Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość
ten antybiotyk ,jest"celowany" na takie problemy ale jednoczenie nieżle daje na jelita :O ...on tylko Azzurro zagłuszy problem na czas jakiś, ..do następnego razu... ratunek to tylko ponowne leczenie kanałowe pod mikroskopem, bo tak czy siak skończy się usunięciem...:( pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błąd,,,źle napisałam stomatolog na jakiej podstawie wypisał receptę?wróżąc z tęczówki oka? powinno być najpierw prześwietlenie,po antybiotyku ,,,będzie podleczone.. i pamiętaj o probiotyku przy tym "zajzajerze" ,bo tam na ulotce jest wypisana niezła litania powikłań ...spadam🖐️-i ja tak ,,z czystej życzliwosci,a nie ,że sie mądrzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tez Multilac.Będę się rozglądać za nowoczesnym gabinetem dentystycznym,bo do tej pory chodzę bardziej z przyzwyczajenia już kilkanaście lat do tej samej osoby,a od pewnego czasu widzę,że "stanęła w miejscu"(oprócz cennika).Dzięki 🌻Azzurro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Hej kobietki:) U mnie znów gorąco i sucho,Ania co prawdę trochę wczoraj deszczu podesłała ale to za mało,kto ma go w nadmiarze niech się podzieli,Ivuś nie lubię takich filmów,ja "rykliwa"jestem i miękka jak nie powiem co,wczoraj obejrzałam na stopklatce film "życie jest piękne" i przez cały dzień smutek mnie trzymał - to nie dla mnie,wolę dobry horror lub triller - wolę się bać niz płakać,mam kobietki dylemat,nie wiem co robić:( kolega syna (trochę starszy)nie chce się wziąć do pracy,co mu jakąś znajdziemy to albo po paru dniach go z niej wyrzucą,bo coś nabroi,albo sam się zwalnia,chłopak nie ma rodziny(matka kilka lat temu popełniła samobójstwo,ojciec się go wyrzekł,ojczym znać go nie chce,jest troszkę opóźniony chłopaczyna,co dzień przychodzi pozyczać pieniądze,bo jest głodny,daję - daję też jeść,ale rachunków za niego nie popłacę,opału na zimę nie kupię,opieka społeczna u nas nie skora do pomocy,wszyscy mi mówią,że źle robię,bo wten sposób to on nigdy się za robotę nie weźmie tylko na mnie będzie liczył,ale z drugiej strony jak przyjdzie wygłodniały to serce się kraje:( - nie pomagają tłumaczenia,rozmowy i prośby,o matko i córko i cóż tu robić????? Pozdrawiam wszystkie kuliżanki i cmokasy zasyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też Gosiu,nie przepadam ,,,za takimi "smutami" ale mnie to ruszyło,,,i zawsze staram się znaleźć jednak coś optymistycznego w każdej historii,nawet najtragiczniejszej,bo to się da zrobić,,,trzeba doceniać te"chwile" które czynią nas szczęśliwymi.. ...co zrobić Gosiu?nie karm za darmo,masz ogród,jakieś roboty są,po prostu go zachęcaj,że pójdziemy popracować do ogrodu,drzewa mi narąbiesz,albo coś mu wymyśl,,,i wtedy możesz nakarmić, podejrzewam,że jak go zaktywizujesz to jednak poszuka innej darmowej kuchni,,, kiedyś,,,miałam taką sytuację,,do bardzo późna pracowałam i poleciałam do sklepu kupić sobie coś na ząb,a pod sklepem facet do mnie:daj mi 5 zł ja na to nie dam ci,chcesz to choć ze mną,znajdę ci pracę myślałam,że mi wleje normalnie,, ale,,,zrobiłam zakupy,wychodzę ,a ten na mnie z gębą,o zakupy zrobiła a mi 5 zł nie chciała dać!!! zapytalam,,czy on sobie myśli,że mi ktoś daje te 5 zł za darmo? to zaczął na mnie krzyczeć ,ze on ma rentę i jemu to mało i nie ma za co żyć -więc mu odpowiedziałam grzecznie,że ja nie mam renty,i na każdą złotówkę pracuję ...ale ni chole/ry nie chciał iść ze mną do