Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zacznijmy wszystko od poczatku

Operacja nosa u dra Krawczynskiego

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ( operowałam sie tydzień temu) BEDZIE DOBRZE! Nos musi sie wygoic , więc nie panikujmy do pól roku bedą sie działy rożne historie.... Mam pytanie ... Wizyta u Pana Doktora jest po miesiącu , a potem kiedy? Za 3 miesiące czy za pól roku... Jak zaleca nasz Doktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Pojawiło się jakoś niedawno, dokładnie nie wiem bo już przyzwyczaiłam się do nosa i nie oglądam go często i nie obmacuje:) A jeśli chodzi o częstotliwość wizyt to u mnie były: pierwsza po tygodniu, druga po miesiącu i kolejne po dwóch i trzech bo były powikłania, więc nie wiem jak wypadają jak jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Ja miałam po tygodniu (to wiadomo), teraz po 5 tygodniach a dalej ie wem . Zobaczę co DR powie na tej 20.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wasze nosy były operowane metodą zamkniętą czy otwartą? W trakcie konsultacji, dr powiedział, ze będzie mi piłował garbek metodą otwartą. Zastanawiam się czy na 100% nie będzie po tym żadnej widocznej blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nos był operowany metoda otwarta i chyba ta metoda jest lepsza. Przed operacja dużo sie naczytalam o metodzie otwartej i zamkniętej i uważam ze przy metodzie otwartej chirurg lepiej wszystko widzi. Nie martw sie , jestes w dobrych rękach . U mnie nie zapeszajac wszystko na razie jest OK. Powodzenia :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bardzo widoczna jest Twoja blizna? widzisz ją tylko ty czy inni ludzie tez zwracają na nią uwagę? w moim przypadku i tak lepszy nos bez garba z blizną, niz bez blizny a z garbem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cięcie jest pod nose, kto Ci tam bedzie patrzył??? :-))) to jest tak małe, ze sami lekarze jak sie wygoi maja problem żeby zobaczyć gdzie było cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod nosem? myslałam ze na słupku, tam gdzie jest garb. w takim razie nie mam pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slupek jest psod nosem z tego co wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Dr będzie Ci piłował garbek? Czy będzie robił osteotomię? Bo nie słyszałam żeby można było garbek spiłować, chyba że jest minimalny? A cięcia pod nosem zupełnie nie widać, sama mam problem żeby dokładnie zobaczyć gdzie ono było, a jestem miesiąc po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiedzcie mi proszę jak kształtuje się cena za operację? Ja powinnam zrobić septo- i ryno-plastykę. I troszkę się boję, że to przerośnie mój budżet. Jak długo czekałyście na operację ? Jestem już po jednej operacji przegrody, ale jest gorzej niż przed. Dziękuję za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz iść na konsultacje bo cena zalezyod operacji , pewnie zapłacisz ponad około 10 tys, lekarz Ci dokładnie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli z Warszawy do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy m.in. jedno szkolenie. Prosimy o kontakt wszystkich zainteresowanych info@bazamodelek.com W mailu prosimy o podanie nr.tel. Zapraszamy na nasz profil https://www.facebook.com/modelkiszkolenia Prosimy również o cierpliwość do każdej zgłoszonej osoby oddzwonimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam operacje u dr Krawczynskiego za 2 dni i strasznie się boję (nos+implant brody) bo na na konsultacji dr nie wywarł pozytywnego wrażenia... ale zdecydowałam się na tego lekarza głównie z uwagi na to ze jest laryngologiem. Cena 10000 (usuwanie garba i prostowanie przegrody) + 1000 zł implant brody. Do tego nalezy doliczyc koszty konsultacji 200 + badania 320 + anestezjolog 130. Ja biorę jeszcze jedną konsultację w dniu zabiegu zeby dopytac o rzeczy ktore wczesniej mi umknęły, a doktor nie udzielił odpowiedzi w mailach. Swoją drogą to nie fair ze dr nie poswieca jeszcze paru minut pacjetowi przed zabiegiem na domkniecie tematu i trzeba sobie extra doplacic kolejna wizyte. No nic ... miejmy nadzieje ze podejscie dr nie przelozy się na efekty pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Operujesz sie w Krajmedzie? Kazali dopłacić Ci za konsultacje , a raczej chwile rozmowy z Doktorem przed operacja? Dlaczego Doktor nie zrobił na Tobie dobrego wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
