Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

w poniedzialek mam usg a wizyta 5,07.. powiedzialam jej o becie ze chcialam isc zrobic a ona do mnie "z ty mto sie jeszcze chwile wstrzymamy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobiła juz teraz miałabym 100% pewności i nie stresowałabym sie:) ale decyzja nalezy do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam do poniedzialku zobacze co mi powiedza, bardzo chcialabym aby to byla fasolka.. ale skoro macica nei jest powiekszona tak zeby ona od razu stwierdzila ciaze to czy to usg wykryje taka wczesna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll19
tak usg wykryje bo teraz jest lepszy sprzet a nie taki przed potopowy :) bede trzymac kciuki nic sie nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syll moje gratulacje!! :):):):):) Ja chyba sobie też kupie ten castagnus wypróbuje zobaczymy :) Novynetka to usg powinno Ci wykryć ciąże w 100% także trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja spadam ;) neidziekuje zeby nie zapeszyc, choc martwia mnei negatywne testy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi dziewczyny.. Miałam @ przez 4 dni i nie była jakoś bardzo obfita jak zawsze.Ciagle od tego czasu kują mnie jajniki - na przemian. Latam do kibelka mniej więcej co godzine.śluz mam taki mleczny. Piersi mnie nie bolą. Testy wychodzą negatywne... Czy to może być coś z jajnikami? Jakieś choróbsko? dopiero 21 mam wizyte u gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane kobitki ja tez sie stara zyjśc za 9 dni o dzidziusia jak Wy @ ma przyjść za dni , ale mam nadzieje ,że nie zdazy;p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazłam bardzo ciekawy blog www.jestemplodna.blogspot.com a to jest strona glowna www.jestemplodna.pl warto poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskava fajna ta stronka ;p ciekawe przepisy ;p ;) nalesniki chyba takie zrobie;p jestem ciekawa cyz te testy ktore mozna kupic sa dobre ? dosc tanie przede wszystkim :P Sluchajcie mnie zaczela swedziec lewa piers normalnie sutek to zaraz podrapie do krwi :D co to moze byc ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki HotOrCold lepiej idź do lekarza mnie w tamtym miesiącu bolały jajniki okres miałam aż trzy dni:) nawet nie weiem czy można nazwac to okresem bo było raczej brązowe plamienie przed tym (okresem) też mierzyłam tepke miałam zazwyczaj ok 36,8-37 oraz biały śluz , wszystko wskazywało na ciąże (okres też się spóźnił) a okazało się że to torbiel w jajniku! na szczęście byłam w tym m-ącu i już go nie ma ale za to przez tego torbiela nie mogłam brac już żadnych tabletek także nie wiem czy jest szansa w tym miesiącu by mi się udało zajśc . Ale tak czy inaczej najważniejsze że nie mam tego paskudztwa !!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!! novynetka poczekaj do poniedziałku do usg nie my śl tyle o tym wszystkiego w poniedziałek się dowiesz....! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) co u was slychac ? jak mija sobotni wieczor ? JA wlasnie wzielam prysznic i siedze sobie przez komputerem :) tak ogolnie to wczoraj bylam na basenie, myslalam ze dostalam @ ale to nie to jednak, dzis rano mialam duzo bialego sluzu. zapytalam mojego mezczyzny czy moje piersi sie powiekszyly odparl ze chyba tak no i jak bylo przytulanko spytalam cyz jestem ciasniejsza tez pwoeidzial ze troche tak no i jestem ciekawa czy to fasolka, juz nie moge sie doczekac poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was.. jestem zalamana mam zmiany torbielowate w obu jajnikach.. moze to byc przyczyna bezplodnosci, mam skierowanie do endokrynologa ginekologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......lol
novynetka podejrzewają policystyczne jajniki ? czyli tzw pco ? Nie smuć się ! Z tym też da się zajść w ciążę. Chyba lepiej znać przyczynę niepowodzeń i ją skutecznie leczyć niż nie wiedzieć o co chodzi i się wkurzać,że się nie udaje, nie sądzisz ? Umów się raz dwa do endo i poczekaj na diagnoze. Pewnie będzie kazał zbadać hormony tarczycy, ale licz się z tym ,że na nfz ciężko się do takiego dr załapać, wiec jak znajdziesz gdzieś prywatnie to nawet się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Dawno mnie nie było, przepraszam bardzo , obiecuję poprawę. Gratuluję Wszystkim zafasolkowanym Gratuluję!!! U mnie starania były i czekam na efekt, @ planowo ma być w czwartek i mam nadzieję, że się nie pojawi !!! jednak objawy mam typowo na @. To był mój 2 cykl starań i bardzo bym już chciała dzidzie:) Novynetka nie martw się wszytko będzie dobrze. To mój nr gg 10454107 jeśli masz ochotę pogadać to daj znać. Poza tym każda, która ma ochotę pogadać to zapraszam. Trzymam kciuki za Wszystkie Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam kochane :* Jutro jade do szpitala rano zobacze jakie maja terminy, a jak nei to prywatnie mama polecila mi dobra ginekolog ktora tez zajmowala sie mama jak miala torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetka - nie pamietam czy to ty jesteś ze śląska? Pytam bo mogę zdobyć namiary na ginekolog który zna sie na sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to musisz byc dobrej myśli. Moja przyjaciółka po 3 letnich staraniach doczkała się ślicznej dziewczynki. Nie wiem jak bardzo jesteś zdeterminowana ale przy dużym samozaparciu wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambi100
witam czy w wieku 34 lat jeszcze sie zabezpieczac [przed ciaza czy nie ma juz takiej potrzeby prosze o powazne odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×