Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość Iva
no i nie ma Ani pędziwiatra :O To ja idę w świat,bo praca czeka i potem mam pewne zobowiązania ,,,więc zejdzie mi do nocy .,,ja się wymiksowuję z dogadzania rodzince,rozpuściłam towarzystwo,a teraz bywają kwasy :O,ale do przeżycia... gotuję,i piekę czasem,jak mi się chce,być może w takim układzie bardziej widzą,ile obowiązków miałam na swojej głowie,a może nie?...nieważne,,,, tatrę ograniczyłabym do -wypasionego omleta,z pieczarakimi,szynką czy tam kurczakiem,brokułem,etc...potem tylko zgrabnie przefikanąć na talerz i mniam :D,A żeby było "mniej" kalorycznie :p jeszcze na the end posypuję zółtym serem i chwile pokrywką przykrywam -i ..voila... można kogoś ,niezapowiedzianego gościa choćby,szybko i smacznie nakarmić ;) papa 🖐️ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej aż boję się pisać bo mi się dostanie za opóźnienie w info...ufff...zaryzykuję:)Witam Panie:)...wyniki przyszły w nocy i Kamil zdobył ponad 50% wszystkich punktów które można było uzyskać...poziom był mega wielki...zadania mega do kwadratu trudne...ale jestem dumna z mojego 6klasisty...wiecie co jest najlepsze że On w ogóle nie chciała wygrać:)...powaga stresu się najadł,bo przygotowanie było jakie było....nauczycielka nie przerobiła z nimi żadnego z możliwych,prawdopodobnych zadań a wiadomo moja wiedza jaka jest po tylu latach..ja maturę pisałam w 1998:)ile umiałam tyle potłumaczyłam...a babka od matmy po pierwsze sama zgłosiła mojego syna bez naszej i jego wiedzy...a później w sumie nic nie zrobiła jak już go rzuciła na otwartą wodę...więc to że był finalistą województwa była super osiągnięciem:)i tak ma 6 z matmy i stypendium....DZIĘKUJĘ za troskę i kciuki👄..ja od rana miałam kołowrotek...najpierw czekałam 2 godziny na sklep obwoźny bo sól wczoraj skończyłam jak piekłam chleb..i dupa przyrosła mi do krzesła,później obiad...w międzyczasie wizyta niespodziewana brata ciotecznego Michałka...miałam pomóc w ciągnięciu tej felernej krowy..ale mąż poradził sobie sam i nie pozwolił mi wejść do chlewa(nic nie pozwala robić,ani kukurydzy nabrać,ani ziemniorów przynieść)..później usmażyłam WAM pączków i obwarzanków z ciasta ziemniaczanego coby Was udobr***** za poślizg:P...i tak czas leci...zaraz muszę osypki namielić,dzieci wrócą ze szkoły i wieczór zanim się obejrzę:)...buziaczki zostawiam i ściskam najmocniej...THXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzurro
Gratulacje dla mamy i zdolnego syna!A póżniej pani nauczycielka napisze do osiągnięć w pracy zawodowej,że ma finalistę konkursu matematycznego i to przecież wyłącznie jej zasługa do awansu zawodowego albo do motywacyjnego...Tak sobie myślę, Iva,jakie to zobowiązania będziesz po nocy wykonywać-:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobowiania w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Zuch chlopak Aniu .Brawo,brawo, brawo radosc wielka no i mozna po wolutku snuc plany na przyszlosc bo umysly scisle maja wiele mozliwosci a dzis dobre wyksztalcenie jest bardzo wazne.A kolezanki prosze kciukow jeszcze nie prostowac i potrzymac jeszcze do jutra za mojego synusia coby egzamin zdal.Tylko scisnijcie jeszcze mocniej bo mega trudny jak to na polibudzie niestety.Od kilku dni zyje kawa i papierochami bo pierwsze podejscie nie poszlo jutro drugie zoladek mam juz w gardle stres straszliwy leci mi wszystko z rak .Do tej pory wszystkie zaliczenia w pierwszych terminach a tu ...bec pan prof.oblal caly rok oprocz jednej osoby .Szok .Caluje uciekam bo chyba mam gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepisy, spróbuję Margolki ciasta, bo fransuskie w tarcie średnio mi podchodzi, a nadzienia z jogurtem nie próbowałam, nawet nie pomyślałam że można zamiast śmietanki. Aniu, jeszcze raz gratulacje dla Ciebie i synusia, o nauczycielce litościwie nie wspomnę, ona sama sobie dopisze zasługi:) Przyznawać się która to za kicię robi nocą?:) i ta kicia to z łagodnych tzn mruczy i łasi się i... czy pokazuje kły i drapie? Sate... na stresy egzaminacyjne miałam patent- gruntowne sprzatanie, czasem wcale niepotrzebne, ale mniej pajacowałam wtedy a i w nocy lepiej spałam:) Zresztą syn napewno zda, musi zdać:) Ivus , te zobowiązania hmmmm... uchyl rąbka tajemnicy wszak Walenty się zbliża:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki jeszcze raz:)Ivuś ale nam wyobraźnia działa:)uważaj bo my zdolne do takich scenariuszy Twoich akcji nocnych że szok:P...proszę o sprostowanie bo jak nie to my już dopowiemy to i owo:P...hihi...sate kciuki moje masz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
