Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość upiorny 7
'68 to także rok powstania "IDIOTY" Fiodora Dostojewskiego i choć to upiorne to jednak pasuje do mnie to miano. Jakem Upiorny! No, ale ssstaaaryyy?:( ok.35lat;-) to ssstaaaryyy? To upiorne jakieś uderzenie poniżej pasa i w dodatku W w upiorne kompleksy...:-) Wiec Wiersz o wentylatorku jest bardziej życiowy niż ten Czaplina Cz. bo zbyt Upiorną zadrę w sercu zostawił. Nic tam do mnie nie pasuje, wszystkiego mi brak! Upiorne to jakieś, Wiec GLOBUSIE, jaki przełom w 1968 roku... Też mógłbym coś upiornego napisać. Wiec Pozdrawiam was Piękne, młode i upiorne;-) A najważniejsze, że dojrzałe i cudowne:-) Jakem Upiorny;-) ok.35lat. Czy jest jakaś Upiorna chętna.. Oj, to nie to forum:-) Wiec myk, myk... Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Zapraszam na kawę:-) Upiorny,o ile pamiętam,Ty herbatkę zieloną popijasz???? Ależ nawałnica u mnie w nocy przeszła:-( Odrobinkę chłodniej!!! Miłego dnia życzę:-) Zabieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 7
Zielona może być, ale bez utrudnień wolę bardziej dojrzałą... Tak jak kawę, takze czarną:-) Wiec Jedyneczko, samopoczucie ok? A teraz myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 7
...a Marynia znikła, czy tylko zniknęła? Bo Globusik śpi... wraz z kogutem;-) Wiec myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :-) Piękny poranek.Cieszmy się nowym dniem który Pan nam dał. Fakt,nie wiemy co nam ten dzień przyniesie, ale ważne jest, aby cieszyć się każdą minutą,każdą godziną... :-) Czas = życie,tak szybko przemija. http://youtu.be/7ESHjYat9rk Dobrego i spokojnego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam całe milutkie towarzystwo:) poproszę dużego ..szatana. Jedyneczko :) dziękuję. Z wyrka zwlokłam siebie , z pod łóżka koguta. Nakarmię go syropem ponieważ zachrypł , tak kibicował siatkarzom. Aaaaaaaaaaa cóż to był za wieczór i mecz!!!!!!! Miłego dnia dla wszystkich. Do zobaczenia bajjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1968:) Witaj :) cieszmy się więc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KALAHARI proszę Cię miej litość :( chcesz mnie wysłać na tamten świat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 7
Choć To Upiorne To Jednak... Na wzajem! Wiec żegnam was sympatyczne upiorzystki do następnego:-) Wiec myk, myk... :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiorny 7
Choć To Upiorne To Jednak... Miłego letniego dnia życzę:-p Wiec żegnam was sympatyczne upiorzystki na dłużej, jak zwykle. Odpoczywajcie od Upiornego i do następnego:-) Wiec myk, myk... :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Z ..szatanem .... w ręku dobrze mi się czytało. Mam jeden upiornie fajny wniosek ...FAJNA Z NAS PAKA... Witaj UPIORNY 1968 rok oj dużo można by pisać!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie w poniedziałek. Witam Was w asyście psiego jazgotu. mam tak juz od jakiegoś czasu.Nieraz nawet już go nie słyszę. Moi sąsiedzi bardzo kochają swoje dzievi i wnuki.Chciały pieska - dla dzievi wszystko. Zrobili zagrodę i w niej zamkneli sympatycznego szczeniaka. Wnusie jak mają ochotę,pieska wypuszczają dla zabawy.A potem z powrotem za kratki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Lekturę odrobiłam,nie wiem ale nie wyobrażam sobie,żebym nie była na bieżąco w naszym topiku! Jedyneczko wyraziłaś się o mnie w samych superlatywach!!! Dziękuję. Mam pełną chatę,nie zdążyłam wczoraj napisać. Przepraszam!!! Wczoraj byłam jeszcze u znajomych pomagać przy urodzinach,nie miałam czasu nawet pogadać z Z. Nic dzisiaj odrobimy. 1968 fajnie że jesteś! Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Czytam z kubkiem kawy w ręku i uśmiecham się do siebie. Faktycznie zgrana z nas paczka. No to cieszmy się dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny, ale pięknie gracie!!!! Jestem już wolniejsza,papierkowa robota wykonana i oddana do fachowca:-) Mamka zostaje w szpitalu.Dostała uczulenie,jak poleży jeszcze parę dni,to dopiero się rozchoruje:-) To pa kobietki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor tekstu? BRZMIENIE CISZY Zanim się stanie, co postanowione Zatrzymam się w drodze, co wiatrem owiana Usiądę przy ogniu, który tak płonie Na rosą pokrytych zielonych polanach A obok usiądą