Ja też nie widziałam się z Dr w dniu zabiegu, tylko na konsultacji na dodatek 10 miesięcy wcześniej, ale z efektów zabiegu jestem zadowolona. Na pewno było by miło gdyby Dr przed zabiegiem miał czas uspokoić pacjenta, czy potrzymać za rączkę, ale niestety On zazwyczaj już kogoś operuje kiedy my czekamy na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jej! 9 miesiecy to bardzo dlugo! İ dr pamietal Twoje zyczenia co do efektow czy po prostu i tak robi po swojemu? Ja robie w Krajmedzie i konsultacje mialam we wrzesniu czyli 2,5 miesiaca temu a to i tak dlugo przy takiej ilosc***acjentow i zabiegow. Nie wiem, moze dr mial gorszy dzien, ale mialam wrazenie jakby rozmawial ze mna z przymusu, byl obojetny i najchetniej pozbyl sie mnie po 5 min. Chcialam zobaczyc galerie z poprzednich zabiegow szczegolnie podbrodka bo generalnie trudno znalezc jakiekolwiek zdjecia z efektami operacji u dr Krawczynskiego. A dr nie chcialo sie, obiecal ze przesle na maila i oczywiscie nic nie dostalam. Na pytania mailowe odpowiada bardzo zdawkowo lub wcale, w koncu poirytowany zaprosil mnie na kolejna konsultacjem. A poniewaz nie bylo mnie w PL i braklo mi czasu na kolejna konsultacje wiec umowilam ja w dniu zabiegu i Pani powiedziala ze jest platna :( bez sensu.. po pierwsze personel powinien rozumiec stres i obawy pacjentow, a po drugie placi sie za to nie male pieniadze zeby dodatko ponosic koszty za chwile rozmowy przed zabiegiem.. ehh.. Ale pocieszyla mnie troche wypowiedz kolezanki wyzej ze tez miala taka sytuacja a wyszlo ok... Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu, trochę bym sie wytargowala o płatna konsultacje ... i bym nie płaciła bo to przesada.... Zadzwoń jeszcze raz i grzecznie porozmawiać , ze należy Ci sie chwila rozmowy z Doktorem przed operacja... I płacenie za to 200 zł to przesada... Operacje sa drogie a konkurencja na rynku duża. To nie prawda, ze za konsultacje a raczej chwile rozmowy przed operacja sie płaci w Krajmedzie... Nie wiem , dlaczego Ci tak powiedzieli. Ja rozmawiałam chwile z Doktorem przed operacja i nic nie płacilam. Specjalnie wcześniej przyjechałam do Krajmedu przed operacja , aby zobaczyć Doktora i z nim porozmawiać... nic za to nie płacilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Ja też poprosiłam dr. O rozmowę przed operacją i nie było problemu, oczywiście nic za tą przyjemność nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha15a: A jak tam Twój nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam bardzo za informację! zadzwoniłam do kliniki do Pani Ewy Burkot (koordynator hospitalizacji) i powiedziała ze nie musze uiszczac kwoty za konsultację. Nie wiem czemu inna osoba, ktora ustalała wizyte była innego zdania ale wazne, że sprawa załatwiona po mojej korzysci. Trzymajcie kciuki bo umieram ze strachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie dobrze. Powodzenia! :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
mój nos żyje swoim życiem:) po operacji był mały garbek, potem znikł, później znowu się pojawił i teraz znowu znikł ... także z profilu jest coraz lepiej, aczkolwiek jak przejadę palcem po nosie , to wyczuwam nierówności . Czubek niestety został kartoflowaty i już raczej tak zostanie bo już prawie 5 miesięcy minęło od zabiegu no i cały czas jest drętwy i twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Acha15a ... Kiedy idziesz do Doktora na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
a ja nie rozmawiałam przed zabiegiem i też jestem zadowolona, Dr dobrze wie co ma robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha15a
Na razie nie planuję wizyty, chociaż Dr. prosił o pokazanie się za pół roku, tylko po co? No, chyba że się coś jeszcze zmieni ale na niekorzyść. Jak zostanie tak jak jest to nie idę, zawsze to 2 stówki w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do acha15a czy mogłabyś wysłać mi zdjęcia swojego nowego noska??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do JoannaAsia lub Acha15 Jak wygląda zabieg falami radiowymi o którym pisałyście, a który na celu poprawę oddychania? Jestem niedawno po op i też nie mogę dobrze oddychać nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja równiez bede wdzieczne za jakies fotografie, odwdziecze sie swoimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaasia
do 22.25, ja nie miałam zabiegu falami bo od początku oddycham dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×