Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

No ja jeszcze trochę będę musiała poczekać na to układanie bo jeszcze nie za bardzo zdecydowałam się na kolory do pokoju :) jak mąż skończy z parapetem i powie że zagruntowane ściany i pokuj gotowy do malowania to jadę do Casto :) A meble z ikei polecam jesteśmy zadowoleni z tych co już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też napisze, że także u nas zakupione mebelki z Ikei z serii HENSVIK, po złożeniu są naprwdę śliczne, poza tym jesteśmy na etapie układania ciuszków, montowania nowego oświetlenia i jeszcze jakaś fototapeta mi się marzy może po urodzeniu będzie to fototapeta z dzidziusiem :) a dziś przygotowuje się do spędzenia pół dnia na poszukiwaniu super wózeczka :) miłego dnia jak macie jakieś swoje hity wózkowe, to prosze podeślijcie nazwy/odnośniki do stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nastukałyście przez jeden dzień :) Fajnie , fajnie -jest co poczytać :) tojah- Z tym spirytusem poleciła nam położna i na prawdę rewelacyjnie działał , trzeba było tylko mocno go polewać i ładnie wysuszał , niektórzy się boją , że jak tak spirytusem dziecko ? Szwagierka tak się bała i tylko pocierała zmoczonym gazikiem i długo się goił pępuszek siostrzeńcowi , jeszcze po odpadnięciu , dopiero po dwóch tygodniach, się paskudził. A tak wystarczyło podłożyć pieluche od spodu żeby nie polać całego dziecka i regularnie w ciągu dnia namaczać i gdzieś po 2-3 dniach odpadł . Masz rację z tymi kosmetykami od pierwszych dni życia , pamiętam jak mieliśmy problem żeby kupić coś na słońce dla Zuzi ale teraz jest chyba większy wybór. Kremy polecam właśnie z Ziajki i z Bambino :) Z J&J polecam szampony , u nas kosmetyki z tej firmy nie uczulały ale płyny do kąpieli i mleczka czy balsamy wysuszały skórę , choć fajnie pachną , szczególnie ta seria z lawendą :) Tutaj można zamówić sobie próbki , ja takk zamawiałam na wszystkich w rodzinie i nazbierałam tego trochę , jak się nie przyda dzidziusiowi to Zuza zużyje :) https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html youstta- a ja bardzo szybko przy Zuzi zmieniłam proszek na taki normalny. Mieliśmy chyba jedno duże opakowanie Lovelli , Ona nie miała problemów z skórą , więc po jakimś czasie zaczęłam mieszać z Vizirem Sensitiv i tak ok 3 miesiąca całkiem przeszliśmy na sam Vizir . Trzeba tylko pamiętać żeby proszki czy płyny do płukania były z serii sensitiv bo są łagodniejsze . Lisabell- pięknie się spisałaś i wszystko to prawda, na pewno przyda się dziewczynom :) Donia - tak trzymaj , pozytywne podejście najważniejsze :) Ana Lena - i co postanowiłaś ? Okropna ta lekarka , dobrze że chcesz to skonsultować z kimś komu bardziej ufasz . Będzie dobrze :) Mufi- no własnie muszę sprawdzić co to za płyn w sprayu, choć nie wiem czy i tak nie zostanę przy tym sprawdzonym spirytusie . Może to znowu jakaś nowinka , tak jak kiedyś wszyscy polecali Leko a skuteczność słaba . Zgadzam się co do Sudocremu , każda mama powinna go mieć ale jak jest wszystko ok to używać zwykłych kremów do pupci , a jak się tylko coś zaczerwieni to wtedy Sudocrem. Faktycznie za ogrzewanie nie płacicie dużo :) Anuśka - tona na miesiąc to też nie mało , koszt ok 800 zł/mc i tez się nazbiera przez zimę . Wiec cenowo pewnie wyjdzie podobnie jak przy gazie i trzeba jeszcze pilnowac i dokładac. U nas zużywamy ok trzy tony przez cały sezon grzewczy plus trochę drzewa , odkąd dom ocieplony to w domu cieplutko , tylko my tez nie lubimy gorąca , staramy się utrzymywać stałą temperaturę ok 22-23 stopnie, jak jest więcej to się duszę :P Groszek25 - nie kupujcie od razu na zapas pieluszek czy chusteczek jednej firmy , może