Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ja sama mam nadzieję ,że dziś się dowiem kogo mam w brzuszku :)wkońcu to już 18 tydzień i 2 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 Trzymam kciuki aby Dzidzia się dziś ujawniła :) Czujesz już ruchy? :) (Jesli już o tym pisałas, to wybacz, ze pytam, ale ostatnie 10 stron tylko przejrzalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) a czy Wam mówiłam, że u mnie prawdopodobnie chłopak ? Chodź ginio mówi, że potwierdzi mi na 100% za miesiąc. Jestem w 18tc+5 dni :> u mnie już 27C i duszno znowu... zapisałam się dziś do mojej kosmetyczki mam ochote na jakąś maseczkę i lekką hennę...:) trzeba coś dla siebie zrobić prawda? na obiad ? a co powiecie na domową pizzę ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glorias super kochana ,że już wiesz na ileś tam procent ,że chłopak będzie :) domowa pizza niami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona82 szok, ja nawet przed ciążą miałam większy brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello w następny piekielnie gorący dzień. ja już pozałatwiałam wszystkie sprawy na mieście, co miałam do zrobienia i teraz odpoczywam i się pocę :P dziś robię prosty obiad ziemniaczki z cebulką i kefirkiem. No i dziś zaczęłam 21 tc :D To teraz lecimy z góreczki :P A w poniedziałek do Katowic, na drugie usg genetyczne :D buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glorias - domowa pizza, super sprawa:) Ja wczoraj robiłam spagetti, a dzis na słodko -nalesniki specjalnie dla meza. Niestety zdjecia teraz na kom.nie otworze, zobacze pozniej i moze swoj wstawie. W sumie tez mam mały, ale co tam:) Tak bardzo chciałabym pojechac do rodzicow na weekend, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Byłam u lekarza i zapomniałam zapytac o taka istotna rzecz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chyba mam największy w porównaniu z przedstawionymi brzuchami :P ale nie mam jak wam pokazać przed ciążą nosiłam rozmiar 42/44 więc nie mam co się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Niezłe z Was "stukaczki" , jeden dzień tutaj nie zaglądałam i tyle tych stron naprodukowałyście że nie mogę tego teraz ogarnąć , tak ze wybaczcie że nie odniosę sie do wszystkich wypowiedzi :) Gratuluję córeczek i synków , cieszę się ogromnie że dzieciaczki zdrowo i szybko rosną :) Alka - jeszcze raz Cię przepraszam za tą moją gafę , strasznie mi głupio :( :(:( Super że wszystko dobrze z Hanią :) kat-har-sis- to pozdrawiamy mamusię ;) glorias - ja też dziś robię pizzę , w końcu mężowi udało się mnie namówić , bo już sie z córką dopraszali kilka tygodni :P kokosznel- no własnie ona ma takie dziwne zagrywki , z tymi dziewczynki może coś u niej jest na rzeczy , znajomej cały czas mówiła że córka a pod koniec ciąży wyszło że synek ;P USG 3D/4D robią , tak jak pisała Mufi w Profamili , koszt 250 zł , albo w Medicomie , cena 200 zł . http://www.medicom.rzeszow.pl/ A może idź po prostu do innego lekarza na taką jedną wizytę , prywatnie albo NFZ , w mojej miejscowości jest lekarz który przyjmuje na fundusz , byłam u niego wyjąć szwy po CC, jest ok albo mój lekarz przyjmuje w poniedziałki w Rzeszowie , wizyta 80 zł z usg, nie jest jakiś wścibski , na pewno nie będzie się dopytywał dlaczego przychodzisz w połowie ciązy do niego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia_mi - no to chyba czas kupić sobie wkładki laktacyjne, u mnie póki co z siarą "cisza" Ivona82 -fajny brzusio, szczuplusia jesteś :) podobnie jak niektóre dziewczyny wydaje mi się, że ja przed ciążą miałam podobny brzuch, ale przyznaję, że zapuściłam się straszliwie ostatnimi czasy, teraz dzięki ciąży jem zdrowiej i regularnie i przypuszczam, że dlatego nic nie tyję póki co Mufi - właśnie my też