Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Mówię Wam dzień dobry. Kawa , herbata na rozgrzewkę przygotowana. LUNKA! mam zakręcone myśli , dlatego pokręciłam .Przepraszam. Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko:) na głowę zakładaj ...baranicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Picia tu mamy, do wyboru do koloru:-) Dzięki, ja też się przygotowałam, dziś herbatka z miodem i cytryną na przemian z kawą. U mnie -20 Miłego dnia kobietki. Pomysł Livi z S Marysi rewelacja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kawa smakuje jak nigdy dotąd,u nas troszkę śniegu na prószyło,na dworze 0 stopni,pochmurno! Jak by tutaj było minus 15 to by była katastrofa,nikt nie jest przyzwyczajony do takich temperatur. Trzymajcie się cieplutko! Globusiku nic się nie stało,małe nieporozumienie. Pozdrawiam was,przesyłam całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedzialkowo. Zima sobie o nas przypomniala. -12 u mnie, a u 123 - to Syberia Polska. Tym razem Wielki Brat od wschodu na nas dmucha. Do Lunki mu za daleko. GLOBUS , RUDA ,MARII , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Podoba mi się:) , jeśli się przewróciło niech leży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Co tam? Pochowałyście się pod pierzynki? U mnie i tak najzimniej:-) -17 w tej chwili :-D Dzisiaj jestem w ciągłym ruchu, mrozy mi nie straszne. Marysiu, jak kontrola wypadła? Wpadajcie na herbatkę lub gorącą, dietetyczną:-) czekoladę :-) Luna przy takich mrozach, to u Niemców ogłosili by klęskę żywiołową:-) Kupiłam produkty na sałatkę, jutro wykonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! Znowu ktoś nowy,Szpetna witaj, 123 mam nadzieję że sałatka będzie ci smakować! Livciu szkoda że ja nie mogę się dostosować do tego motta! Marylko wpadaj i opowiadaj o tej kontroli! Globusiku co dziś gotowałaś? Ruda wpadaj i opowiadaj,jak ci dzień minął? Ja dziś poszłam na łatwiznę,zamówiłam pizzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontrola ogólnie dobrze. Ale mnie trochę zdenerwowała. Powiedziała, że dzieci powinni wycinać nożyczkami. Nożyczki wprowadza się u 4 latków a mam 3 latki i 2,5 latki. Oj chyba nie zwraca się uwagi p.wizytator. Szefowej powiedziała, że dokumentacja jest dobrze prowadzona. To chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marysiu, kiedyś, a było to dawno, dawno temu, byłam na praktyce w przedszkolu. Najpierw 3-latki. Pierwsze dni, wiadomo, obserwowałam:-) Pani na pierwszym zajęciu wymyśliła pieczenie ciasta:-) Totalna klapa. Zajęcia ruchowe: najgrzeczniejsze dziecko w nagrodę, obchodziło dywan z Pani torebką, przekazywało torebkę następnemu, grzecznemu dziecku:-( W starszych grupach było normalnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 - to dopiero zaszczyt dziecko miało:D Cuuś podobnego wiadziałam na własne oczy. "Oblatywacze" - pamiętacie te samochody zasuwające po ulicach ze sprzedażą,kawy,herbar,papierosów - jakoś u mnie już zniknęli. Byłam kiedyś w pewnej firmie,z boku odbywało się zebranie motywacyjne. Szef rozliczał ich po koleii,który lepszy. A nagroda - wisiał sobie dzwonek i wyróżniony miał prawo za niego pociągnąć i zadzwonić. Nie wyobrażacie sobie min szczęśliwców:( Pranie mózgu można zrobić chyba każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądżcie grzeczne - GRZECZNEJ POZWOLIMY POCIĄGNĄĆ ZA GWIZDEK NASZEJ LOKOMOTYWY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż - gwizdkiem rządzi Szefowa.Póki co,możemy sobie koło niego postać. 123 - marchewki za dużo? Mam nadzieje,że bez siniaka jesteś,bo siniak to za sól :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie może być w jedzeniu jednego - SKWARKA !! ŁŁŁOOO - tragedia,co prawda rękoczynów za przewinienie niet ! ale jaki krzyk :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech.. ja o skwarkach,a dziewczyny zmykaja. to ja się też pożegnam. dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilamto
hejka, pouczajace te historie z nagrodami :) co u mnie? kolejny dzien w pracy, udalo mi sie popchnac pare waznych duzych tematow...powrot do cieplutkiego domu i zmiana myslenia o 180 stopni, gotowanie, sprzatanie, kwiatki :) w domku fajniej :) a jutro na obiad gulasz :) milej nocy zycze! -- http://www.sprawdzilamto.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×