zazdroszczę że już macie tzn my mamy w proszku :P no i dochodzi to że próbujemy (co nie idzie w ogóle:/ ) sprzedać meble by kupić Małej mebelki z Ikea i wtedy już będzie miała cały pokój :) no i czekam na to co mam mieć od siostry i szwagierki- baldachim i ochraniacze itp... Siostra powiedziała że mi przywiezie później ale już wyprany a co ja poradzę że wolę to już mieć u siebie i patrzeć na gotowe a nie tak wszystko w proszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 kochana ja mam takie problemy z obróceniem się na drugi bok ,że szok wszysto boli i miednica i plecki na dole ... już nie wiem jak się mam układac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gapp no właśnie nie było szans u mnie na przeniesienie wcześnie ewentualnie będę musiała sobie przedłużyć sesję zależy kiedy urodzę. No i dobrze że mi sie nie udało przesunąć tych egz na wcześniejsze terminy bo teraz kiedy muszę leżeć było by to niewykonalne. i się ciesz że masz te 100 pytań moja promotorka nam w ogóle nie podała i tu to dopiero było nauki ze wszystkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Gapp kącik dla Melomaństwa -padłam. Pewnie automatyczny słownik. :D Co do wróżby to prosta -obrączkę wieszamy na nitce a potem łapiąc za koniec nitki przytrzymujemy w pustej szklance. Po pewnym czasie zacznie się kołysać i trzeba liczyć stuknięcia o szkło. Aha no i zadać pytanko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cama no to jest straszny bol ...w nocy wstaje z 3 razy do ubikacji ale zanim wstane z lozka to troche zejdzie czuje sie taka ociazala na dole i boli mnie ...... nawet czasami czuje jakbym miala zakwasy po jezdzeeniu rowerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 tak samo mam i ja :) tez mi zajmuje trochę czasu zanim wstane musze się rozbujać najpierw he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell to nie do końca speed po prostu panika że czas się kończy :) i trzeba się uwijać , a podobno przed samym porodem powinno się poleżeć , odpocząć i odsapnąć a tu się zwyczajnie nie da Madzia_mi ja się nie golę i tak niewiele widzę , zrobią w szpitalu co uznają za słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka 99 - ja to goliłam sie do tej pory na czuja,:P ale fakt odpuszcze sobie teraz, :) niech decyduja na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati współczuję Ci bardzo, ale pocieszę cię że prędzej by Ci zęby wszystkie wypadły niż dziecko w brzuchu zgłodniało, więc jedz sobie na zdrowie ale teraz to dla siebie bo na pewno magazyny Ci się uszczupliły. Co do jedzenia to ja ostatnio zupełny brak apetytu, no oprócz słodkiego, bo czekoladę pod każdą postacią. Staram się jeść regularnie ale zmuszam się bardzo, no i na wadze od razu widać, bo stoi w miejscu już od dawna, a Maluch na pewno przybiera bo czuję że jest coraz cięższy. Ebel fajnie że się odezwałaś. Elzuniaw ja też pełna werwy ale gardło czerwone i boli, dobrze że mam tantum to się ratuję. Fajnie że Ciebie puściło. Idąc za Tobą też dziś sprzątam w szafkach, bo sobie pomyślałam że muszę mieć kilka pustych żeby w razie czego mieć wolne miejsce na jakieś rzeczy o których jeszcze nie wiem że muszę je mieć :D. A co do męża, to mój przeciwnie: pyta mnie dziś rano - ile razy można w nocy wstawać, bo on się budzi jak tylko się poruszę, no a na sikanie to już min. 4 razy wstaję. Fasolka faktycznie, że Cię ten antybiotyk nie wyjadł od środka. Masz żołądek chyba ze stali. Cama mnie też tak w pachwinach boli i przez to mam wrażenie że poród już bardzo blisko, ale pewnie przez te nasze grudniówki się nakręcam, bo tak to bym spokojnie czekała do stycznia :D A co do prania to ja tak jak fasolka - co używane 60, a reszte wg metki, spokojnie nastaw sobie na ten