Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej dziewczyny. Livio przynajmniej możemy się pośmiać... Papilocik na siniaki dobra jest wit.C. Globus fajnie,że wpadłaś do nas. Tak pachniały Twoje tulipany, że też sobie kupiłam 5 żółtych. Postawiłam w kuchni na stole, żeby cieszyły oko. Luna odpoczywasz dzisiaj? Dobrej noc dziewczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam z kawą. Ciężko się wstaje jak na dworze ciemno. Miłego dnia dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzięki za kawę Marylko. To dziwne, w wolne dni nie mam problemu ze wstawaniem.:-) Dobrego dnia kobietki. Ja zaczynam dzień do dentysty:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - wizyta u DENTYSTY ?? SADYSTY?? Witajcie! "- Cześć! A gdzie Twój kolega? - Niedźwiedź go porwał. - Coś Ty! Gdzie? - W różne strony..." O USMIECH OD RANA PONIEDZIAŁKOWEGO PROSZĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy. Ciężki dzień, dzieci głośne, Będzie zmiana pogody ! Deszczowa:) Zapraszam na kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, żyjesz? :D dentysta, wrrr. Ja dziś wszystko na spokojnie, śniadanko o 10, potem kawka, papierosek i książka, ogarnełam trochę dom, zrobiłam obiad i czekam na mojego. Bajecznie :) Wieczorem wybieramy się do kina, na "W ciemności". Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Żyję, a jakże inaczej ? Już zapomniałam:-) Było jak zwykle, nieprzyjemnie:-) Korzystając z wychodnego, na konto dentysty, wpadłam do obuwniczego i zakupiłam sobie śniegowce:-) PRAWDZIWE. Śnieg mokry sypie przez cały dzień. Nogi przemoczone po każdym odśnieżaniu. Papilociku, cieszę się , że odpoczywasz . Pozdrawiam Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papilocik moi sąsiedzi byli na tym filmie. Podobno warty obejrzenia. 123 fajnie, że kupiłaś śniegowce. Przemoczyłam nogi wczoraj na spacerze. Potem do wieczora było mi zimno. Może sobie kupię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki! Zasiadłam po ciężkim dniu w swoim fotelu! Rano komp zajęty,więc nie miałam jak wpaść na kawę! O pogodzie nie wspomnę,nic się nie zmieniło,deszcz,deszcz i jeszcze raz deszcz. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. Polecam:-) Mówisz dzieci płaczliwe, idzie na zmianę pogody? :-) Tak. To są dopiero barometry:-) A co tam u Ciebie? Syn znalazł pracę? Jak się czujesz Marysiu? Łykasz przeciwbólowe? Bez nich pewnie nie da się? Pytałam wcześniej o ferie, będziesz miała takowe? Domyślam się, że nie :-( . 16 lutego, tłusty czwartek:-) to niedługo, a potem już z górki, aby do maja:-) Luna, przepadłaś, co tam? Globusiku, dzisiaj też nie zajrzałaś? Nasz wagonik mknie po torach:-) Livciu wpadnij na dobranoc. Fajne te kawały:-D Papilociku, co tam w kuchni ? Obiadek smakował? Ja dzisiaj bigosik serwowałam, na jutro marynuję łopatkę, coś tam z niej wymyślę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:)Witam z kawą. 123 ferii w przedszkolu nie ma. Nigdy nie było. Mam 6 dni starego urlopu, może uda mi się coś wziąć w ferie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Marysiu za kawę. Już zapomniałam jak to jest z tymi feriami. Pracowałam z sześciolatkami w szkole, ferie były:-) Wpadajcie kobietki na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - przyznaj się,nauczycielką jesteś? no tak - kim właściwie jestesmy. Wczoraj obejrzałam program o zakręconych ludziach.Kolekcjonerach. Okazuje się,że zbierać można wszystko:D Macie jakiegoś konika? Bo ja tak:D Chociaż w ciągu życia,priorytety mi się zmieniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszkę spóżniona jestem,wybyłam rano do banku! Niedopłata za prąd i bieżący rachunek,też za prąd, wyniosły nas 540 euro,masakra,ciągle podwyżki i podwyżki! Czasem mam już dość,człowiek pracuje i pracuje i nie wiele ma z tego wszystkiego! Livciu kiedyś jako dziecko zbierałam papierki po czekoladach i cukierkach,to było coś!!! Nie każdy miał takie jak ja,bo moje w większości pochodziły z Niemiec! Obecnie mam hopla na punkcie butów i torebek! Dla wszystkich koleżanek życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - witaj. No to masz fajne hobby,zapewne dosyć kosztowne, Piszesz o podwyżkach.Jak dobrze rozumiem,to piszesz o cenach w górę w niemczech?