Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hallo dziewczyny Już jestem,już po ,wszystko dobrze i szybko poszło.Dziękuję za wsparcie dziewczynki. Teraz czekam na wynik z histopatologii,mają 2 tyg na badanie. W sobotę raniutko zamierzam wracać do domku. Pozdrawiam was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna bardzo się cieszę , że już po . Wielkie dzięki , że odezwałaś się do nas. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i do domu. Jesteś DZIELNA! Od razu lepiej kawa smakuje rano. Dobrego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ serducho moje na przywitanie. LUNA:) LUNA:) Jak się cieszę , że wszystko OK. Jednocześnie się martwię , czy już jutro możesz siadać za kierownicę. Dalej trzymam zaciśnięte kciuki i ślę pozdrowienia 👄 Po wczorajszej rozpuście:D trzeba się zebrać w garść , lekiem na takie stany jest kawa.... zapraszam wszystkie Panie. Nara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane koleżanki. Piję z Wami kawkę . Lunka , super że jesteś . Dużo zdrowia i szczęśliwego powrotu. Miłego i słonecznego dnia Wszystkim . Globusiku czy minęły już 2 tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje drogie Kobietki! Wszystkie w naszym Pociągu jesteśmy WIELKIE!! Wiemy,że jechać Pociągiem Życia nie jest łatwo. A my pobudzamy się każdego ranka ...szatanem ..... i stajemy przed nowymi wyzwaniami. Podobno ...gdzie diabeł nie może tam trzeba posłać kobietę:) Więc jesteśmy tu i tam , szczęśliwe jeżeli misja się powiedzie. Moja misja od kilku tygodni to nie łatwe rozmowy z cioteczną siostrą jej mężem i córką. W nadziei czekamy na miejsce w Instytucie Onkologi. Najspokojniej wyczekuje siostra. Codziennie rozmawiam ze szwagrem , brakuje mi słów aby mówić i podtrzymywać na duchu , a jednocześnie wszyscy musimy być świadomi zagrożenia. Przepraszam , za taką treść listu do Was . Pewnie za wcześnie piszę o smutku:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Tak dwa tygodnie już minęły. Zakradło się u nas szybkie tempo życia może dlatego jeszcze nie potrafię się cieszyć ,że plany zostały zrealizowane.U Ciebie też myślę wszystko zbliża się do końca. Jak się czuje teść , czy zdaje sobie sprawę ,że każdy kilogram ubytku na wadze to samo ZDROWIE? U mnie kolejny dzień słoneczny. Jeżeli M będzie miał jutro urlop ze znajomymi jedziemy do Warszawy. On musi być w Ambasadzie, wybierał się jak ...żółw na spacer:) W końcu decyzja zapadła, trzeba jechać , dołączamy do nich. Chłopaki będą załatwiać sprawy, a my odświeżać wspomnienia chodząc po mieście. Mamy w planie odwiedzić Łazienki. Dla wszystkich Pań miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku najgorsze w tym wszystkim jest czekanie. Bezradność człowieka i to na co nie mamy wpływu. Wyć się czasami chce. Życie na co dzień uczy nas pokory , ale też i wiary. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus :) Też chcę do Łazienek.Widziałam je mając 16 lat. Spojrzałabym na nie innym okiem :D Porób zdjęcia proszę. A smutki -nieodłączni towarzysze życia - czasami pozostaje wiara. Tylko to albo aż to... Lepiłam z dziećmi jabłka z masy solnej. Zrobiłam ciasto- chciały polizać:D Była kupa śmiechu . A jakie miny! Zrobiłam zdjęcia dla rodziców przed i po lepieniu. Za dwa dni - masa stwardnieje. Pomalujemy jabłuszka farbą. Dla maluchów wszystko jest nowe i ciekawe. Fajnie je obserwować.Potem poszliśmy nad staw karmić kaczki- pogoda świetna, kaczki gadały po swojemu ... Dzieci się śmiały. Idę kosić trawę. Był zepsuty przedłużacz. Wysłałam smsa do byłego- naprawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej! Więc JADYMY DO WARŚAWAY:) Jestem w trakcie przygotowywania. Byłam też na bazarku , posłuchałam muzyki , na tańce było chyba za