firmy,i ja bym mu dała worki(lekkie) do wyniesienia,,a proszę bardzo,, a on nie,,, i jaki morał? od dziewczyn ze sklepu się potem dowiedziałam,że rentę to przepija a potem żebrze na picie to ja nie dam. ----->Azzuro,dopytałam,i 2ie dentystki zgodnie potwierdziły,że antybiotyk tego na dłużej nie załatwi.Mam podobną sytuację,i tak odciągam w czasie,,,spory wydatek ,,,ale kiedyś robiło się ,na zasadzie uda się albo się nie uda,a teraz podstawą jest diagnostyka. Mokro,i zimno u mnie :(,dobrej nocy,Iva🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Ivuś podziel się tą mokrościa,zimnem niekoniecznie.Sucho u mnie,wszystko smutaśne w ogrodzie,interwencyjnie podlewam co pardziej podeschnięte towarzystwo ale czy to coś da?Jeśli chodzi o tego dzieciaka to zagnać go do pracy się nie da,bo jak już coś zrobi to pote, tydzień trzeba poprawiać.Wysłałam go dziś na jagody do lasu,zapłacę mu jak nazbiera i to będzie uczciwa wymiana,on dowie się skąd się biorą pieniądze i głodny nie będzie,umówiłam się też ze znajomym plantatore, porzeczek,przybliżyłam mu sprawę,powiedział,że go zatrudni,może powoli się rozkręci.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Witajcie w uroczy ranek choc troszke chlodnawy .Pochwale sie dzis wam moim prymusem .Wczoraj bylo zakonczenie gimnazjum , srednia 5,3 , zlota odznaka wzorowego ucznia za caloksztalt i innych jeszcze nagrod i dyplomow , laureat olimpiady fizycznej i matematycznej .My rodzice dostalismy list gratulacyjny od dyrekcji ...slowem udal nam sie chlopak.Bylo tez wiele wzruszen ...najtrudniej bylo sie mu chyba rozstac ze szkolnym teatrem i zespolem bo wraz z nauczycielami stworzyli wspaniala grupe przyjaciol i rozwijali swe talenty i teraz ...ciezko ale trzeba isc dalej.Takze od wczoraj radocha ogromna i czekam jeszcze na wiesci od studenta .Zawsze edukacje naszych chlopakow stawiamy na pierwszym miejscu , uczymy tej pracy od dziecka bo nauka to praca.Jak sie tego nie nauczy no to pozniej wyrastaja niedorajdy zyciowe i lenie ze litosc bierze .Malgosiu masz wielkie dobre serce i twoi chlopcy tez .caluski sle i usciski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy macie w swoich mieszkaniach design w stylu druk na foliach czy szkle? Moja koleżanka przy współpracy z http://www.mediapress.net.pl/ ma genialny panel szklany kuchenny, zwany również backsplash. Mi marzy się taki panel łazienkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję!Świetne osiągnięcia!Musicie Sate być bardzo dumni z mężem,jak i kiedyś Ania pisała ,że im też tak się dzieciaki udały:) Moja sis też sobie pięknie radzi,nawet chyba nowa miłość na nią wpłynęła mobilizująco,bo mi zgłosiła ,że będzie podchodziła do egzaminu państwowego ,na dość wysokim poziomie z angielskiego,dopiero na studiach doceniła wrednego profesora z l.o oczywiście,ja będę sponsorem :),bo trzeba taki egzamin opłacić :),ale to są mądrze wydane pieniądze.. Wydzwaniali do mnie z pracy,i tylko mi żyłka chodziła,,,bo mam dziś późnym wieczorem być,i w weekend mam ,,,też pracować,,, więc...jak oddzwoniłam ,byłam w bojowym nastroju,,, a tu recepcja mnie informuje,ze na mnie czeka CUDO! prawdziwy tort Szwarcwaldzki :D:);):p:D! ..od jakiejś tam pani,,,której nie kojarzyłam,,, ale zrozumiałam aluzję,że im ślinka leci,i poprosiłam,by go już tam rozczłonkowały :P To są jedyne miłe chwile,zadowolony klient,niekoniecznie przynoszący "dowody",po prostu ktoś zadowolony z mojej pracy,,,,bardzo miłe:) choć kwiatki tez lubię :) No i muszę się pochwalić,dostałam prywatną wiadomość na garnku,od kogoś "professional",pochwalił moje poczynania kulinarne,o mało nie zemdlałam z wrażenia ...ale to raczej na wyrost,bo ja nic nie widzę szczególnego w tym mym działaniu... ...i co jeszcze ostatnio odkryłam,a właściwie ktoś mi z zewnątrz o tym powiedział,obserwując młodą i mnie,...