Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Do Emily79: Pamiętaj , że starość nie radość a młodość nie wieczność. A parkinson może złapać w dosyć młodym wieku albo coś innego. W życiu nic nie ma na pewno- niestety. Przemyśl to sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kawa czeka. XX Dorka przed wyjazdem koniecznie wypij kawę:) . Długa podróż przed Tobą. Życzę szerokiej i bez korków drogi. Dorka Dziki Ogród jest własnością Livi. Ja czasami chcę wynająć kawałek poletka:) posiedzieć w paprociach ..sama przyjemność:) Wracajcie szczęśliwie. XX Marylko Niby ..nie muszę ...a jednak muszę:D wyjść po drobniutkie zakupy. XX Paniusie wszystkim życzę zdrowia , miłej soboty i wiosennego oddechu. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Globusiku faktycznie to Livia może sobie posiedzieć pod paprociami. Wybacz ale dopada mnie SKS. Fainego dnia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dorka. XX Wszystko co ludzkie nie jest nam obce ...SKS... tyż. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam was w słoneczny poranek. Globusiku kawkę wypijam i dziękuję serdecznie. Dorka spokojnej podróży. Marylko u nas pogoda też przeplatana, raz śnieg, raz słońce, raz deszcz. Oby do wiosny wytrzymać! Livciu co u ciebie? Jedyneczko wracaj do zdrowia i daj chociaż znać jak twoje zdrowie. Plan na dzisiaj, wyjazd rowerem na małe zakupy. Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Obserwuję ptaki na moim balkonie. x zrobiło się onegdaj wiosennie,dokarmianie zlikwidowałam,balkon po zimie i odwiedzinach ptaków ,doprowadziłam do porządku - no i co? Znowu zima i dokarmianie. x Nasza JEDYNA !! nic tylko trzeba się martwić - poślijmy jej razem pozytywne fluidy. x A DZIKI OGRÓD ŚPI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wypijam kawę spóżniona. Mróz i śnieg nie przeszkadza na szczęście śpiewać ptakom. One czują wiosnę. Ale Liv masz rację trzeba je dokarmiać. Dora fajnie napisałaś: młodych też dopadnie starość:D Jedynko , nasze ❤️ dla Ciebie. Globus też byłam na drobnych zakupach, jeszcze mnie ręka boli od dżwigania. Dziewczyny idę dziś na urodziny 50 te do restauracji. Moja siostra tyle kończy:) W ogóle nie mam ochoty , to zabawa z tańcami. Najchętniej posiedziałabym przy kominku. Luna podziwiam Twoje wyprawy na rowerze:) Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko zazwyczaj jest tak, że niechciana impreza jest najbardziej udana. Więc nie pozostaje nam nic innego jak życzyć wam udanej zabawy. Serdeczne życzenia dla siostry! Aż mnie wywiało na rowerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poranną kawę i śniadanko. Dla ozdoby stawiam hiacynty i tulipany na wagonikowym stole. Niech przypominają nam o wiośnie. Za oknem szaro-buro. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka! Bardzo szybka moja niedziela. Serdecznie dziękuję za kawę I kwiaty. Połączony zapach hiacyntów i tulipanów 🌻 daje ukojenie. XX U mnie dzień bardzo słoneczny ale zimny - 10 st. Mówię ... STOP.... zimie:) Lunka pozdrawiam i miłej niedzieli Wam życzę. XX Marylko! podoba mi się określenie ...zabawa w taniec.... czuję,że jednak nie była to zabawa , potańczyłaś jak należy:) Biedne nogi jeszcze się skarżą:) i wymagają odpoczynku. XX Dorka XX Livio! No tak Ogród jeszcze śpi .Mimo wszystko niedługo buchnie majem. Zapomnisz o niewdzięcznej zimie. Co porabiasz dzisiaj??? kawę wypiłaś w domu???? XX Jedyneczko! Jak zdrówko??? Pusto bez Ciebie w Stacyjkowie:( XX Przyjemnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. wypisałamcały elaborat - komp się wyłączył - aktualizacja. x złosliwość rzeczy martwych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam,że właśnie dobija się do mieszkania piesek sąsiadów. Przyprowadził go,a jakże nasz Pedro. GOSPODARZE - KARMĘ RZUCIĆ - GŁODNY PIES . X może żle robimy,ale systematycznie go dokarmiamy,już ma mniej zapadnięde boki. To ten piesek zamkniety ciąglew ogrodzeniu i płaczący. Maskotka żywa dla dzieci,tyle,że dzieci już się nim nie interesują - ani nikt nie uczy ich opieki nad zwierzakiem. TO TYLKO PIES - motto moich sąsiadów. x W nocy nieopatrznie włączyłam Animal Planet - no i po co?Co ludzie potrafią robić psom. ech..może trochę naprawiam ten świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Livio. Często oglądam Animal Planet.Piszesz o smutnej prawdzie. Twój piesio jest gościnny i zna się na rzeczy. Przyprowadza sąsiada i zaprasza do wspólnej miski:) Tyle jego co zje u Was:( XX Mróz zelżał ale wzmaga się wiatr.Wiosna toczy walkę z zimą. Ta pierwsza zwycięży:) xx Miłego popołudnia i wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego, pytam, jeszcze jest zima? Za długo czekam na czas radosny, jakby na klamce mróz łapę trzymał i nie chciał wpuścić na zawsze wiosny. x Zatrzasnął wszystkie stalowe furtki, a wielką bramę zamknął na skobel. x kasztanowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne to było:-( Trzeba mieć dobre zdrowie,żeby przejść taką grypę:-) Przez cztery dni gorączka 39,5 spadała tylko o dwie kreski.Wymęczyłam się,ale jest już dobrze.To prawda,że grypę trzeba wyleżeć.Dzisiaj czuję się bardzo osłabiona,ale nareszcie z Wami i w pracy!!!! Na biurku stos nie załatwionych "spraw",ogarnę to i poczytam Was. