Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Gość agnisz
Witam Dziewczyny :) stęskniłam się za Wami przez ten mój tydzień nieobecności ... i ... tak jak myślałam są dobre wieści... xeenia... gratuluję :) ja dziś powinnam dostać okres, brzuch mnie boli i przestaje i tak na zmianę... 2 dni temu robiłam test i niestety jedna, tłusta, paskudna krecha :( także dziewczynki czekam też na @, potem do roboty... ehhh... to był mój pierwszy cykl z CLO, znowu dupa zbita... 1/08, mam wizytę u ginekologa... zobaczymy co powie, pewnie pójdzie w ruch Pregnyl na pęknięcie pęcherzyka, owu była , bo 12dc okropnie kul mnie jajnik no i testy owu były pozytywne dzień wcześniej... nie załamujmy się... cierpliwości życzę Wam i sobie w tym kolejnym cyklu... całus cieszę się, że znowu jestem z Wami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... jak po weekendzie? Ja jestem już po okresie, szczerze napiszę - nie wiem kiedy bedzie moja owulacja. Normalnie cykle miałam 30 dni, ale przedostatni był miesiąc dłuższy, a ostatni 2 tyg dłuższy. Dodam, że tak samo przed ostatnią miesiączką jak i po czuję, że mi mokro. Dodatkowo mam straszną chęć na figle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 13 dc wydaje sie idealnym dniem na seks :) Wiesz, ze lepiej jak sie wspolzyje tuz przed owulacja, jak zolnierzyki czekaja na jajeczko. Wiec do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że się uda. A jak nie to, że moj cykl wejdzie w "swój" tor bo głupieję i już sama niewiem kiedy co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było zaciążyć przed gwiazdką. Jak teraz nie wyjdzie to dopiero październik, oby nie czerwony od @ :) (Luby cały wrzesień na poligonie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochalismy sie dzis rano, wieczorem juz pewnie zolnierzyki beda slabsze. potem szansa dopiero w pt. niestety nawet nie wiem czy mam owu. temeprature nie ma co mierzyc, bo seks jest zawsze rano i potem pomiar nie jest wiarygodny. moze przejde na testy owu. ale najpierw to !@#$% usg nadnerczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little 3mamy kciuki. Ja tez nie mam pojęcia czy poznam kiedy, bo ostatnie 2 cykle miałam rozregulowane... Więc troszkę "zgłupiałam" w kwestii tego co dzieje się z moim ciałem. Będę obserwować śluz ale bez szaleństw (nie mierzę temp) zobaczymy... Tez myslałam o testach ale nie wiem czy to dobry pomysł. Dodatkowe skupianie uwagi na kwestii: ciąża. Wszystko kręci się wokół tego, trzeba wyluzowac inaczej nici z tego. A jak wiecie jak się czegos bardzo pragnie czasem ciężko o rozsądek i umiar. Ja te 2 cykle już taka pewna swego byłam i masz... nic. Zaczekam na poczatek sierpnia i na wizytę... zobaczymy co gin powie a te moje cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) Wiecie co ? Nie wiem dlaczego ale w tym cyklu po dniach plodnych jestem nadzwyczajnie spokojna, ostatnio nie moglam sie doczekac dnia @ zeby wiedziec czy sie udalo czy nie a w tym cyklu ogarnia mnie spokoj jest to barrrdzo zastanawiajace :) A co z hotorcold ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowynetka ja ostatnim razem tez czułam błogi spokój aż do 10 dnia opóźnienia... HotOrCold juz dawno nie było,,, pewnie zajęta ostatnimi przygotowaniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca no niby tak ja mam @ miec w srode zobaczymy.. bo biore duphaston mam nadzieje ze sie udalo a z toba jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia... zobaczymy czy uda się coś zdziałać na ten cykl... W sierpniu mam wizyte i może da mnie na regulację bo zawsze miałam idealnie, a teraz 2 cykle cyrków. 