dziecięcy program tam jest pewnie dod. płukanie. Właśnie się dowiedziałam, że wysłali łóżeczko :-) ależ się cieszę. Co do golenia, to pamiętam jak moje dwie koleżanki były w ciąży i jedna do drugiej mówi - " a wiesz że przed porodem golą żółtym polsilwerem? pospadałyśmy z krzeseł widząc jej przerażoną minę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natel pisze w Mozilli i jak zrobię literówkę to mi podkreśla i potem zmieniam i musiałam nie spojrzeć na co :P A z tą wróżbą to uważajcie bo jak się nie zacznie kiwać to... wcale nie oznacza ze nie urodzicie tylko ze akurat w tym miejscu nie ma tzw zył wodnych i w tym miejscu warto spać- ten sposób z obrączka jako sprawdzania "promieniowania" znam od dziecka :) im bardziej się zaczyna kiwać tym dalej od tego miejsca stawiać łózko- tak teoretycznie :P ale to trochę jak to że kot sie kładzie tam gdzie najwięcej energii w sensie że źle dla ludzi a prawda taka że mój się kładzie tam gdzie ja albo gdzie mu ciepło i miękko :) A co do bóli to ja mam takie jakby hmm bolały mnie tam na dole wargi... dziwne uczucie muszę spytać lekarki czy to jakoś przepowiada poród ale w sumie idę dopiero w czwartek za tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Natel111 Zrobiąłm se tą wrózbę :p powiesiłam na nitce i tak czekam aż sie rozkiwa spoczątku tak słabiutko sie kiwało (pomyslałam może szklankę za szerkoką wziełam :P) ale jakoś po pół minuty się rozkiwało bardziej i zaczeło stukać i tylko 3 razy mi stukneło :-( ( a zaraz potym spowolniło ruchy i przestało się bujać Stop ... No i zadałam pytanie :-) za ilę dni urodzę :D , ale by jaja były . Ale to tylko wróżba , i zabawa hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muficno sorry że zaburzyłyśmy spokój forum z tymi grudniowymi porodami :P cóż tak wyszło , ja byłam pewna ze do stycznia to spokojnie wytrzymam a tu ot - niespodzianka a co do żółtego polsilvera to też się uśmiałam , mam tylko nadzieję nie będą mnie golić tam gdzie nic nie ma bo mi później bór zacznie rosnąć w tym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniela proponuję ci wykonanie jeszcze raz wróżby. hehe no 3 dni to raz dwa. :P Co do golenia to ja poproszę mojego męża o pomoc. ma chłop wprawę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że Wy tu sobie wróżycie i o polsilverze gadacie :) ja się nie golę już chyba do końca:/ ostatnio częściowo się ogoliłam i dostałam strasznego podrażnienia, łapię ostatnio łatwo infekcje więc nie chcę sobie zrobić kuku na koniec, trudno... takie życie Cama_85 - a ty jak zwykle kwitniesz :) Gapp - ja miewałam w tej ciąży taki ból jakby warg właśnie, podobny "ból" miewam też w czasie okresu, taki chamski ból-nie ból, nie? Cama_85, docia1986 - mnie też boli jak przewracam się na łóżku :/ ja już uporządkowałam rzeczy dzidziusia, które wczoraj przywiozłam, są takie piękne, ale kiedy ja to dziecko w dziesiątki tych śpioszków ubiorę? na szczęście niby dwie wielkie torby a zmieściły się jakoś, tu macie fotkę części rzeczy, głównie śpiochy, kombinezony powiesiłam na wieszakach, a i tam jest zdjęcie śpiworka w którym dziecko wróci ze szpitala http://www.garnek.pl/eluniaw/18769659 a tu natomiast zdjęcie moje i zainteresowanej mną suni: http://www.garnek.pl/eluniaw/18769663

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Natel111 Wiesz co ja teraz tak myślę ,że te stuknięcia 3 może to nie o dni chodzi ,że za 3 dni tylko o datę 3 styczeń -bardziej prawdopodobne ( mam termin na 2 ) :-) no zobaczymy jak się w w tą niedzielę ?nie odezwę to znaczy ,że wrózbie chodziło o 3 dni :D i się zprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 ja kwitne heh :) ty slicznie wyglądasz i jaki śliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×