się okazac że chusteczki uczulą dziecko i trzeba zmienić albo w ogóle przestać używać , pieluchy również albo nie będą Wam pasowały albo dziecku, ja nie lubię Happy z Belli i Huggisów . Pamiętajcie tez o rozmiarach , lepiej kupic większe i w razie potrzeby dokupić mniejszych , dzieci bardzo szybko rosną i co firmy to inny rozmiar , np te oryginalne Pampersy mają zaniżoną rozmiarówkę . Ja za 1 nawet nie patrzę . W marketach ciągle są jakies promocje na zestawy chusteczek i przeważnie zawsze wychodzi ok 5 zł albo i nawet mniej :) Groszek1982 - ja tez mam 3-latkę w domu , majową :) I skąd dokładnie jesteś ? Bo ja tez z Podkarpacia i też czekam na drugą córeczkę :) Madzia_mi - fajnie że napisałaś te pomiary to sobie porównałam do moich :) U nas według Twojej kolejności jest 1632g+/- 245g, 278mm, 266mm i 59,5mm :) Docia - u mnie też wychodzi duże dziecko , jak na razie bo lekarz mówił że to się jeszcze może zmienić , w 29 tyg. ważyło tak jak napisałam wyżej . Te pomiary nie są dokładne , przed pierwszym porodem wyszło że dziecko waży 4200 g a ważyło 4040 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przeniesienia się na forum prywatne to coś czuję że byłoby tak samo jak wtedy z tą tabelką . Jak juz prywatne to tylko dla dziewczyn które piszą regularnie i się juz znamy. Wystarczyło rzucić hasło że się gdzieś przeniesiemy i mamuśki pięknie się odzywają :) Może jeszcze wytrzymajmy do porodów i wtedy zrobimy aktualizację tabelki. Zobaczymy ile nas wytrzymało . My z majowych mam przeniosłyśmy się na NK i tam założyłyśmy wspólną klasę i mamy różne wątki , galeria i forum są zablokowane i dostępne tylko dla nas, kto nie miał konta to załozył jakieś tylko na potrzeby forum , ale tam to juz muszą być tylko zaufane osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a uzywalyscie globulek dopochwowych PIMAFUCIN ? wczesniej lekarz zapisal mi Clotramizolum i przeszlo ale jednak po jakims czasie znowu mam zapalenie i zapisal mi pimafucin wczoraj wieczorem wlozylam na noc a dzisiaj od rana mnie pieczeeee czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas seria Stuva biała z kilkoma niebieskimi szaufladami z uwagi na to, że bedziemy mieli synka. Łóżeczko i przewijak kupiliśmy z serii Gulliver. Jeszcze tylko musimy kupic materac dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam nowe koleżanki. :) Ależ macie tempo pisania. A ja nadal nie mogę się zmobilizować jakoś. ;) Co do przenosin na inne forum to mnie na tym nie zależy. Kafe jaka jest taka jest ale na tyle na ile potrzebuję to mi pasuje. Nasza klasa czy Facebook to nie moja bajka bo kont tam nie mam i nie czuję potrzeby żeby zakładać. Jeśli chodzi np. o fotki to można się nimi mailowo podzielić. Jakoś nie mam ochoty wrzucać czegokolwiek tak na otwartym forum. Net jaki jest taki jest. Myślę że warto byłoby zrobić jakąś listę telefonów -żeby był kontakt na czas porodów. Ale na to jeszcze jest czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Docia ja jeszcze przed ciażą używałam Clotrimazolum. Nic mnie nie piekło. Pimafucinu nie stosowałam więc nie wiem czy takie coś to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja dalej zakatarzona chociaż czuję że z każdym dniem jest coraz lepiej. Nie uwierzycie ale wczoraj okazało się że wygrałam aparat cyfrowy za tankowanie na stacji - nawet nie wiedziałam że mają konkurs. Mój mały ma chyba coraz mniej miejsca - od 3 miesięcy brzuszek w ogóle mi nie urósł a on na pewno tak i strasznie się wypycha. Wieczorem nie mogę złapać tchu i ogólnie czuję duży dyskomfort, tym bardziej cieszę się że dokładnie za 2 miesiące moja ciąża będzie donoszona. Kika ten specyfik na pępuszek to Octenisept. Co