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj nasza Jedyneczko:) Z przyjemnością zasiadam do kawy. Dobrze,że przegoniłaś grypę osłabienie również minie. XX Babki aż nie chce mi się pisać o pogodzie. Zima:( XX Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globus,witaj Jedyna , zimwowy poniedziałek - a ja ucieszona,Jedyneczko - jesteś po chorobie.Fluidy Ci posyłałyśmy,teraz nie przesadzaj z pracą no i odśnieżaniem -:) x Dziewczyny - na miły dzień i tydzień x Podstarzeli się - jak dobre wino. x http://www.youtube.com/watch?v=jySUpMqmzd4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livciu:-) Dzięki za fluidy i miłe słowa koleżanki. Livio cudna piosenka .Uwielbiam Pink Floyd. X Patrzę przez okno.Pani z sąsiedniego bloku myje okna .Ubrana jest w bluzeczkę z krótkim rękawkiem:-( No cóż ,życzę jej zdrowia:-) X Co do odśnieżania ,sezon zakończony!!! Tej zimy na pewno nie wyjdę już z łopatą. Nadrobiłam zaległości papierkowe.Czas pomyśleć co do garów:-) Za nimi też się stęskniłam!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie po południu. Pijmy kawę . Nie wiem co jest ale jestem cholernie śpiąca. XX Jedyneczko. Rzeczywiście za garami również można zatęsknić , a przede wszystkim za potrawami przez siebie przygotowanych w tych garach:D Ja zjadłam zupę pomidorową / dyżurna/ a na kolację mam mielone i sos grzybowy. Jak na razie sen jest silniejszy i nie jestem głodna:) XX Livio Za piosenkę dziękuję. Mój syn szalał za tym zespołem ja tez ich lubię. Możemy wypić dobre wino:) i posłuchać muzyki. XX Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj odpoczywałam :) Zdrowie już nie to , na imprezy. Jedynko cieszę się, że jesteś zdrowa. Zdążysz zrobić zaległości. Fajnie, że do maja 44 dni. To już , już niedługo:) Martwi mnie , że na święta zapowiadają minusową temperaturę. Może prognoza się nie sprawdzi! Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Marysiu wszystkiego dobrego siostrze życzę.Mam nadzieję,że imprezka była udana. X Luna jeździsz już rowerem,zazdroszczę.U mnie jak okiem sięgnąć,śnieg... X Rano zastałam niemiłą niespodziankę w kuchni.Lodówka pociekła. Po pracy chciałam wybrać się na zakupy.Wsiadam do auta,a tam paliwa brak:-( Jest tylko jeden winowajca,młodszy S,ale idzie w zaparte,że to nie on:-)...Wczoraj wieczorem zalało łazienkę,zawór w grzejniku puścił.. Czy to już koniec niespodzianek??? Nic to zdrowie najważniejsze:-) X Pozdrawiam Was i życzę dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Zapraszam koleżanki:-) Mróz i silny wiatr.Zapowiadają opady śniegu:-( Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Jedyneczko. Baaardzo dziękuję za kawę. Jeśli masz Walium również poproszę. Jestem zła!! Powód... wreszcie mamy "upragnioną " zimę. U mnie pada śnieg , silny wiatr i -3 na termometrze. Oby 44 dni wystarczyły na ocieplenie:) XX Pozdrawiam Koleżanki i mimo wszystko pogodnego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-D Rozbawiłaś mnie do łez:-D Walium nie mam,co najwyżej melisę.A co nam zostało ??? tylko śmiać się z tej aury. Będzie dobrze,jeszcze parę dni,wytrzymajmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. U was zima, a u nas leje deszcz na potęgę. Mam już dość tej pogody,chcę słońca, patrzyłam prognozę na najbliższe dwa tyg, to tylko deszcz z małymi przejaśnieniami. Święta też zapowiadają się deszczowo. Globusiku nie nerwuj się, pogoda siła wyższa, nic nie poradzimy. Jedyneczko wyzdrowiałaś nam w końcu, grypa potrafi zwalić z nóg.Gorączkę miałas wysoką, zapewne stąd to osłabienie. Witaminki jakieś łykaj. Marylko Livciu Dora pozdrawiam. Wczoraj nie było mnie w domu, bo z koleżnką miałyśmy fuchę. Sprzątałyśmy domek myśliwski u męża mojej podopiecznej. Dziewczyny, co za miejsce, cudnie, cisza , spokój , natura, zwierzatka za oknem wychodzą z lasu. Oaza spokoju. Miłego i spokojnego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się zWami,z refleksjami po wpisie Lunki. Przeszłość jak nic,ma wpływ na terażniejszość. x Sposób na dobrobyt - wywołaćwojnę - przegrać ją w dumie i chwale trwać dalej no i w dobrobycie, x Lunka, Pan od Pani zapewne strzela do tych zwierzątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×