Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyra78

novoslim- ktos stosowal??

Polecane posty

Gość Dorka (
Novoslim pomógł mi zrzucic 14 kg! nic dodać nic ująć Najskuteczniejszy środek jaki wypróbowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj, naiwne dziewczeta
jak czytam ze schudlam po tym specyfiku ALE do tego dieta i cwiczenia to smiac mi sie chce, przeciez wystarczy sama dieta i ruch i sie chudnie, bez zadnych suplementow za ciezka kase. cudem by bylo jakby kazdy bez zadnego wysilku po nich chudl a tak to zadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubia68
Nabijanie w butelkę. Chciałam przed wakacjami zrzucić marne 5 kg. Nigdy nie byłam gruba. Przed kuracją ważyłam 55 kg przy 163 cm. Po pozytywnych komentarzach skusiłam się i ja na novoslim. Przyjmuję od miesiąca, do tego 3 razy w tygodniu aerobik i dieta MŻ. Poza tym do niezbędnego minimum ograniczyłam węglowodany. Efekt jest taki, że ważę już prawie 60 kg. Miałam do zrzucenia 5 kg. teraz mam już 10kg. Uważam, że to jedna wielka ściema, ale jako królik doświadczalny dotrwam do końca kuracji (3 miesiące). Jeśli nie zapomnę to za miesiąc powiadomię o dalszych "efektach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuuula
Wielka bzdura,tez kupilam po przeczytaniu pozytywnych opinii i nic mi waga nie schodzi.Cwicze regularnie,zero weglowodanow,slodyczy i 2 litry wody dziennie i przez to moze zgubilam jakies 3 kg,tabletki uwazam za lipne a stosuje je juz miesiac.Mysle ze te pozytywne opinie to kryptoreklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NovoslimAddict
Ja też zjadłem novoslim! Po łyknięciu 10 tabsów na raz najpierw zaczęło mną miotać jak Asterixem po wypiciu napoju Panoramixa, a potem wystrzeliło na orbitę z azymutem na Zanzibar. Moje zęby zaczęły świecić jak małe latarki LED-owe z diodami CREE XM-U zasilanych 10 akumulatorkami 18650, oczy zabłysnęły blaskiem niebieskim jak promieniowanie Czerenkowa w wodzie reaktora nr 3 w Fukushimie Dai-chi. Skóra stała się gładka jak powierzchnia gwiazdy neutronowej a brzuch zrzuciłem po 2 minutach od startu, spłonął w atmosferze gdzieś nad Serbią. Lecąc tak , niestety, przywaliłem w satelitę "sdiełano w SSSR" i zmieniłem jego orbitę tak, że przywalił w jakiegoś amerykańskiego komunikacyjnego. Szykowała się już nuklearna wojna, na szczęście wyjąłem moduł terahercowy ze szczątków amerykańskiego satelity i używając swojego niesamowicie wklęsłego po Novoslimie brzucha jako anteny parabolicznej (co było możliwe dzięki cudownej gładkości mojej skóry i jej nieskazitelnego blasku którego nawet 2 teraherce nie mogły naruszyć i odbijały się bezsilnie) połączyłem się z prezydentem USA i przekazałem mu słowa przeprosin. Z prezydentem Federacji Rosyjskiej było trudniej, ale kiedy pokazałem mu moje jaśniejące szybszym od światła blaskiem oczy i obiecałem że pomogę mu zdobyć takie same, dał się przekonać. Leciałbym tak długo jeszcze, ale przypomniałem sobie, że zostawiłem opakowanie z Novoslimem w domu; bojąc się że ktoś ukradnie mi mój skarb użyłem swoich zdolności do zmiany metabolizmu i przeprowadziłem w nosie zimną fuzję, wystrzeliwując strumień cząsteczek deuteru i pozytonów. Mój przyspieszony pod działaniem Novoslimu mózg obliczył błyskawicznie odpowiednią delta v. Wszedłem precyzyjnie w atmosferę i choć z zewnątrz płonąłem jak meteor, moja idealnie elastyczna i sprężysta skóra (kolejny skutek działania Novoslimu) idealnie osłoniła ciało przed wysoką temperaturą. Wpadłem do domu i zdążyłem złapać opakowanie tuż przed wtargnięciem do