do ogrzewania to faktycznie mało mi wychodzi, płacę raz na pół roku i spodziewałam się rachunku na 2000 zł a tu taka miła niespodzianka. Kika dzięki za linka właśnie zamówiłam sobie próbeczki. A co do chusteczek to ja nieraz trafiam na promocję że za 6 szt. płacę 20 zł, czyli wychodzi 3,33, no ale małemu to będę musiała kupić po jednej sztuce bo nie wiadomo co mu będzie odpowiadać. Muszę zobaczyć te mebelki z Ikei bo właśnie też myślę nad jakimś ciekawym zestawem, bo ten z serii VOX okazał się bardzo tandetny i zrezygnowałam. docia1986 może być tak że pimafucin cię uczula, lepiej go nie używaj jak Cię piecze. Ja też miałam na jakieś globulki uczulenie ale nie pamiętam na które, bo sporo tego stosowałam. A może się tak zdrapałaś że masz tam ranki i one cię pieką? Spróbuj tamtum rosa. Nowy Groszku wpisz się do naszej tabelki :-) kilka stron wcześniej była najnowsza. Madzia_mi a Ty chyba miałaś odpoczywać? Co do usg 3/4D to wypowiem się po raz kolejny - czuję się naciągnięta na niepotrzebne koszty bo lekarz je włączył dosłownie na minutę. Także jeśli macie możliwość wykonania połówkowego normalnego w normalnej cenie to nie ma sensu przepłacać za to niby 4D. Tak zachwalałyście ten wpis o karmieniu że też go zmęczyłam i tak mnie zafascynował że skopiowałam sobie do pliku, wrócę do niego tuż przez porodem. Ja jutro na SR mam temat o porodzie - po cichu liczymy że to już ten dzień zwiedzania porodówki ale się okaże. Co do prywatnego forum to Kika ma chyba rację, po porodzie zobaczymy jak będzie z nami i wpisami i wtedy do tematu wrócimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki a w szególności Nowe mamuśki :) Kajek co do wróżb to moja teściowa ma koleżankę wróżkę i często jej wróży i na początek 2012 r wywróżyła jej wnuczkę. Sprawdził się termin ale nie płeć. :) Lisabell super opis - czekam na więcej bo ja chyba nie pójde do SR. Lista potrzebnych rzeczy również super - już sobie skopiowałam. Na próbki j&j też już sie zapisałam :) Któraś pisała ostatnio o snach - u mnie też już jakaś masakra ze snami w poniedziałek w śnie byłam w "domu woskowych ciał" - oglądałyście ten film? Ale uciekałam! A dziś w nocy w śnie mąż mi zmarł - chyba i ja zacznę się bać zasypiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet myślałam o szkole rodzenia ale jakos nawet zadzwonić mi się nie chciało więc pewnie już sobie daruję. W sumie raz dałam radę bez SR to i drugi też dam. Na dobrą sprawę to najbardziej interesowałaby mnie jak wygląda nasza porodówka po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, cześć i czołem :) groszek 1982, ja wybrałam wózeczek firmy jedo model fyn (ale jeszcze nie wiem czy classic czy freeline) tu sobie zobacz jak chcesz jak wygląda: http://www.jedo.pl/ docia, ja kiedyś używałam pimafucinu i w globulkach i w kremie naraz i mi akurat przyniósł mega ulgę. Niestety po jakimś czasie problem wrócił i na dobre przeszły mi te problemy jak i ja i mój mąż dostaliśmy po jednej tabletce takiego leku, który niszczy błony komórkowe w drobnoustrojach i one się wtedy po prostu nie moga tworzyć. Ale niestety nie pamiętam nazwy. Ale jestem też prawie pewna, że w ciąży to pewnie go nie wolno brać. Od wczoraj mam jakieś takie dziwne uczucie na wysokości mostka i łukiem pod prawą piersią do boku. Skóra mnie tak piecze jakby się paliła. Nie ma żadnej wysypki ani zaczerwienienia. Dziwne. Bardzo mi miło, że podobał Wam sie wpis o karmieniu piersią, bo się mega namęczyłam :) p.s na 12 idziemy z mężem zobaczyć buźkę naszego synka na usg 3d, nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywałam juz chyba z 2 razy Pimafucin w ciązy (pojechałam na chorwacje i tam po kapielach w morzu mnie