że mam z nią świetny kontakt,że fajnie się dogadujemy,że jest dobrze wychowana,grzeczna etc,,,, i..tu nastąpiła tego kogoś nieświadoma "wtopa",że powinnam mieć więcej dzieci :):P;) bo mi ładne wychodzą :O.....yhyyyy ...no cóż,wyprowadziłam z błędu,ale i tak nawet sąsiedzi byli przekonani,że jestem panną z dzieckiem ,,, co mi w niczym nie przeszkadza,ani mnie żadne plotki nie interesują,,, muszę tylko młodą zaktywizować bardziej,bo leniwa jest okrutnie,,,a kuchnie to omija łukiem,,,,choć jeść uwielbia :D Nic idę Ani pomóc placki piec ,,,:) ,bo się dziewczyna zarobi,a potem to chyba na jutro zaczniemy jakieś loki kręcić ? dobrego dnia,ściskam mocno 😘 Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Sete gratuluję,takie synuśki to skarby i duma,nie ma większego szczęścia:)Moje dziecko też przytachało piekne świadectwo,no może nie takowe jak sete,ale średnia 4,8 - wysoki poziom w tej szkole ale dał radę.Pozdrawiam Was wszystkie - Ani życzę super zabawy weseliskowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję zdolnej i pracowitej młodzieży i Ivie sukcesów i docenienia...w pracy i nie tylko... Jutro wybieram się na targ i mam w planach upiec ciasto z owocami. Dobrej nocy i miłych snów .azzurro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz gratuluję Wszystkim, i Waszym dzieciom,że osiągnęły takie piękne wyniki ,i Wam,bo nic tak nie cieszy jak ambitne dziecko ,które odnosi sukcesy:D! kwiatki i buziaki dla Wszystkich 😘 🌼 😘 🌼 :) od ciotki Ivy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌼 przekazuję w imieniu Ani ciepłe pozdrowienia i uściski dla Wszystkich Kobietek :D!🌼 czyta nas ,tylko cafe ją blokuje i nie może pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Podpatrzylam i podkradlam i zrobilam kremik do ciacha z grysikiem Margolci i ...pycha .Przypomnial mi sie smak z dziecinstwa bo mamusia moja wlasnie taki kremik kiedys dawno nam robila a ja dosypalam jeszcze do niego zerwanych z ogrodka czarnych porzeczek i polalam czekoladowa polewa .Tez gratuluje wam zdolnych dzieciaczkow i Ivuni siostrzyczki.Super jak rok szkolny ma takie zakonczenie.Iva torta szwardzwaldzkiego ? ...oddalas? o matko .Fajnie jak ludzie potrafia docenic prace i umieja podziekowac.Cieplo u mnie dzis na dworku ale sucho i jak by zechcialo popadac w nocy...tulam was wszystkie mocno i dobrej nocki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry niedzielnie :),od rana piszę..i piszę,koleżanki się "poodzywały "i musiałam się zebrać w sobie i poodpisywać,bo w tygodniu,to tylko się na cafe rozpisuję :P Nie wiem czy ogórki otwierać i kwas dla Ani szykować na kaca czy woli jogurt?:P:):D Mam nadzieję,że weselisko się udało,a dziś zapewne poprawiny,choć ja się nie znam na tych weselnych obrządkach... Wczoraj wieczorową porą pracowałam kilka h,a i dzis muszę być,choć to kosztem mojego wolnego czasu,ale ... wpadłam do seniorki jeszcze wieczorem i ..zmarłam,,,jakiś czas temu kupiłam babci kwiatek stefanotis ,jest cudny,... tzn był :( nagle liście pożółkły ,obumierają ...i ....:( no nie ma moja babcia ręki do kwiatków,i zawsze tak było,ale nie mam pojęcia co mogło się stać piękna u mnie niedziela,choć wieje że ho ho Miłego dnia papa🖐️ Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