mieszkania brygady 200 amerykańskich agentów usiłujących zdobyć ów cudowny preparat... Zajęli mi całe 10 sekund, ale dzięki błyskawicznemu refleksowi i niebieskich Novoslimowych laserom w oczach nie sprawili mi kłopotu. Zadowolony schowałem mój skarb tam, gdzie tylko ja będę mógł znaleźć tabletki. Co prawda przypałętało mi się jeszcze później dwóch kurdupli i mówili że trzeba to wrzucić do jakiegoś wulkanu, ale jak im zasunąłem kopa to dolecieli do samego środka Ziemi. Polecam Novoslim. To zaiste cudowny preparat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek2203
hej. ja dzisiaj zaczynam :) 9 miesiecy temu urodzilam synka - w ciazy przytylam 10kg i po porodzie od razu wrocilam do wczesniejszej wagi (58kg) ale obecnie od 2 miesiecy zaczelam tyc i waze 63 kg - chce zejsc do wagi 55 kg :) mam nadzie3je ze przez 3 miesiace sie uda - bede pisac czy tabletki dzialaja. ale nie tylko je bede stosowac- dwa razy dziennie cwiczenia (brzuszki, skakanka itd ) i postaram sie nie jesc kolacji - mam nadzieje ze efekt bedzie :))) bede dawac znac - trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkiss
zacytuję "brałam novoslim i przytyłam" To tak jak podlewałam kwiatya ale uschły. Aż szkoda czasu na czytanie takich bzdur. Miałam znajomą , która się odchudzała a w weekedndy grill, piwko itp. Kilogramy przyrastały a ona się dziwiała , co się dzieje. Dziewczyny jak chcecie się porzędnie odchudzić to nalezy połączyć trzy czynniki: dieta + ćwiczenia + mocny spalacz tłuszczu. Od kiedy zastoswoałam ten przepis to mam efekty. Dieta 1200 kcal, codziennie 30 minut intensywnego marszu oraz Novoslim dały w sumie 16 kg po kuracji (luty-kwiecień). Zamierzam to powtórzyć jesienią. ps. dla tych co nie umieją czytać ze zrozumieniem: novoslim to środek WSPOMAGAJĄCY odchudzanie a nie cudowna tabletka, dzięki której możesz "żreć" golonkę, boczek itp i chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkiss
zacytuję "brałam novoslim i przytyłam" To tak jak podlewałam kwiatya ale uschły. Aż szkoda czasu na czytanie takich bzdur. Miałam znajomą , która się odchudzała a w weekedndy grill, piwko itp. Kilogramy przyrastały a ona się dziwiała , co się dzieje. Dziewczyny jak chcecie się porzędnie odchudzić to nalezy połączyć trzy czynniki: dieta + ćwiczenia + mocny spalacz tłuszczu. Od kiedy zastoswoałam ten przepis to mam efekty. Dieta 1200 kcal, codziennie 30 minut intensywnego marszu oraz Novoslim dały w sumie 16 kg po kuracji (luty-kwiecień). Zamierzam to powtórzyć jesienią. ps. dla tych co nie umieją czytać ze zrozumieniem: novoslim to środek WSPOMAGAJĄCY odchudzanie a nie cudowna tabletka, dzięki której możesz "żreć" golonkę, boczek itp i chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissrer
zacytuję "brałam novoslim i przytyłam" To tak jak podlewałam kwiatya ale uschły. Aż szkoda czasu na czytanie takich bzdur. Miałam znajomą , która się odchudzała a w weekedndy grill, piwko itp. Kilogramy przyrastały a ona się dziwiała , co się dzieje. Dziewczyny jak chcecie się porzędnie odchudzić to nalezy połączyć trzy czynniki: dieta + ćwiczenia + mocny spalacz tłuszczu. Od kiedy zastoswoałam ten przepis to mam efekty. Dieta 1200 kcal, codziennie 30 minut intensywnego marszu oraz Novoslim dały w sumie 16 kg po kuracji (luty-kwiecień). Zamierzam to powtórzyć jesienią. ps. dla tych co nie umieją czytać ze zrozumieniem: novoslim to środek WSPOMAGAJĄCY odchudzanie a nie cudowna tabletka, dzięki której możesz "żreć" golonkę, boczek itp i chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mm32.
