Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie. w normalnym ze tak powiem zyciu dalej wstaje z usmiechem na twarzy :] no i wieczora sie nie moge doczekac mam taka nioeskonczona konwersacje do wyjasnienia a jestem strasznie niecierpliwy jezeli chodzi o takie kwestie no cóz hehe czuje sie jak gówniarz czekajacy na swiateczny prezent, i do tego jeszcze pije kawe litrami co wcale nie pomaga :D:D niech juz bedzie 19-sta :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:] miaem taka babke w pracy zalatywalo od niej na kilometr ale chyba juz gdzies o tym wspominalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam jej numer gg bo ja poprosilam a nie o wszystkich rzeczach chce pisac na forum i Ty akurat doskonale wiesz co mam na mysli po co mam sie szarpac z oranzkami nie obgadujemy Cie, nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl zart z tym obgadywaniem :D hehhe wiem ze to forum nie jest tym czym powinno byc ale cóz. Takie czasy nastaly ze nie kazdy ma cos sensownego do powiedzenia ale za to kazdy chce zabra gos w dyskusji i puzniej czytamy o fekaliach albo inne debilne komentarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ja jestem niejako bezrobotnym alkoholikiem, facetem bez jaj i fiuta, bez mózgu równierz, a najlepsze usyszalem ostatnio na innym temacie : jestem kobieta ktora faceta udaje :D:D:D:D no ludzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ponoc faceci nie sa az tak mili , no koooooooooorwa nie wiedzialem ze jest jakas niepisana granica bycia milym po mesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to nawet lubie to forum bo otwiera mi oczy na to jakie durne i zacofane mamy spoeczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ile mam :) nie wiedzialem tylko co odpowiedzialem ale juz znalazlem to :D:D:D i to nie naszukalem sie ambitnie bo na 1 stronioe wypisz wymaluj takie szczegóy budowy anatomicznej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mnie strasznie frapowalo jak to wyglada kiedy facet sobie ....ekhem...mierzy :P tak z linijka? i stara sie przy tym zeby nie opadlo:P a obwod to juz zupelnie mnie rozwala, znaczy kwestia mierzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wiesz jak jest ehym ehym z ciekawosci takie rzeczy sie robi :D ja uywaem do tego cm. krawieckiego bo jest latwiej i dokladniej a czy inni uzywaja linijki heh tego juz Ci nie powiem bo niewiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale tylko do pewnego wieku, wiesz na swój sposób dla mnie jest to normalne to tak jak z biustem gdyby kobiety nie musialy nosic biustonosza to tez miezylyby obwód klatki piersiowej, a ze macie staniki to macie ulatwienie bo z gory wiesz ze przykladowo 70 D a nam pozostaje centymetr niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmiar biustu u kobiety sie zmienia w ciagu zycia bardzo czesto dzis mozna miec 70D(nawiasem mowiac widze ze znasz sie na rozmiarowce:P) a za miesiac 80B, wystarczy sie postarac :D a Ty jeszcze sie w to bawisz? (ale ja jestem ciekawska:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×