W razie czego trza szykować i ten kwas z ogórków i mocną kawusię i dobre plastry,by wytańcowane Anine stópki poopklejać ze wszystkich stron:):) Ivuś może Twoja kochana seniorka zbytnio podlewała tę roślinkę i dlatego osłabiła temu kwiatkowi kondycję:( U mnie sucho jak w piekle,chyba w mej wsi same wredoty mieszkają(oczywiście wyłączając moją rodzinkę i mnie:)) dosłownie w promieniu 2 km wokół leje jak z cebra a u mnie tylko duchoty i inwazja wściekłych much.Aha tak po głębszym zastanowieniu umyśliłam,że skoro Sete synkom tak cudnie poszło to trza do niej "drzeć" na miotełkach i na ucztę przy dobrym mamrocie się załapać,w końcu nie można tak na sucho,co nie? Miłej niedzieli koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Przybywajcie kofane , przybywajcie .Podworko sporawe nawet placyk wybetonowany po rozebranym starym kurniku a jakby ktora chciala miekciejsze ladowanie to trawka wszedzie ladniutka skoszona i poduchy moge powynosic i uscielic tylko na klomby uwazajcie i na jezyny coby wam kolcy pozniej z pelagi nie wyciagac .Pergole wysprzatalam , stol nakrylam antalki pelne ...syropkow i ...nalewek zeszlorocznych tez stoja mozemy grandzic chocby do jutra.Zapraszam serdecznie.caluski .Jak by co to juz stoje na srodku skalniaka i macham to traficie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Witajcie w deszczowy poniedzialek i taki jakis ...ogrom spraw przeroznych od osmej rano zalatwilam , po urzedach latalam , nie powiem zalatwilam.No i ...kciuki dalej prosze trzymajcie bo jeszcze jedno podejscie w srode ...nerwica morowana u mnie.... a do klasy gdzie chce isc mlodszy przypadaja trzy osoby na jedno miejsce ....dobrze ,ze juz siwa jestem to juz nie osiwieje.pa pa.Jak tam Ania zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)nie trzeba sie tym w ogole przejmowac taka wiedza i taknic 888 www.youtube.com/watch?v=gyBfqKwkdr4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Żyję:D....ha ha ha kwas z ogórków...dobre:)przyznaję się bez bicia miałam wczoraj omamy,lewitowałam i inne dziwne rzeczy...ale obecność gości w domu powstrzymala mnie od wylotu w kosmos:)było EXTRA,SUPER,GIT...pozdrawiam i zmykam spać bo tak jakoś jeszcze zmęczona jestem:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?żywa :P to dobrze ...! ja też żywa,tylko ledwo co, dzień był przeokrutnie ciężki jakiś,i dał mi do wiwatu,na tyle,że już drzemkę zaliczyłam,i zaraz idę dalej spać,,,taką mam śpiączkę :P,u nas leje,wieje i już ciemna noc :( ściskam mocno i dobrej nocy życzę 🖐️ Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Dziewczyny nie bądźcie chitredajta troche tego deszczu,u mnie chmurom coś chyba w pelagie zatkali,bo wokół pada a u mnie dalej sucho,no jasny grzyb:(Ania się wybawiła to od jutra leczonko kwasem ogórkowym,mam jeszcze ze 20 słoików ogórów to będzie co pić,plastry na otarte nózki tez mam.Dobrej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez pada od wczoraj wieczora i to caly czas.Dobrze,ze dzis nie musialam wychodzic z domu,ale jutro mam duzo zajec i mam nadzieje,ze juz bedzie lepiej.Juz polmetek 2014 roku,jak ten czas leci..a nam uplywa zycie....A.....i jutro Halinki maja imieninki,a ja mam dwie kolezanki o tym imieniu,wiec musze pamietac,zeby zlozyc im zyczenia.Nie bede juz marudzic,tylko zycze dobrej