Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka koleżanki:-) Dzisiejszy dzień spędziliśmy z rodzicami u doktorów:-( X Ja ze swoją mamką na onkologii,mąż z ojcem u endokrynologa. W obydwu przypadkach jest ok.:-) Teściu za rok,moja mama 8 marca w prezencie na Dzień Kobiet dostała skierowanie na tomografię. Jestem padnięta!!! X Mamy takie same zachciewajki smakowe dziewczyny:-) Wczoraj robiłam kopytka. X Marysiu kuruj się!! A z tymi zawrotami głowy to ciekawe pytanie p. doktora szkoda ,że bez odpowiedzi:-( Mnie to też raczej na boki:-) X Sprawdziłam to: mój syn skończył studia i dostał pracę.To dla mnie najważniejsze wydarzenie ubiegłego roku.Wydarzyło się dużo więcej ważnych spraw: miłych i trudnych,ale wolałabym przemilczeć. X Globusiku zrobiłaś badania?? X Luna kopytkowo wykonane:-) X Dora,Livio pozdrawiam!! X Papilociku,zgubiłaś się nam znowu:-( Odwiedź Stacyjkowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie. Nieraz tak trzeba. maratony po dohtorach zaczęłam - NIC Z TEGO NIE WYNIKA- jest jedna pewność Czujęsię straszliwie winna,temu jaka jestem - cukrzyca..bolace nogi..papieroski... oj..nie ładnie nie ładnie. x kasa znika,w domu przybywa leków nie refundowanych,a mnie po nich jakby gorzej. x Jest fajna metoda - zgłaszamsię prywatnie do specjalisty - Dorwał mnie. Mam wyniki potrzebne do diagnozy - alee,już minął jakiśczas..na karteczce dostaję nr telefonu,do TEGO WŁAŚCIWEGO LEKARZA - ON MNIE PRZEBADA!! Póki co,drogie lekarstwo na 2 tygodnie,albo pomoże - raczej w zamyśle nie - ale można spróbować. Powizycie u znajomka badacza - powrót do gabinetu - pomyslimy co dslej. Pani dohtorwymknęła sie tylko niechcący,cenna dlamnie uwaga - nie wpadłabym na nia sama - kręgosłup. Dobrze od razu wiedziała,co i jak - ale przecieżmożnajeszcze ponaciągać. x miałam ostatnio tych prywatnych wizyt sporo - a kasa jak woda. Możecie mi wierzyć,nic z tych wizyt,oprócz zdołowania nie wynika. x fajnego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Witaj Livio. XX Poczytałam co u Was. SAMO ŻYCIE. Już nie lubię dzisiejszego dnia. Czeka mnie wizyta u lekarza:( XX o czym piszesz Livio jest mi dokładnie znane. No dobra po biadoliłam i dość. XX Kawa zaparzona. Zapraszam. XX Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki.Globusiku,dziękuję za kawę. Biadolcie koleżanki ile wlezie!!! Po to tu jesteśmy,żeby wspierać się wzajemnie. Livio znany nam temat poruszyłaś.Najgorsza jest bezradność!!!i puste portfele:-( Bądźcie zdrowe koleżanki!!!! Ja mam dzisiaj wizytę u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. XX No właśnie , a co z aparacikiem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Noszę:-) Dzisiaj na dolne będę miała założony.Góra pięknie się wyrównała,teraz dolne z górnymi trzeba zgrać. Jakiś czas to potrwa,ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Zaraz lecę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Nasz wagonik zasypało śniegiem:-( Jestem z łopatą:-) Droga wolna:-) Jestem i czuwam!! X Życzę Wam dużo zdrowia dziewczyny!! Globusiku szykuję miksturkę zdrowia wedle przepisu Twojej B .Każdej pomoże!! X Sprawdziłam to,pytałam dzisiaj swoją panią dok. stomatolog o ssanie kciuka.Może być przyczyną krzywego zgryzu.Smoczek byłby lepszy,ale....Jej córka ssała kciuk do piątego roku życia!!Takie jej upodobanie było:-) Smoczek won,w zamian kciuk!! Ząbki ma prościutkie,bez żadnej ingerencji!! Teraz ma 19 lat.Co komu pisane:-) X Dobrej nocki!!Śpijcie spokojnie koleżanki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczyny. Mimo szczerych chęci nie mogłam połączyć się z kafeterią . Strona niedostępna. Przeciążona... tak pisało:D Padał śnieg, może dlatego? Trochę mi lepiej, nie mam już takiego kataru. X Dawno nie słyszałam słowa biadolenie. Czasami dla zdrowia duszy trzeba. Ech denerwuję się jak pomyślę o ciągłych podwyżkach:za prąd, wodę, śmieci, podatku za grunt itp. Emerytury i pensje stoją w miejscu, bezrobocie.Większość młodych na moim osiedlu nie pracuje. I co z nich wyrośnie? My o tym wiemy, a u góry kłócą się o stołki i premie. X Dobrej nocy kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. U mnie lekka zima -7 i śnieg. Droga do Stacyjkowa odśnieżona więc przybyłam. Parze kawę.Zapraszam. XX Jestem po wizycie