Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Cześć! Prawo jazdy! Teraz to takie naturalne - a ja gdzie? Kiedyś chciałam robic - nic z tego,nerwicę miałam tak silną,że facio uczący moich chopów - odradził mi. Zal mi tylko - moja C.zrobiła prawko przed swoją maturą i niestety nie jezdzi. Błędem było chyba to,że od razu nie zaczęła samodzielnie jezdzić po zdaniu egzaminu. W pracy wyzywa się za to jeden bęcwał - jej szef - nerwy jej nie pozwalają,tym bardziej,że teraz taki ruch na drogach. Ech..i bez tego można zyć - tłumaczę jej,jak to dla niej stres - to odpuścić i tyle. Dalida - powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! 1 2 3 może już w szpitalu jest? Pomyślności dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bez wyjatku,ominela mnie niezla imprezka, a ja wczoraj w nicosc przepadlam w nocy lekki bol gardla ,a rano temperatura 40 st caly dzien nie wiedzialam co sie ze mna dzieje,spalam ,budzilam sie dzisiaj troche le piej,ale wracam o lozka ,milego dnia Anulka dziek za klipy,mialam szczescie w zyciu pare tych obrazow w realu zobaczyc ,wiec dla mnie byla to podroz sentymentalna ,no i ta muzyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
JESZCZEJEDNAZNIEMIC ANULKABLĄDYNKA Wracaj szybko do zdrowia , angina potrafi podnieść temperaturę do 40st. Leżenie w łóżku konieczne. Lato przed nami , jeszcze nie raz powtórzymy babskie wieczorne spotkanie.Trzymaj się. Życzymy zdrowia. 1 2 3. A może już Syn jest w domu??? Wszyscy poczujecie ulgę. Życzę serdecznie tego. A teraz uwaga !!! Jutro rano proszę wszystkie Panie o gotowość do wyjazdu. Zabieram Was do Daglezjowego Dworu na lody kawę no i może jeszcze coś. Ja Globus troszkę odreagowałam ....kukła jest pod ręką:) Za namową , to jasne czyją ,zaniosłam do uszycia jakiś ciuch... dzisiaj poszłam po odbiór!! Nie zrobiony. Nie szyję już od lat niepamiętnych. Między innymi dlatego,że PRAWIE NIGDY na czas nie było zrobione. Tym sposobem zebrało się na burzę:D ale przechodzi bokiem. Do zobaczenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) Ominęło mnie impreza , fajnie się bawiłyście.Muzyki posłucham dzisiaj. 123 cieszę się , że już jesteście w domu- teraz będzie tylko lepiej. Mój s. ogolił się na łyso a juz miał takie ładne włosy.Zrobił to znowu w formie buntu wie , że nie lubię takich. Nie będę reagowała. Wczoraj oglądałam ' ojca Mateusza " to taki lekki film. Potem była straszna burza, wyłączyłam wszystko z prądu , do tego ulewa.Moja piesa tak się bała , że nawet do łazienki chciała wejśc ze mną. Rano zaliczyłam lekcje włoskiego- teraz kończę obiad. Na razie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Z radością witam Was w domu. Co znaczy nie mieć gipsu! Z dnia na dzień będzie tylko lepiej👄 MARYLKO! Tak właśnie trzeba , nie reaguj. DALIDA napisała,że jeszcze troszkę czasu i Syn będzie Cię prosił o radę. I tak będzie. Burza u Ciebie , zgodnie z prognozami. Dzisiejsza gorączka pewnie też coś zwiastuje. Usiadłam do kompa , ponieważ dzwonił Wnuk....... cześć babcia, zaliczyłem na 95% ,wracam do domu. Proszę nie traktujcie tego jako moje bałwochwalstwo , ale trudno radość dusić w sobie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi , choć to jeszcze nie koniec egzaminów. Zabieram się za prasowanie ....co tam :D we dwie:D pójdzie szybko. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo gorąco i zbiera się na deszcz. Za wiele na razie nie napadało, dalej susza, poza tym deszcz majowy ...bardzo zdrowy. JESZCZEJEDNAZNIEMIEC:) Mam nadzieję,że czujesz się lepiej. Zresztą tak być musi!:) Nazywając Cię Anulkąblondynką, napisałam z błędem,przepraszam. Pozdrawiam. 1 2 3! Jakie są dalsze zalecenie lekarzy. Po jakim czasie synek będzie mógł chociażby podeprzeć się na nodze.? Pozdrawiam. DALIDA! Jeżeli wygospodarujesz chwilkę czasu , napisz jak było za kółkiem:) LIVIA👄ANULKACZARNULKA:D👄 DORCIA👄 Prasowanie za mną ...hura ale ulga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Po wczorajszej imprezie spalam jak niemowle :D . Kochane moje czasem trzeba oderwac sie od smutkow i wybrac sie do naszej kochanej Livi do pieknego ogrodu. Mysle, ze jeszcze nie raz bedziemy sie spotykac, szkoda tylko , ze nie bylysmy w kompecie . U mnie pogoda piekna choc chwilami sie chmurzy, zapowiadaja deszcze i burze ale czy tak bedzie ? zobaczymy. 1 2 3 cieszymy sie razem z Wami, synus w domu i teraz z dnia na dzien bedzie lepiej ❤️ Globusiku :D juz lece , zostaw troche prasowania........ oj jak to to lubie :-( Grtulacje dla Wnusia . Dorcia 👄 jeszczejednazniemiec" Anulabladynka" zycze szybikego powrotu do zdrowia.❤️ Dalido dobrze, ze robisz prawko napewno bedziesz zadowolna , wsiadasz i jedziesz ja tez jestem samodzielnym kierowca :D Marylko to jest wiek u syna i napewno to kiedys zrozumie ale wiem ile musisz miec cierpliwosci . Pozdrawiam i zycze Wam milego weekendu , jutro rano wyjezdzamy i wracamy w niedziele. pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim.Globusiku gratuluję wnuka.Matura to wielkie przeżycie.Przechodziłam to ze starszym synem parę lat temu.Doskonale sobie poradził.Kończył technikum,a jego rówieśnicy o rok wcześniej.Miał żal, że oni już, on przed.Do mnie miał te pretensje,że niejako ja wysłałam go do tej szkoły.Teraz jest mi wdzięczny,ma większe doświadczenie od kumpli,a i niektórych przegonił.Zdał ładnie maturę dostał się na dzienne studia na politechnikę.Teraz kończy licencjat,w moim regionie nie ma magisterki,na tym kierunku,logistykę kończy.Jak będzie chciał dalej ,wszystko przed nim.Nowy trudny kierunek, nie ma zaplecza pedagogicznego.Poznań,lub Gdańsk.On mi mówi,że magister do niczego mu nie potrzebny.Zobaczymy.jeszczejednazniemiec zdrowia Ci życzę,pij dużo płynów.Gorączka przy anginie jest zawsze bardzo wysoka.Antybiotyk niezbędny.Otulamy Cię kołderką,i ciepłym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulaczarnula,o matko kochana jak można lubić prasować? No tak na siłę też bym mogła pomóc, ale byłabym strasznie nieszczęśliwa.Miłego wypoczynku , wracaj wypoczęta i pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Duchota,ja jakies ciepłe kluchy. Wcale nie mam ochoty na dworze posiedzieć. 