zmęczone podróżą Nieziemskie wśród gąszczu błękitne obłoki I zabrzmią nam w uszach drzew starych śpiewy Zagrają w kamieniach swych koryt potoki Dlaczego milknie świat ten baśniowy Zieleń płowieje i cichną słowa Tak chciałabym zegar z powrotem nakręcić I całą tę bajkę przeżyć od nowa Odpłynął na tratwie szarości dzień krótki I w ciemną zasłonę się spowił zmęczony Słońce zakryło swą twarz między dłonie I zmierzch berło przejął - nocy brat rodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenka przepiękna , słowa też:) 123 szkoda mi Twojej Mamy. Taki upał i pobyt w szpitalu. Pozdrowienia dla Mamy i mnóstwo cierpliwości. Idę do wnuków, córka z zięciem wybiera się do kina. A mnie czeka kąpiel maluchów i czytanie bajek :D Fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Fiku myku znowu jestem w Wagoniku:) OMG białe myszki legną się w mojej głowie/czytaj w globusie/ sama z siebie się śmieję:) a co jeśli Upiorny może ...myk myk ... ja mogę fiku myku:) Nie pytałam o zgodę / z braku czasu/ ale przywitałam Siatkarzy w imieniu nas wszystkich...hip hip huraaaa!!! Kochane Paniusie ja przecie nie szefowa tylko jedna z Was. W Wagoniku szefuje ta ,która pierwsza wstanie:) jeśli dobrze zapamiętałam dzisiaj szefuje Jedynaczka. Babki ..płytotekę ...trzeba odświeżyć ..fakt. O ile pamiętam super Didżejką byłaś własnie Ty LIVIO!. Zapamiętałam jak prowadziłaś bal. Wszystkie żeśmy się wytańcowały do utraty tchu:) czas na powtórkę!! Dodam coś nie na temat , ale Twoi NIE MAJĄ SERCA:( LUNKA! Masz rację , nie sposób aby nie wpaść choć na chwilę do Stacyjkowa i nie wiedzieć co dzieje się u każdej z nas. My przecie jedna rodzina. Ponieważ zagęściło się u Ciebie:) możesz mieć problem z wolnym czasem na odwiedziny, do tego czeka Cię dłłłłługa rozmowa z Z. Na wypicie z nami blondi dużo nie trzeba :) JEDYNKO! jak dobrze w ... pracuni ...masz mniej pracy:) papiórki , fakturki w segregatorach i niech siedzą cicho, tam ich miejsce.Czy Mamcia już w domu???? jeśli tak to w jakim samopoczuciu??? MARYLKO! Tyle razy mam Cię zapytać /i zapominam/ czy szpaler lilii przy domu już zakwitł??? prawie można się w nich ukryć:)nic więc dziwnego,że każdą wolną chwilę spędzasz w ogrodzie.A gdyby co:) huśtawki też masz tuż tuż. 1 9 6 8! No tak dla Ciebie ten rok jest też BARDZO WYJĄTKOWY:) Wieczorne pozdrowienia wszystkim przesyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! no widzisz :) miało być ...SĄSIEDZI!!! sąsiadów zjadłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Koleżanki:-) Globusiku mamka w szpitalu:-( Upały odjęły mi całkowicie rozum:-( !!! Dzisiaj,znowu powtórka!! Ale czytam Was z przyjemnością:-) Tyle się dzisiaj u mnie wydarzyło.....Moim największym marzeniem w obecnej chwili??? Sen!!!! Dobrej nocki kochane koleżanki i kolego:-) Do jutra, pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i serdeczne pozdrawiam. Kawa zaparzona , cierpliwie zaczeka na chętne osoby. Jolu dziękujemy i pozdrawiamy Ciebie 🌻. 1 2 3! Ogarnij wszystko ze spokojem. Lekarze wiedzą co robią.Widocznie Mama jeszcze musi być pod obserwacją. Mamie życzę aby wszystko było OK.Trzymaj się.Jestem z Tobą. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zasiadam z kubkiem blondi i czytam! Dziś zaplanowałam pierogi ruskie,Z przywiózł twarogu więc trzeba zrobić. Globusiku masz rację z czasem u mnie krucho,nic wiecznie trwać nie będzie! Pozdrawiam was wszystkich potem zajrzę do wagonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poobiednią kawę. Na stole stoją czerwone gladiole inaczej mieczyki. Podrzucam też lody calypso waniliowe na ochłodę... No i jak zwykle burza , leje. Moje pelargonie na balkonie krzyczą dość! Ziemia pleśnieje w donicach. Jolazabrze miło że znowu do nas zajrzałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj MARYLKO! Lody ...bardzo chętnie:) popiję herbatą tak własnie lubię. Wszystko o czym piszesz mam u siebie. Kwiaty na balkonie powoli nikną. Nadmiar wody + upał = ugotowane rośliny!! Co prawda dzisiaj deszczu nie było ale w dalszym ciągu gorąco. Na stół kupiłam nagietki.W wazonie wyglądają ładnie co prawda łodyżki mają dziwny zapach ale lubię je. W Wagoniku luźno dzisiaj. Brak czasu na podróże.No cóż jedni wypoczywają drudzy pracują. Pozdrawiam bardzo serdecznie i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×