nocki- azzurro♡♡♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Halo o co tu tak cicho,gdzie moje kuliżanki jesteście? Wiem ,wiem chitre jesteście i deszczem nie chcecie się podzielić:( U mnie dalej susza,w koło pada a u nas piekiełko:(Nic mi się nie chce,nic tylko latanko z konewkami ale to tylko marna namiastka tego co niezbędne,w polu wszystko schnie,pewnie jak trzeba będzie żniwa robić to zacznie lać:( - pozdrowionka kofane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ale tak jakoby mnie nie było,od tego lania,wiania i słońca mam jakies odloty ,i wracam tak zmęczona ,że nie wiem co się ze mną dzieje :O U nas pogoda dopiero ma być,miałam dosadzać jakiś kwiatów,ale nawet na to energii nie mam ,jakaś taka sflafluśniała jestem,za to w pracy imprezom końca nie ma,był torcik czekoladowy z wiśniami,a wczoraj orzechowy z gotowanymi pomarańczami-coś fantastycznego smakowo,lada chwila ma być snikers z tofii i masa budyniową plus orzechy oczywiscie,juz się toczę,a za chwilę będę chyba skakała jak piłeczka pingpongowa :P:):D dobrego wieczoru,sciskam 🖐️ Iva :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margola
Ivuś weź mnie do siebie na te cudowne torciki i ciasta,oszaleć można z chęci zjedzenia takich cudów.U mnie gorąco i słonecznie,ledwo łażę po porannym podlewaniu warzywek.Gdzie jest reszta koleżanek ciekawe?Hej,hej !!!Ania,Ofka,SeteAzzuro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczególnie polecam farby strukturalne. Kupiłam w OBI. Idealnie kryją nierówności, które brzydko wyglądają - swoimi "pięknymi" nierównościami. ;) Oprócz farb mogę polecić sklep internetowy: http://www.meble-bogart.pl/ Podczas promocji można kupić tam naprawdę tanio meble do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, jestem tylko powoli zapominam jak słońce wygląda. Jeżeli tak ma wyglądać lato , to ja dziękuję!Jedyna pociecha że grzyby będą rosły.Trochę zagoniona jestem bo małe przeróbki w kuchni , a najgorzej sie na cos zdecydować. Ivcu czy Ty widzisz jaki mi jęzor wisi i jak obsliniam komp przez te łakocie? chociaz my tez mamy ciąg imieninowy, linia robi mi się coraz bardziej wyrazista;) Miłego wieczoru, ściskam mocno...pa Ofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
linia wyrazista powiadasz?:P no to ja mam łatwiej,rysujesz kółko ,i to mój rzut z ..góry :P tak mnie wybębniło górą :O,i kufrzysko też mam jak talala :O,że już nie wiem czy góra czy dół bardziej ciąży :P:):D! pogoda,,,sąsiad pali w centralnym,zaś będę taras szorowała,,,bo czyms pali,ale potem mam czorne płytki i jakos lepko jest :O ..Ma być ładniej,,,na weekend Dziś kolejne ciasta były,snikers,i jeszcze torcik z masa budyniowa,owocami sezonowymi i galaretką,,,i mam nadzieję,ze to koniec imprez:O,choć i mnie będzie mniej w pracy,bo mam troszkę spraw do załatwienia... Ania śliczne foto wstawiła,od razu micha mi się uśmiechnęła,ta kobietka to chodzące słońce !Ściskam Kochane moje ,,,,i ciepło pozdrawiam 🖐️ Iva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sate69
Oj oj oj jakam zmeczona dzis caly dzionek i jutro i pojutrze u siostry jestem za pracownika ...hi hi moze mi sie linia wyostrzy ale watpie.Iva takie dobrosci mmmniam i to w pracy?Mnie tez mocno wnerwia ta temperatura na dworze i woda w jeziorach lodowata i wieczory lodowate nooo epoka lodowata czy jak?A Ania rzeczywiscie slicznie ...czekam na jeszcze.Ide sie ochlapac i lulu ...caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×