Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Moje Panie,wytańczyłam się,naśmiałam i teraz lecę do mojego ślubnego.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Druga połowa mojego globusa mówi,że chętnie za uczestniczy w balandze pod warunkiem , że to NIBY JA:D:D wrócę pilnować kota. ŁOT bestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odpoczywaj DORCIA Coraz ciaśniej w ogrodzie , listonosz się nie mieści z listami. Jednego chyba nie doręczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mój Globus bierze wszystkie Panie w kółeczko i tańczą wszyscy walca wiedeńskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula - pij więcej , ale się naśmiałam z zorby, ta la la lta la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiadomo jak walc wiedeński .....to zawrót głowy, do tego piwko , drinki jest cudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! powiadasz ...czym chata bogata !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pod gruszą tańczą walca nasze Strachy na wróble.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Ukłony w twoją stronę, przygotowałaś wspaniały wieczór, Twój Dziki Ogród niech żyje wiecznie. Po takim jedzeniu i piciu lecę napić się Aktivi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DOBREJ NOCY JA ŚPIĘ W PAPROCIACH❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANULKO! BARDZO DZIĘKUJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny,było odlotowo. 123 idzie ku dobremu.Trochę potrwa ale zobaczysz wszystko będzie dobrze. Mario,głowa do góry.Wiem,że dużo złego dostałaś od życia ale to wszystko przeminie i słoneczko zaświeci dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z samego ranka świeci słoneczko i pewnie be ciepełko. Ja jak zwykle zaczynam szykować się pomału do pracy - o matko - czyli dzień jak co dzien. Jutro będe miała pierwszą jazde samochodem - mimo że się zarzekałam ,że nigdy nie wsiąde za kierownice - siadam. Muszę być troche samodzielna - bo ciągle prosić ... już mi się nie chce. Nigdy nie odmawia ,ale..... 1 2 3 - pozdrawiam i życze dobrych wieści - napewno będą. Na razie znikam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 DALIDA Brawo !! siadaj za kierownicę ,kiedyś trzeba. Trzymam kciuki będzie OK. Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie inny ...bo za kierownicą:) Pozostałym Babkom miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ja tu pocichutku się zakradam coby uprzątnąć w ogródku , Globusa wypatruję w paprociach, ana już w wagoniku.Dzień dobry dziewczynki.Jak tam ,główki Wam nie bolą? No, że też mnie musiał sen zmorzyć tak wcześnie.Pan Globus nawet pląsał .Następnym razem nie prześpię takiej imprezki.Pozdrawiam wszystkie panie.Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolida , brawo.Dasz radę , mój też niby nie odmawiał, ale czasami czułam się jak niepełno sprawna.Prawko zrobiłam jakieś 7 lat temu.Jeżdżę , uwielbiam to.M kupił mi fajny samochodzik,jak mi to usprawnia życie.A bać się nie ma czego.Ja to rowerem boję się bardziej jeżdzić niż autem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! A tak wczoraj czekałyśmy na Ciebie i Marylkę. Tylko przez chwilę dane nam było poplotkować w paprociach:D A co tam ..lato przed nami , za zgodą LIVI jeszcze nie raz będzie powtórka. DALIDA już za kółkiem , sprawnie jej idzie:) 123 Napisałaś sama prawdę , ja bardzo żałuję,że nie zrobiłam prawa jazdy. Samodzielność bardzo pomaga. DOBREGO DNIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×