staraliśmy się o dzidziusia jakiś czas, intensywniej od ślubu ponad 2 lata temu, ale razem jesteśmy 12 lat i tak naprawdę okazji było wiele, przyznam, że ta ciąża nawet mnie trochę zaskoczyła bo już traciłam nadzieję na potomstwo i trochę w żartach śmiałam się, że trzeba się uśmiechnąć do którejś z siostrzenic co by nam na starość obiad przywiozła i odwiedziła czasem sprawdzając czy żyjemy :D no nic, muszę przestać molestować męża swoimi problemami, może wtedy sam zapyta w końcu o dziecko kat-har-sis - gratuluję synka :) DoniaJulia - ja się chłodzę wiatrakiem, zachciało mi się odkurzać w domu i po prostu od razu musiałam do wody, a teraz wiatraczek, taki prosty obiadek jest pycha, ale ja dziś sobie uwidziałam zupę z soczewicą i warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no DoniaJulia weź :) daj się nacieszyć tymi kilkoma dniami słońca, w sklepach już jesień, a nawet zima, ciepłe golfy i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha.... spoko, leje się ze mnie, ale jakoś się trzymam. u mnie to od tygodnia po 34-35 stopni jest, a mieszkanie mam takie, że od południa, więc słońce mam cały dzień. chłodzę się czym się da i jak się da :P moje córki to w samych majtusiach po domu gonią. a mojej małej w brzuchu chyba temp pasuje, bo fika ile się da, tylko widzę jak brzuch to w prawo to w lewo. no ale cóż, krew ma półnigeryjską :D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam Wam opowiedzieć o takiej rzeczy. Kilka razy zdarzyło mi się już zaobserwować taki obrazek za oknem: Dziadkowie opiekują się wnuczkiem, na oko jakieś 4 lata, może jeszcze nie. I siedzą na ławce ten maluch lata z jakąś zabawka i zawsze mają coś dla niego do jedzenia, serki, chrupki, soczki itp. No i ta babcia lata za nim, przytrzymuje mu na siłę głowę i wpycha to jedzenie, czasem wypluje czasem zje. Czasami dziadek pomaga i pokazuje mu np. samolot a wtedy babcia znowu pyk za głowę wkłada mu palce do buzi i na siłę to jedzenie. Myślałam za pierwszym razem że mi sie wydaje, ale widziałam to już kilkukrotnie. Normalnie nóż mi sie w kieszeni otwiera. Przysięgam ze jak zrobią to jak akurat będę obok przechodzić to chyba im zwrócę uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem tu nowa. Z zainteresowaniem czytam Wasz wątek i postanowiłam się dołączyć:). Jestem ze śląska a termin mam na 26 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking ja też mam termin na 26.01 jestem z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jaki upał - tragedia... Robicie dzisiaj fajne obiadki-a ja nie robię-teściowa dzwoniła żeby mąż po pracy przyjechał po knedle ze śliwkami:) mniam ale czuje się strasznie pełna- zjadłam sporo orzechów nerkowca- polecam z biedronki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bl będziemy rodzić razem. A czujesz już jakieś ruchy? to jest moja pierwsza ciąża nic jeszcze nie czuję a tak bardzo bym chciała:( Przedwczoraj się dowiedzialam, że pod sercem noszę córeczkę:O). A Ty znasz już płeć? Tak bardzo się cieszę, chociaż wiem, że na tym etapie lekarze często się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to również pierwsza ciąża, niestety nie czuję jeszcze ruchów i nie znam płci dziecka, usg będę miała po 20 września więc jeszcze trochę czasu a ciekawość mnie już zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem moje kochane forumowiczki z brzuszkami :) Witam nowe mamusie przyszłe :) Aguniek0121 Piekny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
a ja tak czytam o kolejnych ujawnionych płciach dziecięcych i mam wrażenie że pewnie znów na kolejnej wizycie nic o płci się nie dowiem. :O Porównując do zdjęcia z usg rozsan to mój gin ma naprawdę kiepskie usg chyba. Ech, no ile można czekać na tą płeć?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×