Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

w takim razie jutro z rana idz na bete. jesli wyjdzie, że nie ma ciązy to idz do ginekologa bo może masz jakieś zaburzenia hormonalne , choć życzę Ci ciąży:) powodzenia!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie po staremu, czekam na koniec @ :) .... Moniczka a jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny przed pójściem do gina dostałam plamienia brązowego ( nigdy takiego nie miałam) lekarz kazał dalej brac luteinę na usg było coś widac nie powiedział co bo za wcześnie -albo pęcherzyk nie pękł, albo ciałko żółte czyli 50/50 to coś miało 30mm ale wydaje mi się że raczej nie ciąża bo z kąd te plamienie pewnie jak jest to jutro okres dostane Kupiłam dla wszystkiego test jutro rano zrobie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie! jak pisałam wcześniej wczoraj od południa miałam skąpe plamienie brązowe miałam tylko do ok godz 19 potem do dziś do rana nic sucho za jakieś dwie godziny trochę krwawienia ale bardzo skąpe mam ale niewiem co mam myślec bo z rana dziś zrobiłam test najpierw jedna kreska za jakiś czas spojrzałam pokazała się druga bladziutka ale ja widac , dziewczyny co wy o tym myślicie ??? idę do przy będę ok 17 30 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka skoro pokazała się 2 kreska to jesteś w CIĄZY!!! :):):) ale czemu masz plamienie to nie wiem, czasami dziewczyny w ciąży mają skąpe miesiączki czy plamienia do 3 miesiąca. W każdym razie na Twoim miejscu poszlabym w poniedziałek na bete aby zobaczyć ile wynosi ewentualnie jeszcze w środe aby sprawdzić czy beta przyrasta- jeśli przyrosnie to znak, że wszystko jest ok!:) czego Ci oczywiście życze bo chce aby kturaś mi tu ciążowe fluidki wysłała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, moniczka gratuluje oby to byla jednak ciaza ;) dziewczyny nie wiem juz nie wczoraj dzwonilam do gina i najwczesniejszy termin to 6 czerwiec ! nie moge tak dlugo czekac niepokoja mnei te plamienia ak myslicie zarejestrowac sie na dzis prywatnie ? dzis robilam test jedna krecha i juz nei wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak myslicie jak dzis rnao bylo przytulanko to moge popoludniu isc do ginekologa ? czy lepiej sie zpaisac na poniedzialek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ustaliliśmy, że dziś pójdę do gin. Ale mam wątpliwości. Pójdę i zaraz okres dostanę :/ Co prawda to prawda, spóźnienie wynosi już 13 dni (b.rzadko zdarzały mi się opóźnienia do 10 dni, ale to przy chorobie lub wyjeździe-teraz nic z tych) A "popracowaliśmy troszkę" przez całych 6 dni :) Nie chcę się "napalać" jak ma być miesiączka niech już będzie, nadal pobolewa mnie podbrzusze ale na co to nie wiem. Poza tym zauważyłam ciemną otoczkę wokół otoczek ssutkowych i mają one jakieś "krostki" Co o tym sądzicie? Podpowiedzcie coś bo głupieję. Iść, czekać. Ostatnia wizytę u gin. miałam 1,5 m-ca temu i wszytko było w idealnym stanie. Dodam,że testu beta nie robiłam. Robiłam dwa inne(juz wcześniej wspomniałam) Może powinnam zaczekać jeszcze tydzień i wtedy test zrobić (tamte wyszły neg.) Po pierwszym ok, nie teraz to potem :) Ale wciąż nie ma i nie ma... A mam regularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszla na twoim miejscu :) ja ide z poniedzialek, testy tez pokazaly mi negatywny wynik a co okresu nie ma to nie ma. tylko ze mna to jest tak ze dopiero odstawilam tabletki i nie wiem kiedy powinna @ przyjsc tak naprawde bo wedlug tabletek powinna byc 13-14 maja a nie ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki idzcie do ginka da wam luteine na wywolanie @ ewentualnie gdybyście jednak były w ciązy to wam nie zaszkodzi. a teraz ja mam pytanie. Wczoraj przy przytulanku tak mnie bolal jajnik, że musiałam przerwać niestety i dupa. Czułam jakby mój M mi w niego uderzał. Pierwszy raz tak mam. Od czego to może być? tzn, ze była owulacja czy to coś innego? Jeśli była owulka to kolejny cykl poszedł w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde czyli itak by mi sie w tym miesiacu nie udało. w takim razie musze iść do ginka skoro mi nie pękl aż dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava nie powiedziane ze nie pekl ale wizyta u ginekologa bylaby najlepszym rozwizaniem niz gdybanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonie po weekendzie i się umówie. A tak z ciekawości czym jest spowodowane to, że pęcherzyk nie pęka? hormonami? bo przypominam sobie, że jakiś rok temu byłam u ginka i się pytał czy mam tarczyce no to mu powiedziałam, że nie wiem ale chyba nie i czemu wgl pyta- to powiedziałmi, że mam prawy (a może lewy,nie pamietam:)) płat powiększony ... ale to zbagatelizowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie potrafie odpowiedziec tobie na to pytanie :P wczoraj rozmawialam ze szwagierka ona 2 lata temu zaszla w ciaze tydzine po odstawieniu tabletek nie dostawala @ testy negatywne i poszla do gina i okazalo sie ze jest w ciazy :P mam nadzieje ze ze mna tez tak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahahahaha
jak tak bedziecie siedzialy na cafe i no stop myslalaly to nigdy nie zajdziecie dobra rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do buahaha itd. aż 4 posty naprawdę straszneeee! A zawsze mozna o cos podpytać te bardziej "zaawansowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha żenująca jesteś... to, że ktoś czegoś nie wie i chce się zapytać innych według Ciebie jest śmieszne? Jakbyś nie zauważyla to nie piszemu tu tylko o zajsciu w ciąże ale o wielu innyh rzeczach... także jeśli masz jakiś problem to zmień topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×