złapało a potem jak brałam antybiotyk to znowu mnie złapało) i po nim mi przychodzi i wszystko ok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziekuje za odpowiedzi jesli cos bedzie sie dzialo to przerwe jego stosowanie..moze naprawde podraznilam to miejsce i teraz piecze bede podmywala sie Tamtum Rosa..zobaczymy co dalej.... dziewczyny a jakie imiona wybralyscie ??? moja coreczka Lenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z wózkami mam problem bo nie mam pojęcia co kupić :( przede wszystkim ma byc lekki aluminiowy .... polecano mi w sklepie Coletto Austin 4 http://www.ceneo.pl/2223186s ale o innym tej firmy coletto mateo czytałam, że wszystko fajnie ale do fotelika do auta czasem i 5 miesięczne dziecko sie już nie mieści... podoba mi sie Espiro Vector lub Vector Pro ... ale tam zamiast torby na rzeczy dla dziecka jest niepraktyczny plecaczek i tak naprawde nie da się o uzywać potem odrzucałam podnózki z plastiku ale teraz jakoś stwierdziłam że moze wcale nie sa złe bo się przetrze i jest ok... jak myslicie ? mają takie Alu Jet Baby Active http://www.krolestwodziecka.com/alu-jet-baby-active-10-p-1099.html Aston potem mysle o : Quadro 4 http://www.maredo.com.pl/quatrowozekdzieciecyquatro43w1-p-1417.html ostatnio gdzies na forum wózkowym czytałam wpis ze ktos porównywał wózki i w koncu zdecydował sie na Jedy Fyn bo podobno z tych lekkich jest dobrej jakości. Lisabell Ty tez podobnie analizowałaś czy od razu Jedo Fyn wpadł Ci w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zastanawiam nad kupnem X Lander XA 3 w 1 polecaly mi go kolezanki a wy dziewczyny co mysliscie o tym wozku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszki i inne nowe mamusie witajcie:) Groszek25 - ja tez czytam posty w komorce bo tak mi wygodniej, ale z pisaniem nie jest juz tak pieknie i dlatego mało sie udzielam. Ciekawe co tam u Martini. Wczoraj praktycznie cały dzien lezałam przez te nocne skurcze. Maz miał wyjazd z pracy, ale został ze mna w razie gdyby cos sie działo. Pol dnia sprzatał i nawet kruche ciasteczka upiekł z moja instrukcja. Tego ostatniego nie spodziewałam sie po nim:) Musze mu pozniej wynagrodzic to moje tymczasowe lenistwo. Zaraz zadzwonie i umowie sie na usg na dzis jesli jeszcze mozna lub na jutro. Chce wiedziec czy z szyjka wszystko ok i Malutka podejrzec bo dawno sie nie widziałysmy:) Lisabell - dzieki za obszerny wpis:) Czekamy na kolejne. Miłego podgladania dzieciaczka. Madzia_mi - własnie, Ty miałas odpoczywac. Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika już zamówiłam próbki dzięki Lisabell - na pewno skorzystam dzięki i przyznam że zachęciłaś mnie i może jednak wybiorę się z mężem do szkoły ;) kasiek 1984 ja mam stuva z zielonym, łóżeczko mamy w spadku a co do zakupów to muszę zrobić listę bo sporo brakuje nam jeszcze. Docia ja przed ciążą też tak miałam ale tylko po pierwszym użyciu więc może dziewczyny mają rację z tym podrażnieniem. jem gołąbki i idę z suńką na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje kochane:) Witamy nowe mamusie:) Ja dzisiaj czuję się troszkę lepiej niż w poprzednie dni, ale leniuchuje jak tylko się da:) Byłam wreszcie po wypis ze szpitala- 07.10 wyszłam i zapomniałam:P Wyniki obciążenia glukozą 75 - na czczo- 65mg/dl, po 2h od podania glukozy-135mg/dl- nie wiem czy to dobre wyniki czy nie...Może któraaś pomoże rozszyfrować:) jagódka_1984- apropo wózka my oglądaliśmy z mężem ten Jedo fyn i byl bardzo fajny, choć sprzedawca bardziej polecał ten co w końcu kupiliśmy(bebetto solaris). Ale znając życie, gdyby bardziej zachwalał "jedo" to byśmy wzięli:) Aguniek0121- no to zuch z twojego męża:) Mój nie umie zbytnio ani gotować, ani