Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

nic sie nie martw to jest do zniesienia i z tego co wiem jest w stanie wyjryc taka ciąze. ja ide jutro i mam nadzieje ze mi ja pokaze bo na tescie 2 kreski :) narazie boje sie wierzyc w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie ale dobrze jest miec pusty pecherz wtedy wszystko dobrze widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ! novynetka niestresuj się tym usg! sylla19 niechce Cię rozczarowac ale nie możesz za bardzo się napalac na ciąże ponieważ torbiele i inne choroby jakieś zapalenia mogą dac błędny wynik testu!!! pisze nawet na ulotce przy teście ciążowym. Ja tak miałam dziewczyny pamiętają jak opisywałam spóźnił mi się okres potem miałam skąpe plamienie zrobiłam test tam druga słaba kreska poszłam do gina a okazało się że to torbiel...! chociaż życzę Tobie z całego serca aby to była ciąża! trzymam kciuki daj znac pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka masz racje z tym testem syll, pamietam jak sie cieszylas a tu co torbiel ;/ mi na szczescie wykluczyla torbiele i miesniaki przy badaniu, ale na to usg dala skierowanei zeby sprawdzic stan narzadow bo nigdy nie mialam jeszcze usg robionego.. generalnie to sluchajcie mam wrazenei ze tam w srodku jestem cala lekko opuchnieta tzn jak sie badam to bezx problemu wyczuwam macice wszyskto jest jakby powiekszone, no chyba ze to moje zludzenie, choc wczesniej tak nei mialam, ciekawe czy to na @ czy ciaza.. w poniedzialek sie wszyskto wyjasni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okazalo sie ze to ciaza :) ja tez myslalam ze to moze byc torbiel ale to ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylla gratulacje :) a ktory to tydzien ? co lekarz powiedzial ? mialas w ogole jakies objawy ? :P Ja dziewczyny wczoraj przed mala imprezka mialam wrazenie jakbym miala za chwile dostac @, generalnie dostalam takich skorczy ze juz myslalam ze dostane a tu nic ., cisza dzis tez mnei boli podbrzusze ale tak bardzoej w pachwinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
tydzien 4 :) tak senność ból brzucha jak na @ ale nie bylo, nudności i nie wiem czemu ale ciągle latam do wc... no i mialam usg no i widzialam ta fasolske taka tyci tyci ale jest:) te twoje skurcze moze też coś oznaczaja :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syll tez mam nadzieje ze cos oznaczaja ;) generalnie to ja tez jestem senna wlasnie w tych godzinach co teraz, chociaz nei wiem cyz to nie jest spowodowane pogoda - bbeznadziejna, choc jak bylo cieplo to tez sie kladlam nie tyle spalam co odpoczywalam, przed chwila zaczal mnei bolec lewy jajnik i pachwiny, mam wrazenei jakbym miala zakwasy po lewej stornie pachwin :o dziwne ;D no i piersi nei bola tak jak na @ tylko przy dotyku i czasem takie dziwne mam w nich uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna ciaza
czesc, u mnie własnie okazało się ze jestem w ciązy i planuje się jak najszybciej wyskrobac :( mozecie podac namiary na kogos kto sie tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syll gratulacje!!!! a Ty smutna ciąża polecam sobie wyskrobać resztki mózgu, które CI zostały... trzeba było szybciej pomyśleć i się zabezpieczać a nie teraz gdy jest już za późno. Wiesz ile kobiet dałyby wszystko aby być w ciąży? a Ty chcesz się wyskrobać? sorry... ale za przeproszeniem wkurwiają mnie tego typu laski! zostało Ci zaakceptowanie dzieciątka i donoszenie ciąży, chciałaś się pieprzyć to ponieś konsekwencje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
