Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Globusiku:-) Miło mi jak zwykle:-) Zapowiada się cudna pogoda.Świeci słoneczko.U Ciebie Globusiku z tego co widzę-pochmurno:-( Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu witaj:-) Miło Cię widzieć!!! Komputer mi się zawiesza i zżera wpisy:-( Masz rację!! Wpadam i wypadam bo jestem w pracy!!!! Ale chętnie Cię poczytam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi biały kolego i koleżanko! Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: kiedy się rodzę, jestem czarny, kiedy dorosnę, jestem czarny, kiedy praży mnie słonce, jestem czarny, kiedy jest mi zimno, jestem czarny, kiedy jestem przerażony, jestem czarny, kiedy jestem chory, jestem czarny, kiedy umieram, jestem czarny. Ty, biały kolego: kiedy się rodzisz, jesteś różowy, kiedy dorośniesz, jesteś biały, kiedy praży cię słonce, jesteś czerwony, kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy, kiedy jesteś przerażony, jesteś zielony, kiedy jesteś chory, jesteś żółty, kiedy umierasz, jesteś szary. I Ty masz czelność nazywać mnie kolorowym ?!?!?! Z wyrazami szacunku Murzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livio Twoja sąsiadka gada byle co. A list Murzynka mądry. Faktycznie to my jesteśmy kolorowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka !!!! Znalazłam fajny przepis na kotleciki z tuńczyka: -2 ugotowane ziemniaki -1 garść natki pietruszki -2 puszki tuńczyka w sosie własnym -1 jajko -1 cebula -2łyżki soku z cytryny - sól,pieprz do smaku. Ugotowane ziemniaki przepuścić przez praskę. -Cebule posiekać,zarumienić,dodać do ziemniaków wraz z tuńczykiem,pietruszką,sokiem z cytryny i jajkiem. -Wyrobić masę ,uformować kotleciki. -Obtoczyć w bułce tartej i podsmażać je na oleju. Podawać z brokułami,lub kalafiorem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z kubkiem poobiedniej kawy poczytałam sobie liściki. Okazuje się,że człowiek biały jest jak tęcza:) Pogoda mi dopisała obeszłam bazarek , uzupełniłam zakupy i wyczekuję na mecze. Najważniejsze,że umeblowałam lodówkę / podobnie jak LUNKA/ nawet jutro zabezpieczone:) Moja sroczka ...Grażynka .../ tak ją nazwaliśmy/ wróży deszcz, podskakuje na balkonie i skrzeczy .Pomogła podjąć decyzję , żadna ...strefa kibica... siedzimy na swoim, będzie bezpieczniej. Miłego popołudnia i trzymajmy kciuki!!! A cha! 1 2 3! dziękuje przepis wart wypróbowania. Może być szybki obiad. U mnie jutro będzie zupa... śmieciowa.... wszystkie warzywa młode. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koleżanki. Livciu ja to bym nagadała tej twojej sąsiadce,jeżeli chodzi o zwierzątka jestem jak najbardziej za nimi,są takie bezbronne.To człowiek wkracza na ich terytorim i decyduje o ich życiu. Człowiek jest najgorszym szkodnikiem na świecie!!!! Zasiadłam przed telewizorem,ogląmy mecz!!! Emocje będą o 20.45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ja również życzę miłego wieczoru wszystkim kibicom!!! Co ma być to będzie!!! :-) Nie dajmy się ......Wygra i tak lepszy!!!! Pa koleżanki do jutra. Na przyjemne oglądanie serwuję Wam wzmacniające napoje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry mecz, trzymał w napięciu wszystkich kibiców. Brawo! Dobrej nocy dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka - i po meczu - Wynik taki cudny,jakby umówiony :D Nol to zapraszam na świeżą kawusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - zapasy uzupełniłaś,a ja dzisiaj na ryneczek sie wybieram. Jak zwykle,przeżywam jak "koń pod górę":( a w moim warzywniku? Proszę,częstujcie się.Kalarepka - smak jak z dzieciństwa, cebulka ze szczypiorem,młode buraczki na zupę - proszęnarwijcie sobie. tym razem rośnie pietruszka:)marchew jeszcze cieniutka,sporo kopru,kabaczkowe jeszcze nie rodzą. Podstawowe warzywka będą,łącznie z fasolką. A ogórki? - dopiero wzeszły po miesiącu od siania. A wczoraj plewiłam..plewiłam. Dzisiaj zadowolenie jakieś czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie przy kawie. Przygotowana zapraszam. Bardzo się cieszę z wyniku meczu. Nasi chłopcy nie poddali się :) Jestem nieprzytomna , długo nie mogłam zasnąć a rano niechętnie wychodziłam z ...betów:) czarny napój zrobi swoje na to liczę. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Livciu poproszę moją blondi. Mecz obejrzałam,dali radę,cieszę się z wyniku.Gol Błaszczykowskiego jak pocisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIO! Z ogrodu zerwane warzywa maja smak , zapach i wygląd zachęca do zjedzenia na surowo. Sprzedawany towar w sklepach czy na bazarach obojętnie gdzie zanim dojechał ...przeszedł swoje. Trzepnęłyśmy się w przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale ciasnota :) w Stacyjkowie. Witaj LUNKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:-) Dzisiaj znowu rozlana kawa:-D Zaparzyłam ,zapraszam:-) Mecz ??? Jestem przeszczęśliwa!!!! Nie powiem co myślałam przed meczem:-( Livciu,ja buraczki poproszę.Widzę,że warzywniak Twój we wzroście:-) Sadzisz czosnek??? Dobrego dnia kobietki. U mnie pochmurno,zapowiada się na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu ja pozwolę sobie narwać szczypiorku,do serka wiejskiego i jajeczka. Mniam pycha. Koper uwielbiam,pamiętam jak moja babcia, robiła mi kanapki z pomidorem i na to siekała koper,pietruszkę i natkę selera. Do dzisiaj lubię te kanapki. Marylka odsypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - taką zielenine sieka sie drobniutko,pajdę chleba smaruje masłem,a potem pac ją w to zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę po szparagi przede wszystkim. Sałata - mam spore główki w ogrodzie.Po raz pierwszy.Zawsze siałam za gęsto,tym razem popikowałam samosieje.Dziwny ten urodzaj.Czyżby dlatego,że M przyłożył ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu,sama radość z warzywnika:-) Pewnie,że tak!!! To zasługa Twojego M:-) Ja jeszcze truskawek nie jadłam:-( Czekam aż dojrzeją w ogrodzie koleżanki.Na straganach sprzedają ludzie,ale takie jakieś "przemoczone" Bardzo drogie w tym roku. 8zł.za kilogram. Luna biegniesz do pracy? Pozdrawiam Was koleżanki,kawa wypita!!!! Zabieram się za papierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×