Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Po co drążysz? Do czego jest Ci to potrzebne? Czy Luna obraziła Cię kiedykolwiek? Pisze tu z nami nikogo nie obrażając. Fajna dziewczyna, po wielkich przejściach. Ty oceniasz ją ? Jakim prawem? Sprawia Ci to satysfakcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem:) Znak zodiaku Lew. Miałam pracowitą niedzielę.Byłam u wnuków. Pisałam plan. Odwiedziłam siostrę w szpitalu. Za szybko mija czas w dzień wolny. Do dyskusji pomarańczy się nie włączam. Prawdę pisze Livia.Nie nam oceniać ludzi. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Globus- nie wchodź tam, gdzie cię nie chcą- słyszałaś już dziś słowo n a W??? Jeśli nie wiesz , co to za słowo , to Livia ci podpowie! A więc W**********!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Globusiku, ja też się wybieram.Bez kijków:-) Luna buziaczki na noc. Livciu, to już koniec? Tom fakt, Marysia przepadła, Papilocik, może już na gimnastykach:-) Ruda, nie przejmuj się, czasami tu tak bywa:-) Musisz koniecznie sprawdzić DLACZEGO????? Podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna historia
Marzenko- dajesz się manipulować:( a mówisz , że się nie wtrącasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jak powiedziałam tak zrobiłam usmażyłam chlebek zjadłam ,popiłam herbatką. Więc dobrej nocy i do zobaczenia jutro. Chwycę jeszcze za szydełko za szydełko.Dziergam owalny obrusik na stolik. Po skończeniu pokażę moje wypociny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Wczoraj - małe przyjęcie w domu, dziś odpoczynek. Jutro praca. Mój jutro raniutko wyjeżdza do Katowic, widzimy się dopiero w piątek. Prosił o kanapki na droge, które uwielbia, tak się rozleniwił, że nawet chciał odwołac wyjazd, ale nie pozwoliłam :D Wczoraj goście zajadali się pikantymi pieczarkami, fajna sprawa :) Zaraz muszę zobaczyc, co mnie tu ominęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PAPILOCIKU! Lista podpisana ...OK..... dużo bardzo dobrej zabawy Cię ominęło. Ponieważ M wyjeżdża będziesz miała więcej czasu na jazdę Wagonikiem. Pozdrawiam Cię i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H*******
KROWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H*******
Taka była cudna- pamietasz , nasze spacery nad Wislaą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO??? TO
JEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123, gdzie Ty kochana mieszkasz, ze masz w domu 30 okien? :D Lunko, właśnie przeczytałam te głupoty, które się tutaj pojawiły. Pamiętaj, niewarto!!!!! Ty sobie napsujesz nerwów, a ktoś będzie miał z tego satysfakcje. W życiu tak jest, chcą nas rozliczac Ci, którzy pragną się dowartościowac poprzez naszą szkodę. Całuje Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Chętnie się dosiądę do kawy. Kolejny poniedziałek , kolejny tydzień przed nami. Niech będzie dla wszystkich dobry. Witam pozostałe Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki.Dosiadam się do kawy. Dobrego dnia.:-) Dzień rozpoczęliśmy od odśnieżania. W nocy spadło sporo śniegu. Jest mokry i ciężki. Za godzinę będzie chlapa,że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj. Spadł śnieg??? temperatura dodatnia szybko go rozpuści. Wyczytałam w internecie,że w przyszłym tygodniu będzie nawet 12 st. plus . Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
SPRAWDZIŁAMTO! witaj Tobie również udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wpadłam na kawę do was,dzisiaj nigdzie się nie śpieszę,za oknem przymrozek. Pozdrawiam was i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Jeśli dobrze pamiętam masz dzisiaj wolny dzień. Czy dalej będą zabawy na koniec karnawału??? Jutro tak zwany śledzik. Bawić się można tylko do 24tej. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja. Ale dzisiaj noc ciężką miałam.A lustro od razu mi to pokazało. Ech stare lustro,co ma pokazywać:( Dzisiaj plany ambitne. Od dawna odkładany wyjazd do Wielkiego Miasta.Tylko czy zrealizuję? Wszystko zależy ode mnie - to wiem, nie wiem tylko czy wariat w mojej głowie o tym wie :)KTO - KOGO !! Wariat jest złudzeniem - cholera -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda jestem młoda, ale może dojrzałym kobietom spodoba się to, co mam do powiedzenia. Zachęcam do przeczytania moich wpisów na: www.essays.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jez zaczyna zmieniać się w jeżozwierza :D ciekawe czy uda mi się mnie wkleić. http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://kolumber.pl/upload/photos/0008/6650/17a6d2d0b1731d9a6111c3c02eb7e3a6_big.JPG&imgrefurl=http://kolumber.pl/photos/show/golist:14111/photo:86650&h=480&w=640&sz=84&tbnid=viSNusqaQi26KM:&tbnh=103&tbnw=137&prev=/search%3Fq%3Dje%25C5%25BCozwierz%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=je%C5%BCozwierz&docid=sQyovQUbrQWwrM&hl=pl&sa=X&ei=OfhBT61NwsyzBpvZwNIE&sqi=2&ved=0CFMQ9QEwBQ&dur=652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Moje lustro tez stare:) powitałam wszystkie Koleżanki zaczynam się zbierać do wyjścia po małe zakupy. A może wpadniemy do tej samej fryzjerki ????? jak myślisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzisiaj będzie pochód przebierańców, przemaszerują przez całą okolicę i będą rzucali cukierki oraz drobne upominki. Idę popatrzeć. Livciu wyjazd do Wielkiego Miasta, powodzenia. 123 owocnej pracy ci życzę. Marylka i Ruda już w pracy. Papilocik pewnie jeszcze w pieleszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×