-tak? Bo tu w naszym kraju,to juz całkiem cyrk. moje hobby nie jest zbyt kosztowne,ale miejsca potrzebuje. na szczęście mam ogród - zbierałam kamienie:D Teraz już nieco mniej,musi być w nim coś szczególnego, ale.. mam masę krzemieni w tym kilka rarytasów,są na nich rzeżby ptaków zrobione przez ludzi KIEDYŚ ...trochę narzędzi krzemiennych,kamień do rozpalania ognia patykami,jest jeszcze na nim spalenizna. Próbowałam zainteresować muzea...ale mnie olali,hehe. Widocznie to bardzo pospolite znaleziska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już zaczęłam się chwalić to mam sporo kamieni z roślinami,jakieś skamieniałe owoce,podobne do naszych dużych śliwek,skamieniałe zlepy muszli. Prawdziwym mijescem moich poszukiwań była ziemia przywożona ze żwirowni do budowy domów. ciekawe ile tych"skarbów"zostało zamkniętych w betonach. Ludzie juz się nawet nie dziwili,jak widzieli mnie przy swoich budowach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio, super hobby , bardzo to ciekawe. Dziki ogród duży, pomieści te wszystkie skarby:-) Ja od niedawna zaczęłam kolekcjonować porcelanowe lalki:-) Nie mam czasu teraz latać po szmateksach, a tam je właśnie wynajduję.:-) Luna, my kiedyś zbieraliśmy historyjki z gum do żucia z Donaldów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saunowicz_kraków
Takie pytanie czy chodzicie na saune ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie , dzisiaj zajrzałam:) Przeczytałam i troszkę się pośmiałam.Zapraszam na kawę ot tak miedzy posiłkami. Rano prószył śnieżek , było ciut zimowo, ale już po śniegu. Prognozy mówią,że idzie mróz. Kurcze już się boję. Nie ma zimy źle gdy nadejdzie też będzie źle. Pozdrowienia śle dla wszystkich Mrówek. 1 2 3! Kupiłaś śniegowce , nie są za zimne na tę porę roku??? ja kupiłam kalosze na deszcz i prawie w nich nie chodzę ponieważ mam uczucie chłodu w stopy. Niby są ocieplane ale dla mnie jednak za mało. Zaobserwowałam dzisiaj ,że po bardzo długiej przerwie pokazały się sikorki. Na balkon jednak nie kwapią się zajrzeć. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku milo Cię widzieć:-) Kochana, moje śniegowce grzeją tak, jak puchowa kurtka:-D Mam karmnik na balkonie, słoninka wisi od dwóch dni:-) Ciepło jest, ptaki nie głodują. Zawsze sobie coś tam w trawie znajdą. U mnie zaczyna już z lekka przymarzać. Miłego popołudnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wracając przed chwilą do domu zobaczyłam klucz dzikich ptaków. Wysoko na niebie leciały na północ. Jakie anomalia w przyrodzie :) Ptaki też nie wiedzą co robić... Zrobiłam kawę, wpadajcie bo usnę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako dziecko zbierałam pocztówki z psami, kotami. Wklejałam też do zeszytu zdjęcia z gazet; aktorów i piosenkarzy.Potem jak już pracowałam kupowałam książki. Lubię czytać. a teraz nic nie zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Livciu fajne hobby,mój Syn też kiedyś zbierał krzemienie! Marylko podaję ci rękę,ja również padam na p..k! 123 historyjki z Donaldów też zbierałam,nie zapomnę smaku tej gumy! Papilociku a ty,jakie masz hobby? Globusiku podglądasz nas,znaczy że tęsknisz za nami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Marysiu, ja tez prowadziłam takie zeszyty ze znanymi zespołami i aktorami. Chyba jeszcze się zachowały:-) Oj, pamiętam mój wielki plakat ABBY, wszyscy mi go zazdrościli. Niestety nie mogłam go powiesić na ścianie, babcia mi nie pozwalała:-( Byłam współlokatorką, ona rządziła w pokoju. I jeszcze klasery ze znaczkami. Mam, u mamki w domu są , dzięki temu przetrwały:-) Oj jak tamte czasy różniły się od dzisiejszych...Jedno się nie zmieniło:-( Podwyżki od nowego roku. Co tam kobietki porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 123 nic nie pisz,ja czytam ciągle 1 część! Czytam tylko wieczorami jak cisza i spokój w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Luna nic Ci nie zdradzę :-) Powiedz mi moja droga coś o proszkach do prania:-) Wiesz teraz mamy coraz więcej stoisk z niemieckimi produktami. Ariel bije wszystkie. Te kupowane w naszych marketach, jakoś inaczej działają:-) Nawet kawa smakuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×