Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Dzień dobry :) Pochmurno dziś, tak brakuje już słońca. Dziś muszę wsadzić dwa krzaczki malin Polana , wykopać trzykrotkę wirginijską, na jej miejsce wsadzić różę, wsadzić gdzieś trzykrotkę, wykopać jeszcze z pięc dołków i wsadzić pozostałe róże. To tylko część planów na dziś, roboty huk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pierwsza? A to Ci niespodzianka :D Pogoda ładna, więc dziewczyny pewnie już działają . Ja na dzisiaj zaplanowałam pranie pościeli u Dzieci, wczoraj wytrzepaliśmy dywany a jutro... mycie okien :( Pierwsza partia pościeli już się pierze. Oczywiście pościel w skrajnie różnych kolorach, Córci różowa, Synka niebieska więc muszę prać osobno. Moja za to się wietrzy, bo dopiero zmieniałam :) Myślę, że do wieczora spokojnie wyschnie i będę mogła ubrać - pogoda na szczęście sprzyja, bo słonecznie, choć na termometrze w tej chwili 0 st... pozdrawiam, i życzę miłego dnia... :) P.S. Dostałam wczoraj duuuży, szklany wazon i szklaną... hmm misę, salaterę - nie wiem jak to nazwać. Wstawię zdjęcia na garnek - może podsuniecie mi pomysł z dekoracją, bo kwiatów niestety coraz mniej a nie chcę, żeby wazon tak stał "bezczynnie". Na misę pomysł wstępny mam, ale o tym już później na garnku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się zamelduję dawnym zwyczajem :) Ot niespodzianka 🖐️ Drobne zmiany u mnie poranne - skąd, dlaczego? - nieważne, ale jestem już z Wami z poranną herbatką. Przyjaciółka praleczka też już działa... więc proszę o wzmianki z praniem. Atramko//:) Dzieci wstały rano luksusowo! Mały to ładnie wstaje, drugi ma ciężki rozbieg ale dzisiaj przeszło wszelkie moje oczekiwania. Buzia uśmiechnięta, oczka wyspane. Co do wazonu to widziałam coś takiego. Na dnie ułożone fajne kamienie, zalane to wodą i pływające świeczki takie małe. Ale może to już nudne? Albo powkładane ile wlezie takich samych bombek i jako ozdoba świąteczna. Anula 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi - witaj! :) Cieszę się, że Synuś wyspany i pogodny :) i miło mi, że mam w tym swój mały udział :P A z tymi bombkami świetny pomył, ale to na Boże Narodzenie zrobię :) dzięki! :) o tych pływających świeczkach myślałam w tej "misie", ale jednak z Dzieci... odpada :( więc w tym mniejszym myślę nasypać zasuszonych płatków róż... A w tym dużym wazonie właśnie na dno kamyczki i w to np sztuczne gałązki storczyka, tylko tak, żeby nie wystawały poza wazon... Gdzieś takie coś widziałam i fajnie to wyglądało, ale czy mi się uda? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki!!!! Piszecie o ładnej pogodzie,a u mnie znów buro i ponuro,na deszcz się zanosi.Też chciałam pościel wyprać a nie mam gdzie jej rozwiesić:( Anulko widzę,że dziś masz ogrodowy dzień,owocnych zatem prac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula, Atramka, Emmi: witajcie :) Anula wpadaj do mnie jak Ci słońca brakuje :) u nas był wprawdzie przymrozek ale słoneczko swieci od samego rana i zapowiada się kolejny piękny dzień :) Emmi, super że dzieciaczki wyspane i zadowolone :) jak to czasem niewiele potrzeba do szczęścia :D a ja dzisiaj lenichuję :) wczoraj wypucowałam cały dom, zrobiłam jarzynową na dzisiaj, a dzisiaj tylko obiad i moze okna umyję :) skoro już wszystkie myjecie :) pranie zrobiłam wczoraj, dzisiaj może wsadze te sweterki które kupiłam we wtorek, bo prawie skończyłam ten jeden golić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, witaj :) Ty również możesz do mnie wopaść po pogodę :) teraz jest 8 stopni i pięknie świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przestało padać. I to jest optymistyczna wiadomość dnia. :) Słońca może nie ma, ale jest sucho i ciepło. Anula niech Ci się wszystkie przesadzane kwiatki przyjmą. :) Atramko ja już od kilku lat taką ozdobę robię. Prosty, spory wazon wypełniam czerwonymi, welurowymi bombkami. Fajnie to wygląda i praktycznie zero roboty. Lubię też stawiać duże, okrągłe półmiski wypełnione takim grubym. włochatym łańcuchem choinkowym. Układam na nim bombkę, świeczki, żywą gałązkę... i nietuzinkowa ozdoba gotowa. Emmi Twoje dzieci wyspane, uśmiechnięte, zadowolone. I to najważniejsze! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ann - to się wymienimy u mnie jest dość wysoka temperatura 15 stopni ale zaczyna kropić,pożycz trochę słoneczka:)Skoro nie mogę prać,to pojadę na bazar,rozejrzę się za chryzantemami,no i w lodówce zrobiło się nieco pusto to uzupełnię zapasy,dziś jest dzień kiedy sprzedają swojskie wyroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo będzie padało? :( Uciekaj deszczu, uciekaj... Annorl Ty też okna pucujesz? Łoł, to może i ja powinnam swoje umyć? Powinnam, ale nie wiem czy bez pomocy domowników dam radę. A sama w domu jestem. Nikogo chętnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko deszczydło u mnie lało cała noc,teraz tylko na chwile ustało,ale może Cię posłucha i sobie pójdzie tam gdzie sucho:p a sioooooooooo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko, witaj :) a no, będę myła okna, bo wszystkie dziewczyny myja to i ja się dołączę :) jak to mówią, w kupie siła :D Margo bierz słoneczko, bierz, już Wam podrzucam na garnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piosenki mają w ogóle super :) jakoś nigdy nie słyszałam tego zespołu. teraz słucham "katjusze" świetne wykonanie, a jaki głos ma zaje...super :) a ja polecam cos tego pana :) jest cudowny i nie wiem dlaczego tak niewielu ludzi go kiedykolwiek słuchało ? http://www.youtube.com/watch?v=vz1Hx5Ne6aU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mogę swojego słonka trochę odstąpić :) U mnie kolejna partia się pierze i kosz już pusty - lubię go, gdy jest pusty :D nie mam pomysłu na obiad... :( myślałam o pizzy, ale za dużo rzeczy nie mam :P Może jakiś kapuśniaczek, taki z kiszoną kapustą na żeberkach... Jeszcze nie robiłam, ale tak mi przez te Wasze wczorajsze rozmowy chętka naszła :D Podzielicie się swoimi sposobami na kapuśniaczek?? Kropelko, Ann - fajne pioseneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko jedne z moich ulubionych to jeszcze: kolęda barokowa Kniazia Jaremy nawrócenie a my nie chcemy uciekać stąd epitafium dla W.W to tylko malutka garstka :) uwielbiam jego piosenki, nie wiem jakim był ojcem, ale muzykę tworzył przepiękną... Atrami, ja jeszcze też nie wiem co na obiad...może placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annorl to nasz wielki narodowy bard. Ale wielokrotnie słyszałam wypowiedzi jego córki. Pamięta tylko wieczne kłótnie, rozwód i kompletny brak zainteresowania jej osobą. Szkoda, że na tym polu pan nie sprawdził się. Atramko u mnie dziś pierogi z kapustą i pieczarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierogi z kapusta...mniam! to ja zmieniam koncepcje i na obiad łazanki zaserwuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, u Was same pyszności. A my właśnie zjedliśmy... kapuśniaczek, bo Tata przywiózł :D telepatia?? :D więc już chyba po kapuśniaku, bo dla mnie i Dzieci nie opłaca mi się gotować, a na jutro Mąż zażyczył sobie spagetti, więc znowu by się zmarnowało :( Także ja też zmieniam plany - będą naleśniki :D Pranie już sobie schnie :) Ta wcześniejsza partia właściwie już sucha! :) Myślę jakie by tu jeszcze zajęcie sobie wymyślić, bo cały dzień jeszcze przed nami... Chyba wypucuję lodówkę, korzystając z okazji, że pustki dziś w niej jak nigdy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ale tu cisza... :( mi już pranie wyschło, pościel ubrana (okazała się kiepska jak nieszczęście, bo odbarwiła się po pierwszym praniu, ale jaka cena taki towar...:( ), pachnie aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my właśnie podlewalismy drzewka owocowe, na każde drzewko po 2 wiadra wody, czyli na osobę 17 ! jestem padnięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×