Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
margolka66

Podzielmy sie swoja wiedzą i doświadczeniem

Polecane posty

Gość gość
Iv podpowiem ci sposób,bardzo pomocny na bóle reumatyczne,tym po kilku miesiącach całkowicie pozbyłam się reumatyzmu i bólu. http://www.medycynanaturalna.pl/4,22,339,opaska_na_kolano_-_lokiec_z_gorczycy_bialej.html dodatkowo smarowałam bolące miejsca olejem gorczycowym,do nabycia w sklepach zielarskich. Taką opaskę,poduszkę,matę można uszyć samemu.Zszyć dowolny kawałek materiału bawełnianego,poprzeszywać go co kilka centymetrów tworząc tuneliki,do których wsypuje się lejkiem nasionka,następnie sfastrygować otworki tak,by za jakiś czas wymienić gorczycę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iv podpowiem ci sposób,bardzo pomocny na bóle reumatyczne,tym po kilku miesiącach całkowicie pozbyłam się reumatyzmu i bólu. http://www.medycynanaturalna.pl/,22,339,opaska_na_kolano_-_lokiec_z_gorczycy_bialej.html dodatkowo smarowałam bolące miejsca olejem gorczycowym,do nabycia w sklepach zielarskich. Taką opaskę,poduszkę,matę można uszyć samemu.Zszyć dowolny kawałek materiału bawełnianego,poprzeszywać go co kilka centymetrów tworząc tuneliki,do których wsypuje się lejkiem nasionka,następnie sfastrygować otworki tak,by za jakiś czas wymienić gorczycę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iv
dziękuję serdecznie 🌼 ,,już koleżance przesłałam ten link :) pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Aniu bardzo Ci współczuje,co za cholerstwo,prawie każdą z na jakieś cholerstwo poniewiera:(życzę Ci żebyś jak najszybciej do zdrowia wróciła.Buziaki😘 Ivuniu bardzo dobrze sprawdza się w takich dolegliwościach maść z czarciego pazura(maść nie żel)powinna Twoja koleżanka w aptece ją dostać bez problemu,jak mnie bolały wsie kosteczki i mięśnie to bardzo mi pomogła.Dobrej nocy koleżanki i zdrówka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kąpiel w naparze ze słomy owsianej to też dobry sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jak się czujesz?Jesteś naszą ulubioną piszącą,pozdrawiam cię i życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej...żyję...wczoraj dostałam mocnego ataku astmy i źle się czułam...dziś jest spoko tylko moje dzieci 2 i 3 były u lekarza..na szczęście nie ma zapalenia żadnego...tylko przeziębienie...albo aż :( dziękuje za troskę Kochane...uciekam spać..kolorowych snów...Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę,że Ania już dobrze się czuje,co z resztą chorowitków?Iv i margo? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako tako ..raczej kaszląco..z małymi pokładami energii,pozdrawiam ciepło...zdrówka Wsjem :D🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Ja już dobrze,został tylko uporczywy katar.Zimno się u mnie zrobiło,czyżby ta jędza zima miała zamiar powrócić:(tylko nie to:(:p Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziołszki kochane a gdzie wy?Bez was ta kafeteria do niczego.Wspomóżcie pomysłami,lubimy makaron z sosami i brakło mi kombinacji sosowych,proszę podpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Wanda
Nasz ulubiony sos. 200 ml śmietany kremówki, 10 - 15 dkg sera żółtego drobno startego, 1 kostka serka topionego,śmietankowego, 20 dkg drobno pokrojonych kurek, 1 łyżka masła, 1 cebulka drobno pokrojona. Masło rozpuścić,dodać pokrojoną cebulę i zeszklić. dodać pokrojone kurki i podsmażyć,podlać wodą i udusić do miękkości,dodać serek topiony i żółty,gotować,aż się rozpuszczą,dodać śmietankę porcjami i gdy gęstość sosu będzie nam odpowiadać przyprawiamy do smaku solą i pieprzem.Dodajemy do sosu makaron al dente i mieszamy jeszcze gotując,by sos otoczył go.Mam jeszcze kilka fajnych sosików jak będzie kto chętny na przepisy to podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierś z kurczaka pokroić w kostke,przyprawić i obsmażyć na oleju.Brokuły ugotować al dente lub sparzyć jak są mrożone.Dodać do kurczaka,zalać smietanką