Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość Vivanilli
Ja mam różnie - zależy chyba od tego co zjem ;P Ale czasem w nocy mnie plecki pobolewaja - ponoc macica sie rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
ja przezd zajściem w ciąże 4 godz w tyg chodziłam na dość intensywny fitnes i jadłąm regularnie 5 posiłków, teraz zero sportu bo za bardzo mnie brzuch bolał po ćwiczeniach i nie chciałam ryzykwać i jem dosłownie choćby cos drobnego co 1,5-2 godz, bo jak jestem glodna to mdłości mnie dobijają i od razu słabne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Rimela wez napisz na gg 128282 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) hoho coraz wiecej nas sie robi) gratuluje wszystkim dziewczynką nowym:) co do seksu, hmm.. kocham sie normalnie ze swoim, nie chce zeby przez ciaze ucierpiał moj zwiazek, przeciez ciaza to ne choroba. sa seks teraz sprawia mi super radosc jest o wiele fajniej heeh nei wiem czemu:P jakos tak przyjemniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
Kurcze lekarze mają rację, że kobiety w ciąży powinny mieć z automatu odcinany internet! Naczytałam się o pustych pęcherzykach i o tym, że czasem nie ma żadnych objawów... i zmieniłam datę usg z końca przyszłego tygodnia na... jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locca ja dlatego w ogule nie czytam tych bzdur:) i ejstem spokojniejsza przez to. ufam tylko lekarzowi a nie internetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnnie juz po wszystkim. Stracilam mojego Aniolka;( dzis i jutro mam zrobic badania a w sr do szpitala jechac. Mam nadzieje ze max w piatek wyjde i bd w domu. Nie chce mi sie zyc, stracilam ta najpiekniejsza czesc siebie. Mojej gwiazdeczki juz nie ma. nie wiem co teraz, nie mam po co zyc. Zycze wam zeby wasze ciaze skonczyly sie szczesliwie i zeby zadna z was nie musiala przezywac tego co ja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
A co do seksu to o ile lekarz wyraźnie nie odradzi to bardzo polecam: rozluźnia, relaksuje a pod koniec ciąży (tylko pod koniec, gdy dziecko jest już gotowe) przyśpiesza poród. Słuchajcie swojego ciała, ono jest teraz wyrocznią, jeśli macie ochotę, znaczy, że wszystko jest ok i Wam nie zaszkodzi. Podejścia "żeby facet nie cierpiał" nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogie
do Klaudusi900 Strasznie mi przykro, ale nie wszystko stracone...wiem, dobrze mówić ale Ty sama wiesz co najlepiej czujesz...wydaje Ci się, że nikt Ci nie pomoże ale czas leczy rany.. Twój Aniołek jest wśród innych aniołków i już nigdy nic mu sie nie może złego stać... Przyjdzie jeszcze czas na Twojego Aniołka na ziemi... Gorąco ściskam i życzę wytrwałości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
klaudusia900 strasznie mi przykro ;( nawet sobie nie wyobrażam jak się teraz czujesz, ale trzymaj sie kochana i nie trać nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Klaudusia przykro mi :( Wiem co czujesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Locca a odnoscnie tego co mowisz ze podejscie zby facet nie cierpiał. ja podchodze do tego ze oboje na tym ciepimy. znam pray ktore porozpadaly sie z tego powodu. ja zachowuje sie tak samo, nie nakrecam sie nie czytam glupot w necie bo zawycZaj konczy sie to niepotrebna paniką. co ma byc to bedzie jesli jest mi pisana tragedia to tego nie omine. a po co mam sie niepotrzebnie stresowac i odmawiac sobie wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudusia tulę mocno ❤️ wiem co czujesz, kochanie :( bardzo mi przykro, ze musiało cię to spotkać ;( jeśli masz ochote zajrzyj do innych aniołkowych mam - mi osobiście bardzo pomogło takie wygadanie się przy kimś, kogo spotkało to samo. jest tam dużo nowych dziewczyn, ale też są takie, które z perspektywy czasu potrafią rzucić inne światło na cały ten ból... jeśli chcesz - zapraszamy: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=954178&start=38160

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
