Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej kochane moje. Za kawę 123 dziękuję.Pałaszuję do kawy bułkę, ze wszystkimi możliwymi ziarenkami. Globuskiu dziś odpoczywasz mam nadzieję. Dzielę się z wami moimi wrażeniami z pracy. Jest super,zadowolona jestem. Pełny luz,bez stresu. Pracodawca też zadowolony. Jadę zaraz pozałatwiać papierkowe sprawy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej LUNKA! Trzymam kciuki, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. 123 dziękuję za kawę. W nocy lało, teraz jest pochmurno... Idę dziś na pokaz tańca latino. Córka z koleżanką otwiera szkołę rodzenia, a przy tym masaże, naukę tańca dala kobiet 40+ Może się zapiszę , basen latem zamknięty, nie ma jak zadbać o zdrowie. Dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo. Fajny dzień był wczoraj, ale...nie cały.Odrana bardzo dobrze robiło mi sie syzyfy,moze dzisiaj też zaskczę? Wieczór to juz całkowita odwrotnośc. Nawet na Wagonik siły nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lunka, 123 - miłej pracy MARII - będzie tańczyła GLOBUS I JA - ODPOCZYWAMY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam na po obiadowej kawie. Taka pogoda zniewala . Słońca niby nie ma ale niesamowicie parno. Zadbałam o siebie i wykupiłam leki , jedzenie zapewnione:) więc żeby się nie przejeść przygotowałam lekki obiad...ziemniaki jajko sadzone i zsiadłe mleko. Marzy mi się sjesta. Wiecie co ?? wyczuwa się wakacje. Na ulicach mniejszy ruch, dzieci w nagrodę / tak myślę:)/ pojechały do babć cisza w okół. Mam domofon cdn hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) domokrążca na siłę chciał mnie uszczęśliwić wełnianą pościelą, odpowiedziałam,że jeżeli się zdecyduję ...znajdę go. Pisałam o spokoju i ciszy. Czuję ją podwójnie, moja "B" poszła dzisiaj do szpitala co prawda na badania kontrolne ale???? kto chce leżeć w szpitalu??? Nic to cisza nie trwa ciągle:) LUNKA! Podobno początki są trudne , a Ty już jesteś zadowolona , wniosek jest tylko jeden ...będzie jeszcze większe zadowolenie. Zadowolenie z pracy daje radość życia. Tego Ci życzę. MARYLKO! Bardzo podobają mi się przedsiębiorcze i odważne kobiety.Córka próbuje żyć żyć na własny rachunek. Pokonanie spraw papierkowo-organizacyjnych łatwe nie będzie ale w młodości siła. Również będzie pochłonięta wsparciem i pomocą w rożny sposób. Trzymam kciuki niech się Wam wiedzie. 1 2 3! Mało,że koniec to i początek miesiąca masz pracowity.Kogut robi swoje i zaspać nie pozwala:) mój ma chrypkę , nie słyszę jak pieje:) dzisiaj znowu wstałam za późno. Tak myślę,że całe wakacje dla Ciebie będą pracowite , wiadomo w sezonie letnim chce się zrobić wszystko o czym w zimie:) mówimy planujemy itd. LIVIO! Razem z Pusiem odpoczywaliśmy. Biedne zwierzątko czuje upał nawet nie głosu nie daje , akurat z tego jestem zadowolona:) Livio po skorupkowym nawozie moja paproć ...niemożebnie ... odżyła. Nabrała ciemnego zielonego zdrowego koloru. Rośnie na potęgę. Dzięki. Zapracowane Mrówki życzę spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Nauka kroków czaczy , jako tako natomiast rumba , dżajf ? Wyższa szkoła jazdy :D Ale zapiszę się , co tam. Chyba, że póżniej zaprotestuje mój dysk.Na razie bolą mnie biodra :D No i mam towarzystwo na noc:) Wnuk został u mnie na noc. On rysuje , ja piszę Jest fajnie. Dobrej nocy kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Dysk nie zaprotestuje:) on potrzebuje ruchu. Super sprawa. Wyobraź sobie,że liznęłam również kursu . Podstawy pozostały do dzisiaj. Rubma dla mnie trudny taniec:) Uściskaj wnusia , napisz co Ci namalował.Marylko nie zapomnij zaśpiewać mu kołysankę na dobranoc:D Spokojnej nocy wszystkim baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam ! dobrego samopoczucia życzę .Mała czarna i blondi czeka. Miłego dnia. hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Mam biedę!!!!! Wczoraj po południu moja mama po kąpieli miała wypadek:-( Stuknęła się głową o umywalkę,a potem upadła na wannę. Żebra nie są złamane,ale ból jest porównywalny. Wieczór spędziłam na pogotowiu,potem w szpitalu. Została na chirurgii. Za chwilkę do niej pojadę. Trzymajcie się kobietki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj 1 2 3! Wiadomo jedna bieda za mało:( tak życie nas zaskakuje:( Szczęście że żebra nie złamane , a ból wiadomo ...cholerny. 1 2 3 trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Za kawę dziękuję,potrzebuję duży kubek.Jakoś nie mogę się obudzić. Spałam jak dziecko. Dzień zapowiada się upalnie. 123 biedna mamka,dobrze że biodro całe i na obserwacji zostawili.Zawsze to fachowa opieka. Pozdrów mamę i trzymam kciuki. Marylko super,cieszę się razem z tobą. Tańcz ile wlezie i ile ci sił starczy. Taniec to coś wspaniałego. Livciu jak obserwacja szpaków? Znalazłaś choć jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LUNKA! Oj te upały:( również jestem ospała. Do tego mam kolegę lenia i koleżankę obojętność:) nie przeganiam ich ...dobrze się czuję w ich towarzystwie. MARYLKO! no właśnie ...tańcz mała tańcz:) Jak smakuje śniadanko w towarzystwie Wnusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) 🌼 Można dołączyć? Widzę że znacie się już tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Od rana jakieś problemiki :) - brak połączenia internety. - m "zgubił" w domu klucz od samochodu...uff,nerwowo było, - awaria,nie mamy wody , beczkowóz gdzieś stoii. ale to wszystko upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1968- muszę Ci cos powiedzieć :) Co jakiś czas,zgłaszją się do nas Panie chętne do dołaczenia. Zapraszamy je serdecznie a potem już się nie odzywają:( Jeśli jesteś "inną Panią" niz ta ktora to ciągle robi - dołącz do nas.Zapewne wszystkim będzie miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