Gratulacje po raz ..dzisiaj nie wiem ,który :),ale szczere ..sorki ale mnie cafe bojkotuje,ze spamuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
ATRAKCJE,,,,,miałam pracować do późna,potem podrzucić coś znajomej a na deser dostałam dziś listę zakupów,dla seniorki (babci),a to x sklepów do zliczenia i co najmniej 2h zmitrężone,miała się rodzina udzielać,ale jest,,,jak było :O na szczęście dziś pracowałam krócej,i mogę już nafaszerować się tabsami dla zdechlaków i uderzyć w kimono,,,nie mam zupełnie sił :O dobrej nocy pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Ofka toz ja dzis cale pietro z oknami na blysk ale pozniej jak stres zlapal to tak trzyma .Maz postawil przed moim nosem zdrowotna naleweczke z aronii ale bym musiala z pol butelki zeby mnie dzisiaj uspilo.Boje sie dziewczyny o niego jak diabli bo tyle pracy , prawie koncowka .Szok sorki ze wam tu marudze i biadole ale maz tez wyglada jak zbity pies , mlodszy nas pociesza jak umie .No nic , egzam o czternastej a ja boooje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azzurro
Ale brzydka pogoda u mnie!Mglisto,pada deszcz i zimno!Używam gęsty jogurt jako dodatek do zup,mizerii,sosów,ponieważ nie toleruję mleka,śmietany i tłustych serów.Chudy ser i jogurt w małych ilościach.Nie zawsze tak było,ale w pewnym wieku,to różne "niespodzianki" się zdarzają. Dziś trzymamy za studenta,żeby pomyślnie zdał a jutro,proszę, za moją córkę,żeby pomyślnie zaczęła nowa interesującą pracę.Buziaki! O! zaczął padać śnieg-nareszcie!Może w górach napada narciarzom więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
dzień dobry :) u mnie też leje,jakby niebo płakało i to spazmatycznie :( ...pewnie ,że trzymamy kciuki :) ,mamy już "doświadczenie" !:D ja to w sklepach "czytam" (no jeśli mi czas pozwala) co w czym jest,i ile warto omijać niektóre firmy,szczególnie jeśli chodzi o jogurty smakowe,śmietany ,w ogóle nabiał,,,,zastanawiał mnie ser biały-znikający w rogalikach podczas pieczenia ;) ,albo redukowałam śmietanę -robiąc sosik,a ona w sekundę glut,poczytałam a tam więcej chemii niż "dobroci" i kalorii ..z pleśniowych serów,czy śmietanki przerzuciłam się na serek bieluch(czyste bez syfów) do sosu szpinakowego ,choć nie lubię go za bardzo(serka) dlatego i po przyprawy sięgam na stoisku na targu,bo są spore opakowania i nie mają "polepszaczy" ,i dziwnych dodatków ....przeglądałam kolejny katalog florexpo,rzuciłą mi się ta pelargonie anielska,którą tu przedstawiłam jako angielską,:P,kiedyś już u nas była ale średnio się udała,a teraz u mnie była bujna i pięknie obsypana kwieciem,a u mojej mamy kiepsko wyglądała,,,juz wiem o co come on :),ja po prostu zapewniam moim kwiatkom surrival :D,a ona nie lubi być przelewana. lubię też te hosty,różne odmiany połączone fajny dają efekt ,,nic zmykam,biorę kawkę i idę coś dobrego przekąsić u Ani :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) - u mnie wczoraj padało ale ciepło było,dziś zachmurzone ale nie pada,czuć wiosnę a ja latam po sklepach ogrodniczych - fioł wiosenny się uruchomił:) Aniu masz super synka,osiągnął wielki sukces,odważny z niego chłopak ,poradził sobie wspaniale w tak stresowej sytuacji!!!!!BRAWO!!!!! Pamiętam siebie,każdy egzamin to męka,na jednym z poważniejszych własnego nazwiska "zapomniałam" - stałam jak słup soli zastrachana - a tu młody chłopczyk tak świetnie to zniósł,podziwiam:):):) Ivuś jest już nowy katalog z roślinkami?Są w nim drzewka owocowe? Dołączam do kciukotrzymaczy.Pozdrawiam w środku tygodnia:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
