Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

tojah no po prostu bałam się tego apapu. :-( tym bardziej że jak mnie zaczyna boleć głowa to nawet ze 2-3 tyg potrafi mnie trzymać. tzn nie cały czas, ale codziennie po południu się zaczyna. No i dziś znowu mnie boli... a niestety tyle na apapie to nie mogę jechać :-( muszę wytrzymać :-( A co do fotelika to ja się nie zaglebiam w te certyfikaty i atesty. Kupię fotelik w komplecie z wózkiem, konkretnie to bedzie jedo barbero. Krecka dostaje od tego wszystkiego co wybrać i postanowiłam, że jak już znajdę cos co mi sie podoba i ogólnie mi pasuje to nie będę dalej szukać. Może nie wszystkim się takie podejście podoba, ale mi już na prawdę ciężko było z wyborem tym bardziej ze przy pierwszym dziecku to jest taka masa rzeczy do kupienia! i wiadomo człowiek chcialby wszystko jak najlepsze, najbezpieczniejsze, najfajniejsze ale tak się że wszystkim nie da więc zmienilam swoje podejście. I teraz jest mi łatwiej. Pozdrawiam, Dobranoc wszystkim dwupakom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) czytam Was systematycznie, ale nie mam teraz kiedy pisać, bo mam trochę nauki.. Za 2 tyg. będzie "luźniej" :)) ja mam 14,5 kg (!) na plusie :) co do fotelików to ja jak kupowałam dla majki to kupiłam jakiś taki "zwykły", dopiero później dowiedziałam się o tych atestach. Później kupliśmy jakiś lepszy taki od 9-25 kg. Majka jeździła w nim od 8 miesiąca. Teraz z tymi początkowymi fotelikami też nie będziemy szaleć z najdroższymi, myślę że znaim gdzieś wyruszymy to kupimy już te drugie, od 9 kg. foteliki. tu są wyniki jakiś testów http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/grupa/rosnaco/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te wymazy to rob się w kierunku Streptococcus agalactiae; ja przy pierwszej ciąży zapytałam lekarza o ten wyzmaz a on się oburzył że za dużo internetu czytam!! i że jak już jestem taka nadgorliwa to lepiej żeby zrobić badanie w kierunku chlamydii. Zrobiłam ten wyzmaz mi wyszło że mam to cholerstwo, nie wiem czy wpływ na to to miało to, że praktycznie przez całą ciążę miałam stan zapalny.. Przepisał mi antybiotyk Duomox i zaczęłam go brać dzień przed porodem. Jak zaczęłam rodzić to tylko zapytali czy wzięłam antybiotyk. A jak Majeczka się urodziła to zrobili jej dodatkowo badanie CRP. Teraz lekarz mi powiedział że ok 32 tc trzeba będzie zrobić wymaz. co do tsh to też miałam ok. 0,6 i jk na razie nie mam zlecenia aby powtórzyć.. Dobrej nockii :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio! Ja już oczywiście po śniadanku (a nawet po dwóch), ale jeszcze leżę w łóżku :P Przynajmniej dziś mogę. Co do fotelików ja mam taki dość porządku jeszcze po moich córkach. Jakiej jest firmy nie mam pojęcia. Ale to teraz nie ważne, ważne że dwukrotnie spełnił swoją rolę. I teraz będzie trzeci raz. Dziś nie muszę gotować, na obiad idziemy do mamy :D Życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Mamusie:) Dawno nie pisałam, ale próbuję czytać Was codziennie. Dużo załatwiania miałam bo szukaliśmy mieszkania, w końcu znaleźliśmy takie, które nam się podoba a teraz załatwiamy kredyt. Strasznie dużo formalności z tym wszystkim:(. Gdyby nie pośrednik, w ogóle nie wiedzielibyśmy co robić. Wczoraj robiłam krzywą cukrową - nie było tak źle, oczywiście wcisnęłam tam sobie pół cytrynki i dało się przeżyć:). Wyniki mam w poniedziałek. Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, chociaż lubię słodycze i dziennie coś słodkiego jem:/ Dobrze, że piszecie o tych fotelikach. Ja to nie miałam pojęcia, że mogą być jakieś foteliki bez atestu. Myślałam, że każdy fotelik jest bezpieczny. Dobrze, że jest to forum i Wy na nim:) Ja dziś wybiera się na urodzinki do wujka. Odprawia je w restauracji i już nie mogę się doczekać tych pysznych rzeczy - mam nadzieję, że nie przytyję po tym kolejnego kilograma, bo już jest ich duuużo:) Kupiłam sobie na tę okazję sukienkę ciążową, choć nigdy w sukienkach nie chodzę, i ogólnie wyglądam jak wielka kula:) ale co tam, w końcu w ciąży jestem. Idę zrobić sobie śniadanko bo już w brzuchu mi burczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tutaj znalazłam tabelę bezpieczeństwa fotelików http://fotelik.info/pl/testy/ nie ma tutaj wszystkich firm co wydaje się nie bez znaczenia nie ma tutaj mojego fotelika (tzn tego, który upatrzyłam z wózkiem), czytałam też, że w niektórych krajach UE (np. Niemcy) policjanci przy kontroli drogowej mogą sprawdzać szczegółowo atesty więc gdybym była nastawiona na jakieś wakacje w przyszłym roku to też muszę pomyśleć o tym :/ nie wiem jak to jest natomiast w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking- nawet nie wiedziałam że firma Fisher Price produkuje też foteliki, zawsze mi się kojarzyła tylko z zabawkami , swoją drogą jak dla mnie rewelacyjnymi. fotelik bardzo fajny, super cena i na pewno można na nim zaoszczędzić bo ma duży przedział wagowy , wiec dwa etapy można w nim zaliczyć . Fajna jest ta regulacja pozycji gdy dziecko jest już większe , bo jak zaśnie można rozłożyć bardziej poziomo . Ale ... montowany jest na "stałe" więc nie posłuży jako nosidło a na początku myślę że jest potrzebne , nie wiem czy takiemu maluszkowi w nim wygodnie , nie zagłębiałam się w opis ale chyba jest montowany tylko przodem do kierunku jazdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamuski.Ja juz od samego rana na nogach.Juz godz 11 dochodzi a moj maz nadal spi,chce jechac na zakupy i ugotowac obiadek.Dzis zrobie barszczyk czerwony mniam,juz od dawna za mna chodzi. Sparking fotelik bardzo fajny i faktycznie cena jest wzgledna,ale tak jak kika ja rowniez zauwazylam ze nie poslozy jako nosidlo gdzie jest to bardzo wygodne na samym poczatku.te goteliki od 0-13 sa wlasnie jako nosidla a od 0-wiecej kg to juz takie typowo foteliki samochodowe do zamontowana na stale.Tak jak wczesniej pisalam ja kupilam fotelik uzywany,bo tak jak pisala Lisabell przy pierwszym dziecku to masa rzeczy do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah fajnie tak sobie pourzadzać pokoik nie :D tak bratowa w końcu miała cc, ale na początek lekarze zdecydowali sn, po 20h bez postępu porodu (rozwarcie tylko na 4cm) zdecydowali na cc, ale bratowa była juz mega wykończona i pamietam, ze dochodziła po tej cesarce bardzo długo do siebie. nastepny chłopak miał 4500g i od razu podjęli decyzję o cc (inny szpital), a przy córeczce (4100g) od razu jechała ze skierowaniem na cc. mówiła, ze najlepiej dochodziła do siebie po 2 i 3 cc, bo nie była tak wykończona naturalnym porodem jak wtedy... współczuje chorej córci. my teraz na tesie dmuchamy, bo we wtorek jedziemy na testy alergologiczne i musi być zdrowa, a tu po tygodniu w przedszkolu dzis znów ma mega katar :o mam nadzieję, ze przez te 4 dni ja podkuruję. kajek ja barszczyk mam od wczoraj. dziś robię kotleciki w marynacie z kefiru w płatkach owsianych oraz ziemniaczki i brokuł na parze :D co do fotelików ja mam inglesinę na początek (była kupiona pod wózek) i faktycznie na początku bardzo się przydaje taki fotelik, który można przenieść z dzieckiem do domu. nie kupiłabym używanego, np na allegro, bo nigdy nie wiadomo, czy nie brał udziału w stłuczce. chyba, że od naprawdę zaufanej osoby, o której wiedziałabym na 100%, ze jest bezwypadkowy. sparking, tojah krzywa cukrowa jeszcze przede mną, ale też biorę cytrynę. fajnie, ze macie to już za sobą. najbardziej sie zastanawiam jak ja tam te 2 godziny wysiedzę :o u nas nie ma krzeseł, tylko jest taka jedna ławka, bez