Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tara28

z usmiechem po dzidziusia!!!! zapraszam wsystkie kobietki ,!!!

Polecane posty

Little d. chetnie bym skorzystala, ale odleglosc ...:P Ale jakbym byla w Pl to na pewno. A ja wczoraj tez poszalam i kupilam na gruponie sesje 6 depilacji laserowych na cale nogi - za ....ok. 500 zl !!!! Szok cenowy. W Polsce za jedna sesje mi powiedzieli 800 zeta. Wreszcie bede miec spokoj z depilacja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucichlyscie ostatnio - co sie dzieje?? u mnie bez nowosci, skonczylam antybiotyki w koncu i wracam do zywych. jestem pewna, ze nie zaciazylam w tym cyklu wiec juz nawet o tym nie mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little wszystko się okaże:) ja nie pisze bo nie wiem co:( ale czytam was cały czas. u mnie 28dc i nic po za tym wkurza mnie tylko to, że mam tam wilgotno i ciagle latam do kibla sprawdzać czy przypadkeim juz nie dotałam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaa27
dziewczyny a ja z takim pytaniem. Czy któaś z Was miala problemy w przeszlosci z nerkami?? Ja mialam operację wodonercza 9 miesięcy temu. I teraz chce starac sie o dzidzie, mam byc pod stała opieką urologa ale jak to wygląda w praktyce? Któras byla w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaaaa27
założyłam, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, spać nie mogę więc sobie popiszę do was chociaż pewnie już śpicie... w głowie mam milion myśli. Smutno mi bez ukochanego tym bardziej, że w tym tyg nie mieliśmy za bardzo czasu na rozmowy telefoniczne. Wogóle dziś jakoś wszystko wydaje mi się "do dupy" Mam pytanie do dziewczyn które brały/biorą duphaston. Macie po nim jakieś objawy? Moje ala ciążowe (chociaż załapalismy się tylko na koniec płodnych...jak to sie "po" okazało... ale coż wątpię :( ) Ciągle mam wilgotno, nadal jestem rozpulchniona i wyczuwam szyjke choć nie wiem czy zamknięta/otwarta... Planowana @ na 1-go licząc 30 dni, ale nie wiem jak w praniu wyjdzie. Little jaki prezent dałaś mamie? Truskava co zaplanowałaś dla ukochanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) a ściągam pomysł od Was zrobie sobie fajną sejse:P co do objawów po duphastonie nie mam pojęcia, moze w necie poszukaj? a u mnie 29dc i nadal nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nei dalam mamie, zapowiedzialm, ze razem pojdziemy do jubilera i cos sobie wybierze. ja dyphaston bralam daaawno, ale po nim nie mialam kompletnie zadnyc objawow, moglam lykac jak witamine c. ja od wczoraj mam mega mokro, a to 19 dc, wiec uz sama nie wiem - przesunely mi sie dni plodne czy co? dzis moj luby wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu się z łóżka wygrzebałam...dziś ostatnia tabletka duphastonu. Boli mnie prawy jajnik albo co inne, sama już nie wiem. Narazie się nie dobudziłam. Skad u mnie ten "dół" wczoraj i dziś? Nie wiem... Tak , tak dziewczeta działajcie z foto... Może nawet wsspólna sesja... Ciekawe czy Mój da się na taką zaciągnąć jak wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sesje u mnie w miescie sa dosc drogie - za kilka zdjec u projesjonalisty od 2tys w gore. takze ja poczekam do sesji slubnej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz jakąś znajomą/znajomego który poświęci Ci trochę czasu i umie zrobić świetne fotki ??? Nie chwaląc się ja robię fajne amatorskie zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolpracowalam kiedys z agencjami fotograficznymi i czegos takiego nie praktykowali. zrobienie 1-3 zdjec to nie jest latwizna, bo oni i tak musza zrobic ich wiecej a potem wybierasz i je obrabiaja jeszcze. cena niewspolmierna do ilosci. chyba ze idziesz do zwyklego fotografa, ktory robi jakies beznadziejne zdjecia na chamskich sztucznych tlach - to wtedy owszem jest taniej, ale ja takich tandetnych zdjec nie znosze. takie zdjecia lubie http://eternitygroup.pl/701/ a rzeczywiscie znalezc dobrego amatora z dobra lustrzanka i bedziej to najlepsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos ma wyorbaznię i umie zrobic dobre foto to napewno fajnie to wyjdzie. Można wszędzie fajna fotke zrobic ale trzaba mieć wizję, umieć ustawic itp. Ja jak jestem na spacerze czy gdziekolwiek indziej zawsze mam mysli typu...o tu fajne zdjęcie mozna zrobic. Mój Kochany mam nie czasem dość. Minus tego taki, że tylko ja zdjęć nie mam :( Mam fioła na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jak wam weekend mija? Ja się obijałam cały weekend. Jutro do pracy na rano (jak ja wstanę, heh) ale plus popołudnia wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane !! przepraszma ze mnie tak dlugo nie bylo ale nie mam internetu teraz jestem u mamy ;-) generalnie dostalam @ ... :( a jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie panie ja uciekam bo widze ze nikogo nie ma.. jak znajde czas to przyjde poklikac z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... jest tu ktoś? Ja ogólnie mam mokro, pobolewa mnie jajanik (chyba on) najgorzej jest na noc. Więc nie wiem czy testować czy olać to, czy iść do lekarza czy to tylko duphaston figle płata. Tempke mam cały czas,,, ale to też może przez to, że teraz pracuję i brałam dupka... Do @ jeszcze trochę (powinna byc w tym tyg) o ile wiem kiedy ma być, bo przy dupku nie wiem jak wyjdzie. Mam wielką chcęć na pizzę i chyba sobie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symfoniaserca nie rób mi smaka :P Moze poczekaj z testowaniem...Zobaczymy pare dni wytrzymasz ... Mnie tez boli jajnik nie wiem czemu bo owulke juz dawno miałam i kochaliśmy się z M wiec może może:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×