masz rację, jak się chce odchudzić to wymaga to odrobiny poświęcenia. nie można tylko liczyć na cud, ale wymaga to pracy nad sobą. przed odchudzaniem spisałam swoje cele na kartce i w chwilach kryzysu przypominałam sobie co chciałam osiągnąć dzięki zrzuceniu kilogramów. to naprawde pomagało. podobnie na lodówce- wisiała kartka z ostrzeżeniem przez podjadaniem , szczególnie wieczorem lub nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja68
Witajcie.Właśnie dzisiaj mam dostać Novoslim.Nie wiem,czy schudnę.Spróbuję.Muszę zgubić 10 kg.Ważę 72 kg,mam 170 cm,44 lata.Mam nadzieję, że dwa miesiące i już będzie....Ale czy muszę ćwiczyć?Jak ja tego nie cierpię....wolę nie jesć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardaska
Bądź wytrwała i uwierz w siebie, a sukces murowany. Ja już mam to za sobą, ale cały czas uwazam, by nie przegiąć z nadmiarem jedzenia. Nie po to całą wiosnę stosowałam novoslim i dietę, by teraz zaprzepaścić to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja68
Jestem raczej sceptycznie nastawiona do takich specyfików.Ale niech tam,raz jeden,jedyny spróbuję.A powiedz mi,czy stosowałaś jakąś szczególną dietę?Czy po prostu MŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliena74
Jak chcesz dietę do novoslim, to pobierz ją ze strony producenta www.novopharma.pl Masz tam kilka diet o róznej kalorycznosci do wyboru. Ja stosowałam dietę 1200 kalorii i po trzech miesiącach zrzuciłam około 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to pic na wode a polowa z was co jest nie zalogowana(ma pomaranczowy nick)to sa osoby oplacane przez ta firme by reklamowac,kochane jak robicie diete 1200 czy inna i do tego cwiczycie normalne ze chudniecie,to tylko wasza zasluga a nie jakis tabletek:)...i nie dieta jest podstawa a zmiana nawykow zywieniowych tylko tak niema efektu jo-jo... pozdrawiam i zycze sukcesow w osiagnieciu celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 3 lata temu dalam rade schudnac pozniej po zostawieniu pracy i przyjeciu zlych nawykow zywieniowych oraz problemie z kregoslupem niestety 10 kg przez ostatni rok mi przybylo ale juz sie ogarnelam cwicze po 60 minut dziennie od 3 tygodni(po 2 cm w "obwodach"mam teraz" mniej chodz waga stoi -ale to normalne jak ktos zaczyna intensywnie cwiczyc)no i wrocilam do zdrowych nawykow zywieniowych,i wiem ze za 3 miesiace bedzie 10 kg mniej,za 5 miesiecy15 kg mniej,chudnie sie wolno ale waga sie potem utrzymuje i to nie niszczy organizmu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goja68
Wiesz,ja nie jestem żadnym reklamodawcą!Po prostu szukałam info o Novoslimie.Znalazłam to forum .....I po 7 dniach stosowania (łykania tabletek) zauważam pewne zmiany in plus.Nie wiem dlaczego,ale nigdy nie umiałam pić litrów wody,teraz piję,jakoś samoistnie sięgam po butelkę.Nie mam ochoty na słodkości,być może to skutek zawartego chromu w tabletkach.Cena Nosolimu jest przyzwoita,bo kupując podobne tabletki z każdym produktem wyjdzie jeszcze drożej.Po prostu próbuję specyfik,może będzie tak jak sobie zaplanowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek2203