tym bardziej piec, więc kupuje mi słodkości(wczoraj pączki z mojej ulubionej kawiarni). Trzymam kciuki, żeby z szyjką było ok., ja mam wizytę dopiero we wtorek, a już się boję o moją szyjkę strasznie:( Lisabell- dziękuję za pomocny wpis, będę wdzięczna za kolejne:) Próbeczki J&J zamówilłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia - wynik właściwie dobry choć troszkę dziwny :) nie wiem czy masz takie same normy ale chyba raczej tak , na wynikach nic nie pisze ? Na czczo ma być 74-100 Po 2 godzinach - poniżej 140 U Ciebie wychodzi że rano miałaś za niski cukier a po obciążeniu w górnej granicy ale w normie . Najlepiej jak lekarz to zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam właśnie z małych zakupów , namówiłam męża i pojechałam oglądać wózki , wcześniej moim faworytem był http://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece/wozki-wielofunkcyjne/mikado/mikado-aston-fotelik.html dziś już raczej ostatecznie postanowiliśmy że jednak http://www.sklepitp.pl/produkt/opis/27/emjot_black_amp_white kolor 42, mikado niby ok ale jak poprosiłam sprzedawcę żeby zamontował spacerówkę to czar wózka zniknął, z gondolą ok , do opcji nie ma się co przyczepić w tej cenie naprawdę trochę oferują ale jak zobaczyłam wersję spacerową to się rozczarowałam bo wyglądała jak z tych starych wózków i stwierdziłam że nic z tego, mężowi ten drugi na początku nie bardzo się podobał ale jak sprzedawca zaczął o nim mówić to zgodnie stwierdziliśmy że to dobry wybór, cieszę się strasznie że już coś wybrane i postanowione bo trochę już byłam zmęczona tymi poszukiwaniami , wóz jeszcze nie kupiłam myslę że gdzies tak przełom listopad grudzień w zupełności wystarczy ale to tylko kwestia podejść i zamówić , ważne że już wiem co :) kupiłam pościel 5w1 jasno zielona w niebieskie słoniki za 105 zł i domówiłam sztywny rożek w tym samym wzorze, prześcieradło do łóżeczka , kilka kolorowych pieluch tetrowych a jaka radość :):):) wcześniej myślałam o pościeli fereti , ma takie piękne kolory i wzornictwo a satyna milutka w dotyku, ceny niestety przerażają :( ni i na innych forach rodzice którzy kupili nie zachwycają się wcale tak bardzo, jednak szkoda że nie stać nas dla swoich maluchów na wszystko co najlepsze, trzeba trochę wypośrodkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
docia1986 koniecznie spróbuj tantum rossa, ja często miewałam różne infekcje , w ciąży odpukać nic na razie , a tantum rossa rewelacja, łagodzi i pomaga , kupujesz saszetki i pupe pomoczysz ulga od razu, nie wiem tylko jak to jest w czasie ciąży bo tego nie sprawdzałam ale na ulotce na pewno pisze lub spytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka ja już analizowalam te wózki pod różnymi względami i takiego metliku dostałam, że już mi się wogóle jakiegokolwiek wózka odechcialo. Moim pierwszym wyborem był tako warrior, ale po przejrzeniu opinii w necie z niego zrezygnowalam. Zależało m8, zeby wózek miał możliwość wpinania fotelika w stelaz, pompowane kółka, dobrze się składał do samochodu. Postanowiłam, że jak znajdę taki, który to spełnia to już dalej nie będę szukać. I tak stanęło na jedo fyn. A później się okazało, że ma jeszcze sporo innych zalet, np. podnoszone oparcie w gondoli czy rozkładają na zupełnie płasko spacerowke. A ostatnio byliśmy w smyku i mieliśmy okazję pooglądać go na żywo i utwierdzilismy się że go chcemy. Pisalas o espiro vector. Stał obok tego naszego, wyglądał ładnie, ale dla mnie miał dwie wady bardzo mała gondola i spacerowka owszem rozkladana, ale dziecko cały czas jakby w pozycji siedzącej, z podkurczonymi nozkami. W jedo pasuje mi cena, kolory i już czuje taki spokój, że chociaż