Madzia_mi kobieta w ciąży bardzo często ma duuużo większą ochotę na seks niż przed :) Cieszcie się tym :) A mądry, dojrzały facet zrozumie jeśli kobieta w ciąży przez jakiś czas po prostu nie ma ochoty. Jeśli związki się w tego powodu rozpadły to znaczy, że ci faceci nie nadawali się na mężów i ojców. Powiem Ci więcej, nie zdziw się jeśli na pewnym etapie (jak brzuszek już będzie duży) Ty będziesz miała ochotę na seks a Twój mężczyzna będzie się tak bał, żeby nie zrobić krzywdy maleństwu, że seks będzie ostatnią rzeczą o jakiej mógłby pomyśleć. W takich momentach łezka się w oku kręci bo wiesz, że wybrałaś najwłaściwszego faceta ze wszystkich na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locca tak jest! mój też się bał :D nawet gina na wizycie spytał czy nie zaszkodzi dziecku :D to było bardo wzruszające. a w 8-9 to juz nie chciał słyszeć o seksie :D nie chciał wywołać porodu :D:D:D ale po terminie mocno sie wzięliśmy do pracy :P natomiast teraz buuuu, ja mam ochotę, a nici z tego 😭 ale mój mąż nie robi z tego dramatu. jesteśmy nauczeni wstrzymywania się, bo od samego poczatku stosujemy npr i to nam wiele dało. wiemy, że są takie chwile, gdzie musi wystarczyć sam przytulas. zresztą po porodzie też mężczyzna musi sobie radzić przez te 6 tygodni połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nigdy na mnie nie naciskał:):)) ale te zwiazku które to znam rozpadly sie z powiodu kobiet, ktore chcialy seksu a mezczycni nie hehe:P zreszta dla mnie rozpadajace sie zwiazki z powodu braku seksu z uzasadnionych powodów sa smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bym chciala znac płec:P ciekawe kiedy zobacze swojego malucha:) jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooja
Hej Dziewczynki i ja mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i też będę styczniową mamusią! Zrobiłam już kilka testów, bo po roku starania nie mogłam uwierzyć że się udało i wszystkie pozytywne. A teraz z niecierpliwością czekam na 2,06 i drugą wizytę bo niestety na pierwszej nic nie było jeszcze widać bo ponoć była za szybko. Pozdrawiam gorąco! **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
Mi coś w środku mówi, że będzie chłopiec... A mój narzeczony chciałby córe. Ale szczerze mi to obojętne byleby zdrowe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sexu dziewczyny, ja to mam całą ciążę z głowy. dwie poprzednie to ciąże wysokiego ryzyka, z powodu niewydolności szyjki macicy. w pierwszej ciąży nieudany zabieg założenia szwu na szyjkę ( więc cały ostatni trymestr w szpitalu leżałam. w drugiej ciąży szew założony w 18 tygodniu, więc o sexie mogłam zapomnieć. teraz jestem w 8tc, ale wiem że założenie szwu mnie nie ominie, więc znów pozostaje strefa marzeń. Ale cóż z moim obecnym partnerem (jestem po rozwodzie) przed ciążą miałam taką dawkę, że chyba na całe 9 miesięcy starczy... hahahahahahaha.... http://www.fotosik.pl/u/doniajulia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooja
A ja się dopiszę do Waszego grona mam nadzieje że nie macie nic przeciwko! NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01____25.03___ warszawa______? kika79_____ 31_______02.01_____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35_____03.01_____21.03 ___ Olsztyn______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________ Warszawa________? Gosiaczek 126____26____04.01____27.03____ Raszyn_______? spiderka_____ 28______ 05.01_________ Tarnów________? foxy30______30______ 08.01 _________ śląskie______? kasiek1984___ 27_____ _09.01_____03.04____Wrocław______? hannam______23_______09.01.__________ trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____09.01________ Tarnów____? inka1989______21_____11.01_______ _Wadowice______? m0nik@______ 28______ 12.01_________ Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 13.01 _________ Białystok______? youstta_________28_____17.01______ 10.04_____Wrocław_______? ? Emma9999______25_____18.01?_____12.04______ Kraków______? Mmalgorzataa8__29_____21.01?______13.04_____trójmia sto_______? Vivanilli________21_____23.01?-_______16.04_____Śląskie ____? MelisQa_________22_____24.01_________17.04_____Poznań___ ___?? ira1___________26_____???????_______19.04_____UK Shagyy_________25____12.01_________19.04____Wielkopolska_ __?? ogie___________31____08-19.01.2012______01.04.2011____Kos zalin zoooja________ 23____21.01.2012_______15.04. Podkarpacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia555
