Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

nie wierze!!! zrobilam juz 3 rozne testy i za kazdym razem 2 krechy :) jestem szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny dlugo mnie nie bylo nie mam nawet sily czytac wszystkich postow :( ktoras z was jeszcze zaciazyla przez ten czas ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniaa ogromne gratulacje!!! dziewczyny cos ten lipiec oblozony w dwie kreski!!! idac za ciosem moze sierpien tez taki bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny dziekuje!!! jestem szczesliwa choc moj maz po roku staran doszedl do wniosku ze nie stac nas teraz na dziecko i nie jest tak szczesliwy jak ja... w piatek mam wizyte u mojego ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ostatni okres mialam 23 czerwca dzis jest 23lipiec okresu nadal brak przy 28 dniowych regularnych cyklach piersi mnie lekko bolą mam wilczy apetyt nic po za tym ale jakos nie chce mi sie wierzyc zeby to byla ciaza:(:(:(:(to bylby chyba cud po 3 latach staran czekam na @ dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenia gratulacje ! paula poczekaj jeszcze troszke i jak @ nie przyjdzie no to wtedy tescik ;) ja dziewczyny biore duphaston i koncze go brac w poniedzialek i zobaczymy bo @ powinnam miec w srode jak nie przyjdzie to od razu robie tescik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to to chodzi ze @ mial byc 21 lipca a jej brak ale nie wierze ze to moze byc ciaza poczekam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa dopiero 2 dni opoznienia moze przez stres? 2 dni to niewielka roznica poczekaj jeszcze z tydzien jak @ nie b edzie to zrob test :) Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. No my tez jak dobrze pojdzie zaczynamy nowy cykl. Wczoraj niestety @ przyszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pragnacaDzidziusia
dziewczyny mam do Was pytanko,staramy sie z męzem o drugiego dzidziusia. zaczęłam w tym cyklu stosowac testy owulacyjne i dzisiaj wyszedł mi pozytywny, powiedzcie mi kiedy mamy działac , jesli wczoraj sie kochalismy... podobno powinno sie co 2 dzien zeby plemniki miały siłę przebica :) wiec jak mi radzicie, dzisiaj czy moze poczekac do jutra ? nie chce przegapic owulki ;) proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dziś test Tobie wyszedł pozytywny to znaczy że w ciągu od 24-36h będziesz miała owulacje wiec moim zdaniem do dzieła:) zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam do piatku i wczoraj wybralam sie na wizyte do szpitala, pani doktor zrobila usg powiedziala ze pecherzyk ma 2 mm i nie kazala nastawiac sie na ciaze bo to bardzo slaby pecherzyk i w kazdej chwili moge dostac krawienia... zalamalam sie. mam przyjsc w piatek zeby sprawdzic czy pecherzyk bedzie sie rozwijal... tak bardzo sie boje. w koncu po roku udalo mi sie zajsc w ciaze i nie chce stracic tej malenkiej kropeczki :( co wy o tym myslicie? czy pecherzyk jak na koniec 5 tyg jest za maly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :* nie chcialabym stracic tego na czym mi tak bardzo zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiii82
Cześć Dziewczyny, dostałam zapalenia pęcherza, kupiłam rano UROSEPT i biorę 2 tabletki 3 razy dziennie, + żurawina. Zaczynają mi się dni płodne, nie wiecie albo czy któraś z was tak miała?? Czy mogę zacząć moje próby czy ten urosept nie zaszkodzi??? :( :( odpowiedzcie mi proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia, a po co tak wczesnie poszlas na usg? Masz szczescie ze wogole cos widac. A taka pania doktor to w dupe kopnac i tyle - niepotrzebnie sie stresujesz. Krwawisz? Plamisz? Nie wiadomo kiedy mialas owulacje? Zarodek zaczyna rosnac dopiero jak sie dobrze zaimplantuje ( skladniki odzywcze, moze to miec miejsce nawet 12 dni po owulacji) i tak naprawde sens robienia usg jest dopiero w pod koniec 6/7 tc, a nawet pozniej jesli wiadomo, ze owulacja byla pozniej. A taki stres wogole niczemu ci nie sluzy. I teraz zamiast cieszyc sie ciaza martwisz sie na prozno :o Ja zaczynam nowy cykl. Od dzis stymulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w czwartek usg nadnerczy, z racji podwyzszonego DHEAS i androstendionu. Niestety naczytalam sie w necie o nowotworach nadnerczy i schizuje, bo dopatrzylam sie objawow u siebie - czestoskurcz napadowy, bol nad nerkami... dzis mam 13. dzien cyklu i moglabym cos zdzialac, ale niestety moj luby wyjezdza na kilka dni z pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little d. moze nie amen a poczatek :P Wkurzam sie takimi beznadziejnymi przypadkami jak ta pani doktor ze szpitala i zastanwaiam - czy zrobila to specjalnie na zlosc, z zazdrosci , czy z braku wiedzy? Bo jak to pierwsze to moze jeszcze zrozumiem, wszyscy jestesmy ludzmi. A jak to drugie to porazka na calej linii.... A ty jak sie czujesz? Masz jakies objawy owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little d, to dzialaj, dzialaj..jak dlugie masz z reguly cykle? Moze dzis wystarczy i zolnierze poczekaja na jajeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×