przyprawić,zagotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś Dzień Singla :p a ja już świętowałam wczoraj...wśród samych singielek...w różnym wieku :) Fajną sałatkę jadłam..brokuł obgotowany,kukurydza,jaja w kostkę,fasola czerwona,feta w kostkę i sos jogurtowo-czosnkowy.. Całą noc lało..chrypa mnie nie opuszcza..kaszel też..ale nie ma to-tamto..trzeba się podgarnąć i do przodu....dobrego tygodnia 🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wszystkim. Komp mi umarł i nie wiem kiedy brat zrobi na razie mam podgląd z komórki. Co do makarony to my głównie z warzywami wszystkimi i mięsem smażone. Pozdrawiam piszących i czytających Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierś z kurczaka pokrojona w kostkę, cebula w kosteczkę, śmietana kremówka, Mięso z cebulą udusić do miękkości,przyprawić solą i pieprzem.Dodać śmietany i gotować,aż sos zgęstnieje. Super do makaronu,ryżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.u nas znowu choroby. Mały u lekarza musiał jakąś wirusowke złapać. Jak nie urok to... Czestuje Was ciastkami owsianymi właśnie sobie chrupie... 2szklanki płatków 1/2 szklanki mąki 1/2 szklanki cukru 1 płaska łyżeczka proszku wymieszać dać 2 rozbełtane jajkach i pół stopionej margaryny. Łyżka zamieszać i mokrymi rękoma robić kulki spłaszczyć i piec ok.25 minut w 180 stopniach.ja dałam kakao łyżkę i pestek słonecznika.smacznego Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania nie schrup wszystkich,podziel się z nami.Super przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie owsiane ciasteczko do kawusi jest 'mniami':) Wieje u mnie tak..że łeb urywa😠 Smacznie spijcie🖐️iv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co wy kobietki?Nie bądźcie takie,pokarzcie się,co chorusie jesteście? Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej...wezwana stawiam się...u mnie zima nastała...pada takie coś białe...zimne i mokre..my zdrowi...na razie ciągle kucharzę ze starych przepisów co już podawałam...bułeczki z nadzieniami słodkimi i mięsnymi..tony pierogów a ostatnio wymyśliłam naleśniki z makiem...pychota...cmok na dziś Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania to my chcemy przepis na naleśniki z makiem,ty to taka nasza skarbnica fajnych przepisów jesteś.Ściskam wszystkie panie i dobrego nowego tygodnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej...naleśniki z makiem to nic innego jak usmażyć placków naleśnikowych-ja robię z wody,mleka,jajko,mąka i oleju łyżka...gęstość naleśnikowa-każda chyba wie? :)i smaruję masą makową z puszki,zawijam i odsmażam...potem polewam śmietaną i cukrem....wczoraj zrobiłam też pyzy z makiem...smak na 5...brakuje do 6..tylko pierogi z makiem i naleśniki mają 6 :) dziś skończę puszkę właśnie pierogami...na obiad robiłam wczoraj gniazda,czyli mięso mielone przyprawione po swojemu,robię kotleta i palcem łyżeczką wciskam coby mieć dołek w to wkładam farsz(u mnie podsmażone pieczarki z cebulą) i posypuję tartym serem żółtym..piekę ok.50 minut...w ogóle pieczone mielone lepsze wg.mnie....dziś to burakówka bo wczoraj otworzyłam słoików buraczków konserwowych...aha..a chwaliłam się Wam że od 2 tygodni sama robię majonez? sałatki non stop...albo pomeziać do kanapek...sklepowy niech spada...NIGDY już nie kupię...pozdro idę we franie i trza na szmacie polatać...Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak...dokładnie to takie naleśniki...ale przysięgam nie widziałam wcześniej że tak można...hihi...nobla nie dostanę? :) ale bardzo smaczne...u nas pada deszcz jak szalony...Ania3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość margo
Cześć wszystkim:) u mnie też leje już kilka dni,między deszczem a ładną pogodą kopię ogród , no i jak chłopaków nie ma w domu,bo zaraz pyszczą:p nasion nakupiłam jak szalona to zaczyna mnie nosić,humor ostatnimi dniami mam do bani,kłopoty wróciły to muszę się na czymś wyładować:( Aniu fajny patent na naleśniki ile możliwości z naleśnikami jest.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×