coś wybrane. O x landerach krążą bardzo dobre opinie, ale dla mnie są za drogie. Wróciłam właśnie z tego 3d. Moj synusia po raz kolejny przepięknie eksponowal siusiaka, aż się kolejny doktor śmiał, że tak to nie często widać. Za to buzia była słabo widoczna bo przylegal ustami do ściany macicy. Także za dużo w tym 3d nie poogladalismy, ale doktor pomierzyl wszystko, dokładnie poogladal serce, mózg, nerki i inne narządy, więc nie czuje że zmarnowalam kasę. Maluch waży 1111 g :-) a poród doktor przewidział na kilka dni wcześniej, tj na 7 stycznia. Ja też czytam w komórce i czasem nawet z niej pisze, tak jak teraz ale to jest masakra. Sama mi wstawia jakieś zaskakujące słowa, a o pisaniu z polskimi znaki już nie mówię. Idę robić obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia i Fasolka - dziękuję:) W domu to raczej ja zajmuje się gotowaniem, choć M.często mi pomaga w różnych domowych czynnościach, zwłaszcza teraz. Sam to tylko robi jajecznicę, rano kakao i czasem sos do spaghetti ;p Ale wczoraj to mnie zaskoczył tymi ciasteczkami. Obiecałam mu, że się nim pochwalę hehe Edzia - odpoczywaj jeśli tylko możesz, niedługo nie będziemy narzekały na brak obowiązków. Tak się teraz zastanawiam jak tu wrócić do życia na pełnych obrotach po takich domowych wczasach ;) Co do wózków to czytam Wasze opinie i liczę na pomoc sprzedawcy w sklepie. Jak do tej pory w sklepie oglądałam tylko wózki Coneco. Wiem czego chcę od wózka, ale jest tak ogromny wybór i tyle różnych opinii w necie, że głowa boli. Umówiłam się na usg na 16.50 i już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis wybralismy fotelik samochodowy :) padlo na Maxi Cosi Pria, ile ja sie naczytalam o fotelikach ale ten ma swietne recenzje, wyglada ladnie a co najwazniejsze jest super bezpieczny dla dziecka :) ale nadal stoimy w kropce, jezeli chodzi o wozek, jak tak dalej pojdzie to dziecko bedzie na swiecie, a wozka nie bedzie :( i mam do Was pytanie, w inetrnecie wyczailam taka mate Angelcare, co ma czujnik ruchu, myslicie ze warto? Pamietam ze przy naszej Kamilce, w pierwsze tygodnie pol nocy spedzlam nad lozeczkiem aby miec pewnosc czy oddycha, wiec sama juz nie wiem... Troszke to kosztuje ale moze warto? A i czekam na jakies przeppisy na dania z dyni :) ide gotowac obiadek Milego dnia Styczniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny , bo tak robię przegląd tych ciuszkow dla malucha bo ich już nagromadziłam,i tak się zastanawiam czy my będziemy w ogóle w styczniu dzieciakom zakładać body z krótkim rękawem bo to taka pora roku że chyba nie , co myślicie ? a może jakoś pod spód ale to też raczej długi rękaw , czekam na podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka doświadczenia nie mam, bo to moje pierwsze dziecko. Ale wydaje mi się że spokojnie w domu można malucha ubrać w bodziaka na krótki rękawek i pajacyka, plus skarpetki i moim zdaniem powinno być ok. Ja mam bodziaki z krótkim rękawem. A jak kochana zrobisz przegląd ciuszków to napisz ile Ci wyszło kompletów(tzn tego co naraz będziesz zakładać) ubranek 56 i 62. Ja na razie mam 3 komplety na 56 i 5 kompletów na 62 i cały czas się zastanawiam ile jeszcze takich kompletów dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisabell ja ma tak mniej więcej 5 kompl na 56 i 6 na rozm 62 , właśnie niewiele mam body krótki rękaw chyba tylko ze 3 szt - ale zastanawiam się czy dokupować, bo jak mam długi rękaw a w domu nie chcę jakoś extra grzać bo to dziecku nie sluży znajomi tak wysłali swoją przegrzaną córkę 3 razy do szpitala , to może raczej skupię się na body dł rękaw i pajacyk i tak chyba będzie zdrowiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×