Dołączaj! Choć to upiorne to jednak mnie przygarnęły. Ale co Ty możesz wiedzieć o życiu, Kobieto "dojrzała";-) Dodam, ze przyjaciel to być może właśnie teraz nowo poznany obcy. Upiorne to Wiec myk, myk... Pozdro LiV:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,u mnie ponuro i duszno. Jestem podminowana,dlaczego? Miałam wielkie plany,a tu brak wody. m stwierdził jedno,masz nerwa - powiem Ci dlaczego - ech.. jutro mam jednodniowych gości, S z rodziną.A przygotowańjakby mieli posiedzieć z tydzień. Czy ja juz nienormalna jesytem?A gdzie radość? Wszystko chyba dlatego,że synową zobaczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj UPIORNY. Uśmiech na gębie mojej zagościł jak Ciebie zobavczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pierwszą kawę piłam z wnukiem. Śniadanko smakowało, potem poszłam dla niego po skarpetki do sklepu . G. lubi rozmowę, jak jego mamusia jak była mała:D 123 bardzo mi żal Twojej Mamy. Jest pod dobrą opieką , będzie okej. Livio wysypał Ci się worek z kłopotami. Ale nie ma wody, nie musisz zmywać, prać itp. Żartuję :) Dziewczyny ile razy w roku jest pełnia ? Powiedziałam wnukowi , że 12 .Ale wcale nie jestem pewna... Luna napisz cz dalej Ci dobrze w pracy? Powodzenia 🌻 Globus nie martw się kolegą leniem. Też mam tak czasem. I co z tego?! Nikt nas nie goni.... Kończę bo młody czyta mi o ptasznikach :D I co chwilę o coś pyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upiorny 7
LiV, znowu kpisz ze mnie:-) Upiorne to jakieś, wiec lubię Cię. A Teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ten upiorny
znowu pierdoli jak potłuczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie klubowiczki:) 1 9 6 8 podtrzymuje to co napisała LIVIA:) MARYLKO! Ja wczoraj kupiłam skarpetki ale sobie , miały być takie pod kolano/podobno niezdrowe/ a wyszły za kostki:) zakładam je do spodni , bez nich mam pokaleczone stopy. LIVIO! OOOO MATKO:) brak kluczyków , brak wody :D do licha same problemy!!! nie wiem czy znasz takie nosiłki do wody???"D długie drewno , po obu końcach sznurki do zaczepienia wiader. Drewno zakłada się na kark i pełne wiadra targa się do domu. Oj zbyt obrazowo nie napisałam. Takie urządzenie widziałam bardzo dawno:D nawet próbowałam nieść:) MARYLKO! W towarzystwie kolegi i koleżanki udało mi się wiele zrobić i to z rana /było chłodniej/ teraz znowu piekielnie duszno. 1 2 3! Jak Mamcia ????? LUNKA! pomacham Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lipiec Pierwszy dzień lipca powitał nas upojnym, słodkawym lipy zapachem I wszyscy spoglądamy na przyrodę z obawą i pewnym strachem Co nam ten miesiąc przyniesie jakie przeżycia da nam lato gorące Czy nam niebiosa ześlą słotne deszcze Czy popłyną z obłoków promienie słońca Na razie jednak cieszmy się z owoców ,szczególnie smakujmy czereśnie czerwone Bowiem te smakołyki pojawiają się na krótko i to wszystko jest skończone W ogrodach błyskają kwaskowate porzeczki na zielonych krzakach I we wszystkim jest dusza lata, jak również i w tych kręcących się po sadach ptakach Mnóstwo tych stworzeń bytuje po polach i ogrodzie Wyjada smaczne czereśnie. Jagody i szpetne robaki i tak pomaga przyrodzie W las zbieracze szli z koszykami na łany borówek A każdy krzak obsypany był mnóstwem tych czarnych główek Owoc to był cierpki, pyszny, pełen osobliwych uroków smakowych Zalecany nie tylko do spożycia na surowo ale i do przetworów domowych A najlepszy był przysmak pierogi z borówek ze śmietaną słodkawą I można to było wszystko zakonserwować zamrozić lub spożywać te dary lata jesienią szarawą W ogrodach kwiatowych rozwinęło się zjawisko cudne Zakwitły lilie białe i pomarańczowe i było to coś tak piękne że aż do uwierzenia trudne. LIPIEC tyle niesie dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Pełni księżyca w roku jest 12 co 28 dni. Dobre miałaś wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. 1968 serdecznie zapraszamy,jeśli podoba ci sie nasze grono przyjaciół. Upiorny witaj dawno nie czytany kolego. Obcy człowiek a jakby swój. Upiorne to choć prawdziwe. Livciu oj współczuję ci bez wody nie można funkcjonować. Miłej atmosfery na jutrzejszy dzień wam życzę. Marylko jest dobrze,ja jestem zadowolona pod każdym względem. Globusiku jeśli nie chcesz nic nie musisz!!! Zmykam pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 napisz co u mamy. Zaczynam tęsknić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA:) powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×