wcześnie. Mój tańcownik:D poszedł do przedszkola i zostałam na lodzie:) MARYLKO! Jeszcze dziś zobowiążę koleżankę żeby zabrała aparat .Niestety jeżeli chodzi o nas nie interesujemy się zupełnie fotografiką, aparatu nie mamy i pewnie mieć nie będziemy. Ja i M zdjęć nie robimy . Choć powinno być inaczej bo dla mnie zdjęcia to sposób walki z czasem.Uchwycone w kadrze chwile , po latach przypominają o drobiazgach , o których wcale się nie pamiętało. Nie często oglądam zdjęcia , ale mam też wybrane obsadzone w ramki , zawieszone ścianie . W ten sposób powiększyłam rodzinę. Postaram się jednak coś załatwić:) Dzisiaj już liczę na Was ,że rano mnie obudzicie gdyby zawiódł Kogut:D Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus życzę miłego zwiedzania :) A budzenie rano nie ma sprawy:D Wstaję 5 .30 - mogę Cię obudzić:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Marylko maluszki pod Twoim okiem odkrywają nowy świat . Uczą się poprzez zabawę . Dobrze , że praca sprawia Ci przyjemność. Z tego co czytam , łzy zatamowałaś. Oby jak najwięcej takich dni było. Cieszę się , że pomogłam Ci zdiagnozować kosiarkę. No i że były pomaga Ci . Wykorzystuj go jak możesz , chociażby po to żeby zrobić na złość barbi. Pozdrawiam. Globusiku , szczęśliwej podróży i samych miłych przygód Ci życzę . Zdjęcia jak najbardziej . Uwielbiam oglądać te , które są w albumie. Tyle wspomnień , niedowierzań i pytań . Mam stary aparat swój osobisty , jak mogę to pstrykam. Dzieci mają cyfrowy i owszem . Proszę , masz zrobić co najmniej ze 100 zdjęć. Pstrykną z 5 , bo nie było jak itp.. Buziaczki. Zmykam do szpitala. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wieczorową porą:) MARYLKO! Z przyjemnością czytam jak opisujesz o małych podopiecznych.Nie waham się stwierdzić,że wykonujesz zawód z sercem , jesteś nauczycielką z powołania. Nie zauważyłam zdenerwowana na dzieci , rozumiesz ich zachowania. Szefowa miała szczęście,że trafiła na Ciebie. Po pracy masz czas i chęci dla wnuków. Nie napisałaś nigdy ,że chcesz od maluchów odpocząć. Życzę Ci dalszego powodzenia i zadowolenia z tego co robisz. 1 2 3! Odwiedziny w szpitalu ...życzę zdrowia dla teścia. Czy już zapadła decyzja o insulinie??? Moi chłopcy też chodzą z aparatami na szyi. Ze zdjeciami bywa rożnie, albo na trzaskają bez liku i składu , albo wcale:D Spokojnej nocy życzę. LUNA! Jeśli jutro wracasz do domu to ...trzymam kciuki , życzę Ci żeby powrót był tak szczęśliwy jak wyjazd. Pozdrawiam Cię serdecznie. Jeżeli dam radę raniutko otworzę drzwi do Wagonu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulacarnula
:-( :-( :-( .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór moje drogie! Klamka zapadła w sobotę nad ranem wracam do domku,mój kochany tęskni i jeszcze do tego siedzi i cierpi na hemoroidy. Z jednej strony szkoda mi odjezdżać ,a z drugiej strony chce mi się do swoich kątów. Wnusio babcie dziś wycałował ,nie chciał do domu jechać ...... on jest cudowny kochana mordeczka,będę za nim tęsknić ....z resztą za nimi wszystkimi,szkoda że nigdy nie ma tak jak by się chciało! Dziekuję że jesteście!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Budzę Cię Globus filiżanką małej czarnej. Dobrego dnia , od 15 tej wekend. Dziś z podróży wraca starszy s. z rodzinką. Wyobrażam sobie jak będą opaleni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 Dzięki za pobudkę. Do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś ja po drodze z pracy karmiłam kaczki. Słońce świeci ale ogółem jest zimno. Wychodzę na zakupy. Lodówka świeci echem:) Do wieczora- chociaż prawdę mówiąc poszłabym spać. Przeziębienie mnie osłabiło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko , współczuję Ci . Te