Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość wewew
Czy Ty rozumiesz co sie do Ciebie pisze? Nie pisalem nic o zadnej macicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilllia
Bo Ty desperatko jesteś lekko wulgarna i jak ktoś tu pisał - jesteś jak żony alkoholików zaślepiona co z miłością nie wiele ma wspólnego - a ten tekst ze rżnięciem - faktycznie niezły i wiele o Twoim podejściu do ziązku i o Tobie mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
ktos skopiowal ten post, skad mam wiedziec kto? nie trzeba zaraz byc tak agresywnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilllia
Bo Ty desperatko jesteś lekko wulgarna i jak ktoś tu pisał - jesteś jak żony alkoholików zaślepiona co z miłością nie wiele ma wspólnego - a ten tekst ze rżnięciem - faktycznie niezły i wiele o Twoim podejściu do ziązku i o Tobie mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> do dziecka: Jak się kocha to się patrzy głęboko w oczy, trzyma się za rączkę, głaszcze się a czasemi także się wiąże, daje klapsy i rżnie się porządnie aż do upadłego. Jak się ma 15 lat to się widzi jedną stronę, jak się ma 45 lat to się widzi wszystkie strony a jak się ma 65 lat to się chyba już kiepsko widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
hehe, Satyr, nie wiem ile masz lat, ale poczucie humoru chyba z wiekiem jest coraz lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
-> do dziecka: Jak się kocha to się patrzy głęboko w oczy, trzyma się za rączkę, głaszcze się a czasemi także się wiąże, daje klapsy i rżnie się porządnie aż do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię gadać z nawiedzonymi, bo im się wydaje, że wszyscy ludzie będą ustępować przed ich głupią natarczywością. A ja nie pękam a łem mam wielki jak mały cygan nogę. Lejcie pomyjami! Czekam! Nie przejmuj się "desperatkabecia" - pójdą sobie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
Jak się ma 15 lat to się widzi jedną stronę, jak się ma 45 lat to się widzi wszystkie strony a jak się ma 65 lat to się chyba już kiepsko widzi... jak się ma 15 lat to się w życie wkracza jak się ma 45 lat przeżywa się już drugą młodość zwłaszcza mężczyźni :D jak się ma 65 lat widzi się jasno obie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
no tak mie każde dziecko może szczycić się wspaniałym ojcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
a co jakieś kompleksy stary? w każdym topiku w ktorym ktoś ma odmienne zdanie wyzywasz ludzi od dzieci lub nawiedzonych... BO tylko TYŚ O STARY SATRYRZE jedyną wyrocznią jest... :D wyrocznią kafeteryjną tylko na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
ciśnie się na usta "jaki stary taki głupi" :D Toż to Twoje dziecię jak poniżej ładnie opisałeś miało traumę gdy rżnąłeś porządnie aż do upadłego :D "-> do dziecka: Jak się kocha to się patrzy głęboko w oczy, trzyma się za rączkę, głaszcze się a czasemi także się wiąże, daje klapsy i rżnie się porządnie aż do upadłego." Taka twoja wizytówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo! To jest świetna wizytówka! Super pomysł, wstawię ją w stopkę. Wrócisz jeszcze do nas za kilka lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obyś dzieci nigdy nie miał
wizytówkę sam sobie wystawiłeś bez mojej pomocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
dlaczego na tym temacie co jakis czas pojawiaja sie osoby, ktore nic nowego nie wnosza, a glownie chodzi im o to, zeby zmieszac z blotem osoby, ktore maja odmienne od nich zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> hipopotam: Właśnie się zastanawiałem nad tym. Albo to są faktycznie dzieci, które nie za bardzo rozumieją o co chodzi w tych uczuciach i chcą się do tego powygłupiać, albo kompletnie szurnięci i nawiedzeni ludzie. Ale niestety, pełna demokracja ma to do siebie, że każdy może powiedzieć co chce. Nie zawsze to takie fajne ale alternatywy są dużo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Wszystkim Paniom dziwiacym sie dlaczego ich faceci nie chca sie tak czesto kochac jak one polecam jeszcze raz lekture tego tekstu: Seks dla kobiet jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla facetow bo: - kobiety maja duzo silniejsze orgazmy od facetow - kobiety moga miec kilka rodzajow orgazmu, facet tylko jeden i to slaby - kobiety moga miec wielokrotne orgazmy, faceci nie - orgazmy kobiet sa nie tylko silniejsza ale takze duzo dluzsze niz orgazm faceta, przec co kobieta znacznie dluzej odczuwa duza przyjemnosc - kobieta ma 7 razy wrazliwasza skora od faceta, przec co kazdy dotyk dla niej jest duzo wieksza przyjemnoscia niz dla faceta, dla faceta dotyko kobiety to tylko dotyk, dla kobiety dotyk faceta to juz jest przyjemnosc sama w sobie - kobiety maja 5 razy wiecej stref erogennych od facetow, u kobiet stanowia one az 15% a facet tylko 3% - kobiety maja jeden organ, ktorego jedyna funkcja jest dawanie kobiecie przyjemnosci - lechtaczka, faceci takiego narzadu nie posiadaja - lechtaczka jest duzo bardzoej wrazliwym narzadem od meskiego penisa - po orgazmie u faceta automatyczynie i bardzo szybko spada cale napiecie,cala atmosfera, ochota na seks(facet musi odczekac),u kobiet tak nie ma, to napiecie po orgazmi u kobiet spada bardzo powoli - seks orlany jest duzo przyjemniejszy dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ci los! Ten znowu wywleka, że kobiety mają większą przyjemność... Ja chcę być kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam największą przyjemność, kiedy moja kobieta ma wielką przyjemność. Czy moja przyjemność jest więc większa niż mojej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
A ja mam największą przyjemność, kiedy moja kobieta ma wielką przyjemność. Czy moja przyjemność jest więc większa niż mojej kobiety? Twoja najwieksza przyjemnosc jest malutka przy najwiekszej przyjemnosci twojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie takie to proste: bo ja jestem tym bardziej szczęśliwy im bardziej Ona jest szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Twoja przyjemnosc jest proporcjonalna do jej przyjemnosci ale nie jest rowna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewew
Im wieksza przyjemnosc ma ona, tym wieksza przyjemnosc masz Ty, ale nie masz tak wielkiej przyjemnosci jak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padłem, ale prawda jest tak że żadna przyjemność faceta nie jest większa od największej przyjemności kobiety, chyba że facet czerpie przyjemność z przyjemności kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie jak facet czepie przyjemność z przyjemności kobiety to te przyjemności się dodają i facet ma nad-przyjemność, ale gorzej jak kobieta też czerpie przyjemność z przyjemności faceta, wtedy to już tylko czarna dziura powstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×