lekarskiej.Zdrowie??? stosowne do wieku:) XX Mam ogromny apetyt na rosół. Już rozmrażam mięso. Na obiad będzie gotowy. Jeżeli macie ochotę zapraszam....czym chata bogata.... XX Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:-) Straszne tu u mnie zamieszanie od rana!! Nareszcie coś się dzieje:-) Globusiku chlobnę kawkę i lecę dalej. Dobrego dnia koleżanki . Marysiu jak dzisiaj się czujesz??? Wirusówka bez powikłań trwa 7 dni!! Uważaj na siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śnieg pada i pada. Jestem już przy drugiej kawie.Globus gotujesz rosół, ja pomidorową. Kończą mi się zapasy w lodówce i pomysły na obiad też. Chłopaki po pracy kupują mi tylko chleb i fajki. Dzwoniłam do córki.Wnuki też przeziębione. Może sama wyjdę do sklepu. Temp. już nie mam. I nudzę się a to oznaka powrotu do zdrowia, nie? Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej ale śnieżyca dlatego puścizna w Wagoniku. xx Marylko! Znaczy się jest OK. Jeśli się nudzisz to oznaka zdrowienia. Zapewne nie wytrzymałaś i poszłaś po zakupy. Ja odpuściłam wyjście. Jest dość chłodno i przelotne opady śniegu. XX Miłego zbliżającego się wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrz123
Witajcie:-) Globusiku uśmiałam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! XX Jestem nie w sosie. Kolacja mi nie smakowała:( wysłuchałam ulubionej piosenki i wpadłam w dół:( XX Przyszłam na pogaduszki do Wagonika , a tu dalej puścizna:( XX Nic mi nie pozostaje tylko szukać drogi do pierzyny:) XX Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrz123
Globusiku mam nowy komputer,muszę tu jeszcze poustawiać....Pisałam,ale poszło w plener!!Zaczernić się też muszę:-)Troszkę to wszystko potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Globusiku - jestem i wyciągam Cię z doła. Dam radę a jak nie to dziewczyny pomogą . Pamiętacie to słynne "pomożecie" ? Mój M ma zapalenie płuc , mnie też bierze . Aż się boję , mam stan podgorączkowy , zero kataru i trochę kaszle . Ostatnio tak miałam w zeszłym roku i skończyło się zapaleniem płuc. Pozdrawiam bardzo Was serdecznie . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Gratulejszen:) ...komp.... niech Ci służy jak najlepiej i jak najdłużej. Super przez nowy komputer będziesz słać nowe wieści:) Teraz nie przeszkadzam. XX Dorcia. Witaj i bardzo dziękuję za pomocną dłoń. Tego co napisze proszę nie traktuj jak uświadamianie. Sama najlepiej wiesz jak postępować przy przeziębieniach. Wyobraź sobie,że moja przyjaciółka "B" w styczniu przeszła zapalenie płuc. Jeszcze nie wydobrzała i pokusiła się na małe wyjście z domu. Przeziębienie wróciło z podwojoną siła. Bardzo długo była na antybiotyku aż rozwaliła sobie żołądek. Duszący kaszel ma do dzisiaj. Do tego komplikacje z sercem. W tym roku grypa jest bardzo podstępna. Trzymam kciuki i obojgu Wam życzę zdrowia. XX Marylko jak Twoje samopoczucie??? XX Lunka a co tam u Ciebie???? XX Livio jak zdrowie??? XX Sprawdziłam To Mam nadzieję , że u Ciebie wszystko OK. XX Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrz123
Dziewczyny popiszę jeszcze z Wami na pomarańczowo:-) X Starszy S ma u mnie przechlapane:-) Powiedział,że mam radzić sobie sama:-(To takie proste!!Dasz radę wzywaj mnie jak naprawdę będziesz potrzebowała pomocy!!! Ble,ble.. X Umiesz liczyć???Licz na siebie!! X Tak łatwo się nie poddam!! Poproszę młodego:-) X Pochorowałyście mi się wszystkie:-( I co ja teraz mam z Wami zrobić?? Wagoniku nie zamkniemy!! Będę sanitariuszką!!Chore do jednego przedziału,zdrowe do drugiego!!! Luna gdzie się Ty podziewasz???Co i rusz ktoś ginie!!! X Jutro zdrowe odżywianie!!Kasza gryczana z brokułami:-)Tran i mikstura wedle przepisu pani B. Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku niestety jutro muszę iść do pracy ale tylko do 14 godziny , Sobotę mam wolną. Mój M niby to nie wychodzi z domu ale dzisiaj musiał iść do lekarza , poprzedni antrybiotyk nie pomógł . Dzisiaj dostał inny i znowu się leczy. Dobrze , że nasz Pani doktor przyjmuje bez zarejestrowania. Gdyby nie to zostałoby iść gdzieś prywatnie . Jedyneczko jutro wpadam na tran i miksture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Pani sanitariuszko jestem Twoja pomocą. Dotarłam do Wagonika.Stoję z miotłą i przeganiam wirusy ...a sio !!! XX Już po akcji powietrze czyste. Woda wrze za chwilę będzie kawa i mikstury dla zdrowotności.Imbir, kurkuma, goździki, cynamon zalane wrzątkiem i osłodzone miodem. Wyszła mi mieszanka wybuchowa:) nie szkodzi byle była skuteczna. XX Wszystko gotowe zapraszam. XX Jestem dzisiaj .. do wszystkiego... jeśli się jest do wszystkiego to znaczy ,że ...DO NICZEGO! jestem właśnie do niczego:( a czeka mnie wyjście. Nic to jak trza to trza. XX Dobrego dnia Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki. Globusiku,już wszystko zaopatrzone w wagoniku mogę tylko podziękować i się dosiąść. X Dorcia trzymajcie się.W moim mieście też szaleje grypa i powikłania po niej.Przedszkola i szkoły prawie puste!! W klasie u mojego S było wczoraj 9 osób.W przychodniach tłumy!!! X Ja piję Globusiku tą miksturę:-) Chyba mi pomaga!!!!Wirusy won!!! X Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wpadam na kawę i miksturę do wagonika. Jedyneczko nie ginę, po prostu czasem lepiej postać z boku i posiedzieć w ciszy. Dora kuruj się nie dajcie się wirusom. Mój wnusio też chory, infekcja wirusowa. Nic dziwnego , zmienna pogoda daje się we znaki! Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej witaj 1-dyneczko. XX Ja tez piję i do tego biorę tran. Dzisiejsza myśl dnia ... GRYPA WON!!! ze wszystkich domów , przedszkoli , żłobków, szkół , zakładów pracy, won z każdego miejsca!!! XX Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA witaj. Tak cichutko siedzisz ,że Cię nie zauważyłam. W Wagoniku również masz zapewnione miejsce . W roku stoi fotel dla potrzebujących ciszy. Korzystajmy z niego. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Globus za miksturę. Wypiłam:) Teraz leki a potem oczywiście kawa! Wczoraj miałam gości . Koleżanki z pracy, kiedyś pracowałyśmy w jednym przedszkolu.Jak zrobili prywatne, każda wylądowała gdzie indziej. Raz do roku się spotykamy na pogaduszki. Wyobrażcie sobie sześć kobietek w jednym pokoju. Głośno i wesoło.Było narzekanie na pracę. Też miały taki przypadek, że mama włożyła dyktafon do pluszaka. A może by tak rodzicom podłożyć dyktafon i posłuchamy co rodzice mówią do dziecka o nauczycielach.I jak w domu niektórzy klną przy swoich pociechach. Co za pomysły? !! X Dobrego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko. Chciałabym usłyszeć rozmowy rodziców w domu. Brawo Marylko. Dobry pomysł. XX Zdrówka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą. Marysiu miłe są takie spotkania.To co piszesz o tym dyktafonie,nie do wiary:-( Do czego ten świat zmierza??? Jednak wolę wszystkich mierzyć swoją miarą.Zwariowałabym chyba,żeby wszędzie węszyć jakiś spisek,lub żywić niechęć i nienawiść do ludzi. X Co tam porabiacie koleżanki?? Ja po pracy uporałam się z porządkami domowymi,ale zaniedbałam spacer. Wybieram się do śmietnika!!Będę wracała okrężną drogą:-) X Chłopaków nie ma,porozchodzili się.M montuje nowy dzwonek w drzwiach u ojca,za cicho dzwoni,nie słyszy jak pani przychodzi wodę spisywać:-) Teściu powiedział mi,że "chyba"przyjeżdża dzisiaj jego córka z N. X No to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kłaniam się Wam wieczorem. XX Wszystkim życzę miłego wieczoru i dobrej noc. Tak jak napisałam rano jestem dzisiaj ....do niczego , dlatego nie zabawię długo w Wagoniku. Babi życzę również zdrowia. XX LIVIO. Bardzo dziękuję za @ niebawem napiszę do Ciebie. Trzymaj się. XX Do jutra hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Dziewczyny - podsłuchy,dzwonki,alarmy -nasze czasy. x podobno jest juz normalką,że dzienniki szkolne, sa dostepne dla rodziców - koszmarek. Wyobrazacie sobie siebie w skórach tych dzieciaków? Inwigilacja całą parą. x KIEDYŚ -znowu,jak to u mnie,miałam podobne przeżycie. kręciłam tym interesem z orężadą,przyszło do mnie dwóch facetów - byli kolegami. Organzowali jakieś knajpki. Wypożyczyłam im 2 butle ,do CO2, pokłócili się potem między sobą,wylądowali w sądzie. Jeden z nich przyszedł po jakimś czasie do mnie POGADAĆ. oczywiście o tych butlach - x a potem puścił nagranie z naszej rozmowy w sądzie.brrrrrrrr x szczęście miałam,na sprawie nie zaskoczyli,że nie miałam prawa tego zrobić z nie moim wyposażeniem zakładu. ech życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×