Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Ja mam o tyle dobrze, że mam tam baaaardzo dobra koleżankę (wyjechała tam z mężem) Więc teoretycznie wystarczy wolne, bilety na samolot i jakies kieszonkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wizualnie jestem skrzyzowaniem mulatki z chinka - ciemna karnacja, ciemne wlosy, czarne oczy, tyle ze skosne ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ludzi denerwuja moje oczy, bo nie widc ponoc kiedy klamie - teczowki mam jak zrenice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheeh to + dla Ciebie :D dobra ja uciekam dziewczynki. Miłego dzionka życzę i wieczoru pełnego wrazen :D ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jest mieszanka brazylia, niemcy, zachaczając o francję i dopiero po I wojnie światowej polska (strona taty), a mama czysta polka sięgając po pra pra dziadów (chociaż część rodziny wyjechała do usa i tam już 3 pokolenie żyje, dodam że dziwnie być ciocią dla starszych ode mnie). tak wogóle to krąży u nas w rodzinie opowieść o tym, że siostrę prababki z brazyli goryle porwały i potem nigdy już jej nie widzieli. ja mam brąz włosy, jasną gładką cerę i JASNE niebieskie oczy... tak niebieskie w słońcu aż strach. a w mróz czysto jasne szare (jak mój tata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny... jak wam wieczór mija? Mnie dziś głowa boli, znowu mam katar i kaszel... obawiam się, że nie doleczyłam się ostatnim razem albo byłam zbyt osłabiona i zbyt zaganiana po chorobie i znowu coś się uczepiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca ja wlasnie zjadlam kolacyjke i ogladam tv.. mnie tez cos gardelko pobolewa wiec nie jestes sama w ogole zauwazylam dzis ze w piersi ;ewej cos mnie kuło tak na sekunde i przestalo malo tego kolo sutka zrobila mi sie taka mala czerwona plamka nei wiem czy to rozstep czy co.. od rana sie powiekszylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sprzatam i prasuje - jutro wraca moj Luby ;] akurat na dni plodne wiec go bedzie trzeba zmolestowac. niestety do tego duzo stresow w pracy i dodatkowo musze ja brac do domu :( w weekend mama ma 60 urodziny - nadal nie mam prezentu. macie jakis pomysl? zeby to bylo takie symboliczne i zeby pamietala, ze to bylo na 60 urodziny. chcialam wygrawerowac cos na bizuterii, ale mama ma niepowtarzalny gust i nie wybiore jej nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little ja swojej mamie na 60-tkę kupiłam przepiękny bukiet kwiatów (bardzo ją ucieszył) i biżuterię (łańcuszek i perła zawieszka) No ale jak piszesz, że z tym 2-gim ciężko to może np. zrób dla mamy album (wklejany) z fajnymi dopiskami ze zdjęciami od malucha (jej) do teraz i dopisz na końcu ciąg dalszy nastąpi... (no coż jestem sentymentalna) Na 60-tke dobre było by coś co mogłaby zatrzymać... więc odpadają rzeczy typu perfumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia pomysl z albumem swietny, ale juz nie zdarze ;/ poza tym to ona ma wszystkie zdjecia. mam zrobila mnie i siostrze na dzien dziecka taki album ze zdjeciami od urodzenia do teraz ;] ja mialam pzez pierwszy rok zdjecie co miesiac z namalowana obok cyferka ile mam m-cy - uocze to bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami moze cos z grawerem albo zestaw recznikow z haftem jerst mnostwo roznych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny skoro juz tak piszemy ze soba i sie zwierzamy badz co badz sobie to moze powiedzcie mi jak lubicie byc traktowane w lozku ? bo ja z moim mam problem takiego typu ze nie jest zbytnio romantyczny... rozmawialam zn im na ten temat no ale coz.. tak samo orgazm pochwowy mialam kilka razy nie wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetko, a może któregoś razu go zaskoczysz? U mnie to działa na romantyzm w łóżku. tzn. on przychodzi i nieczego się nie spodziewa... zapalone już świece i ja w czymś zwiewnym... Zawsze czuły wtedy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak rzuce się na niego i ugryzę to wiadomo, że będzie trochę bardziej agresywnie :P Wyczuwa klimat... i taki wtedy jest seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na ostro to ja wiem co zrobic zeby bylo :D wiesz o czym mowie :) tylko brakuje mi jego bliskosci czulosci czasem jest mi smutno i to bardzo przychodze jestem zmeczona on pracuje do 23 wiec przaychodzi idzie spac... taka monotonia.. chociaz ostatnio z nim rozmawialam i okazuje mi bardziej milosc.. a zeby nie bylo nudno w lozku to postanowilismy kupic wibrator analny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novynetko my się bawimy bez akcesoriów no chyba, że jakieś truskawki czy olejek do masażu :) Najbardziej lubię jak mnie drapie po karku... wariacja :) W każdy związek wkrada się czasem monotonia... my akurat odkrylismy na nowo siebie... teraz jest na wyjeździe ale cały czas flirtujemy przez sms. To miłe... po tylu latach poczuć się jak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfonia tez uwielbiam ten dreszczyk ktory czuje przy dotyku karku mmmmm uwielbiam wrecz ! my tez smsujemy zesoba caly czas ale wiadomo nieraz nie ma na to czasu chociaz ja mu pisze czasem sprosne sms ;) a poki co musze uciekac sie wykapac ;) papa bede jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×