ja tez nie wiem czy te tableti dzialaja...moze nie... pisalam tu bo znalazlam informacje i chcialam sie z wami podzielic moimi spostrzezeniami. stosuje tabletki prawie 2 tyg- no i cwicze ale glownie brzuszki bo na reszte w tych upalach nie mam sily :) co do wagi to ja nie zauwazylam zebym schudla ale moja waga wskazala 2 kg mniej. zobaczymy jak bdzie dalej. te tabletki traktuje jako wspomagacz , a moze bardziej taki srodek motywacyjny :D biore 2 tabletki dziennie i wiem ze je zazywam i chce schudnac a przez to mniej jem i czesciej mysle wlasnie o tym co jem ...zobaczymy. trzymam kciuki za pozostale ktore stosuja ten specyfik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja nienapisalam ze kazda pod "pomaranczowym nickiem"a ze polowa z tych ludzi...poprostu to co jest istotne nie sugerowac sie wieloma wypowiedziami na forum o tabletkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka92
Cześć Ja mogę Wam polecić bardzo fajny portal gdzie na 100% otrzymacie pomoc w ODCHUDZANIU + dostaniecie fajny prezent dla każdego za zapisanie się na liście. Na portalu znajduje się mnóstwo przepisów, porad prowadzi go kilka osób, które specjalizują się w zdrowym odżywianiu, dietach, sporcie itp. http://sukcesosobisty.pl/ Trzymam kciuki za Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margobb
Witam właśnie sobie zamówiłam 3 opakowania ale podzielimy się ja moja mama i moja siostra zobaczymy czy działa, opowiem jak będę już widziała jakieś efekty lub ich brak czyli gdzieś za 2 tygodnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
dziewczyny ktore braly novoslim, nie bilo wam mocniej serce po nim? widze ze zawiera guarane i yerba mate. Ja nie pije kawy bo nie lubie, wiec sie obawiam ze bedzie jak po asystor slim ze walilo mi serce dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susa &89
Jestem " niskociśnieniowcem" a mimo tego po tabletkach nie czułam się źle. Byłam lekko pobudzona ale to pozwalało mi na ćwiczenia i ogólne funkcjonowanie. Oprócz skuteczności jestem wdzięczna Novoslimowi m.in za to że nie wpływał w żaden sposób negatywny na moje samopoczucie Tabletki dobre i w korzystnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, ja właśnie też zastanawiam się czy kupić sobie ten specyfik czy nie. Dodam, że nie szukam cudownego środka odchudzającego jedynie wspomagacza metabolizmu, bo po urodzeniu dziecka jakoś nie mogę wrócić do starej wagi. Oczywiście wiem dlaczego :-) przez siebie samą :-) Prawda jest taka że metabolizm mi się zmienił i to o 180 stopni więc jeśli ten środek by mi w tym pomógł to byłoby super. Mam 31 lat, 3-letnią córcię, 175 cm wzrostu i jakieś 76 kg...a zawsze ważyłam 65 kg :-/ więc ciężko mi znieść te "dodatkowe" kilogramy. Czy te z was, które stosują ten suplement czuje, że zmienia metabolizm? Czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma cudów
Tabletki na pewno nie zmienią twojego metabolizmu Na jego pracę może mieć wpływ jedynie zmiana nawyków żywieniowych i totalna reorganizacja diety , tabletki jedynie mogą pomóc ci zrzucić trochę Mnie się udało właśnie z Novoslimem ale dużą część zawdzięczam sobie sobie i tylko sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margobb