3mam kciuki za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki, od niedzieli biore Clo do czwartku po niedzieli do ginka na usg, pewnie dostane pregnyl, xeniaa nie martw się , bedzie dobrze, zobaczysz :) a co do szpitali podzielam koleżankę brak słów na ich temat!!! pozdrawiam Was serdecznie idę poprzytulac się do męża:) szkoda czas marnowac:) buzka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? tak sobie teraz mysle.. moja gin powiedziala ze prawdopodobnie nigdy nie mialam owulacji bo mialam bardzo nieregularne cykle dala mi ten duphaston na wyregulowanie cyklu mam brac od 16-25 dnia cyklu po jednej tabletce i oto moje pytraJAK MOGE ZAJSC W CIAZE SKORO NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE MAM OWULACJI ??!! to troche dziwne, czy duphaston powoduje owulacje ? wiem ze za wczesnie przyjmowany moze ja zahamowac.. juz sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki za was wszystkie :* Uda się!!! Ja narazie nic nie przyjmuje poza kwasem foliowym... Mam nadzieje, że obejdzie się bez leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam spitolony termometr... nie mierze temp regularnie w tym cyklu, ale ani razu nie byla wyzsza niz 36,3. dzis - w 14 dniu cyklu bylo az 36,1 - pod jezykiem. w koncu zmierzylam temp pod pacha i mam 35,7... paranoja jakas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam tak szybko na usg bo nie wytzymalam i chcialam miec juz pewnosc, zle zrobilam bo teraz nocami nie spie i sie zastanawiam czy sie rozwinie ten pecherzyk czy nie... zaskoczona bylam ze pani doktor mi tak prosto z mostu wszystko powiedziala... cala rodzina jakos dziwnie wierzy temu co powiedzial lekarz, jedynie moja mama podtrzymuje mnie na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xenia gratulacje! Novynetka jak było na wakacjach?:P zmajstrowaliście bobasa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia serca DZIEKUJE SPORO SIE DOWIEDZIALAM ;) hotorcold Jak przygotowania do slubu ? To czy zmajstrowalismy okaze sie jutro bo jutro z rana powinnam miec @ ;) a jak sie czujesz w ogole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xeniaa będzie dobrze... musisz w to wierzyć... nie poddawaj się, nadzieja umiera ostatnia. Novynetka cieszę się, ze pomogłam :) HotorCold jak samopoczucie? Ahhhh jak my bysmy juz chciały być na Twoim miejscu :) Nightmare cos nie zaglada do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little ja tym elektronicznym nie ufam... co rusz inaczej i szybko sie psuja. Niestety tych tradycyjnych już nie ma w sprzedazy ale mama moja taki ma i temu ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca oj cały czas Was ,,śledze" i dopinguję :) Novy oby ta małpka nie przyszła:P xeniaa bd dobrze,trzeba wierzyć,a ta lekarka pożal się Boże...Wql się nie nie przejmuj:* symfoniaserca 3mam Cie za słowo że do gwiazdki się uda:)) A jak tam z pozostałymi dziewczynami?? Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania do ślubu pełną parą :P normalnie lecą mi te dni tak szybko, że szok :) a co do mojego samopoczucia..przechodzę łagodnie :D mdłości mam tak zazwyczaj co drugi dzien pod wieczór no i jak poczuję fajke albo alkohol, schudłam 3kg :P brzusia póki co nie widać bo miałam swój przed ciążą więc troche minie czasu za nim się zaokrągli :P a i jeszcze strasznie mnie piersi bolą nawet stanik mnie irytuje. No i ten śluz.. blehh :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam w sumie takie glupie pytanie... dlaczego mowi sie ze test jest wiargodny juz po 6 dniach, skoro tutaj wszedzie piszecie ze tylko w dniu spodziewanej @. chwyt marketingowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hotorcold dobrze ze nei jest tak zle bo moja bratowa jak byla w ciazy to wszystkie zapachy ja denerwowaly w szczegolnosci wedlin i miesa nawet gotowanych ziemniakow ;) a co do wakacji to bylo ok tylko pogoda w ogole nei dopisywala :( nightmare20 tez mam nadzieje ze nie przyjdzie no ale zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little d. oczywiście, że chwyt :) ja robiłam test do 5 tyg i nic nie wykazywało, dopiero w 6 tyg pokazało 2 kreseczki :) moja przyjaciółka miała tak samo :)także nie warto się tym sugerować. Ostatnio przeczytałam, że istnieje test za 50zł, który pokazuje nie tylko ciążę ale także który to tydzień i wagę dziecka! No bez jaj.. jak on może z moczu pokazac wagę dziecka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z hotorcold ! To tylko chwyt reklamowy ! to troche chore jesli wykazuje 6 dniowa ciaze przeciez hcg jest w lozysku ktore jest w 4 czy 5 tyg ciazy dopeiro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×