oparcia... chyba zmobilizuję tatusia, zawiezie mnie, potem podwiezie do ich domu i spowrotem do laboratorium. yousta ale ty sie nie przejmuj w sumie u ciebie waga prawie podwójnie będzie szła :) i apeluję do dziewczyn, co by nie dyskryminować yousty to proszę pisać o dwupakach i trzypakach :D glorias super, ze bedzie dziewczynka :D u nas nadal "no name", nie mam weny dla chłopca :( mąż sie upiera na pospolite, ja chcę ładne, polskie ale nie za bardzo "oklepane", tesię wybierał mąż, więc musze teraz postawić na swoim :P choć wiadomo, że jemu też musi sie podobać. fasolka, jak wg usg od początku ciąża wyglądała na wcześniejszą, to zapewne termin ci sie przesunie do przodu :) kajek ja mówiłam mężowi o tej naklejce na tył samochodu, ale on stwierdził, ze to i tak nie ma sensu, przecież jeśli ktoś wjedzie ci w tył, to nie specjalnie przecież, a przez przypadek. przemyslałam i sie z nim zgadzam, a jako kierowca jakoś też nieszczególnie zwracam na to uwagę co ma kto na szybie, zreszta i tak większość jeździ do pracy bez dzieci :) lecę mała połozyć na drzemkę :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się dopisze do was ;P zajmuje 2miejsce :) madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? agugusia23____23______01.01______Szczecin______Dziewczynka Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka Fasolka 99_____31______06.01______Wrocław _______facecik moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec kizia__mizia___ 25_____ 07.01_____ Wrocław_______ Dziewczynka Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kajek20_______21______08.01_____Lubliniec_______? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? smeffetka______25_____10.01_____lubelskie________chłopcz yk Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ Chłopczyk Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk Lisabell_______27______11.01______Pomorze______Synuś m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________chłopak Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy ________dziewczynka monia_aa______23_____26.01_______wlkp__________synek Mikołaj bl____________27_____26.01______ok 50 km od Warszawy__Czaruś Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chł opiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka ja tam po tej glukozie sama się zawiozlam do domu i spowrotem za 2 godziny do laboratorium. Więc myślę że mąż tym bardziej moze Cię powozic w ta i spowrotem, nic przyjemnego w siedzeniu w labie :-) Właśnie obejrzalam step up 2, a mój maluszek tańczył razem z nimi :-) Mąż dziś czytał bajki do brzusia :-) kochany! I wtedy sie synek nie wiercil :-) Youstta Przepraszam za moje foux pas, oczywiście pozdrawiam wszystkie dwupaki, trzypaki i jeżeli są to i nawet czteropaki :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mum2b
Witajcie Styczniówki 2012!!! Ja mam termin na 14.01, wiemy już że będzie SYN :D To nasze drugie dziecko, pierwsza była córa, ma teraz 3 latka. Pozdrawiam wszystkie Ciężarówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell - :D :D :D fakt faktem mój przyrost wagi jak na 26 tc jest imponujący :) Dzisiaj wyczytałam że jennifer lopez z bliźniakami przytyła 30 kg, już mi wcale tak dużo nie brakuje :D póxniej oczywiście będę w takiej formie w jakiej jest ona ;) agniesiulka - my nakleiliśmy, ale teraz w co drugim aucie jest taka naklejka i racja że raczej nikt się nie wpatruje w szybę co tam jest naklejone. My dla chłopaka też nie mamy imienia.. jakoś naprawdę ciężko nam wybrać. Dziewczynka będzie albo Łucja albo Adrianna.. Z tą glukozą to ja też zamiar miałam jechać do domu, ale mi nie pozwolili w lab. Sparking - fotelik najlepiej wcześniej jest zobaczyć w sklepie. Ja miałam bardziej na "leżąco" ten fotelik od urodzenia Sparking - a zdążycie się wprowadzic do mieszkania przed narodzinami dziecka? Super że "na swoim".. Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czyżby wszystkie dziewczyny poszły głosować ??? Co tu tak "cicho" ? U nas dziś poranek zimny , ale w końcu spadł śnieg w Bieszczadach to pewnie już koniec dobrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Youstta, My też nie możemy wybrać żadnego imienia dla synka. Był jak faworyt- Cezary, ale dopatrzylismy się za zdrobnienie , które jest najczęściej używane rymuje nam się z nazwiskiem. No i lipa. Odpada. A nic innego na się już tak nie podoba... A co do wagi to mam znajomą, która w pojedynczej ciąży przytyla 27 kg! Teraz dziecko ma 2 lata a ona swoją wagę sprzed ciąży. :-) ale sama mówiła, ze glupio robiła, bo jej siostra była w tym samym czasie w ciąży i tak z nudów na zwolnieniu jeździły do siebie naprzemiennie z pączkami :-) Witaj mum2b, dopisz sie do tabelki. :-) Ps. mąż właśnie robi jajeczniczke na śniadanie. Kochany. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim mamusiom :P Ja chodze niczym zombie choć jeszcze maleństwa nie ma z nami. Od samego rańca sie kręci skacze po pęcherzu i mamie spać nie da:D Wczoraj teściów i babcie odwiediliśmy. Teść kochany tak o mnie dba, że sama jestem pod wrażeniem. Będzie robił na podwórku bujaczkę. Przygotował już i wyczyscił bujaczkę, fotelik i nawet krzesełko do karmienia. Teściowa zasypała mnie stertą ubrań.. A jak wróciliśmy to po prostu padłam na twarz. Dziś wielkie oglądanie bo mamy płyty z wesela tak więc sobie pooglądam :P Miłego dnia wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Faktycznie coś tu cicho,ale w weekend to standard. Kurcze serio dobrze, że to forum jest bo ja nawet nie wiedziałam, że niektóre te najwcześniejsze foteliki nie są nosidełkami...myślałam że wszystkie te dla maleńkich dzieci takie są. Boziu przeraża mnie już to wszystko, to moje pierwsze dziecko i teraz zdaję sobie sprawę, że ja tak naprawdę nic nie wiem:( Za tydzień w sobotę chcę jechać do Częstochowy, tam są dwa sklepy firmowe wózków - Roan i Tako, pooglądam wszystko dokładnie i się wypytam, bo jestem zielona w tym temacie. Do tej pory zwracam uwagę tylko na to, czy wózek lub fotelik mi się podoba. Ja w czasie badania na krzywą cukrową też chciałam sama zawieźć się do domu, ale niestety mieszkam na 4 piętrze bez windy i tak sobie pomyślałam, że faktycznie mogę wchodząc tam spalić tą glukozę i wynik będzie zafałszowany, więc badanie straciłoby sens. Na szczęście u nas były dosyć wygodne krzesła z oparciem i dało się przeżyć - grałam sobie w grę na telefonie i jakoś to zleciało. Youstta - bardzo byśmy chcieli wprowadzić się do naszego mieszkanka przed narodzinami dzieciaczka, mam nadzieję, że nam się uda. Będę miała na początku przerąbane, bo to także 4 piętro bez windy, ale mam nadzieję, że dam sobie radę. Na parterze jest taki schowek, gdzie można zostawić wózek. Na początku w ogóle nie brałam pod uwagę mieszkań na ostatnich piętrach, ale okazało się, że te są tańsze, a wiadomo, że teraz mieszkania ogólnie są drogie więc się zdecydowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka- co do tych naklejek,fakt nikt specialnie ci nie wjedzie w tyl,ale moze dlatego tak sie na to uparlam bo sama zwracam na to uwage :). Jesli chodzi o uzywany fotelik,ja mialam sprawdzony wiec dlatego kupilam,kupowalam od babki z mojego miasta,wiec mialam mozliwosc podjechac i zobaczyc bo z allegro to roznie bywa. Dzis sobie ostro pospalam,wczoraj od rana na nogach i pojechalismy jeszcze do ikei po jakas komode bo jak dzidia sie urodzi to musimy nasze pare rzeczy gdzies porzenosic. Mum2b-witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. Słuchajcie przyjechała do mnie wczoraj