przeziębienia teraz tak długo się ciągną. Masz dwa dni wolnego , musisz to wyleżeć. Wygrzać się , odstresować . Zdrowia Ci życzę. Zabraliśmy dzisiaj ojca ze szpitala. Wykupiłam mu leki , za głowę się złapałam jak trzeba było zapłacić. Prawie 300 zł. moją mamę przy jej emeryturze po prostu nie było by stać na wykupienie leków. To jakiś koszmar. Człowiek pracuje całe życie , tylko po to , żeby potem całą emeryturę wydać na leki . Jest insulina w zastrzykach. Teść od razu zapowiedział , że mój M będzie wiedział o co chodzi . Nawet nie wnika w to kiedy , co i jak. No dobra na razie damy radę. Żadna z córek nawet nie zadzwoni i nie zapyta czy damy radę . Są trzy. Ale jest i synowa , czyli ja . Nie pozwolę mu tak szybko odejść. Mam już opracowaną strategię. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 na dobranoc. Do jutra . Wróciliśmy szczęśliwie. Jestem jak WAŃKA WSTAŃKA:) marzę o odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , odpoczywaj więc , spokojnej nocki . Śpij i wyśpij się . Jutro nam wszystko opowiesz. Dobrej nocki .Kogut ma jutro wolną sobotę. Jemu też się należy. Luna Tobie szerokiej drogi życzę i szczęśliwej . Ty też musisz się wyspać. Do usłyszenia na łączach. Livio pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przywitam się po staropolsku :) do stołu zasiadam za pióro się chwytam , witam i o zdrowie pytam:) Spałam jak kamień ale zegar biologiczny nastawiony na ranne wstawianie każe wychodzić z łóżka ...szkoda dnia. Wczorajszy wypad , strzał w dziesiątkę. Świadomie nie zawiadamiałam rodziny ,że jestem blisko nich. Sama rządziłam czasem.W Ambasadzie poszło sprawnie, więc rzem ruszyliśmy w miasto. Wspomnienia , uczucie piękne. MARYLKO! ...ŁAZIENKI w mojej ocenie chyba zapomniane:( nie są tak sentymentalne jak dawniej , wielka szkoda. Nowoczesność góruje nad wszystkim.Drapacze chmur rosną jak grzyby po deszczu. W drodze powrotnej nasz humorysta uczył się wymawiać nazwy miasta PŁOŃSK było wesoło. Obiad smakował wyjątkowo , za wszystko płaci się oddzielnie, a kotlet schabowy 15 zł:). W skrócie napisałam o dniu wczorajszym. Dzisiaj wracam do codzienności i ...prac domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Mam Ci nakazać .... dyktuje mój Cień..... w pierwszym rzędzie zrobić herbatę do polowy szklanki , następnie uzupełnić spirytusem, wypić w miarę gorącą , szybko położyć się do łóżka i zasnąć. Po przebudzeniu nie będzie ani śladu choroby , co najwyżej lekki kac. Jak kazano tak napisałam. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku . No to jak Marylka trzaśnie takie lekarstewko to do wieczora się nie obudzi . Ale jestem za . Marylko dziś łóżko , pilocik , ja ci prześlę rosołek. Fajnie Globusiku , że wycieczka udana.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Taką miesięczną ...daninę ... składamy w aptece również. Wiem co to znaczy:( Dobrze,że Wasz chory nie jest sam.Scedował wszystko na Syna i Ciebie, no cóż tak jest wygodnie. Dużo łatwiej , gdy obowiązki można rozdzielić , ale wiemy,że opieka nad chorymi ludźmi dla niektórych to wielkie utrudnienie , najlepsze są uniki. Samo życie. Prze planujecie swój dzień , tak jak piszesz i dacie radę ze wszystkim. Życzę wytrwałości. Miłego dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Cześć , miłe spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Takie lekarstwo cha, cha... Mogę wieczorem wypić , mam nadzieję, że trafię po nim do łóżka. Globus a ta dawka na jaką wagę ? Moją czy Twojego Cienia ??? Na dworze słonko i rześkie powietrze- już jesień. Miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Witaj :) zaraz zapytam jak z wagą:D podobno na niżą wagę lek lepiej działa:D Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×