dziewczynki kochane nie dziekuje zeby nie zapeszac jak narzazie ale jestem taka szcześliwa :) bardzo mozliwe ze ktos juz w tobie siedzie N :) mnie piersi tez bola i tez mysalam ze na @ ale dlugo nie przestawaly a zawsze dzien przed tego bolu juz nie bylo... bedzie dobrze zobaczycie kazdej sie uda! zycze wam tego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syll wiec teraz do Twojego obowiązku należy rozesłanie po tym topiku ciążowych fluidków:) i tak jak mówisz każdej z nas się uda!:) Ja kupilam castagnus ( jest na zaburzenia cyklu, wyregolowanie miesiaczki, bóle brzucha w czasie @ ale też ułatwia zajście w ciąże:) stosuje już 5 dni i się okaże:P trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
truskava uda wam sie ! ja tez duzo przeszlam za nim zaszlam ale takie zycie kobiet... zawsze trzeba mniec nadzieje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że trzebamieć nadzieje:) ogólnie polecam Wam książke "Potęga podświadomości" J.Murphy'ego po przeczytaniu jej zmienilam swoje podejście do "zajścia" o 360 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
wiadomo ze nie mozna sie nakrecac tylko na dziecko i dlatego tylko sie kochac... ja sama zmienilam podejscie i prosze taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava, a ten castagnus jest na recepte ? jesli nie to ile za niego dalas ? mnie piersi nie bola tak szczerze, ale czuje ze w podbrzuszu sie cos dzieje tylko nie wiem co czy to na @ czy nie... jesli tak to chcialabym aby to nastapilo najwczesniej w poneidzialek wieczorem bo na 12:15 mam usg ;) choc nie mowie wolalabym aby @ w ogole nie bylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
to jest bez recepty :) podobno dobre sa tez zioła ojca sroki nr 3, trzeba wszystkiego probowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy to zaczyna sie brac? moze tez sobie kupie ;) ale najpierw musze wykluczyc ciaze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez recepty za 11zł :) a do tego castagnusa warto jeszcze pić olej z wiesiolka na poprawienie śluzu. Czytałam na innych forach, że dziewczyny brały wiesiołek + castagnus i na ok. 10 lasek 8 tak zaszły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej w pierwszy dzień @ kuracja trwa 90 dni ale można zajsc już przy 1 opakowaniu:) (30 tabl) z tym, że od razu jak dowiesz się ze zaszłaś musisz je odstawić bo szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najważniejsze obniażają poziom prolaktyny, wiele kobiet ma ją podwyższoną a ona właśnie jest jednym z powodów przy których ciężko zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mzoe wyprobuje sam castagnus ;) a co ty w ogole o moim przypadku myslisz ? bo ja tak sobie mysle bo kurcze troche sie przestraszylam po tej wizycie u gina.. bo zbadala mnie powiedziala ze wszystko jest ok nie ma torbieli ani miesniakow ze jest czysto itd.. spytalam czy to moze byc z odstawienia tzn brak @ ona ze tak.. no i poszlam sie ubrac usiadlam a ona do mnei z pytaniem "czy pani przypadkiem nie jest w ciazy" a ja do niej ze robilam testy wszystkie negatywne, spytala o objawy aja ze swedzialy mnie sutki i troche pobolewaja piersi ale to czasem z tym ze juz wczesniej mi sie to zdarzalo a ona ze aha i ze daje mi skierowanie na usg dopochwowe w takim razie a ja ze po co a ona do mnie ze " sprawdzimy sobie stan narzadow rodnych tak przy okazji" no i teraz nie wiem czy ona podejrzewa ciaze dlatego dala skierowanie na usg czy podejrzewa cos innego czy co ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
moze podejrzewa bo na poczatku przy badaniu po dotyku macicy mozna stwirdzic. moj ginekolog od razu powedzial ze ciaza bo macica ciążowa... ale na usg wszystkiego sie dowiesz... tylko sie nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że może podejrzewać ciąże skoro wysłała Cie na dopochwowe. Tam przynajmniej będzie wszystko widąc. Ciąże bądź coś co strzymało @. Ale zastanawia mnie fakt czemu Cię na bete nie wysłała? a sama nie chcesz iśc sprawdzić? kiedy masz tą wizyte u gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×