Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

elzuniaw1 oo my tez zamierzamy w litere L, powiesz mi ile mniej wiecej wyszło Wam za kuchnie? w snesie kasy? my tez chcemy nowoczesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia mysle ze nie masz sie czym przejmowac jesli chodzi o wage. ja w sumie przytyłam 3kg ale jak nałoze jakas dzianinawa lub jednokolorowa tunike to wygladam strasznie :P. boczki mi wystaja i wogółe.. wygladam jak kołek z wystajacym brzuchem :P :P, gdzie nigdy nie wazyłam 60kg. teraz po pierwszej ciazy w ciagu 2miesiecy przyszlo mi 4kg, niestety poroniłam, ale waga została. teraz przy tej startowałam z waga 64 i mam co mam i wygladam jak wygladam :) :P , ale nie przejmuje sie zabardzo, ogarne sie po porodzie, tym bardziej ze najwiekszy przyrost wagi przede mna, wiec mysle ze nie ma co rozpaczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki powiedzcie mi w którym ja jestem miesiacu ciazy bo juz sie całkiem pogubilam:P w poniedzialek zaczynam 23 tydzien czyli jakby zaczynam 6 miesiac tak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wczoraj dostaliśmy wycenę, wszystko wyszło 4100zł wraz z dodatkowym blatem na nóżce (jest to barek po drugiej stronie), w tym są dwie szafki z systemem cargo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
martini657i Tez chodze na NFZ,i moj lekarz powiedzial ze jakby sie cos dzialo to odrazu bez kolejki przchodzic.I na poczatku ciazy mialam taka sytuacje,ale wszystko dobrze sie skonczylo.Poczekaj jeszcze z dzien,lub dwa.Wiem to meczace,ale moje dzidzia sie rusza tylko slabiutko ze nie czujesz :).Jest wszytsko dobrze,moj maz zawsze mi mowi,jakby bylo cos nie tak to twoj organizm odrazu dał by ci znac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobiety, !!! dlugo mnie nie było, ale byłam strasznie zajęta...szkoła, sprawy firmy itp....dziś mam chwilunie więc wpadłam i nadrabiam zaległości. brzusio już wielki, a maksio fika na całego...życzę wam dużo zdrówka, i dobrych humorków...ja już zmykam dziś kawka u znajomej i wielki wyjazd do Sztokholmu, znajomi już czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt staram sie nie szalec zabardzo z przyjemnosciami:) nie dotykam wogole chipsow, ale nie opieram sie małym słodkosciom.... choc staram sie ograniczac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Elzuniaw1 - wózek fajny, i fajnie się składa Edzia - hipotekę w sądzie rejonowym może sprawdzić każdy tylko właściciele muszą podać ci dokładny nr hipoteki, niestety każdy wyciąg kosztuje ja sprawdzałam hipotekę ponad dwa lata temu i juz nie pamiętam ile to kosztuje Dzisiaj miałam poranne mdłości co bardzo mnie zdziwiło bo już dłuższy czas nie miałam, o mały włos a na pociąg do pracy bym nie zdążyła wczoraj czytałam w senniku co oznacza ten mój poród i tak się śmiałam do męża że czuję że będzie dziewczynka on oczywiście że chłopak i tak sobie żartowaliśmy złapałam się za brzuch i powiedziałam jeśli jest tam Wiktoria niech bulgotnie raz a jak Czarek to dwa razy i wyobraście sobie bulgotnęło raz :) :) :) :) a mój mąż od razu wykszyknął że napewno oszukuję niezły ubaw miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ktoras ma linki z jakimis tanszymi wozkami??? bo mnie tak niebardzo stac na taki powyzej 1000zl ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak ten czas leci, już połowa ciąży ;) wybieram się na usg genetyczne 9 wrzesnia, ciekawe jak tam nasz maluszek ;) Poza tym nadal walczę z nieciekawymi wynikami moczu, na szczęście morfologia jest ok. Wczoraj zakupiłam też pierwsze ciuszki dla maluszka :) czyli pierwsze zakupy za mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24 - myślisz nad zakupem używanego, ja ostatnio przeglądałam tablica.pl i jest sporo wózków używanychw granichach 600 zł za 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24 - ja kupuję używany wózek, ten o którym pisałam wyżej jest za 350zł, mnie nie stać na nowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti a jakie problemy z moczem masz??? bo ja tez mam słabe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elzuniaw wyślij mi link jeszcze raz jak mozesz no moze byc uzywany, nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha popatrz na allegro, sporo wózków w dobrym stanie można znaleźć Ja od początku ciązy przytałma niecałe 3 kg, ale za to od ostaniej wizyty 3,5kg, hmm trochę chyba sporo jak na 1 miesiąc, zobaczymy jak to dalej będzie ;) No i od jakiś 2 tyg już mi wyskoczył brzuszek, w końcu widać ze jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goha w sieprniu wyszły mi azotany w moczu, za dużo erytrocytów i leukocytów, robiłam posiew i wyszła ecolli - dostałam antybiotyk, teraz robiłam mocz i azotanów już nie ma, erytrocyty znacznie spadły, za to nadal sporo leukocytów co świadczy nadal o stanie zapalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iti, poprostu twoje dziecko moze szybciej rosnie i wiecej potrzebuje. ja tez dostrzegłam u siebie szybki wzrost brzuszka :P i tak coraz wyzej mi sie unosi. jak siedam to musze nogi rozszerzac zeby nie przeszkadzac dziecku :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24 - dokładnie jak pisze iti luknij na allegro, jest sporo różnych wózków używanych w dobrych cenach, wszystko zależy od Twoich preferencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia - poproś właściciela o numer księgi wieczystej i sprawdź sobie o tu czy nie ma hipotek http://ekw.ms.gov.pl/pdcbdkw/pdcbdkw.html Możesz też poprosić o odpis "papierowy" z KW, jakbyś sama chciała wziąć to kosztuje chyba 30 albo 33 zł. W UM sprawdź kto jest zameldowany i dopiluj aby wszyscy zostali wymeldowani. Żebyś nie miała lokatora ;) martini - wypij gorące kakao albo zjedz czekoladę, u mnie zawsze działa po jakiś 10 minutach. A jak się martwisz to idź do lekarza, będziesz spokojniejsza, albo tylko do położnej żeby zbadała puls. ja ma już 10 kg do przodu... aaaaa! :) najlepsze jest to że się nie obżeram. Ale będzie odchudzanie po ciąży! :D Ja leżę, czekam jak na ścięcie na tą wizytę w środę. Mam nadzieję że moja szyjka się uspokoiła. niestety brzuch nadal twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym tygodniu lezalam w szpitalu na zapalenie pecherza i kolke nerkowa, nikomu nie zycze.. tez mailam podobne wyniki, biore leki i w przyszłym tygodniu ide na wizyte kontrolna, do tego mam złe ph w pochwie i biore globulki vitagyn c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ten link, wózek naprawde fajny :) :) ja jestem z Miedzyrzeca podl., to kolo Białej podl. jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - tak, niektóre źródła na necie podaję że 23 tc to już 6 msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24 no to przykład daleki podałam, ale sprawdzaj co jakiś czas te ogłoszenia ja jak oglądam w swoich okolicach to codziennie przynajmniej jeden dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Witam po długiej przerwie - najpierw byliśmy tydzień nad morzem, a później nadrabiałam pourlopowe zaległości w pracy. Właśnie kończymy 22 tydzień, jesteśmy już po usg połówkowym, synuś rozwija się bardzo dobrze :) Wystraszył mnie jesdnak lekarz, bo stwierdził, że moje łożysko jest za stare - II/III stopień wg Grannuma, czyli jak kobieta tuż przed porodem :( Zdenerwowałam się oczywiście, byłam u kilku innych lekarzy i na szczęście nie jest tak źle - a przepływy bardzo dobre. martini - ja też czuję ruchy bardzo nieregularnie, jednego dnia dyskoteka, drugiego niemal nic, jedzenie i leżenie na moje dziecię nie działa. Na pewno jest wszystko OK, ale doskonale wiem, jak się denerwujesz - dlatego idź chociaż do przychodni, niech sprawdzą detektorem tętna, po co masz się bez potrzeby martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) no to faktycznie nie ma sensu im płacić tyle. U mnie wyszło znacznie mniej i tak jak CI pisałam to była znajoma. Dokładnie tak - hipotekę możesz sama sprawdzić ale to kosztuje, więc uważam że to właściciel powinien ponieść te koszty - u nas tak było. Kredyt to okropna rzecz ale jak go weźmiesz to wszelkie stresy miną. Ja jak braliśmy kredyt to miałam takie stany lękowe że przez 2 dni miałam zawroty głowy że musiałam leżeć w łóżku - już myślałam że to ciąża :-) a teraz już z górki. Właśnie wybieram się do banku żeby coś ponegocjować bo strasznie mam drogi ten kredyt a wiem że mogą to zmienić. Własne mieszkanko to najcudowniejsza rzecz na świecie - taki spokój że nikt Cię nie wyrzuci itd. Co do wagi to ja mam już z 5kg na plusie i też mi mama mówi żebym się nie objadała bo to bardzo dużo. No ale nie mogę się oprzeć czekoladzie, bo wtedy dzidziuś tak wesoło skacze. Martini nie martw się - ja też miałam jeden dzień zupełnej ciszy, a potem na drugi dzień znowu kopniaczki. Nie pamiętam właśnie czy ty już czujesz ruchy czy jeszcze nie. ja też mam termin mi nie służy jedzenie z grilla, 3 razy próbowałam i noc nie przespana - także głoduję w każdą sobotę jak wszyscy się objadają. To samo miałam po chipsach lays wasabi - mega ostre i super pyszne :P elzuniaw1 już widzę Twoją piękną kuchnię, też mi się taka marzy, ale będziesz latała ze ścierką przy małym dziecku bo na tych czarnych frontach strasznie palce znać. Ja niestety muszę poczekać z remontem kuchni, chociaż strasznie mi się moja nie podoba, ale jest nowa więc nie ma sensu jej zmieniać. 4100 to bardzo niska cena, moi znajomi teraz szukają firmy i najtaniej wyszła im 9000 bez AGD. No ale zależy kto co chce. Madzia_mi ja też w poniedziałek zaczynam 23 tydzień i uznałam że to już 6 miesiąc wtedy się zacznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, czyli mufi mówisz ze to już 6 miesiac:D jejku jak ten czas zasuwa masakra:P Elzuniaw1 to mało za tą kuychnie ja myslalam ze bede musiala wpakowac z 6 tys masz moze jakis projekt? zdjatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24- u mnie widać tylko brzuszek i trochę piersi:) a zawsze byłam szczuplutka :) hehe ale pocieszam się tym, że lekarz mówił o dużej ilości wód płodowych:P elzuniaw1- no widzisz:) brzucholek rośnie :) ja juz wczoraj przy goleniu z lustereczka korzystałam:P hihi Dziewczynki dziękuję za rady co do mieszkania :) Trochę się uspokoiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×