123 - zobacz minę jaka wkleiła Anula - pisząc o prasowaniu. Ja sie do Was tez dołączam w tej robocie. Mój M kosi trawę -stęka,kwęka ale ciągnie. Zabieram się dzisiaj z Wami na te lody.........może nabiorę wigoru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane juz mialam nie zagladac do naszego pociagu ale wszystko na jutro przygotowane i posiedze z Wami troche :D . Livio tak, tak moja minka mowi wszystko o prasowaniu ale co sie nie robi dla przyjaciol choc powiem Ci na ucho :D dobrze , ze Globusik uporala sie sama z ta robota....... ale na lody jestem chetna :D czy dostane Globusiku lody ? U mnie tez duszno i cicho jak przed burza. Poczekam jeszcze nie podlewam moich kwiatkow moze bedzie jednak padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko - chyba pójdę trochę popodlewać. Lody dla mnie proszę trzymać w Warsie w zamrażarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to piotr:) To mój wnuk- ma 4 lata .Siedzi ze mną przy komputerze.Zjedliśmy razem kolację. Wpadnę póżniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla wszystkich Pań serdeczne pozdrowienia śle moja koleżanka"B" Troszkę się jej dostało za krawcową , ale już jest OK .Narzeka na ból nóg, posadziłam ją wygodnie i zezwoliłam:D wyciąć nogi , niech tam odpoczywa. Gadanie przed nami. Jutro wyjeżdżamy w granicach 12 tej , zabieram Was wszystkie na lody i zwiedzenie "stadniny" dzików. Już je widziałam jak były malutkie:D LIVIO! Mam do Ciebie wielką prośbę , Wszystkie mamy do Ciebie wielką prośbę ❤️ jesteś kapitalną scenarzystką. Czy zechcesz czasami przygotować scenariusz na babskie nasze wieczory?? Bardzo prosimy nie odmawiaj👄 ANULACZARNULA! Miłego i dobrego odpoczynku wracaj szczęśliwie. MARYLKO! do zobaczenia;) DORCIA! JESZCZEJEDNAZNIEMIEC ANULABLONDYNA:D Życzymy zdrowia 1 2 3! Serdecznie pozdrawiam👄 Babki kończę , nadchodzi burza , wielkie krople deszczu już bębnią o szyby. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto lubi prasowanie ? Przyznam się, że czasami leży dwa tygodnie zanim wyprasuję... Wpraszam się na lody .Lubię śmietankowo-czekoladowe. Widzę,że i Was burze nie omijają:) Miłego wieczoru❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągnę za gwizdek! Nie działa - dobrze,bo dzisiaj sobie odpoczywacie. U Was były burze - sądziłam Anula,że od Twojej strony coś zahaczy o mnie,jakiś deszczyk - ale dobrze,że podlewanie zrobiłam. Próbuję złapać jakiś nastrój - coby toto na buforze przylać - i nic z tego.Dzisiaj bydle bezpieczne ode mnie. Jak ja Was wogóle witam! To godne nagany. Sprzątaczka,jakiś wlosek na moim siedzeniu - ech..lepiej zamknę się w kibelku i zapalę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Witaj:) Tak się starałam wydmuchać wszystko w Wagoniku:) to zostało to pewnie wina naszych zwierzaków. Baraszkowały pewnie całą noc:) Na poprawę humoru wypijmy kawę:) Z dużej chmury mały deszcz, tak było wczoraj.Wyglądało groźnie. Deszczu tyle co.... kot napłakał....troszkę powiało i po burzy. Piszę się na podlewanie Dzikiego Ogrodu, musi wszystko rosnąć chwasty też!! Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powklejam trochę mądrości - NIE MOICH mężczyźni są jak telefon...........albo zajęty albo pomyłka:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu szukać sensu w czymś co jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie możesz dojść do siebie to chodź do mnie :P .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne serduszka na dzień dobry.Witaj Livio. U nas wczoraj była okropna burza.Komputery pogasiłam , nie miałam odwagi ich włączyć, tym bardziej ,że wczoraj odebrałam z naprawy komp.S.400zł kosztowało.Kartę graf. trzeba było wymienić. Całą noc lało teraz odrobinę przejaśnia się,ale i tak zapowiadają burze.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×