średnio na jeża z drzewkami,jabłoń malinowa,i ananasowa,grusza z dwie odmiany,śliwa,czereśnia,a tak maliny,porzeczki,jagody różne wersje,żurawina może zaglądnij na ich stronę,http://florexpol.eu/167-drzewa-i-krzewy-owocowe pa🖐️ Iv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puk puk stuk
dziewczyny czy mozna juz przycinac jablonki ? a jak nie to kiedy zeby nie bylo za pozno ? dzieki za odp 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie hej...kciuki trzymam już...pamiętam że o 14 kumulacja myśli:)Sate69...jesteśmy z Wami...azzurro jutro kciuków ciąg dalszy:)))buziaczki bo roboty masa:)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
ja zgłaszam,że też zaciskam już!!! ... i zniknę na czas jakiś ,bo coś tam "rodzinnie" się pokomplikowało.buziaki i też pędzę w świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zabiegane koleżanki:) Jabłonie to bardziej w marcu,ale zbytnio się na tym nie znam,mój mąż się tym zajmuje i u nas przycina.Zapytam go i odpiszę:) Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, macham łapą i na nic wiecej nie mam sił:) Snieg pada jak głupi a miała byc wiosna i jak tu żyć, jak żyć? Cmokaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Jeszcze nic nie wiem wynik w piatek ale mina nie tega szalu nie ma cos nie wesolo.Dziiekuje dziewuszki za dobre slowa i mysli.Azurro powodzenia dla coreczki.Aniu te nalesniki - przypomnialo nam sie wieczorem ze my od rana nic nie jedli bo wszyscy bylismy myslami daleko od domu.No nic maz zarzadzil ogarnianie wszystkiego , mlody zrobil ryz z jablkami i tak mina nam ten dzien.Dzieki wam jeszcze raz za slowa pociechy a jutro myslimy cieplo o nastepnym dziecku .Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Emmi👄.Witam dziewczyny👄...mglisto i roztopnie:)dziś w sumie mało roboty bo większość siłowej wczoraj odwaliłam...mam teraz zajęcie typowo babskie ale na razie cicho szaaa bo to niespodziewajka dla jednej z moich ulubionych..pochwalę się jak skończę...dziś dzień kciuków azzurro:)...fajnie tak mieć stadko trzymaczy kciuków...bez obrazy oczywiście:)bo ja też się zaliczam na moje szczęście w to stadko:)👄...buziaczkuję i czekam na relacje co u Was i jak z pracą córki azzurro....sate69 poczekajmy na wyniki,bez pochopnych akcji:)....🌻dla Was...Ivuś👄zdrowiej,kończ zadania rodzinne i wracaj ze swoimi postami bo już tęsknię...Ofciu🌻a co Cię tak wykończyło?śnieg nie przygniótł?pada jesce?Margo🌻na czwartek 13tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie wieczorkiem:) Cosik się koleżanki nie pokazujecie,pewnie zalatane jesteście.Pożyczę Wam super snów i spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
dobrej nocy i pięknych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje Walentynki:)❤️przyjacielskie buziaczki zostawiam👄...średnio lubię takie święta,ale jakoś tak człek idzie za falą jak wszędzie tego pełno...zresztą w moim sercu macie swoje miejsce codziennie nie tylko od święta:)🌻miłego dnia dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iva
dzień dobry i dzień miły,choć nie jestem fanką plastikowego święta,bo prawdziwe uczucie nie potrzebuje takiej oprawy,ale biznes musi się kręcić,no i w sumie każdy ulega mani serduszkowej ...Ania mnie przywołała do porządku,więc podbijam kartę :D ...pada u mnie :(,szary dzień ..z nerwów mam objawy dziwne,że i śledzia bym zjadła zakąszając ciastkiem poprawiając korniszonem a na to bita śmietana :D,ale jeśli już to :P ...to stan urojony ,a poprzez Ofcię wywołany :) choć właściwie głównym bodźcem są poważne problemy mojej przyjaciółki. ...ciepło przytulam http://supergify.pl/images/stories/Milosc%20gify/milosne10.gif Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie:) Choć sceptycznie podchodzę do tego typu "świąt" to mam dla Was koleżanki tyle sympatii ,że każdej zasyłam po: 😘❤️ - dla Aneczki 😘❤️ - dla Ofci 😘❤️ - dla Ivuś 😘❤️ - dla Emmi 😘❤️ - dla Azzurro 😘❤️ - dla sete69 😘❤️ - dla Alia19 😘❤️ - babcia 63 :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margolciu 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×