Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Wróciłam przed chwilą do domu. Dałam się namówić siostrom na kregle. Przegrałam , co tam :) Ważne, że zabawa była przednia. Tak się wydaje, łatwo trafić:) Grunt to śmiech! Samo zdrowie! A Śmieszka? Nie jesteś śmieszna koleżanko... Każdy ma jakiś feler:) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzam kawę i czekam na was. Dziś moja siostrzenica obchodzi urodziny. Ciocia musi zadzwonić i pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki Luna za kawę. Na dworzu świeci słońce. Zaczynamy nowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na kawę .Trochę oprzytomniałam. Dzięki Lunka. Mario fajnie spędziłaś czas wczoraj . Przynajmniej aktywnie. U mnie dzisiaj na termometrze 0. Dziwna ta zima u nas. Wczoraj wiosennie a dzisiaj zima. Dziewczyny - pobudka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Babeczki> ll Dobrze,że mnie obudziłyście. Dorka właśnie ta dziwna zima powoduje,że czuję się również dziwnie.... wiem tez ,że to nie wina zimy a ..SKS:) ll Lunka Dzięki za kawę. Wybieram się na urodziny dwulatka. W prezencie dostanie plastelinę , jajko niespodziankę , banany /bardzo je lubi/ i karmelki. ll Marylko! Kręgle fajna zabawa. Siostry miały dobry pomysł.Szkoda,że nie mam siostry:( ll Jedyneczko , Livio pozdrawiam. ll Jak dobrze pójdzie do zobaczenia wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , pierwszy raz o SKS usłyszałam od mojego brata .Dopytywałam się co to za choroba . Uśmialiśmy się bardzo . Faktycznie coś w tym jest - SKS to jednak fatalna choroba , która dopada wszystkich niestety.Ale my Globusiku się nie dajemy i ciągle jesteśmy młode dziewczyny. Dobrej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej po południu. Odwiedziłam wnuczęta , znowu urosły. Szczególnie Zosia, po tej operacji jakoś się wyprostowała, była już nawet dwa dni w przedszkolu. Za 2 tygodnie kontrola u ortopedy i rehabilitacja. Będzie dobrze. Globus przyjemnego spotkania :) Dora zima daje nam w kość. Znowu zapowiadają mrozy. Livio trzymasz rękę na pulsie? Ile dni do maja? Luna co porabiasz? Zdrzemnęłam się po obiedzie. Jedynko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Marysiu super wiadomość o Zosi!!! Niech dziewczyneczka zdrowieje jak najszybciej!! Dorciu o SKS dowiedziałam się jakiś czas temu od kolegi lekarza,mój rówieśnik:-) Masz rację,nie grozi nam jeszcze:-) Teraz młodzi narzekają więcej aniżeli my. X Globusiku,uściskaj 2-latka:-) X Luna pracujesz dzisiaj,czy odpoczywasz ?? Ja nie zdążyłam się wyspać dzisiejszej nocy:-( Klienci bez kultury,obudzili nas dzwoniąc domofonem o 2 w nocy.Wrócili z trasy...Oberwało się im od M.co z tego?? sen przerwany. X Livciu,czy coś się stało?? 86-dni???? Nie wierzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedynaczko! Kawy , kawy poproszę:) dużo kawy!! jeszcze śpię. Dzień mam napięty. Dużo przede mną. ll Do zobaczenia miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku!! Dokąd tak pędzisz??? Dolewam kawę:-) X U mnie lekki przymrozek.Dosyć przyjemnie na zewnątrz,tylko te oblodzone chodniki.Trzeba być bardzo ostrożnym!! X Siedzę przy biurku odziana:-) Wietrzę pomieszczenia i uskuteczniam ćwiczenia oddechowe:-D X Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyna dziękuję za kawę. Co to za klienci? Myśleli ,że to sklep całodobowy:D Globus skutecznego załatwiania spraw:) U mnie też mrożno, zdrowsze powietrze... Miłego dnia kobietki. Trzeba isć do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem dzisiaj na ogromne NIE. Dół dopadł mnie i tyle. Wszystko się skumulowało i nie daję już rady. Mimo mojego okropnego samopoczucia, życzę chociaż wam,miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki:-) X Luneczko najważniejsze nie poddawać się i walczyć!!! Każda z nas ma gorsze i lepsze dni,czasami te gorsze przeważają:-( X Trzeba zrobić coś dla siebie i pokonywać smutek i gorsze dni:-) Pomyśl Luna co ostatnio chciałaś zrobić,a nie miałaś na to czasu??? X