hej dziewczyny. mam pytanie czy wy tez w tych pierwszych tygodniach ciazy jestescie takie osłabione. ja na nic nie mam ochoty, nic mi sie nie chce. taka jakas bezsilna jestem... az sie martwie. dluzej tego nie wytrzymam. nawet sprzatac mi sie nie chce... caly czas mysle czy z dzidziusiem wszystko ok po tym pierwszym poronieniu to sie tak boje ze od tego myslenia chyba zwarjuje juz sobie chyba wmawiam jakies rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia555
NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01____25.03___ warszawa______? kika79_____ 31_______02.01_____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35_____03.01_____21.03 ___ Olsztyn______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________ Warszawa________? Gosiaczek 126____26____04.01____27.03____ Raszyn_______? spiderka_____ 28______ 05.01_________ Tarnów________? foxy30______30______ 08.01 _________ śląskie______? kasiek1984___ 27_____ _09.01_____03.04____Wrocław______? hannam______23_______09.01.__________ trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____09.01________ Tarnów____? inka1989______21_____11.01_______ _Wadowice______? m0nik@______ 28______ 12.01_________ Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 13.01 _________ Białystok______? youstta_________28_____17.01______ 10.04_____Wrocław_______? ? Emma9999______25_____18.01?_____12.04______ Kraków______? Mmalgorzataa8__29_____21.01?______13.04_____trójmia sto_______? Vivanilli________21_____23.01?-_______16.04_____Śląskie ____? MelisQa_________22_____24.01_________17.04_____Poznań___ ___?? ira1___________26_____???????_______19.04_____UK Shagyy_________25____12.01_________19.04____Wielkopolska_ __?? ogie___________31____08-19.01.2012______01.04.2011____Kos zalin zoooja________ 23____21.01.2012_______15.04. Podkarpacie monia555_______25____08.01.2012_______06.04 Sucha Beskidzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia555
widze ze jest ktos z moich okolic wadowice bielsko krakow... fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, mam dokladnie tak samo, a tu sesja sie zbliza, praca codzien i jeszcze za 2 tygodnie certyfikat z poziomuu najwyzszego z j. francuskiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoooja
heheeh a ja się tak zaczytałam że nawet mi mdłości przeszły!!!! I ja też się dość kiepsko czuje praktycznie cały dzień leże tylko zmieniam miejscówy! Do tego brzuch mnie boli jak wiekszość z Was coś jak na @, mdli mnie jakiś drugi dzień dopiero ale nawet się cieszę (pierwsza ciąża i to wszystko jest takie nowe) a pozatym zero bólu piersi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivanilli
A ja dzis jechałam autem i takie dziury były a drodze ze jak mna telepało to myslalam ze mi cycky odlecą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01____25.03___ warszawa______? kika79_____ 31_______02.01_____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35_____03.01_____21.03 ___ Olsztyn______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________ Warszawa________? Gosiaczek 126____26____04.01____27.03____ Raszyn_______? spiderka_____ 28______ 05.01_________ Tarnów________? foxy30______30______ 08.01 _________ śląskie______? kasiek1984___ 27_____ _09.01_____03.04____Wrocław______? hannam______23_______09.01.__________ trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____09.01________ Tarnów____? inka1989______21_____11.01_______ _Wadowice______? m0nik@______ 28______ 12.01_________ Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 13.01 _________ Białystok______? youstta_________28_____17.01______ 10.04_____Wrocław_______? ? Emma9999______25_____18.01?_____12.04______ Kraków______? Mmalgorzataa8__29_____21.01?______13.04_____trójmia sto_______? Vivanilli________21_____23.01?-_______16.04_____Śląskie ____? MelisQa_________22_____24.01_________17.04_____Poznań___ ___?? ira1___________26_____???????_______19.04_____UK Shagyy_________25____12.01_________19.04____Wielkopolska_ __?? ogie___________31____08-19.01.2012______01.04.2011____Kos zalin zoooja________ 23____21.01.2012_______15.04. Podkarpacie monia555_______25____08.01.2012_______06.04 Sucha Beskidzka monia_aa_______23____?________________19.04.__wlkp a co dopisze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×