Pisałam jakiś czas temu, że sobie zamówiłam. Więc biorę od poniedziałku. Nie jem słodyczy, od pon. do środy codziennie ponad godzinne ćwiczenia. Dodatkowo moje kalorie nie przekraczają 1200 kcal i powiem tak nie widzę żadnych rewelacyjnych rezultatów. Nic się nie dzieje. Może jeszcze za wcześnie, ale na ten moment jestem zawiedziona. Siostra i Mama też nie zauważyły nic specjalnego. Spadek wagi taki jak bez tabletek przy diecie i ćwiczeniach. Może jestem trochę mniej głodna, ale i tak jem dodatkowo chrom, także zobaczymy. Będę jadła przez miesiąc i wtedy ocenię. Myślę że miesiąc czasu wystarczy żeby stwierdzić czy coś działa czy nie. Jeśli moja waga spadnie poniżej utrzymującej się od jakiego czasu mojej wagi tzw. "blokady" tzn. że waga poniżej 64 kg nie spadła mi od pół roku. Na dzień dzisiejszy nie polecam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubia68
Już się na tym forum wypowiadałam miesiąc temu. Od dwóch miesięcy stosuję Novoslim, a efekt jest taki, że w zasadzie żaden. Schudłam 2 kg (teraz 57kg), ale nie sądzę żeby to było spowodowane tabletkami. Po prostu dwa razy dziennie intensywnie ćwiczę i 3 razy w tygodniu chodzę na wibra aktiv oraz pilnuję diety (zero węglowodanów). Do połowy sierpnia muszę pozbyć się brzuszka. Na razie platforma wibracyjna pomogła pozbyć się celulitu. Też dobrze. Wniosek - nie ma cudownych tabletek czy mikstur, każdy zgubiony kilogram należy okupić wysiłkiem i potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROKSa Kr
Zamówiłam miesiąc temu w związku z nadchodzącymi wakacjami. Schudłam już 3,5 kg trudno powiedzieć czego to efekt bo też ćwiczę ale średnio intensywnie :D Tabletki hamują mój wilczy głód i to mnie cieszy W skali od 1 do 10 dałabym 8 bo nie wiem co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4646
Nie stosowałam Novoslimu, ale w tak zaawansowanym wieku trwale schudłam 21 kg. Trwało to niecałe 2 lata, więc średnio 1kg na miesiąc. Najważniejsze jest dla mnie to, że nie wróciłam do poprzedniej wagi. Dietę stosuję nadal, niestety już nie chudnę. Jest bardzo prosta - niestety dosyć droga - cena Novoslimu to pikuś. Rano do południa jem tylko owoce (tak do 14.oo), potem tylko warzywa, wieczorem, jak bardzo jestem głodna ryby lub owoce morza. Owoce i warzywa bez ograniczeń - im słodsze owoce tym lepiej, banany ze skórką w brązowe kropki są dopiero właściwe, brzoskwinie gdy mechata skórka sama odchodzi, winogrona, ananasy, mango itp. Na imprezach rodzinnych raczej zjadam dekoracje niż dania zasadnicze. Wiem jedno: ważyć mniej bezcenne, gdy się startowało ze 105 kg, i drugie, żeby utrzymać wagę - dieta trwa całe życie. I podstawa ODTRUĆ ORGANIZM. Może być dieta lemoniadowa, ale jako oczyszczająca, a nie odchudzająca. Albo któryś z preparatów, lub zwykła woda czy naturalnie wyciskane soki owocowe. A woda powinna być w temperaturze pokojowej i nie mniej niż 3-4 litry dziennie. Wypijania takiej ilości wody też trzeba się nauczyć. Ja rano zaraz po przebudzeniu wypijam 1 - 1,5 litra. Woda to w ogóle podstawa wszystkiego!!!! Do tych mądrości doszłam sama po przetestowaniu różnych diet, spotkań z dietetykami (tylko kasy mniej i te głupie np. 18 gramów grahama) i preparatów. Preparaty działają na głowę, czasem przyspieszają metabolizm, czasem dają efekt jo-jo. Ten skład Novoslimu jest naprawdę godny uwagi, lepsze efekty dałby pewnie gdyby był płynnym preparatem. Dziewczyny powodzenia w odchudzaniu. Możliwe, że kupię tabletki, żeby moja waga ponownie ruszyła. Gdy się zdecyduję, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×