Idziemy biegać:-) trzymam Cię mocno za rękę!!! X Marysiu,pozdrawiam!! Dorcia,Livio czekam na Was z kawą:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilę do Was , piję kawę i odpoczywam . O 18 muszę jeszcze skoczyć raz do pracy .U mnie na + . Jeyneczko mogę spokojnie się poruszać , lodu brak. Lunka trzymaj się , myśl pozytywnie , złe rzeczy muszą odejść. livio , Globusiku , Mario macham do Was. Pozdrowienia dla wszystkich i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Zapraszam na kawę. Kupiłam wiosenny bukiecik: różowy tulipan i fioletowe hiacynty. Jadę jutro po pracy do Malborka, siostra ma urodziny. Będzie spotkanie rodziny, pokoleniowe:) Smakowanie nalewek ... malinowej, orzechowej i pigwówki. Luna przeszło Ci ? Jak spacer nie pomaga, to może dobra książka albo rozmowa telefoniczna . Tak się ratuję , jak mam doła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Twoja siostra ma jutro urodziny???? :-) Ja też.Tylko cicho:-) Gotuję bigos.Mam takiego specjalnego gościa,który je tylko mój:-) Nie tam,żeby był jakiś nadzwyczajny....chyba mnie lubi:-) X Miłych chwil z rodzinką Ci życzę!!! X Dorcia,też masz dużo pracy w pracy??? Ja tam lubię swoją:-) Najbardziej wtedy,gdy się coś dzieje.Nie cierpię nudy!!Zresztą kto ją lubi?? X Luna,co tam?? Nie zdążysz już pewnie wypić z nami herbatki?? Spokojnego dyżuru!!! X Globusiku jak Ci minął dzień?? X Livio pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko , ja też lubię jak się coś dzieje . W mojej branży to różnie bywa.Miałam dostawcę i dlatego musiałam lecieć . Chwalę sobie , że mam blisko do pracy. To jest jedyny plus mieszkania w centrum. Marylko fajnie będzie na takim spotkaniu. No i naleweczki - już mam smaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mój dołek troszkę się zmniejszył,posprzątałam auto i zrobiłam pranie. Pomalowałam paznokcie i za chwilę do pracy. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Usiadłam przy naszym okrągłym stole. Okrągły , bez rogów i kantów jest bezpieczniejszy. Jedyneczko zadbałaś o wszystko pozostało postawić tylko kawę. Tak też zrobiłam. Zapraszam. ll Lunka! moja drabina cholernie się chwieje ale podaję Ci ją. Po woli szczebel po szczebelku wychodź na powierzchnię❤️ ll Marylko miłego spotkania Ci życzę. ll Dziewczyny taki zabiegany dzień jak wczoraj miałam ..nie dla mnie. Dzisiaj postanowiłam zregenerować . ll Pozdrawiam Was i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dosiadam się do kawy Globusiku dziękuję.Zastawiam stół smakołykami :-) X Od rana mam zamieszanie w pracy:-( X Słońce w końcu zaświeciło!!! Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedynko siadam do kawy, życząc Ci spełnienia marzeń i uśmiechu na twarzy. Dziewczyny dobrego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko to dla Ciebie: W każdej chwili, zawsze , wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie. Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim , o czym tylko marzysz ! Wszystkiego naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dor1950
Dziewczyny co tak pusto ?Ostatnio zrobiłam się bardzo aktywna , zaglądam tutaj często . Jedyneczka świętuje , Maria jeżeli nic nie pokręciłam na imprezce a co reszta. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór Koleżanki. Nasza JEDYNA mas uroczysty dzień. Gamoń ze mnie nie wiele brakowało , a bym przeoczyła. Życzę Ci spokojnego , miłego każdego dnia. Życzę Ci zdrowia i niech szczęście Cię opuszcza. Życzę Ci tylko tego co dobre w życiu❤️ Niech się wszystko spełnia. ll Dorcia! Twoja aktywność jest bardzo potrzebna i fajnie,że tak jest. Jakoś takoś:) się porobiło,że opuściła mnie wena a nie opuściło mnie lenistwo. W połączeniu daje to jeszcze większe lenistwo:( będę nad sobą pracować i musi nastąpić poprawa. Nasza Marylka również na urodzinach:) ll LIVIO ! od kilku dni Cię nie ma.Czy jesteś w dole ?? czy masz kłopoty ze zdrowiem??? ll Pozdrawiam wszystkie Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×