znajoma i przywiozła kilka reklamówek ciuszków po swojej córci. My jeszcze nie wiemy kto tam w brzuszku siedzi ale... zakochałąm się w jednej sukienusi. Sliczna czerwona z falbanka - no piękna.... nie moge od niej oczu oderwać. POzatym kamień spadł mi z serca - dostałąm bardzo dużó śpiochów, body, sweterków czapek skarpetek w różnych rozmiarach. U mnie z kasą krucho więc taka "wyprawka ubrankowa\' bardzo mnie ratuje. Jeszcze jak dobrze pójdzie to łóżeczko też dostanę. Oj wreszcie zacynam trochę optymistyczniej patrzeć na to bo ostatnio jakiegos doła miałam że nie dam rady finansowo. pozdrawiam wszystkich serdecznie. U nas dziś zimno ale łądne słoneczko świeci więc zaraz pakuję psiaka i jedziemy gdzieś na dłuższy spacer. My się dotlenimy a psiak się wybiega. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
Sparking ja podobnie jak ty podchodzę do wózków bo jak zaczynam się w to wszystko zagłębiać to mam nerwa że niewiele wiem no i jak chcę żeby wózek miał wszystkie wskazane potrzebne cechy to się okazuję że musiałabym zapłacić za niego ok 2500 i robi się kosmos, myślę że nie ma co przesadzać i kupić coś pomiędzy, ideału i tak za przyzwoitą cenę nie znajdziesz a tobie przecież musi się podobać : kolor , to żeby stelaż nie był jakiś wygięty czy wymyślny, trochę praktycznych cech typu skręcalne pompowane koła parę detali no i już, ja chyba wybiore coś pomiędzy tymi dwoma : http://www.wozki-mikado.pl/mikado-boston.html , http://cokupic.pl/produkt/Tako-Warrior-gleboko-spacerowy , i nawet się już w tą lekturę wózków nie chcę zagłębiać bo chyba zwariuję i nic nie wybiorę Sandra 11 no zazdroszczę prezentów :) ja też chętnie przyjmuję wszystkie propozycje znajomych o tym żeby nawet na kilka miesięcy poużywać bujaczek itp, to drogie artykuły i czasami służą bardzo krótko i nie ma sensu wydawać nie potrzebnie pieniędzy, mam koleżanki które za jakiś czas zamierzają jeszcze starać sie o dzieci no i on chętnie coś wypożyczą a dla nas to zawsze pomoc :) i tak sporo trzeba kupić ; fajnie by było wejść to takiej ogromnej hurtowani i kupić dla synka dokładnie wszystko co nam się podoba ale skąd na to nabrać , trzeba sobie jakoś radzić i docenić że nasi rodzice nie mieli takiego wyboru a nie których obecnie nei stać na połowę tego co my już jakoś zorganizowałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking - ja wprowadzam się wkrótce do mojego mieszkania na 3 piętrze bez windy :) wprawdzie wszyscy mi odradzają przeprowadzkę przed porodem, ale ja się uparłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 - mi też wszyscy odradzają, ale ja tak bardzo chcę być z dzidzią już na swoim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 - no ja też chcę, chcę przede wszystkim psa przygotować do mieszkania w nowym domu bo to będzie ogromny stres dla suni wszyscy mi mówią, że będę tam sama i jak zacznę rodzić to nikt mi nie pomoże... dziewczyny doświadczone, co o tym myślicie? nie dam rady sama zadzwonić po taxi i męża żeby dojechał do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
elzuniaw1 ja mieszkam u siebie od 2 lat i też z decyzją na dziecko czekałam aby wszystko pokończyć, myślę że człowiek czuje się na swoim dużo lepiej i to przekłada się na spokój i wychowanie maluszka, dziecko wyczuwa nasze zadowolenie i lepiej się rozwija, takie jest moje zdanie , dla mnie było bardzo ważne aby zajmować się dzieckiem po swojemu i bez ingerencji osób trzecich, nie mylić z pomocą która zawsze jest cenna i dlatego cieszę się że mieszkam w swoim domku i będę mogła się zająć synkiem tak jak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka 99
straszna tu dziś cisza, czyżby wszyscy głosowali ? :) no chyba że tak jak ja przespali cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×